Karadžanas fenomens jeb "tumšās dvēseles" nedienas.

 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Forums, kas tapis, lai atpestītu "IetekMeļu topu" no Jeļenas apspriešanas 😁
20.06.2023 15:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vilkluse @ 20.06.2023 16:43
jā, sorry, hardluxury, vai nu tu mums parādi savu instagram vai arī beidz te rakstīt tā, it kā mēs saprastu, kas tu tāda vps esi, lol

Es biju sapratusi, ka te citas zina, kas viņa ir. Kaut ko pārpratu?
20.06.2023 16:50 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
meklējot viņas lietotājvārdu meklētājā, atrod, ka viņai ir BMW, dzīvo teikā, pērk pusizlietotu kosmētiku andelē un nēsā parūkas, un ir beef ar karadžanu kopš face.lv laikiem
gan jau ka kāda te zina, kas tā tāda ir, bet lielākā daļa nezin - es tajā skaitā. man drausmīgi gribas redzēt kaut ko vairāk par vienu bildi. pls, meitenes, kopš Latvijā aizvēra cirku, instagram ir jaunais freak show. gribu redzēt plikpauraino dāmu un mest ar zemesriekstiem tā kā viņa pati met pa karadžanu
20.06.2023 16:59 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
vilkluse @ 20.06.2023 16:59
meklējot viņas lietotājvārdu meklētājā, atrod, ka viņai ir BMW, dzīvo teikā, pērk pusizlietotu kosmētiku andelē un nēsā parūkas, un ir beef ar karadžanu kopš face.lv laikiem
gan jau ka kāda te zina, kas tā tāda ir, bet lielākā daļa nezin - es tajā skaitā. man drausmīgi gribas redzēt kaut ko vairāk par vienu bildi. pls, meitenes, kopš Latvijā aizvēra cirku, instagram ir jaunais freak show. gribu redzēt plikpauraino dāmu un mest ar zemesriekstiem tā kā viņa pati met pa karadžanu
😀😀😀😀 droši pieseko- tikai no sava profila . Apstiprinasu. 💋 un nesatraucies, tadas kā Tu es daudz esmu dzirdejusi mani neaizvaino šitas smirdeklis sen😀 man ar pašvertejumu viss ok😀☺️
20.06.2023 17:01 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
vilkluse @ 20.06.2023 16:59
meklējot viņas lietotājvārdu meklētājā, atrod, ka viņai ir BMW, dzīvo teikā, pērk pusizlietotu kosmētiku andelē un nēsā parūkas, un ir beef ar karadžanu kopš face.lv laikiem
gan jau ka kāda te zina, kas tā tāda ir, bet lielākā daļa nezin - es tajā skaitā. man drausmīgi gribas redzēt kaut ko vairāk par vienu bildi. pls, meitenes, kopš Latvijā aizvēra cirku, instagram ir jaunais freak show. gribu redzēt plikpauraino dāmu un mest ar zemesriekstiem tā kā viņa pati met pa karadžanu

Jaaaaa vai ne. Mans iekšējais rebels jau grib sākt aizstāvēt karadžanu vienkārši tāpēc, ka sāk tracināt hardlakšari
20.06.2023 17:02 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Un man vairāk pat nav ko piebilst par to veco barbija, tā ka čill un calm down 😀😀😀💋
20.06.2023 17:03 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
HARDLUXURY @ 20.06.2023 17:01
???? droši pieseko- tikai no sava profila . Apstiprinasu. ? un nesatraucies, tadas kā Tu es daudz esmu dzirdejusi mani neaizvaino šitas smirdeklis sen? man ar pašvertejumu viss ok?☺️

nu bet tad pasaki kā tevi var atrast!!
kā es tev varu piesekot, ja es pat atrast nevaru, lol 😁😁
20.06.2023 17:04 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Lula @ 20.06.2023 16:50

Es biju sapratusi, ka te citas zina, kas viņa ir. Kaut ko pārpratu?

Nu es pazīstu Hardluxury reālajā dzīvē. Vienmēr bijusi jocīga pēc uzvedības un izskata. Šobrīd pēc visādām sejas vizuālām pārvērtībām nevaru spriest, kā ir, bet agrāk bildes atšķīrās no tā, ko varēja redzēt dzīvē. Agrāk šeit nāca un brauca virsū dažādiem influenceriem. Nav turīgs fons vai tamlīdzīgi, kas absolūti nav nekas slikts, bet varbūt izskaidro, kāpēc tagad izceļ visādus it kā labumus, ko ieguvusi. Man liekas, ka viņai ļoti gribas uzmanību, tāpēc arī ieteiktu nesekot, neatbildēt uz šo visu (kaut gan pati tagad izdarīju, haha, bet diskusijās ar viņu neielaidos).
20.06.2023 17:18 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Uvavy @ 20.06.2023 17:18

Nu es pazīstu Hardluxury reālajā dzīvē. Vienmēr bijusi jocīga pēc uzvedības un izskata. Šobrīd pēc visādām sejas vizuālām pārvērtībām nevaru spriest, kā ir, bet agrāk bildes atšķīrās no tā, ko varēja redzēt dzīvē. Agrāk šeit nāca un brauca virsū dažādiem influenceriem. Nav turīgs fons vai tamlīdzīgi, kas absolūti nav nekas slikts, bet varbūt izskaidro, kāpēc tagad izceļ visādus it kā labumus, ko ieguvusi. Man liekas, ka viņai ļoti gribas uzmanību, tāpēc arī ieteiktu nesekot, neatbildēt uz šo visu (kaut gan pati tagad izdarīju, haha, bet diskusijās ar viņu neielaidos).

Es arī pazīstu hardluxury dzīvē un tas ko tu stāsti ir sviests, ko tu domā ar - nav turīgs fons ? Kas ir “turīgs fons” ? Nenāk viņa no bloku mājas bolderājā kā karadža :D .
20.06.2023 17:25 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
MiniMe33 @ 20.06.2023 17:25

Es arī pazīstu hardluxury dzīvē un tas ko tu stāsti ir sviests, ko tu domā ar - nav turīgs fons ? Kas ir “turīgs fons” ? Nenāk viņa no bloku mājas bolderājā kā karadža :D .
Nu vēl uz Filja uzplīvijusi neesmu 😀🤭🤭🤭🤭🤭 ja salīdzina tad jā, nav man tāda fona :)
20.06.2023 17:26 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Uvavy @ 20.06.2023 17:18

Nu es pazīstu Hardluxury reālajā dzīvē. Vienmēr bijusi jocīga pēc uzvedības un izskata. Šobrīd pēc visādām sejas vizuālām pārvērtībām nevaru spriest, kā ir, bet agrāk bildes atšķīrās no tā, ko varēja redzēt dzīvē. Agrāk šeit nāca un brauca virsū dažādiem influenceriem. Nav turīgs fons vai tamlīdzīgi, kas absolūti nav nekas slikts, bet varbūt izskaidro, kāpēc tagad izceļ visādus it kā labumus, ko ieguvusi. Man liekas, ka viņai ļoti gribas uzmanību, tāpēc arī ieteiktu nesekot, neatbildēt uz šo visu (kaut gan pati tagad izdarīju, haha, bet diskusijās ar viņu neielaidos).

+++ Es arī pazīstu Elīnu un jau vairākas reizes te izteicos. Pats smieklīgākais, ka viņa dirš par Karadžanu, bet pašai niks HARDLUXURY, kas "kauc" (citēju no otras diskusijas) pēc LUXURY, bet pati plika kā baznīcas žurka😁 pazīstu labi viņas vīru, nu tur līdz luxury ir kā man līdz ķīnas mūrim. Tad jau Karadžana ir 10x vairāk luxury nekā šī šprote.
Vizuālās pārvērtības viņai nekādas nav. Tikai sevi mierina, jo samācījusies krāsoties un viss tas ir grims+fotošops. Dzīvē tāda pati vecā jelgavas Elīna ar švabru uz galvas un milzīgu uzblīdušu degunu kā alkoholiķim.😘
20.06.2023 17:27 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
HARDLUXURY @ 20.06.2023 17:01
???? droši pieseko- tikai no sava profila . Apstiprinasu. ? un nesatraucies, tadas kā Tu es daudz esmu dzirdejusi mani neaizvaino šitas smirdeklis sen? man ar pašvertejumu viss ok?☺️

Kā lai tev pieseko, ja nav ne jausmas kas tu vispār esi? 😀
20.06.2023 17:28 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Ivy Blanks @ 20.06.2023 17:27

+++ Es arī pazīstu Elīnu un jau vairākas reizes te izteicos. Pats smieklīgākais, ka viņa dirš par Karadžanu, bet pašai niks HARDLUXURY, kas "kauc" (citēju no otras diskusijas) pēc LUXURY, bet pati plika kā baznīcas žurka? pazīstu labi viņas vīru, nu tur līdz luxury ir kā man līdz ķīnas mūrim. Tad jau Karadžana ir 10x vairāk luxury nekā šī šprote.
Vizuālās pārvērtības viņai nekādas nav. Tikai sevi mierina, jo samācījusies krāsoties un viss tas ir grims+fotošops. Dzīvē tāda pati vecā jelgavas Elīna ar švabru uz galvas un milzīgu uzblīdušu degunu kā alkoholiķim.?

Hard luxury pielauju ir sarkastisks nickname , tieši lai jūs pakaitinātu? Man gan liekas ka izskatās viņa tāpat kā bildēs , hmm kapēc tāds Heits un tieši par izskatu ? Kāpēc pašas slēpjās un nerāda savas ideālās sejas ?
20.06.2023 17:31 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
MiniMe33 @ 20.06.2023 17:31

Hard luxury pielauju ir sarkastisks nickname , tieši lai jūs pakaitinātu? Man gan liekas ka izskatās viņa tāpat kā bildēs , hmm kapēc tāds Heits un tieši par izskatu ? Kāpēc pašas slēpjās un nerāda savas ideālās sejas ?
tur atbilde skaidra jau Sen- kā izskatās tās, kuras mani kritize 😀 Tapec you made my day.
20.06.2023 17:32 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
MiniMe33 @ 20.06.2023 17:31

Hard luxury pielauju ir sarkastisks nickname , tieši lai jūs pakaitinātu? Man gan liekas ka izskatās viņa tāpat kā bildēs , hmm kapēc tāds Heits un tieši par izskatu ? Kāpēc pašas slēpjās un nerāda savas ideālās sejas ?

Jo viņa taču pati lien visās spraugās, lai viņu pamana. Tad nu lai saņem 😃
Un tieši ar izskatu viņa kā korķis visur, tipa izskatās labāk? Elīnīt, kurā vietā?! Nē, tu izskaties precīzi tāpat, kā pirms grima kursiem😘
Karadžanai vismaz bija nauda izlabot savu lielo degunu, a tev tādas naudas nav, tad nu atliek to grimēt, un mierināt sevi, ka izskaties labāk.😁
20.06.2023 17:35 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ivy Blanks @ 20.06.2023 17:35

Jo viņa taču pati lien visās spraugās, lai viņu pamana. Tad nu lai saņem ?
Un tieši ar izskatu viņa kā korķis visur, tipa izskatās labāk? Elīnīt, kurā vietā?! Nē, tu izskaties precīzi tāpat, kā pirms grima kursiem?
Karadžanai vismaz bija nauda izlabot savu lielo degunu, a tev tādas naudas nav, tad nu atliek to grimēt, un mierināt sevi, ka izskaties labāk.?
да пошла ты ..😄😄😄 man nekas nav jālabo, viss man ir labi. Nevari samierinaties aiaia😜
20.06.2023 17:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
omg, nu pls, meitenes, es gribu redzēt cirka dīvaini, atsītiet kāda kaut privāti
20.06.2023 17:40 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Ivy Blanks @ 20.06.2023 17:35

Jo viņa taču pati lien visās spraugās, lai viņu pamana. Tad nu lai saņem ?
Un tieši ar izskatu viņa kā korķis visur, tipa izskatās labāk? Elīnīt, kurā vietā?! Nē, tu izskaties precīzi tāpat, kā pirms grima kursiem?
Karadžanai vismaz bija nauda izlabot savu lielo degunu, a tev tādas naudas nav, tad nu atliek to grimēt, un mierināt sevi, ka izskaties labāk.?

Karadžanas deguns ar visu operāciju ir lielāks kā Elinai, kurai nemaz nav liels deguns, kāds ir tavs deguns ?
Un karadžas operācijas ir maigi sekot neveiksmigas, lai nu ko bet šīs divas meitenes salidzinot Elina tiešām ir luxury , karadža brauc troļukā pa zaķi uz savu vienistabas dzivokli, kamer Elinai ir jauns dzivoklis un jauns bembis, normali holideji un pasedesanas restorana nevis prgahiens pa fixprice veikalu… ko vel tur salidzinat ? Un man liekas lai nu ar ko , bet ar turku jau nu gan nav par ko lepoties , ieej kebaba un iznac ara jau ar 3 turku viiriem ja ir galigs izmisums , nezinu vai pasaule ir vel kaut kas ko vieglak dabut ka eiropiesu meitenei turku veci 😁 vienigi japabrinas kur tik nabadzigu nograbusi , tiesam nebija labaki ko panemt ? 😁
20.06.2023 17:40 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
MiniMe33 @ 20.06.2023 17:40

Karadžanas deguns ar visu operāciju ir lielāks kā Elinai, kurai nemaz nav liels deguns, kāds ir tavs deguns ?
Un karadžas operācijas ir maigi sekot neveiksmigas, lai nu ko bet šīs divas meitenes salidzinot Elina tiešām ir luxury , karadža brauc troļukā pa zaķi uz savu vienistabas dzivokli, kamer Elinai ir jauns dzivoklis un jauns bembis, normali holideji un pasedesanas restorana nevis prgahiens pa fixprice veikalu… ko vel tur salidzinat ? Un man liekas lai nu ar ko , bet ar turku jau nu gan nav par ko lepoties , ieej kebaba un iznac ara jau ar 3 turku viiriem ja ir galigs izmisums , nezinu vai pasaule ir vel kaut kas ko vieglak dabut ka eiropiesu meitenei turku veci ? vienigi japabrinas kur tik nabadzigu nograbusi , tiesam nebija labaki ko panemt ? ?
😀😃🥹 tik precīzi!!
20.06.2023 17:45 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Ārprāts, nu kas te par vistu kūti? 😄
20.06.2023 17:45 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Tas mirklis, kad esi tik ļoti izmisusi pēc uzmanības, ka forumā esi gatava uz visu, lai tevi pamanītu un drusku par tevi parunātu. Es pareizi saprotu, ka šī vairs nav ļenusika bet hardlakšari diskusija?
Tad nu iedodiet vismaz kāda Instagrama niku, lai arī mēs pārejās varam normāli paklačoties.
20.06.2023 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits