Alkoholisms

 
Reitings 72
Reģ: 31.03.2023
Čau! Ja cilvēks dzer reizi nedēļā vai divās, tā varētu būt risināma problēma? Es pati piedzērusies esmu bijusi pirms pusgada un pēdējās tusēšanās reizēs ar draugiem par vienu mutīti tālāk neesmu gribējusi. Tāpēc domāju, kāpēc cilvēkiem jādzer? Kas tur tik labs? Brīžiem besī, ka tuvs cilvēks to dara, bet labi ka ne katru dienu😔
08.06.2023 19:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Šeit vispār bez komentāriem, nav ne rakstura, ne vainas izjūtas un pat ne bailes, ka var piedzimt slims bērns par ko visu dzīvi būs jārūpējas

Ko tu gribi, no nabadzīgiem, dumjiem neizglītotiem cilvēkiem? Baigo atbildības sajūtu un inteliģenci? Diemžel no tādiem neko tādu nesagaidīt! 😅
09.06.2023 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Jautājums būtu kā dzer- līdz baltajām pelītēm vai piemēram vienu vìna glazi
Kur lasīju ka izdzerot vienu vīnu glāzi nedēļā tāpat esi pieskaitāms pie alkoholiķiem :D
Es pati alko nelietoju. Pirmkārt man or gastrīts un otrkārt tēvs uz pensijas vecumu nodzērās galīgi. Alkohols izjauca viņam darbu, jo pudele bija svarīgākā. Paskatoties uz alkohola pudelēm atceros to visu un negribas vienkārši redzēt vairs alkoholu. Pēdējo x iedzēru pagājušajos līgo un šos līgo neplānoju lietot.
09.06.2023 22:30 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Man arī ir tā, ka alkohols vienkārši negaršo. Viss sit cauri spirtu un alus ir rūgts. Ja es iedzeru kādreiz, tad tie ir kādi super saldie kokteiļi bārā, kur alkoholu galīgi just nevar. Un tieši tāpēc, ka alkoholu rietoju reti, tad arī jau pēc viena kokteiļa ir sarkani vaidziņi un paliek jautri :D
Es esmu atradusies kompānijās, kuras bez alkohola nav mācējušas pavadīt laiku un tas patiesībā ir ļoti skumji. Ir redzēti arī cilvēki, kas dzer visu vakaru, tad visu nakti, visu nākamo rītu, visu nākamo dienu un tikai tad nokrīt kaut kur kādā stūrī (burtiski) galīgi galīgi nemaņā. Un visu to laiku ir vienas vienīgas problēmas. Kādi tik brīnumi nav redzēti...
Atceros vienu puisi, kurš mācījās klasi augstāk par mani. Skolas prezidents, visos priekšmetos 9 un 10, olimpiādēs pirmās vietas, sacensības sportā, šahu spēlēja, vairākus mūzikas instrumentus, tautiskās dejas dejoja, skaists bez gala un arī meitenes viņa klātbūtnē sarka un bālēja. Visas skolotājas teica, ka būs vai nu liels uzņēmējs vai prezidents. Aizbraucu pirms kāda gada uz to savu jaunības pilsētu un satiku viņu turpat pilsētas svētkos. Oi bože. Tā arī pēc skolas nekur tālāk mācīties neaizgāja, palika turpat un pa lielam ir nodzēries. Strādā kaut kādā lauksaimniecībā uz traktora (kas nav slikti, bet viņam potenciāls bija daudz daudz lielāks), katru nedēļas nogali sēž tirgus laukumā ar līdzīgi domājošiem un vienkārši dzer, bļaustās un lamājas. Arī neizskatās vairs savā vecumā, bet gan par kādiem gadiem 10 vecāks. Draudzenes vai sievas, protams, nav. Dzīvo pie vecākiem. Vārdu sakot, traki. Un tā visa ir alkohola vaina. Tad kad sāka lietot alkoholu, tad arī viss sāka iet uz leju.
Alkohols ir ne vienu vien dzīvi, ģimeni un attiecības sabojājis.
10.06.2023 01:37 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Malibu Steisija teksts
Un tā visa ir alkohola vaina. Tad kad sāka lietot alkoholu, tad arī viss sāka iet uz leju.
Alkohols ir ne vienu vien dzīvi, ģimeni un attiecības sabojājis

Es nepiekrītu, ka visa vaina norakstāma tikai alhoholam, es domāju, ka jaskatās ir dziļāk problēmas sakne. Iespējams nebija labu attiecību ģimenē, ar vecākiem
Es uzksatu, ka līdzcilvēki arī ir daļēji atbildīgi par notikušo, šajā aprakstītajā gadijumā. Vecāki varēja uzstādīt ultimātu vai nu nedzert vispār vai nedzīvo pie mums. Vai ko citu butu lietas labā darijuši, lai palīdzētu. Iespējams, ka cilvēkam, bija depresija, kas izraisija šo pārmērīgo dzeršanu.
Netikai alkohols, bet vājš, raksturs gribaspēka neesamība, mērķu trūkums. Citu cilvēku pārmērīga kritika un nosodīšana arī var būt par iemeslu, nevis pliks alkohols. Cēlonis - sliktas attiecības ģimenē. Sekas - pārmērīga alko lietošana.
10.06.2023 04:53 |
 
Reitings 644
Reģ: 07.09.2018
Es domāju, ka dzer (un tas pats arī ar smēķēšanu, veipošanu un narkošanos), jo tas ir vai nu veids, kā aizmirst slikto vai arī vienkārši nav ko darīt. Bet jebkurā gadījumā šādi cilvēki ir vāji. Garā vāji. Bet viņi to nekad neatzīs (varbūt arī kāds to atzīst, bet gan jau reti tas notiek.) Un ir cilvēki, kam nav pat pietiekams iemesls to nedarīt, ja viņi ir hroniski slimi (jau pirms tam saslimuši ar kaut ko, nevis alkohola dēļ). Slims cilvēks - un lieto alkoholu, smēķē vai lieto narkotikas...prātiņ, nāc mājās. Bet viņi ir garīgi vāji, lai to pārtrauktu.
Un ir tādi, kas saka, ka viņi to vairs nedarīs, bet turpina. Un kāpēc? Jo atkal - viņi ir vāji cilvēki. Nenoturīgi. Nav rakstura. Bēdīgi tas viss. Bet nu katrs jau mēs dzīvojam savu dzīvi. Eh...
Un pret savu gribu nevar šo slimību izārstēt. Es esmu pilnīgi pārliecināta, ka viens mans paziņa šādi arī nomirs (otrs variants ir pašn***ba.) Jo viņš stabili jau 20 gadus (ja ne pat vairāk) no vietas katru dienu uzdzīvo. (Protams, sākumā nebija tik bieži, bet ar laiku...). Un nevar teikt, ka viņš būtu jauns... Briesmīga nelaime tas viss ir.
Viņu jau ievietoja psihenē un tā. Nekas nelīdzēja. Doma vēl ir uz Bruknu sūtīt, bet tur arī pret paša gribu nevar "iebāzt". Un vispār man tā Brukna nedaudz tāda aizdomīga liekas. Tā, kā nedaudz uz sektu velk...
Tā, kā vāks tur ir. Es saku - notiks tā, kā domāju. Vai nu nomirs no tā, ka vienā dienā organisms vairs fiziski nespēs "panest" alkoholu vai arī...
Viņš jau ir internetā licis postu par nonāv***nās plāniem. Drausmas...
Es nekad nesmēķētu un vispār šīs visas stulbības nedarītu. Vienīgi Jaunajā gadā šampanietis un arī kad ir kaut kāda izstādes atklāšana - tad arī alkohols. Bet tā citā laikā - nē. Nē, nu es saprotu un zinu, ka var taču nelietot arī Jaungadā un izstāžu atklāšanās, bet nu jā...
10.06.2023 23:51 |
 
Reitings 644
Reģ: 07.09.2018
Tigeriene @ 10.06.2023 23:51
Es domāju, ka dzer (un tas pats arī ar smēķēšanu, veipošanu un narkošanos), jo tas ir vai nu veids, kā aizmirst slikto vai arī vienkārši nav ko darīt. Bet jebkurā gadījumā šādi cilvēki ir vāji. Garā vāji. Bet viņi to nekad neatzīs (varbūt arī kāds to atzīst, bet gan jau reti tas notiek.) Un ir cilvēki, kam nav pat pietiekams iemesls to nedarīt, ja viņi ir hroniski slimi (jau pirms tam saslimuši ar kaut ko, nevis alkohola dēļ). Slims cilvēks - un lieto alkoholu, smēķē vai lieto narkotikas...prātiņ, nāc mājās. Bet viņi ir garīgi vāji, lai to pārtrauktu.
Un ir tādi, kas saka, ka viņi to vairs nedarīs, bet turpina. Un kāpēc? Jo atkal - viņi ir vāji cilvēki. Nenoturīgi. Nav rakstura. Bēdīgi tas viss. Bet nu katrs jau mēs dzīvojam savu dzīvi. Eh...
Un pret savu gribu nevar šo slimību izārstēt. Es esmu pilnīgi pārliecināta, ka viens mans paziņa šādi arī nomirs (otrs variants ir pašn***ba.) Jo viņš stabili jau 20 gadus (ja ne pat vairāk) no vietas katru dienu uzdzīvo. (Protams, sākumā nebija tik bieži, bet ar laiku...). Un nevar teikt, ka viņš būtu jauns... Briesmīga nelaime tas viss ir.
Viņu jau ievietoja psihenē un tā. Nekas nelīdzēja. Doma vēl ir uz Bruknu sūtīt, bet tur arī pret paša gribu nevar "iebāzt". Un vispār man tā Brukna nedaudz tāda aizdomīga liekas. Tā, kā nedaudz uz sektu velk...
Tā, kā vāks tur ir. Es saku - notiks tā, kā domāju. Vai nu nomirs no tā, ka vienā dienā organisms vairs fiziski nespēs "panest" alkoholu vai arī...
Viņš jau ir internetā licis postu par nonāv***nās plāniem. Drausmas...
Es nekad nesmēķētu un vispār šīs visas stulbības nedarītu. Vienīgi Jaunajā gadā šampanietis un arī kad ir kaut kāda izstādes atklāšana - tad arī alkohols. Bet tā citā laikā - nē. Nē, nu es saprotu un zinu, ka var taču nelietot arī Jaungadā un izstāžu atklāšanās, bet nu jā...

Vispār baigi traki. Es tik ļoti nevēlos sev vīru, kurš lieto alkoholu vai dzer. Kaut vai tikai 1 reizi nedēļā vai mēnesī. Nu nē. Vispār nevajag. Nu ja tiiiiiik ļoti gribas, tad uz svētkiem - ok, bet arī - ne jau visos. Tikai Jaungadā. Pat Jāņos var iztikt bez. Jo ir taču arī citi "oficiālie" dzērieni. Bet saprotu, ka ir praktiski nereāli atrast tādu cilvēku. 😔💔
10.06.2023 23:53 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Vai šeit ir kāds, kas var padalīties, kas ir pārtraukuši lietot alko?
Kas ir tās izmaiņas, kas parādījās un pēc cik ilga sausā perioda?
Manuprāt, ka daļa no alkoholiķiem un cilvēkiem, kas bieži iedzer, patiesībā sirgst ar kādām mentālajām problēmām, ar kurām netiek galā vai bēg no realitātes.
11.06.2023 18:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 31.03.2023
Lola12345 @ 09.06.2023 13:13

Es baroju bērniņu un loģiski ka alko bija nē. Bet vienam indivīdam likā smieklīgi manai kolai pieliet ko stiprāku kamēr neskatijos. Kamēr baroju bērniņu alko nelietoju 1.5 gadus un visi smējās, ka es pārspīlēju, ka var iedzert nedaudz ? cilvēki tik ļoti nevar iztikt bez alko ka pat barojot bērnu jādzer, nemaz nerunājot par laiku stāvoklī.

Ee zinu vienu sievieti, kura visas savas grūtniecības ir dzērusi un jaunākaos bērns piedzima slims un ir invalīds uz mūžu. Domāju, lai dzertu stāvoklī un pīpētu, tur daudz prāta nevajag.
12.06.2023 21:47 |
 
Reitings 3833
Reģ: 27.06.2014
Tigeriene @ 10.06.2023 23:53

Vispār baigi traki. Es tik ļoti nevēlos sev vīru, kurš lieto alkoholu vai dzer. Kaut vai tikai 1 reizi nedēļā vai mēnesī. Nu nē. Vispār nevajag. Nu ja tiiiiiik ļoti gribas, tad uz svētkiem - ok, bet arī - ne jau visos. Tikai Jaungadā. Pat Jāņos var iztikt bez. Jo ir taču arī citi "oficiālie" dzērieni. Bet saprotu, ka ir praktiski nereāli atrast tādu cilvēku. ??

Man atkal liekas ārkārtīgi jocīga tieši šī sabiedrības daļa, kas ir tik kategoriski. Es nē. Tu nē. Viņš/viņa nē. Jūs nē. Pats nedzeru un savai otrai pusei atļauju iedzert tikai Jaunajā gadā. Pat Jāņos nē😀
Nu nav jādzer katru nedēļu, bet nu camon 1x gadā jau liekas, ka tas ir red flag?
12.06.2023 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Alkohols nav nekas briesmīgs, ja tiek lietots ar prātu :) principā tāpat kā viss, vajag ar mēru. Es patiesībā skatos šķību aci uz pilnīgiem atturībniekiem 😃
12.06.2023 22:47 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Es patiesībā skatos šķību aci uz pilnīgiem atturībniekiem

Kāpēc?😁
13.06.2023 00:06 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2023
TuunEs @ 13.06.2023 00:06

Kāpēc??

Es zinu tikai divu veidu pārliecinātus atturībniekus - paši ārstējās no alkoholisma (tad nedrīkst dzert neko nekad) vai trauma no vecākiem alkoholiķiem. Pirmajā gadījumā man būtu sarkanais karogs veidot ar tādu attiecības, jo jebkuru brīdi var norauties. Garīgi ļoti atbalstu rīcību ārstēties, bet paši alkoholiķi šādu faktu atzīst, ka nav bijušo alkoholiķu.
Otrs gadījums man arī ir sarkanais karogs, uzskatu, ka šim cilvēkam jāapmeklē psihoterapija, lai tiktu projām no savām traumām. Šāda attieksme kā meitenei, kas atzīst tikai šampanieša glāzi Jaunajā gadā, nu tur skaidrs, kā meitenei ir no kaut kā trauma.
Normāliem, veseliem cilvēkiem nav problēma ar to, ka tiek ik pa laikam, biežāk par reizi gadā Jaunajā gadā, iedzerts, tas nerada vēlmi dzert vairāk, piedzerties līdz nemaņai, nekā īpaši nekaitina.
Otra galējība kā benčiks loģiski arī nav normāla, tas ir alkoholisms
13.06.2023 08:51 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Un kā ar to daļu, ja fiziski alkohols nelien iekšā? Nu tā, ka negaršo un paliek slikti?
13.06.2023 08:55 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2023
Tigeriene @ 10.06.2023 23:51
Es domāju, ka dzer (un tas pats arī ar smēķēšanu, veipošanu un narkošanos), jo tas ir vai nu veids, kā aizmirst slikto vai arī vienkārši nav ko darīt. Bet jebkurā gadījumā šādi cilvēki ir vāji. Garā vāji. Bet viņi to nekad neatzīs (varbūt arī kāds to atzīst, bet gan jau reti tas notiek.) Un ir cilvēki, kam nav pat pietiekams iemesls to nedarīt, ja viņi ir hroniski slimi (jau pirms tam saslimuši ar kaut ko, nevis alkohola dēļ). Slims cilvēks - un lieto alkoholu, smēķē vai lieto narkotikas...prātiņ, nāc mājās. Bet viņi ir garīgi vāji, lai to pārtrauktu.
Un ir tādi, kas saka, ka viņi to vairs nedarīs, bet turpina. Un kāpēc? Jo atkal - viņi ir vāji cilvēki. Nenoturīgi. Nav rakstura. Bēdīgi tas viss. Bet nu katrs jau mēs dzīvojam savu dzīvi. Eh...
Un pret savu gribu nevar šo slimību izārstēt. Es esmu pilnīgi pārliecināta, ka viens mans paziņa šādi arī nomirs (otrs variants ir pašn***ba.) Jo viņš stabili jau 20 gadus (ja ne pat vairāk) no vietas katru dienu uzdzīvo. (Protams, sākumā nebija tik bieži, bet ar laiku...). Un nevar teikt, ka viņš būtu jauns... Briesmīga nelaime tas viss ir.
Viņu jau ievietoja psihenē un tā. Nekas nelīdzēja. Doma vēl ir uz Bruknu sūtīt, bet tur arī pret paša gribu nevar "iebāzt". Un vispār man tā Brukna nedaudz tāda aizdomīga liekas. Tā, kā nedaudz uz sektu velk...
Tā, kā vāks tur ir. Es saku - notiks tā, kā domāju. Vai nu nomirs no tā, ka vienā dienā organisms vairs fiziski nespēs "panest" alkoholu vai arī...
Viņš jau ir internetā licis postu par nonāv***nās plāniem. Drausmas...
Es nekad nesmēķētu un vispār šīs visas stulbības nedarītu. Vienīgi Jaunajā gadā šampanietis un arī kad ir kaut kāda izstādes atklāšana - tad arī alkohols. Bet tā citā laikā - nē. Nē, nu es saprotu un zinu, ka var taču nelietot arī Jaungadā un izstāžu atklāšanās, bet nu jā...

Kāpēc tu cenzē vārdu nāve? Izskatās jocīgi.
13.06.2023 08:55 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2023
TuunEs @ 13.06.2023 08:55
Un kā ar to daļu, ja fiziski alkohols nelien iekšā? Nu tā, ka negaršo un paliek slikti?

Bet šie cilvēki uzstāda noteikumus citiem, t.sk. savai otrai pusei, ka nedrīkst dzert? Manis uzskaitītie divi cilvēku veidi uzstāda - alkoholiķim nevajag alkoholu sev tuvumā, var norauties, un otrs ir traumatisks cilvēks. Ja cilvēkam vienkārši negaršo, viņš nevelta citiem tādus teikumus kā tu esi alkoholiķis, jo dzer reizi mēnesī vai man vajag puisi, kurš dzer tikai jaunajā gadā šampanieti glāzi. Tie, kuriem vienkārši negaršo, tie jau nemaz neplātās ar to, ka ir baigie atturībnieki, jo neuztver to kā kaut kādu problēmu. Man negaršo tomātu sula. Nu es nemeklēju partneri, kam tā arī negaršo 😀
13.06.2023 08:57 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Olga01 @ 13.06.2023 08:57

Bet šie cilvēki uzstāda noteikumus citiem, t.sk. savai otrai pusei, ka nedrīkst dzert? Manis uzskaitītie divi cilvēku veidi uzstāda - alkoholiķim nevajag alkoholu sev tuvumā, var norauties, un otrs ir traumatisks cilvēks. Ja cilvēkam vienkārši negaršo, viņš nevelta citiem tādus teikumus kā tu esi alkoholiķis, jo dzer reizi mēnesī vai man vajag puisi, kurš dzer tikai jaunajā gadā šampanieti glāzi. Tie, kuriem vienkārši negaršo, tie jau nemaz neplātās ar to, ka ir baigie atturībnieki, jo neuztver to kā kaut kādu problēmu. Man negaršo tomātu sula. Nu es nemeklēju partneri, kam tā arī negaršo ?

Tad sanāk, ka jebkurā gadījumā tie, kas nelieto ir ar kaut kādām problēmām, bet tiem kam garšo un patīk iedzert ar mēru ir normāli, veselīgi cilvēki :D 👍
13.06.2023 09:03 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.06.2023
TuunEs @ 13.06.2023 09:03

Tad sanāk, ka jebkurā gadījumā tie, kas nelieto ir ar kaut kādām problēmām, bet tiem kam garšo un patīk iedzert ar mēru ir normāli, veselīgi cilvēki :D ?

Nesaprati tomēr. Ja tev negaršo, dzer ko citu. Bet nav adekvāti prasīt, lai tas, kas tev negaršo, negaršotu citiem, piemēram, dzīvesbiedram. Ar mēru iedzert ir normāli vairāk par reizi gadā, tas dzīvesbiedru nepadara par alkoholiķi. Ja ir tik asa uztvere šajā jautājumā kā tai meitenei, tad jāpadomā, kāpēc tā ir.
13.06.2023 09:08 |
 
Reitings 4927
Reģ: 27.03.2023
Olga01 @ 13.06.2023 09:08

Nesaprati tomēr. Ja tev negaršo, dzer ko citu. Bet nav adekvāti prasīt, lai tas, kas tev negaršo, negaršotu citiem, piemēram, dzīvesbiedram. Ar mēru iedzert ir normāli vairāk par reizi gadā, tas dzīvesbiedru nepadara par alkoholiķi. Ja ir tik asa uztvere šajā jautājumā kā tai meitenei, tad jāpadomā, kāpēc tā ir.

Tu jau pati papildināji savu tekstu pēc tam kad es jau uzrakstīju savējo ar to savu piemēru, jo sākotnēji bija tikai, ka šādi cilvēki traucētu savām otrajām pusītēm.
Ja būtu uzreiz tā uzrakstījusi, tad neizklausītos tik kategoriski.
Un nezinu gan par kādu asu uztveri Tu runā :D
Papildus jautājumu uzdošana nav asa uztvere.
13.06.2023 09:17 |
 
Patīk
Reitings 10323
Reģ: 18.09.2021
Greetaa @ 11.06.2023 18:49
Vai šeit ir kāds, kas var padalīties, kas ir pārtraukuši lietot alko?
Kas ir tās izmaiņas, kas parādījās un pēc cik ilga sausā perioda?
Manuprāt, ka daļa no alkoholiķiem un cilvēkiem, kas bieži iedzer, patiesībā sirgst ar kādām mentālajām problēmām, ar kurām netiek galā vai bēg no realitātes.

Tieši manas domas. Alkoholisms ir depresija. Un tātad vājums, rakstura trūkums utt.
Un vēl ir daudzi, kas katru vakaru iedzer pāris aliņus vai vīnu. Tas arī ir bīstami, jo it kā taču nav nodzēries grāvī, bet reāli kāpēc nevar iztikt bez alko gandrīz katru dienu? (Attaisnojums, ka jāatslēdz smadzenes, ir bullshit.)
13.06.2023 09:18 |
 
Reitings 10798
Reģ: 05.03.2020
es laikam saprotu, kādēļ ar piesardzību skatās uz tiem, kas nedzer neko un prasa to no saviem tuviniekiem. atgādina vegānus, kuri grib, lai partneris vai bērns arī ir vegāns, vai sportistus, kuri spiež otrajām pusītēm iet uz sporta zāli, pat ja viņus apmierina savs ķermenis utt. tā ir tā otra galējība (kad spiež darīt kaut ko veselīgu, tikai tādēļ, ka pats to dari). es ticu, ja sieva vīru strostēs par katru izdzerto aliņu (pat ja tas ir pāris reizes mēnesī), visticamāk, vīrs norausies kaut kur prombūtnē no mājas un piedzersies līdz grīdai (kas varētu arī nenotikt bez zāģēšanas). viss ir ok ar mēru, cita lieta, ka daudzi cilvēki nezin savu mēru vai viegli kļūst atkarīgi, vai, piemēram, kardināli maina savu uzvedību zem grādiem u.c. faktori.
bet nu jā, ja uz mani kāds skatās dīvaini, par to, ka es dzeru sidriņus brīvdienās, nu sorry, tās ir otra cilvēka problēmas, ne manas. turklāt man arī alkohols kā tāds negaršo, tādēļ es nedzeru stipros alko, arī kokteiļus, kur var just spirta garšu cauri, bet tikai saldos sidrus vai radler tipa alus dzērienus. man personīgi netraucē, ja kāds dzer vai nedzer, galvenais, lai man neuzbāžas ar saviem uzskatiem par pareizo dzīvi. vai es nebaidos, ka pāriešu uz kaut ko stiprāku nākotnē? nē, nebaidos, jo man kaut kā neparādījās vēlme arī pēc 30 gadiem dzert stipros grādīgos, tumšos alus vai pat vīnu (negaršo un viss). minēju, ka bija arī vairāki mēneši, kad neko nedzēru, bet tas notika neapzināti, jo vienkārši tad neprasījās.
13.06.2023 10:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits