Kas priekš Tevis ir veiksmīgs vīrietis?

 
Reitings 107
Reģ: 14.08.2019
Kāds ir tas vīrietis ko mēs tik ļoti gribam? Ar ko viņš nodarbojās?
15.06.2023 20:48 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Veiksmīgs kā? Loterijās? Ka viss nāk viegli pa dzīvi un paveicies uz daudzām lietām? (piemēram vecāki bagāti kas nodrošina ar naudu, iesāktu biznesu?)
Man veiksmīgs ir tāds kurš jūtas apmierināts ar savu dzīvi, spēj nodrošināt laimīgu savu dzīvi.
26.06.2023 19:50 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man veiksmīgs ir tāds kurš jūtas apmierināts ar savu dzīvi, spēj nodrošināt laimīgu savu dzīvi.

Nu nezinu gan vai apmierinātu ar savu dzīvi varētu nosaukt par veiksmīgu. Manuprāt, tomēr sabiedrībā ir iegājies "standarts", kurus cilvēkus parasti uzskata par veiksmīgiem un tas noteikti nav saistīts ar tiem ,kuri ir apmierināti ar dzīvi , vai loterijās iegūto naudu. Kaimiņa Oļegs, kurš strādā maksimā un kuram regulāri patīk "ieraut" arī varbūt ir apmierināts ar dzīvi, bet vai tādu varētu uzskatīt par veiksmīgu vīrieti? Diez vai.
26.06.2023 20:24 |
 
Reitings 993
Reģ: 23.02.2023
GhostGG @ 26.06.2023 20:24

Nu nezinu gan vai apmierinātu ar savu dzīvi varētu nosaukt par veiksmīgu. Manuprāt, tomēr sabiedrībā ir iegājies "standarts", kurus cilvēkus parasti uzskata par veiksmīgiem un tas noteikti nav saistīts ar tiem ,kuri ir apmierināti ar dzīvi , vai loterijās iegūto naudu. Kaimiņa Oļegs, kurš strādā maksimā un kuram regulāri patīk "ieraut" arī varbūt ir apmierināts ar dzīvi, bet vai tādu varētu uzskatīt par veiksmīgu vīrieti? Diez vai.

Nu nevajag ieslīgt galējībās. Nu par dzērājOļegu vai otru pusi vīrieti-naudas mašīnu.
Es nezinu nevienas laimīgas attiecības kur vīrietis pelna lielo piķi, ar labām izglītībām, lielajiem biznesiem un naudām tur blakus ir jābūt pašpietiekamai sievietei. Bet tās, ka te raksta, veiksmīgs ir tikai kam savs bizness, nu varu derēt, ka nav redzējušas ko tas nozīmē, cik daudz laika prasa prom no mājām/otras puses. Īpaši, ja ir bērni, pat ja tev nav jāstrādā, jo naudas pietiek, tas viss būs jāvelk vienai. Un tas nav viegli.
26.06.2023 20:42 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es nezinu nevienas laimīgas attiecības kur vīrietis pelna lielo piķi.

Sūdīga pieredze tad tev, es, savukārt, zinu ļoti daudz tādas attiecības, kuras ir laimīgas.
Bet tās, ka te raksta, veiksmīgs ir tikai kam savs bizness, nu varu derēt, ka nav redzējušas ko tas nozīmē, cik daudz laika prasa prom no mājām/otras puses. Īpaši, ja ir bērni, pat ja tev nav jāstrādā, jo naudas pietiek, tas viss būs jāvelk vienai. Un tas nav viegli.

Lielo piķi ir pelnīt viegli? Tas jau ir tikai normāli, ja grib ļoti labu dzīvi, tad no kaut kā ir jāatsakās un jāsamierinās ar kaut kādām neērtībām, turklāt ne jau visi ir cilvēki vienādi, ir pietiekami daudz sieviešu, kurām pat apmierinātu tāda dzīve.
26.06.2023 21:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Muļķīgi domāt, ka ir tāda viegla un pilnībā apmierinoša dzīve attiecībās. Gan finansiāli gan emocionāli.
26.06.2023 21:12 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
GhostGG @ 26.06.2023 20:24

Nu nezinu gan vai apmierinātu ar savu dzīvi varētu nosaukt par veiksmīgu. Manuprāt, tomēr sabiedrībā ir iegājies "standarts", kurus cilvēkus parasti uzskata par veiksmīgiem un tas noteikti nav saistīts ar tiem ,kuri ir apmierināti ar dzīvi , vai loterijās iegūto naudu. Kaimiņa Oļegs, kurš strādā maksimā un kuram regulāri patīk "ieraut" arī varbūt ir apmierināts ar dzīvi, bet vai tādu varētu uzskatīt par veiksmīgu vīrieti? Diez vai.

Nu jā...atkal jau aizej galējībās. Tur nebija domāts par dzērājiem/narkomāniem vai ko tādu. Bet par normālu vidējo strādājošo vīrieti bez kaitīgiem ieradumiem. Es domāju ka arī tas dzērājs gaterī apzinās savu atkarību un starp dzeršanas reizēm nejūtas laimīgs un apmierināts.
26.06.2023 21:17 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.10.2022
Galvenais, ka piķi nes mājās un ciena sievu, ir dāsns un piedalās mājsaimniecībā tikpat daudz, cik strādājoša sieva.
27.06.2023 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits