Sarkanie karogi attiecībās

 
Reitings 1755
Reģ: 01.02.2023
Kad atgriezos aktīvā randiņošanas periodā, kļuva aktuāls jautājums, kā izvairīties no cilvēkiem - kuri jau pa gabalu kliedz RED FLAG.❌Kas ir jūsu sarkanie karogi, lai neveidotu attiecības ar kādu konkrētu cilvēku?
14.06.2023 21:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 04.06.2023
Aizdomas, ka Aldis un GhostGG ir no tās vīriešu parodiju sugas, kuri sūta sociālajos tīklos sievietēm savu krānu un sauc viņas sliktos vārdos par to, ka viņas noignorē. Bet nav jau mana darīšana. Katrā ziņā izsaku līdzjūtību sievietēm, kuras uz viņiem uzķeras.
16.06.2023 15:52 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Andie @ 16.06.2023 15:51

Katrā ziņā, tu saņemsi daudz mazāku nosodījumu, kā sievietes līdzvērtīgā situācijā.

Tas gan 100% taisnība. Ja ir apaļīgs vīrietis tad viņš ir kārtīgi pabarots, īsta vecis, patīk iedzert aliņu utt. Ja ir apaļa sieviete - tad viņa sevi nekopj, nevar beigt rīt utt. Tikai dažas meitenes te uzrakstīja ka Red flag ir resnums, bet abiem vietējiem vīrišķiem tas bez maz vai ir kara noziegums.
16.06.2023 15:57 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas gan 100% taisnība. Ja ir apaļīgs vīrietis tad viņš ir kārtīgi pabarots, īsta vecis, patīk iedzert aliņu utt

Es gan tā neuzskatu. Tas ko es saku vienmēr iet abos virzienos. Ja vecis ir resns, tad viņš ir slinks ruksis, kuram pret sevi ir sūdīga attieksme. Tādas lietas tikai attaisno veča draugi, kuri visticamāk, ir tādi paši rukši kā viņš pats.
16.06.2023 16:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 16.06.2023 15:17

Ļoti labi, tas ir tavs viedoklis. Tikai atšķiība ir tāda, ka mani tas neizskar, savukārt, citas mani komentāri gan, kas visticamāk norāda uz to, ka zemapziņā saprot, ka tas ko es saku ir taisnība un nemaz jau tik pašpārliecināti savā ādā nejūtas :P

Un tev, kā jau pašpārliecinātam un veiksmīgam vīrietim, jānāk un jāiepļūta (piedodiet) kāds caur puķēm tēmēts aizvainojums tām citām resnajām rīmām, jo formula ir resns = rijīgs un es = vienīgais šeit esošais saprātīgais ar vienīgo pareizo viedokli.
Pieņemu, ka tagad arī es esmu kļuvusi par nepašpārliecinātu resnuli, ja jau mani kaut kāds komentārs iztrigeroja. 😆
16.06.2023 16:12 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vēl varu pievienot red flag:
- cilvēks noliedz, ka svaram ir sakars ar rīšanu
Ja cilvēks nevar atzīt savas kļūdas un uzņemties atbildību par savu rīcību, vienmēr izdomā attaisnojumus, sāks piekasīties tev, lai ieriebtu utt. (respektīvi, viss, ko redzam šajā tēmā), tad vismaz man personīgi attiecības ar tādiem nekā nederētu.
16.06.2023 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
GhostGG @ 16.06.2023 16:03

Es gan tā neuzskatu. Tas ko es saku vienmēr iet abos virzienos. Ja vecis ir resns, tad viņš ir slinks ruksis, kuram pret sevi ir sūdīga attieksme. Tādas lietas tikai attaisno veča draugi, kuri visticamāk, ir tādi paši rukši kā viņš pats.

Mmmm.....ne tikai viņa draugi, sabiedrībā, tomēr bišķi savādāks standarts piemērojas vīriešiem ar x kilogramiem virs normas un sievietēm, to baigi labi var redzēt vasarā, tgd kad ir silti, jo sievietes ar x kilogramiem visticamāk piesegsies stipri vairāk nekā vīrietis..... uuu...viņš visticamāk gonna rock that topless look ar manboobs lidz celim un skinny kājām kā sengrieķu dievs. Good for you, ka piemēro abos virzienos, jo tad jau tu savam resnajam čomam varēsi iebiksīt, lai zaudē savus manboobs.😁
16.06.2023 16:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Good for you, ka piemēro abos virzienos, jo tad jau tu savam resnajam čomam varēsi iebiksīt, lai zaudē savus manboobs.

Manā draugu kompānijā neviens īsti apaļš nav, bet es zinu to, ka ja kāds sāktu tāds palikt, tad visa kompānija tiešā tekstā to viņam arī pateiktu. Man liekas, ka šī ir liela atšķirība starp vīriešiem un sievietēm, ka vīrieši viens otram var mierīgi pateikt kā ir un, ka vajadzētu sākt kaut ko darīt lietas labā. Sievietes gan viena otrai brauc pa ausīm un tiešos tekstos nekad neko nepasaka, lai neaizvainotu. Dažreiz pat vēl pasaka pilnīgi pretējo (melo) "oi nē, ar tevi viss ok, tā pat labi izskaties, jāmīl sevi kāds esi utt", kas patiesībā rada tieši negatīvu efektu, nekā pozitīvu
16.06.2023 16:27 |
 
Moderators
Reitings 3724
Reģ: 13.11.2016
Es arī neuzskatu, ka vīrieši ar būtisku lieko svaru būtu pievilcīgi, un zinu vēl daudzas meitenes, kas tā uzskata.
16.06.2023 18:10 |
 
Reitings 2689
Reģ: 03.06.2023
Es saku par velti sacepāties par resnumu, laikam dažas ar lieko svaru aizskāra..
16.06.2023 18:27 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
law7 @ 16.06.2023 18:10
Es arī neuzskatu, ka vīrieši ar būtisku lieko svaru būtu pievilcīgi, un zinu vēl daudzas meitenes, kas tā uzskata.

Man daudz labāk patīk apaļīgāki vīrieši.(Protams, ar mēru, lai nekaitētu jau veselībai)
Es blakus tādam jūtos drošāk, apskauties vispār lieliski.
Nu nesaista mani galīgi smalki, tieviņi vīrieši ar tādām rokām kā man.
Katram jau sava gaume, bet cik esmu runājusi ar draudzenēm,tad arī labāk izvēlas nedaudz apaļīgākus.
16.06.2023 18:40 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
greece @ 16.06.2023 16:12
Vēl varu pievienot red flag:
- cilvēks noliedz, ka svaram ir sakars ar rīšanu
Ja cilvēks nevar atzīt savas kļūdas un uzņemties atbildību par savu rīcību, vienmēr izdomā attaisnojumus, sāks piekasīties tev, lai ieriebtu utt. (respektīvi, viss, ko redzam šajā tēmā), tad vismaz man personīgi attiecības ar tādiem nekā nederētu.

Ja vien aiz tā resnuma slēptos tikai kontroles problēma... Bulīmija, emocionālā ēsana un visa pārējā liste ir ļoti liela taboo tēma mūsu sabiedrībā. Ja es pirmajā randiņā pateiktu - esmu resna, jo xyz traumas dēļ man ir problēmas ar ēdienu,ieturēju visas diētas kādas eksistē, vasarā ģību no zema cukura, bet meloju kolēģiem,ka tas no karstuma, mani nosauktu par traku un ar to viss beigtos.
Zaudēt svaru ir ļoti emocionāls pasākums, jo sākumā ir jārisina pati sakne.Citi pat sporta zālē nevar ieiet, jo tādu cilvēki, kā daži, kuriem vienmēr patīk durt cilvēka vājajā vietā - rodas psiholoģiska trauma. Pati esmu to piedzīvoju un zinu citus - tā vietā, lai sporta zālē atbalstītu, parādītu ko un kā labāk darīt kā zaļajam gurķim, saņem komentārus - oj, kāda atnākusi uz zāli, ko viņa te dara, cik minūtes paskries uz celiņa. Tajā pat laikā kāds teiks,lai neklausies ko citi runā, bet tas viss ir atcelts,kad kāds runā par resnumu. Tie cilvēki ļoti labi apzinās, tāpat kā smēķētāji ļoti labi apzinās, ko tas nodara viņu veselībai.Ja kas,tad man psiholoģiski visgrūtāk bija aiziet uz zāli nekā "nostabilizēt" savas attiecības ar ēdienu. Nevienam neko nepārmetu, jau esmu pieradusi, piedāvāju mazliet citu perspektīvu.
Tāpēc mans red flag - partneris, kurs tā vietā lai motivētu un atbalstītu dara visu pretējo. Morālais atbalsts IR svarīgs.
16.06.2023 19:16 |
 
Reitings 2024
Reģ: 22.02.2023
Lauma Ruby @ 16.06.2023 18:40

Man daudz labāk patīk apaļīgāki vīrieši.(Protams, ar mēru, lai nekaitētu jau veselībai)
Es blakus tādam jūtos drošāk, apskauties vispār lieliski.
Nu nesaista mani galīgi smalki, tieviņi vīrieši ar tādām rokām kā man.
Katram jau sava gaume, bet cik esmu runājusi ar draudzenēm,tad arī labāk izvēlas nedaudz apaļīgākus.
Statistikai - Nepatīk apaļīgie, nekad nav patikuši.
16.06.2023 21:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Un slinks drīzāk liecies Tu, jo tā vietā, lai strādātu un nodarbotos ar savu dzīvi, Tu kā vīrietis visu laiku sēdi dieviete.lv

Ja šo var attiecināt uz viņu, tad šo komentāru var arī attiecināt uz vismaz 60% foruma lietotāju.Ja diskriminācija ir pret vīriešu dzimumu,jo viņi šeit ir mazākumā, kādi trīs vai četri - ghost, aldis, arjan un varbūt vēl kāds kurš aktīvi komentē, bet ir jau vēl šeit vīriešu, tikai viņi nekomentē tik aktīvi.😉
Un vēl cik ilgi tad var pieminēt vienu un to pašu, ka akdievs cik drausmīgi ir ka vīrietis sež sieviešu forumā.tas nav nekāds jaunums, mēs jau to zinām!
Šis komentārs lieliski parāda diskrimināciju pret tiem, kas ir mazākumā šajā gadijumā viriešiem.
17.06.2023 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
law7 @ 16.06.2023 18:10
Es arī neuzskatu, ka vīrieši ar būtisku lieko svaru būtu pievilcīgi, un zinu vēl daudzas meitenes, kas tā uzskata.

Te arī plusiņš no manis. Protams, neizskatītu arī kalsnos, tievos. Man patīk, ja vīrietim ir trenēta mugura, plati pleci, spēcīgas rokas. Nevajag būt forever suškā ar iezīmētu katru muskuli, neliela kārta pāri ir ok, bet sports piešķir vīrietim formu. Manboobs vai pat tuvu tam, nope.
17.06.2023 00:42 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Nāc pie prāta, puis. Manuprāt, esi nelaimīgs dzīvē, tāpēc sēdi sieviešu forumā

Šo komentāru var attiecināt uz pašu komentētāju, ko tad tu šeit sēdi forumā, arī esi nelaimīga? 😄😅Sviests. Tik ļoti nelaimīga esi, ka atbildi vīrietim uz komentāriem.
17.06.2023 04:40 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Andie @ 16.06.2023 15:40

Pilnībā piekrītu, pilnībā. Un tas reāli ir izveidojis zināmu traumu, tik tālu, ka man nepatīk vispār iet ēst mazpazīstamās kompānijās, jo 9/10 gadījumiem atradīsies kāds asprātis, kuram tas šķitīs super vajadzīgi izmest jociņus vai vēl paust savu viedokli, cik drausmīgi, ka es esmu palnt based un vispār kāds šoks un negods ir mana eksistence.

Izklausās, ka tev ir sociāla trauksme.
17.06.2023 04:45 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Beverly Hilza @ 17.06.2023 04:45

Izklausās, ka tev ir sociāla trauksme.

Vai vēl kaut ko dumjāku uzrakstīt nevarēji? Ja nav ko teikt tad nesaki neko. Diagnožu noteicēja...
17.06.2023 07:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Beverly Hilza @ 17.06.2023 00:25

Ja šo var attiecināt uz viņu, tad šo komentāru var arī attiecināt uz vismaz 60% foruma lietotāju.Ja diskriminācija ir pret vīriešu dzimumu,jo viņi šeit ir mazākumā, kādi trīs vai četri - ghost, aldis, arjan un varbūt vēl kāds kurš aktīvi komentē, bet ir jau vēl šeit vīriešu, tikai viņi nekomentē tik aktīvi.?
Un vēl cik ilgi tad var pieminēt vienu un to pašu, ka akdievs cik drausmīgi ir ka vīrietis sež sieviešu forumā.tas nav nekāds jaunums, mēs jau to zinām!
Šis komentārs lieliski parāda diskrimināciju pret tiem, kas ir mazākumā šajā gadijumā viriešiem.

Nav nekāda diskriminācija. Ir nepatika pret viņu sekistu un misogynistic viedokli. Kāpēc šiem diviem neliec diagnozi, jo var redzēt ka normāli vīrieši sieviešu forumos nav, ir tādi kuriem ļoti vajag pierādīt savu viedokli tieši sievietēm un būt gudrākiem par tām.
17.06.2023 07:12 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
YaeMiko @ 17.06.2023 07:08

Vai vēl kaut ko dumjāku uzrakstīt nevarēji? Ja nav ko teikt tad nesaki neko. Diagnožu noteicēja...

Ja nav ko teikt tad nesaki neko. Diagnožu noteicēja.

Komandiere atnāca un atrakstija. Noteiks tagad visiem, ko rakstīt un ko nē. 😅 Ja, tev nav nekas normāls ko rakstīt, tad nenāc online!
17.06.2023 07:53 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Beverly Hilza @ 17.06.2023 07:53

Komandiere atnāca un atrakstija. Noteiks tagad visiem, ko rakstīt un ko nē. ? Ja, tev nav nekas normāls ko rakstīt, tad nenāc online!

Putni galvā tev tas točna. Atgādini vienu citu lietotāju kura bija pirms kāda laika šeit, tad sakaščējās ar visām un izdzēsa profilu. Izskatās ka cikls sāksies no jauna.
17.06.2023 08:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits