Kā lai aiziet?

 
Reitings 17
Reģ: 10.06.2023
Esmu dzīvē novesta līdz punktam, ka gribu beigt attiecības, bet fiziski nesaprotu, kā to izdarīt.
Mums ir 2 bērni, uz mana vārda ir dzīvokļa kredīts. Ar mazāko esmu BKA līdz decembrim. Kad atgriezīšos darbos, būs arī diennakts maiņas. Darba maiņa pēc tam nav opcija, jo stažējos.
Vīrs kategoriski atsakās savākt mantas, bet uzkrājumu man nav, lai vienkārši aizietu no dzīvokļa.
Nav arī neviena,pie kā aiziet un padzīvot.
10.06.2023 12:17 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Psihs vīrs, kurš rij galvas tabletes, taču neraugoties uz to, tiek uzcepts 2.bērns. Nez ko Tu gaidīji? Es tiešām nesaprotu, tā vietā, lai ar pirmo bērnu tītos prom, šī dzemdē no psihopāta otru un tad raud forumā.
10.06.2023 21:17 |
 
Reitings 7174
Reģ: 16.02.2021
Sarma1986 @ 10.06.2023 21:17
Psihs vīrs, kurš rij galvas tabletes, taču neraugoties uz to, tiek uzcepts 2.bērns. Nez ko Tu gaidīji? Es tiešām nesaprotu, tā vietā, lai ar pirmo bērnu tītos prom, šī dzemdē no psihopāta otru un tad raud forumā.

Autore minēja, ka viss sākās pēc otrā bērna. Ja neizlasījāt visus autores komentārus, vai tiešām jākaunina?! Delikāta situācija.
11.06.2023 00:28 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Mercury6 @ 11.06.2023 00:28

Autore minēja, ka viss sākās pēc otrā bērna. Ja neizlasījāt visus autores komentārus, vai tiešām jākaunina?! Delikāta situācija.

Autore teica, ka
Kādus 4 gadus viņš sēdēja uz antipsihotiķiem kairinātu zarnu sindroma dēļ, bet teiktu, ka lietoja sava "rakstura" dēļ.

"Raksturs" tur ir bijis ļoti sen.
11.06.2023 09:38 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Mercury6 @ 11.06.2023 00:28

Autore minēja, ka viss sākās pēc otrā bērna. Ja neizlasījāt visus autores komentārus, vai tiešām jākaunina?! Delikāta situācija.

Vīrs tabletes esot dzēris 4 gadus sava psihā rakstura dēł, taču ar 2.bērnu autore dekrētā, tātad mazā kā 2 gadi. Psihs bij jau sen, pavisam širmīti nonesa pēc otrā bērna. Kad vienreiz pieleks, ka psihie pēc katra nākamā bērna paliek arvien psihāki nevis top dziedināti.
11.06.2023 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Vispār nesaprotu ko izlasīju. Kāda naudas skaitīšana uz veča konta?
Te īstais brīdis uz jebkuru viņa h**ņu atbildēt ar - Ej D**st, ja kas nepatīk - vācies. Ja jau kas nepatīk, tiešām vāksies, kas saprotu arī ir mērķis un vēlamais rezultāts. Te noteikti skaidrotu arī par dzīvokli - ir iespēja pārdot un izmaksāt atlikušo kredīta summu, kaut vai sadalot to uz pusēm, ja pienākas. Bet būs nauda un būs brīvība.
Parasti gan šādas sievietes turpina visu vilkt un čīkstēt. Diemžēl. Attaisnojumu vairāk kā redzamo ieguvumu.
Nevienu kapeiku vairs viņa vajadzībām neskaitītu, nedotu. Ja pārtika - tikai sev un bērnam, sekss - nu cmoon, tur komentus vispār lieki rakstīt. KĀds sekss ar lopu?
11.06.2023 11:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
]
ZeZī
Uzkrājumu man nav, jo jau vairākus gadus vienošanās, ka skaitu katru mēnesi uz konta, kas uz viņa vārda konkrētu summu, kas ir kā "kopējie" iekrājumi. Tur man ir iespēja redzēt naudu, bet pārskaitīt uz savu kontu bez viņa ziņas nevaru.
Otrs - tur arī uzkrājumi kūst, jo vienmēr izdomā, kur "jāiegulda", kas "ātrāk jānomaksā". Piem., viņa auto līzingu vienu mēnesi lielāko daļu nomaksāja no turienes, atstājot tikai dažus simtus un par to paziņoja man pēc tam.

Es uzksatu, ka pie vainas ir pati autore,un nevis vīrietis, autore, kura ir ļāvusi vecim būt galvenajam, stiprākam, un to pierāda tas ka ir skaitijusi naudu uz veča konta, kopīgie iekrājumi, kur acīmredzot vecis visu kontrolē un ir galvenais.šeit ir nostrādājis princips, kā jau daudzām latvietēm, kas ir zem veča tupeles, ka jāļauj vecim dominēt un būt pie varas. Savādāk šo rīcību es nevaru izskaidrot.
Zezı, iesaku šķirties, un neatrast vietā jaunu veci, kurš būs diktators un izlems visu par finansēm
11.06.2023 16:17 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Praktiski varu teikt, ka dzīvoju morālā terorā. Viņš ir cilvēks, kas kopš otrā bērna piedzimšanas ar mani vispār nerunā, bet seksu pieprasa. Man tiešām riebjas mīlēties, ja to vispār tā var nosaukt. Neapmierināts ar savu darbu, neapmierināts ar saviem bērniem... Pasarg dies, ja mazulis ieraudāsies - tad sāk psihot, ka ir par skaļu. Kādus 4 gadus viņš sēdēja uz antipsihotiķiem kairinātu zarnu sindroma dēļ, bet teiktu, ka lietoja sava "rakstura" dēļ. Cik zinu, pāris mēnešus ir atmetis pavisam. Piebildīšu, ka bērniņš ir tiešām mierīgs.
Šodien palūdzu pieskatīt mazo, kamēr aizeju nomazgāties. Mazais noraudājies pie vannas istabas durvīm tupēja. Viņš sauca, bet bērns nenāca. Beigās dzirdēju, kā lido lietas pa gaisu, kliedza uz bērnu, citēju: "bļed, aizveries, cik var bļaut". Kad par šo aizrādīju un teicu, ka man vienreiz pietiek, no tā, ka nevaru vairs izturēt sāku raudāt, viņš pilnīgi mierīgs stāv, prasa, ko es daru, saka, ka es esmu tā psihā

Šeit viss tiek pasniegts tā itkā autore būtu upure un viņas vīrietis ir varmāka. Šajā gadījumā autore pati ir izvēlejusies kļut par upuri, diezgan apzināti. Neticu, ka visa vaina bija vīrietim.
11.06.2023 16:24 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Jākonsultējas ar juristu, jāsagatavo šķiršanās dokumenti, jāapzina savas iespējas mantas pārdalē, jāsavāc papīrus ar viņa diagnozi, jāizdrukā izraksti no "kopējā" konta, iespējams jāiesniedz prasība par aizliegumu tuvoties bērniem.
Ja dzīvoklis ir iegādāts pirms laulības, tad izmest viņu no dzīvokļa būs diezgan viegli.
Redzu šeit diezgan daudz iespējas rīkoties.
11.06.2023 17:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Man šķiet , ka jums nav slikta māmiņalga , tā kā īsti nesaprotu, ko tieši jūs nespēsiet savilkt,būs vēl alimenti , alga arī jums būs lielāka par māmiņalgu parstājiet taču maksāt kautkādus uzkrājumus uz viņa konta , pilnīgākas muļķības, krājiet sev.
12.06.2023 13:28 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.03.2022
"kopīgs konts" uz vīrieša vārda ir viņa konts. Meitenes, mīļās, ko jūs darāt, bet tas tā.
Neredzu, vai autore ir pirkusi dzīvokli pirms laulības vai tās laikā.
Ja pirms laulības, viss ir izi.
Fiksēt visas viņa psihopatiskās izdarības un, savācot pietiekamu pierādījumu bāzi, vērsties tiesā ar prasību par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Tad tur radīsies laiks, lai domātu tālāk, atkarībā no tā, ir dzīvoklis kopīpašums vai nē.
Turklāt, pieredze liecina, ka šie psihopāti pēc tam tikpat slimi mēģina ieriebt bijušai sievai, dalīt bērnus un burtiski terorizēt, labi zinot, ka sit pa vājāko - bērniem. Ir jāvāc katrs pierādījums.
Gribas ticēt, ka tas šausmīgais gadījums ar nogalināto sievieti, liks policijai un tiesai rīkoties ātrā, straujāk, pieņemt lēmumus un strādās autores labā.
Autorei izturību un lai izdodas!!!
12.06.2023 15:14 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Klaviere @ 12.06.2023 15:14
"kopīgs konts" uz vīrieša vārda ir viņa konts. Meitenes, mīļās, ko jūs darāt, bet tas tā.
Neredzu, vai autore ir pirkusi dzīvokli pirms laulības vai tās laikā.
Ja pirms laulības, viss ir izi.
Fiksēt visas viņa psihopatiskās izdarības un, savācot pietiekamu pierādījumu bāzi, vērsties tiesā ar prasību par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Tad tur radīsies laiks, lai domātu tālāk, atkarībā no tā, ir dzīvoklis kopīpašums vai nē.
Turklāt, pieredze liecina, ka šie psihopāti pēc tam tikpat slimi mēģina ieriebt bijušai sievai, dalīt bērnus un burtiski terorizēt, labi zinot, ka sit pa vājāko - bērniem. Ir jāvāc katrs pierādījums.
Gribas ticēt, ka tas šausmīgais gadījums ar nogalināto sievieti, liks policijai un tiesai rīkoties ātrā, straujāk, pieņemt lēmumus un strādās autores labā.
Autorei izturību un lai izdodas!!!

Viña ar viñu guł (izvēloties kungam patīkamu kontracepciju), izmaksā kāfūžus un skaita naudu uz viña kontu 🤣Par kādu pierādījumu vākšanu un pagaidu aizsardzību te var runāt? Sieviete-grīdaslupata.
12.06.2023 16:02 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.03.2022
Sarma1986 @ 12.06.2023 16:02

Viña ar viñu guł (izvēloties kungam patīkamu kontracepciju), izmaksā kāfūžus un skaita naudu uz viña kontu ?Par kādu pierādījumu vākšanu un pagaidu aizsardzību te var runāt? Sieviete-grīdaslupata.
Nu un tad viņai tur jānomirst, kad viņš nākamajā epizodē ķeras pie naža un bērniem tas jāredz?
Piekrītu, ka upuris un varmāka ir podiņš ar vāciņu un pastāv vienmēr kopā… Bet tomēr. Ja cilvēks reiz ir sācis apsvērt iespēju to beigt, tad noriet nevajag.
12.06.2023 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits