Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mani ir pārņēmušas skumjas un tā " uzmetiena" sajūta. Laikam gaidu no viņa kādu rīcību, tekstu, ka veidojam ģimeni kā bijām runājuši un ,ka neko nav pārdomājis. Visas sarunas mums par darbiem, sadzīvi (katram savu) un mazo. Nekas par MĒS, MUMS , MŪSU. Tādi vārdi leksikā netiek lietoti un tas sāpina

Labi, ka man un maniem tuvajiem nav jāpardzivo par tādān muļķībām. Tas ir no gaidīšanas(lielām ekspektācijas), ka otrs kautko izdarīs un notiiks. Jo ilgāk gaidīs jo ilgā pardzīvos.
13.06.2023 00:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Ja nespēj tikt galā, dodies pie speciālista, kas konkrēti ar tevi aprunāsies.

Spriežot, pēc tā, ko autore ir atbildējusi uz komentāriem, viņai ir vajadzīga psiholoģiskā palīdzība no terapeita.
13.06.2023 06:29 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Skarbi, kad tik svarīgi ir precēties. Varbūt vīrietis pats gribēja nonākt līdz tādam lēmumam, ar bildinājumu, nevis viena vilks uz zagsu, ka tik papīri kārtībā. Man arī tas izraisītu pretreakciju, ja būtu vecis.
13.06.2023 07:46 |
 
Reitings 2693
Reģ: 03.06.2023
Undiya @ 13.06.2023 07:46
Skarbi, kad tik svarīgi ir precēties. Varbūt vīrietis pats gribēja nonākt līdz tādam lēmumam, ar bildinājumu, nevis viena vilks uz zagsu, ka tik papīri kārtībā. Man arī tas izraisītu pretreakciju, ja būtu vecis.
Precēties un taisīt bērnus mūsdienās ir super riskanti.
13.06.2023 07:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Undiya @ 13.06.2023 07:46
Skarbi, kad tik svarīgi ir precēties. Varbūt vīrietis pats gribēja nonākt līdz tādam lēmumam, ar bildinājumu, nevis viena vilks uz zagsu, ka tik papīri kārtībā. Man arī tas izraisītu pretreakciju, ja būtu vecis.

Šeit es tev ļoti piekrītu. Vīrieši vispār kaut kā tādiem soļiem nobriest pa savam. Sieviete mazliet var paskubināt, bet ne konstanti zāģēt.
Vispār pilnīgi nekas nemainīsies, ja apprecēsies. Viņš būs jūrnieks un autore būs sieviete ar mazuli uz rokām. Tiešām gribas precēt kādu, ar ko nesapas? Mans rezumē ir tāds - abiem kaut kādas ekspektācijas no dzīves + sabiedrības spiediens, atrada viens otrā materiālu, ar ko var realizēties. Respektīvi sieviete atrod ar ko dibināt trešo bērnu, vīrietis atrod sievieti, lai nebūtu vecpuišos. Realitātē sieviete saprot, ka grib daudz vairāk, zina ka tas vīrietis reāli to nevar vai negrib dot, bet ir tik svarīgi būt tajā statusā, ka konfliktē ar sevi.
13.06.2023 09:35 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Gudri vai nē, bērns pieteicies un izaugs ar vai bez tēva. Būs viss labi.
Citām sievietēm jāiegaumē, ka 40 gadīgu vecpuisi nepāraudzināsi.
13.06.2023 09:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Nezinu kā autorei ar angļu valodu, bet es tik tikko dzirdēju ļoti šai tēmai piemērotu citātu.
Friendly reminder - the only reason you want anything in this life at all is because of the feeling you think it will give you.
13.06.2023 09:43 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Palasīju vēl komentārus. Pieaugusi sieviete, bet kā jauns, dulls skuķis uzvedas. Varbūt bišk atslābt vajag. Es šitādas beibes ap 30 daudzas zinu, kuras tagad grauž pirkstos, jo ar visādiem ultimātiem aizbiedējušas foršus vīriešus, kuriem tagad ir foršas ģimenes, bet pašas turpina meklēt perfektos vīriešus.
Nevar vienkārši dzīvot un skatīties kāds tas vīrietis būs tēvs un atļaut viņam pašam būt vecim un lūgt tevi noslēgt oficiālu laulību?
13.06.2023 10:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Šeit es tev ļoti piekrītu. Vīrieši vispār kaut kā tādiem soļiem nobriest pa savam. Sieviete mazliet var paskubināt, bet ne konstanti zāģēt.
Vispār pilnīgi nekas nemainīsies, ja apprecēsies. Viņš būs jūrnieks un autore būs sieviete ar mazuli uz rokām. Tiešām gribas precēt kādu, ar ko nesapas? Mans rezumē ir tāds - abiem kaut kādas ekspektācijas no dzīves + sabiedrības spiediens, atrada viens otrā materiālu, ar ko var realizēties. Respektīvi sieviete atrod ar ko dibināt trešo bērnu, vīrietis atrod sievieti, lai nebūtu vecpuišos. Realitātē sieviete saprot, ka grib daudz vairāk, zina ka tas vīrietis reāli to nevar vai negrib dot, bet ir tik svarīgi būt tajā statusā, ka konfliktē ar sevi

+ jau pati noteikti aiz lepnuma (es sieviete neatkarīgā, visu pati protu, varu) aizskrejusi sapirkt lietas mazulim, lai vecim parādītu "redz, kāda es izdarīga, tu muļķis neko nesaproti, ka bērnam jau gulta jāsaskruvē, kamēr man gandrīz pusgads vēl ar punci jāstaigā" 😂
Nuuuu, es apbrīnoju, ka sieviete brieduma gados var uzvesties tik jocīgi, vēl pie tam ne pirmais bērns. Es, piemēram, gaidu ceturto un vispār neiespringstu uz nekādām bēbīšlietām. Jāsaliek dzemdību soma ar pāris komplektiņiem pirmajām dienām un pēc tam tas bērns kaut pledā ietīts mājās padzīvos, kamēr saliek gultiņas un nopērk vanniņas un vēl nez ko. 😂
Es nesaku, ka mēs parasti gultu pērkam, kad bērnam pusgads, bet, nu, mazums kas dzīvē notiek.. ja finanses nav šķērslis, tad vienas dienas laikā var nopirkt un sadarīt pilnīgi visu kas bērnam nepieciešams.
13.06.2023 10:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Undiya @ 13.06.2023 10:35

+ jau pati noteikti aiz lepnuma (es sieviete neatkarīgā, visu pati protu, varu) aizskrejusi sapirkt lietas mazulim, lai vecim parādītu "redz, kāda es izdarīga, tu muļķis neko nesaproti, ka bērnam jau gulta jāsaskruvē, kamēr man gandrīz pusgads vēl ar punci jāstaigā" ?
Nuuuu, es apbrīnoju, ka sieviete brieduma gados var uzvesties tik jocīgi, vēl pie tam ne pirmais bērns. Es, piemēram, gaidu ceturto un vispār neiespringstu uz nekādām bēbīšlietām. Jāsaliek dzemdību soma ar pāris komplektiņiem pirmajām dienām un pēc tam tas bērns kaut pledā ietīts mājās padzīvos, kamēr saliek gultiņas un nopērk vanniņas un vēl nez ko. ?
Es nesaku, ka mēs parasti gultu pērkam, kad bērnam pusgads, bet, nu, mazums kas dzīvē notiek.. ja finanses nav šķērslis, tad vienas dienas laikā var nopirkt un sadarīt pilnīgi visu kas bērnam nepieciešams.

Pat ja viņa ir pašpietiekama, nekā peļama tur nav. Pierāda kādam vai nē, to tik pati zinās. Man lasās, ka viņai trūkst atbalsta un vīrieša izdarīguma. Es arī stāvoklī būdama gaidītu kaut kādu iniciatīvu no vīrieša kopīgi aizbraukt nopirkt to vai šo. Kaut vai lai šis pagūglē kaut kādas gultas, da vienalga ko, ka tik redzu iniciatīvu attiecībā pret bēbi un kopābūšanu. Autore jau minēja, ka neredz praktisko pusi vārdam "MĒS". Un tautas valodā runājot, tas ir diezgan h***va, ja tā ir. Varbūt abi tādi praktiķi. Nezinu, kaut kas te nav īsti kā vajag. Man liekas autore arī gaida, ka vīrietis uzminēs kaut kādas prasības, vēlmes. Neesmu nekāds attiecību guru, bet caur savu pieredzi saku, ka vīriešiem arī pašsaprotamas lietas ir jāsaka konkrētā tekstā. Viņi nefunkcionē tik sarežģīti kā mēs. Gribi lai iet nomazgā traukus, tad tiešā tekstā arī būs visticamāk jāpalūdz, nevis jāgaida, kad pats to šķīvju kaudzi pamanīs tajā izlietnē un dienas beigās pati dabūsi mazgāt, bonusā vel varēsi turēt to kā kārti nākamajam strīdam iz sērijas "re ku tu pat traukus nevari nomazgāt, idiņ."
13.06.2023 11:02 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
+ jau pati noteikti aiz lepnuma (es sieviete neatkarīgā, visu pati protu, varu) aizskrejusi sapirkt lietas mazulim, lai vecim parādītu "redz, kāda es izdarīga, tu muļķis neko nesaproti, ka bērnam jau gulta jāsaskruvē, kamēr man gandrīz pusgads vēl ar punci jāstaigā"

Pēc tā arī izklausās. Attiecībā uz visu pārējo arī. Vienkārši pati sev taisa problēmas no zila gaisa.
13.06.2023 11:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Īsumā, pēc autores ierakstiem un komentāriem secinu, ka tā es jūtos un izklausos, kad man PMS hormoni trako. :D Viss ir slikti, vīrs nedara to, to to un šito, ir drāma, ir besis, aizeju gulēt, nākamajā rītā pamostos kā cits cilvēks. :D Tā kāaaa, neesmu ārsts, ne jau man spriest, bet sajūtu līmenī liekas, ka autorei grūtniecības hormoni uztrakojušies un otrā puse vienkārši viņu pietiekami labi vēl nepazīst, lai zinātu, kā tādos brīžos deeskalēt situāciju. 😁
13.06.2023 11:27 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Oi, nu nevajag, jūrnieks esot ēdis veselīgu pārtiku un konsultējies ar kolēģiem par bērnu ieņemšanas laikiem. Tagad pēkšņi tik tizls, ka nezina, ka bērnam gultu un ratus vajag. Nevajag viņam ne to lauksaimnieci, ne naudas tēriņus, ne pamperu mainīšanu. Atbrauks laipni paspēlēties ar bērnu labākajā gadījumā, nepiemetot ne kapeiku un kā brīvs putns drāžot citas lauksaimnieces katrā ostā. Lauksaimniece var bimbāt un vilkt mamutu.
13.06.2023 13:07 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kuru veci parasto jūs piespiedīsiet ēst kaut kādu sasodītu veselīgo pārtiku un kurš vecis parastais konsultēsies ar kolēģiem par ieņemšanas termiņiem? Savukārt jebkurš vecis parastais zina, kas ir gulta, rati un braukšana pie ārsta. Šitais sniegpārsliņš - veselīgās pārtikas ēdājs, nu lieliski visu zina cāļa perētāju līmenī. Tikai viņam nah vairs nevajag nekādas klapatas un saistības un naudas tēriņus. Un sieviete viņam inkubators nevis mīļotā sieviete, kaunās pat radiem, draugiem atrādīt.
13.06.2023 13:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Sarma, Miuce un Beverlhilza, jūs esat viens cilvēks, vai 3 dvēseļu radinieces? 😀
13.06.2023 13:17 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Oi bože. Pilnīgi visu vēl te sarakstīto neizlasīju, bet domāju, ka dabūju pašu galveno.
Jautājums autorei.
Vai tu esi ar savu vīrieti tā no sirds parunājusi, kāpēc viņam tāda atkāpšanās un šaubas? Varbūt viņam vienkārši iesitis reality check pa galvu, varbūt pats nobijies, nesaprot kas notiek. Iemesli var būt 101, bet sievietēm ir tendence aizlekt visam pa priekšu uz izdomāt jau visu ļaunāko un sliktāko, kad patiesībā tā nemaz nav. Varbūt ir, neko nesaku, bet tas būs apstiprināts tikai tad kad viņš pats tev to pateiks.
Tas, ka neesi satikusi viņa radus, ģimeni, draugus, tas gan es teiktu ka ir diezgan sarkans karogs. Kaut gan arī tajā gadījumā var būt izskaidrojumi un viss var būt saprotams.
Es iesaku tev ar viņu parunāties. Nebrūc viņam virsū, bet vienkārši pajautā viņam, kādas ir viņa šaubas, kas viņu nomāc saistībā ar jums, ko tu varētu lietas labā darīt.
13.06.2023 15:28 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Miuce @ 13.06.2023 13:07
Oi, nu nevajag, jūrnieks esot ēdis veselīgu pārtiku un konsultējies ar kolēģiem par bērnu ieņemšanas laikiem. Tagad pēkšņi tik tizls, ka nezina, ka bērnam gultu un ratus vajag. Nevajag viņam ne to lauksaimnieci, ne naudas tēriņus, ne pamperu mainīšanu. Atbrauks laipni paspēlēties ar bērnu labākajā gadījumā, nepiemetot ne kapeiku un kā brīvs putns drāžot citas lauksaimnieces katrā ostā. Lauksaimniece var bimbāt un vilkt mamutu.

Mēs jau domājām, kur gan esi pazudusi! 😄 Skarbi pateici, bet var piekrist tev!
13.06.2023 17:11 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Paklau, bet kas jums abiem bija kopīgā prioritāte - kopdzīve un kāzas, vai bērna radīšana? Izklausās, ka vīrietis vēlējās bērnu, bet citādas izmaiņas dzīvē neplānoja. Liekas, ka domāji, ka ja būs bērns, tad komplektā automātiski nāks arī kāzas un kopdzīve. Un tieši viņa nevēlēšanās precēties tagad kremt. Mūsdienās vīrieši vairāk baidās no kāzām, ne bērnu atstāšanas aiz sevis. Ja tas tev ir tik svarīgi, kāpēc neuzstāji uz laulībām kā attiecību nākotnes pamatu? Tagad ir velti justies pieviltai, ja konkrēti vienojāties tikai par bērnu.
Situācija stulba, un varu tikai ieteikt apsēsties pie viena galda un izrunāt, kādi ir kopīgie mērķi un kā viņš pats redz šis attiecības. Ja pati uz to nevari saņemties, neviens tevi arī nepateiks, kas tālāk notiks. Un jā, var gadīties, ka beigās vienkārši saņemsi alimentus. Diemžēl arī tā dzīvē notiek, it īpaši ja bērns radīts steigā, pirms kopdzīves vai ilgākām attiecībām.
13.06.2023 17:13 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Lula @ 13.06.2023 13:17
Sarma, Miuce un Beverlhilza, jūs esat viens cilvēks, vai 3 dvēseļu radinieces? ?

Eksperte, Lula, Anija35, jūs esat viens un tas pats profils jeb dveseļu māsas?
13.06.2023 17:16 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Paklau, bet kas jums abiem bija kopīgā prioritāte - kopdzīve un kāzas, vai bērna radīšana? Izklausās, ka vīrietis vēlējās bērnu, bet citādas izmaiņas dzīvē neplānoja. Liekas, ka domāji, ka ja būs bērns, tad komplektā automātiski nāks arī kāzas un kopdzīve. Un tieši viņa nevēlēšanās precēties tagad kremt.

Varu piekrist visam komentāram! 👍🏼Autore iedomājusies, ka viņai pienākas viss ko viņa grib automātiski uz paplātes no veča, bet redz ka aplauziens un vilšanās ir smaga.
Autorei ir grūtības saprast un pieņemt, ka ir iespējams bērns bez kopdzīves un kāzām. Viņa nav informēta psr visiem attiecību veidiem un modeļiem,kur vecāki dzīvo atsevišķi bet audzina kopīgu bērnu.
13.06.2023 17:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits