Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt kāda zin?

 
Reitings 453
Reģ: 16.03.2022
Sveikas, meitenes! Vēlējos Jums pajautāt, vai ir kāda smēre, kāds līdzeklis, kuru varētu lietot uz sejas, lai sadziedētu rētas? Retas nav dziļas, bet tomēr ir. Varbūt kādai ir bijusi pieredze.
Lai foršs vakars!☺️
05.06.2023 20:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pēc dermatologa ieteikumiem lietoju contractubex. Viņa teica ka jasmērē vismaz 3 mēnešus ideāli, ja var pat 6 un jāsāk pēc iespējas ātrāk, kad diegi ir izņemti, jo retas dzīst un pārveidojas ļoti lēni. Esmu apmierināt kā izskatās, jo principā griezuma līniju nevar redzēt, tā ir mazāka garumā un ļoti smalka nevis kā bija sākumā.
Ja tās ir vecas rētas, tad ziedes var nepalīdzēt. Bet nu mēģināt var. Nebija tā smērē tik dārga un man tūbiņa pietika 2-3mēnešiem. Es protams nezinu kas tev par rētām, jo man bija pēc operācijas uz ādas. Ieteku aiziet pie dermataloga no sākuma.
05.06.2023 21:36 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Man bija apdegums uz deguna no saules, nogāja ada nost un bija krevele milzīga.Uz sejas lietoju viņu, un pazuda krevele. Lai gan domāju, ka būs reta palikusi. Lietoju krēmu bepanthen laikam. Un pārgāja. Oranžā tubiņā.
05.06.2023 22:10 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Nesen izmēģināju ziedi "Jānis" no Mārītes Zālītēm sejai, lai mazinātu izsitumus un pumpas uz sejas/ķermeņa. Diezgan ātri mazināja arī aknes radītās rētas, ar kurām sadzīvoju jau vairākus gadus. Tas gan ir dabīgs līdzeklis, līdz ar to rezultāti var nebūt tūlītēji, taču man sejas āda uzlabojās jau pēc dažām lietošanas reizēm.
05.06.2023 22:35 |
 
Reitings 453
Reģ: 16.03.2022
Paldies, meitenes! ☺️🤗
05.06.2023 23:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits