Stāvoklī depresija ,izmisums, nomākts garstāvoklis.

 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Sveiciens. Dzīvoju diezgan specifiskā vietā, ir lauku saimniecība, dzīvnieki. Šķīrusies sešus gadus, audzinu divus bērnus, jaunieši/pusaudži, strādāju. Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis, visas runas par MUMS ir apklusušas. Ilgi nevienam no savējiem nestāstīja par mazuli, draugus tuviniekus nepazīstu, finansiāli neiesaistās. Ieminējos par sarakstīšanos (nav runa pat par kāzām, tikai juridisku dok.sakārtošana) ,lai mazulim būtu pilna ģimene, tur nejūtas gatavs. Esmu diezgan apjukusi un sajūta kā piemānītai, jo, ja zinātu ,ka nejūtas gatavs, izsargātos, pirms tam runājām, ka abi gribam bērnu. Man ļoti žēl sevis un mazuļa un tas, ka būs jāaudzina vienai. Vecums 30++ Esmu pašnodarbinātā, slodze ir jāsamazina, ienākumi mazinās, izdevumi palielinās ( ārstu vizītes, neapmaksātās analīzes, ceļu izdevumi, vitamīni papildus un medikamenti + vēl lielie bērni. Vakaros bieži moka bezmiegs un raudu. It kā esam kopā joprojām... un jūtu, ka sāku norobežoties no drauga, iekšā ir rūgtums par situāciju + visu sarežģī profesija, jo viņš nav Latvijā visu laiku (jūrnieks) . Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad, un kādēļ vispār es parakstījos uz mazuli ārpus laulības :(.
12.06.2023 10:52 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2023
Gaidu ļoti savu mazuli un jau tagad viņu mīlu, bet sajūta, ka nesaprotu, kādēļ pieteicās tieši tagad,

Tādēļ, ka jūsu divu, pieaugušo, saprātīgo cilvēku, lēmums bija neizsargāties. Nav saprotams, kāpēc centies pārcelt atbildību no sevis uz kaut kādiem mītiskiem apstākļiem - bērniņš pieteicās, kāpēc tagad. Tur nav nekādu ārpus šīs pasaules noslēpumu. Bērns rodas, ja cilvēki neizsargājas, viss.
12.06.2023 15:07 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Ausmas tante @ 12.06.2023 14:54

Šo sabiedrībā kaut kā vajadzētu mainīt, kāpēc vīrietis var tā mierīgi aiziet no situācijas? Un kāpēc sabiedrības nosodījums vienmēr ir uz sievieti? Starp citu, nekad nevar zināt vai sekss nebija sievietei uzspiests, bet viņa iespējams nevēlas par to runāt. Varbūt viņai ir kauns, ka ir attiecībās ar destruktīvu vīrieti. Un tāpēc slavē viņu. Stokholmas sindroms. Es nesaku, ka tā ir šajā gadījumā, bet ne vienmēr sievietes ir bezatbildīgas. Visai bieži sievietes ir upuri, bet sabiedrība turpina viņas nosodīt par kāju virināšanu.

Ne jau vecim jādzemdē, kas nav skaidrs. Nu tak nosodi uz velna paraušanu, ko tas mainīs? Ne viñam jāiznēsā, ne jādzemdē, ne jāaudzina, ne jātīra dibens, tikai jāatmet pāris sotaki vai mazāk, un tas arī tikai tad, ja ir ko piedzīt. Nu kuram būtu vairāk jādomā ar smadzenēm?
12.06.2023 15:40 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Autore pilnīga stulbene, radus, draugus nezina, jūrnieks pa kluso šo izdrāž un pakarina makaronus, viss, gatava gimenei viña esot, vēl spurojas, ka nemaz tik slikts neesot, redz uz ultrasonogrāfiju līdzi aizbraucot. Zoss pilnīgākā savā vecumā. Piedzims bērns, pieprasi alimentus no sava uzpisēja. Viss.
12.06.2023 15:48 |
 
Reitings 400
Reģ: 09.08.2022
Es nesaprotu kā pēc tam kad jau viena ģimene ir izjukusi uzreiz pa taisno neiepazīstot otru cilvēku vēlreiz to pasu darīt. Vai iepriekšējā pieredze neiemācīja, ka vajag izvērtēt ar ko radīt bērnus?
12.06.2023 17:06 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
nu
baigi bieži šādas tēmas parādās joforumā ar tikko "uzceptiem" profiliem.

Es arī piekrītu, man tādas pašas aizdomas. 👍
12.06.2023 17:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 12.06.2023 17:06
Es nesaprotu kā pēc tam kad jau viena ģimene ir izjukusi uzreiz pa taisno neiepazīstot otru cilvēku vēlreiz to pasu darīt. Vai iepriekšējā pieredze neiemācīja, ka vajag izvērtēt ar ko radīt bērnus?

Bailes no vientulības un nokavēt.
12.06.2023 17:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Beverly Hilza @ 12.06.2023 17:41
nu
Es arī piekrītu, man tādas pašas aizdomas. ?

Es arī taisītu jaunu profilu lai iegūtu padomu. Kamdēļ no vecā, lai visu laiku tas tiek vazāts līdzi?
12.06.2023 17:43 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
Renaate301 @ 12.06.2023 17:06
Es nesaprotu kā pēc tam kad jau viena ģimene ir izjukusi uzreiz pa taisno neiepazīstot otru cilvēku vēlreiz to pasu darīt. Vai iepriekšējā pieredze neiemācīja, ka vajag izvērtēt ar ko radīt bērnus?

Tāpēc gan jau arī radīja. Izjuka vecā ģimene un meklēja plāksteri. Un plāksteriem parasti neredz sliktās īpašības, jo vajag novērst domas no "vecās sāpes". Man žēl autori, varu viņu saprast. Braukt virsū cilvēkam, kas tā jau ir depresijā, nav prāta darbs.
Autorei ieteiktu jau tagad, pirms bērna dzimšanas, vienoties ar bērna tēmu par konkrētu summu mēnesī, neatkarīgi vai paliekat kopā vai nē. Viņš kā jūrnieks fiziski daudz palīdzēt nevarēs, lai vismaz finansiāli nodrošina.
12.06.2023 18:06 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Daži komentāri ir kā no sabiedrības zemākā slāņa, it kā sēdētu stacijā uz soliņa un blakus būtu sieviete ar atvērtu alus bundžu un cigareti zobos man stāstītu ,ka esmu dumja zoss ka ticu "uzpisējiem".
12.06.2023 18:07 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Laulība izjuka pirms septiņiem gadiem, tiešām kādai liekas, ka pa taisno kaut ko veidoju? Man ir bijis tikai viens vīrs un pēc šķiršanās nav bijušas kopdzīves. Šis vīrietis nav plāksteris. Arī šobrīd ir sajūta, ka esam draugi, kuriem būs bērniņš, bet man gribējās ģimeni, vīru, īpaši tādēļ, ka pirms tam par to runājam un bērns bija PLĀNOTS. Pirms grūtniecības gāju pie ārsta, dzēru vitamīnus, paiekopām veselīgu dzīves veidu, kaut pirms tam nebija neveselīgu ieradumu, abi uz to gājām. Un prognozes bija, ka netiksim tik ātri pie mazā, arī ginekoloģe brīdināja, ka var pašai nesanākt dabīgi. Mazais pieteicās jau pirmajā ciklā, kad mēģinājām. Bērnu gribu, neatkarīgi no attiecībām. Tikai ja runājām par ģimeni, tad par ģimeni šobrīd klusums vispār par šo tēmu no vīrieša puses. Nesaprotu ar kuru savu tekstu esmu radījusi iespaidu, ka vīrietis ir deģenerāts bez maz.
12.06.2023 18:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
@Ausmas tante
Ko dod vienošanās par uzturlīdzekļiem, ja pirms grūtniecības vienojāmies jau par ģimenes izveidi un nu ir klusums, par to arī sāp sirds, par atkāpšanos
no saviem vārdiem. Saprotu, ka šādas lietas jākārto tikai caur notāru, lai arī cik labs un sirsnīgs cilvēks neliktos. Es domāju, ka viņš būs labs tētis, tikai gribējās arī ģimeni īpaši tādēļ, ka par to runājām un man tas likās pašsaprotami. Lielie bērni dzimuši laulībā.
12.06.2023 18:22 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Greatlife @ 12.06.2023 18:07
Daži komentāri ir kā no sabiedrības zemākā slāņa, it kā sēdētu stacijā uz soliņa un blakus būtu sieviete ar atvērtu alus bundžu un cigareti zobos man stāstītu ,ka esmu dumja zoss ka ticu "uzpisējiem".

Ko tad te gaudo, ja jau tik gudra esi? Savas spuras rādi savam uzpisējam. Man atškirībā no Tevis ir vīrs, nav jāskaita kapeikas un nav pa pasauli sagrābstītu bastardu. Kā arī pirms vīra nevairojos ar katru pretimnācēju, kurš gatavs uzkāpt virsū. Sabiedrības dāma atradusies.
12.06.2023 18:40 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Greatlife @ 12.06.2023 18:13
Laulība izjuka pirms septiņiem gadiem, tiešām kādai liekas, ka pa taisno kaut ko veidoju? Man ir bijis tikai viens vīrs un pēc šķiršanās nav bijušas kopdzīves. Šis vīrietis nav plāksteris. Arī šobrīd ir sajūta, ka esam draugi, kuriem būs bērniņš, bet man gribējās ģimeni, vīru, īpaši tādēļ, ka pirms tam par to runājam un bērns bija PLĀNOTS. Pirms grūtniecības gāju pie ārsta, dzēru vitamīnus, paiekopām veselīgu dzīves veidu, kaut pirms tam nebija neveselīgu ieradumu, abi uz to gājām. Un prognozes bija, ka netiksim tik ātri pie mazā, arī ginekoloģe brīdināja, ka var pašai nesanākt dabīgi. Mazais pieteicās jau pirmajā ciklā, kad mēģinājām. Bērnu gribu, neatkarīgi no attiecībām. Tikai ja runājām par ģimeni, tad par ģimeni šobrīd klusums vispār par šo tēmu no vīrieša puses. Nesaprotu ar kuru savu tekstu esmu radījusi iespaidu, ka vīrietis ir deģenerāts bez maz.

Nav redzējusi ne vīrieša gimeni, ne draugus, viña plāno bērnu 🤣🤣🤣 Pasi vismaz ir redzējusi? 🤣 Viñš tiešām brīvs jūrnieks? Varbūt izbijis cietumnieks ar sievu un 3 bērniem 🤣🤣🤣
12.06.2023 18:52 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
@Sarma1986
Visiem zināms kādās attiecībās dzīvo cilvēki un cik tad tās kapeiciņas nopelna, kas ir tik žultaini kā Tu, kuriem ir tendence pazemot soc tīklos, jo dzīvē jau neko nespēj ne sasniegt ne izdarīt ( pat šeit kā lielāko sasniegumu mini, ka Tev tak ir vīrs, kas Tevi uztur) . Domāju, ka gan jau salīdzinājumā ar Tevi, var mani uzskatīt par sabiedrības dāmu un kaut ko dzīvē sasniegušu, arī finanisāli, ne tikai karjerā. Spēju ievērot sabiedrībā pieņemtās pieklājības normas, nepazemojot citus un nelietojot lamu vārdus. Man žēl Tava vīra un bērnus, jo viņu vietā būtu kauns par Tavu uzvedību interneta vidē. Iedomājos kādus epitetus Tu velti savam vīram un bērniem dusmu brīžos, ja nedzimušu, gaidītu bērnu vari atļauties nosaukt par bastadru. Zini... Pasaule ir apaļa, viss dzīvē nāk atpakaļ. Un Tici man, pavisam drīz arī sajutīsi bumerangu. Līdz Tavam līmenim nenolaidīšos.
12.06.2023 18:54 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
bet man gribējās ģimeni, vīru, īpaši tādēļ, ka pirms tam

Ne viss, ko kādreiz mumd gribās ir vajadzīgs un piepildāms. Samierinies ar to ka nevis, ko gribas būs, tad nevaajdzēs pardzīvot.
12.06.2023 18:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
jo dzīvē jau neko nespēj ne sasniegt ne izdarīt ( pat šeit kā lielāko sasniegumu mini, ka Tev tak ir vīrs, kas Tevi uztur
)
Greatlife, tev pašai laikam priekš sevis lielākais sasniegums ir izpirst, (dzemdēt) divus bērnus arā, un pasūdzēties forumā, ka tev nesanāca liela laimīga ğimene ar kautkādu jūrnieku jeb melnstrādnieku. Tikai pārējā sabiedrības daļa neuzskata to par sasniegumu tev!
12.06.2023 19:01 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Labas tēmas pēdējā laikā.
Pagājušā gadā iepazinos ar vīrieti ar kuru likās, ka vērtības un mērķi sakrīt t.i. - viņš vēlējās ģimeni, runājām arī par bērniem, kopdzīvi , kopīgu biznesu ( varbūt tās viņam bija k.kādas rozā brilles), nezinu. Īpaši neizsargājāmies, tagad esmu stāvoklī, jau 5 mēnesis

Bērns pēc dažiem mēnešiem pazīšanās. Forši. Kādu gan te var iedot padomu un par ko, ja ar nepazīstamu cilvēku taisa bērnu? Protams, tas var beigties ļoti dažādi un iznākums ir grūti prognozējams. Kas neriskē, tas nevinnē, bet lielākā daļa no riskētājiem zaudē.
12.06.2023 19:20 |
 
Reitings 35
Reģ: 12.06.2023
Kaut ko jau dzīvē esmu sasniegusi arī karjerā, nevienam uz kakla nesēžu un kapeikas nav jāskaita un pat pratā nenāk bērna laišanu pasaulē salīdzināt ar " piršanu". Bet Tev taisnība, dot dzīvību diviem veselīgiem bērniem - līdz šim to esmu uzskatījusi par lielāko Dieva dāvanu. Katram prioritātes ir citas un arī vērtības dzīvē citas, man tie ir bērni un lat nekaunos no tā. Jā, romantiskā plāksnē dzīve nav sakārtota - ir šķirta laulība un šobrīd savdabīgas attiecības ar bērniņa tēti, nē... Es par to nekaunos, man par to ir sāpīgas pārdomas , tādēļ anonīmi uzrakstīju forumā - vai esmu pelnījusi ,ka mani pazemo , sauc par stulbu zosi, naivu, manu draugu par " melnstradnieku" ( viņš ir visnotaļ labā amatā, bet kāda tam nozīme) " uzpisēju... Tādā agresīvā sabiedrībā arī dzīvojam. Un pēc tam ir izbrīns, ka tik liela tolerance pret fizisku vardarbību, jo morālus aizskārumus sabiedrība vispār uztver kā normu. Sieviete viena otru pat stāvoklī esot var noniecināt tik tālu, ka rosināt "atdot mazuli baby boxā, kā blakus tēmā. Bet... Kad uz ielas pusaudži kādu sasit, tad brīnās, no kurienes agresija
12.06.2023 19:31 |
 
Reitings 4915
Reģ: 27.03.2023
Nevajag ņemt vērā pāris riebīgus komentārus, ne visas ir sieviešu nīdēju klubiņā.
12.06.2023 19:35 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Sieviete, kurai bērns tiešām ir prioritāte, nekad netaisīs bērnu šādā situācijā. Tur pat ilgtermiņa attiecību nav, kur nu vēl laulība. "Es vienkārši gribu bērnu!" nav bērna prioretizēšana, bet savu iegribu prioretizēšana. Pirmie bērni jau arī neuzauga stabilā ģimenē. Pēc tam forumā moralizēt, ka kāds atļaujas lietot vārdus ''stulba zoss'', kad pašai šāda pagātne... Kā minimums ieteiktu sakārtot attiecības ar veci, nevis ietiepīgi uzšaut asti, ka pārāk lepna, lai vispār ar viņu runātu.
12.06.2023 19:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits