Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur ir normālie vīrieši?

 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Sveikas!
Pēdējā laikā man ir sācis interesēt jautājums, par to, kur ir sastopami "normālie" vīrieši? Tie, kas, manuprāt, kvalificējas kā normāli, protams, izriet arī no manām vērtībām un īpašībām. Tas, ko es vēlētos redzēt vīrietī:
-intelekts - tā kā es pati esmu izglītota un uz sevis attīstību vērsta, pirmkārt, jau vēlētos vīrietī redzēt to pašu, lai vispār mums būtu par ko runāt un dzīvē būtu, tā teikt, "uz viena viļņa". Tas ne vienmēr nozīmē konkrētu izglītības līmeni, bet skaidrs, ka tādi, kuriem nav vismaz vidējās izglītības jau uzreiz atkrīt;
-izskats un fiziskais spēks - pati ļoti rūpējos par savu izskatu, veselību un fizisko stāvokli, tādēļ sagaidu vīrietī to pašu, jo tas arī norāda uz apņēmību, piemēram, regulāru sporta nodarbību apmeklēšana. Nu neinteresē mani, piedodiet, skalu vāveres vai dad bods. Un, protams, vēlamā gadījumā sagaidītu, ka vīrietis ir par mani fiziski spējīgāks un labs treniņu kompanjons, bet uz tā rēķina netaisos pazemināt savu fizisko varēšanu; :)
- atalgojums - protams, šis nav noteicošais faktors, bet vīrietim ir jāmāk pelnīt nauda vismaz virs minimālās alagas valstī. Protams, es nevēlētos dzīvot uz cita cilvēka naudas, jo pati ļoti labi pelnu, bet, manuprāt, ja vīrietis ar izglītību pelna minimālo algu, kaut kas nav kārtībā;
-tāds, kurš nebēg no saistībām un var uzņemties atbildību - domāju, ka šeit komentārus nevajag;
-protams, bez kaitīgiem ieradumiem, jo pati ne smēķēju, ne lietoju alkoholu nenormālos daudzumos, ne ko citu.
Turpinājums komentārā...
05.06.2023 10:45 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
... turpinājums. Šīs ir galvenās lietas, ko vēlētos redzēt savā vīrietī, bet problēma tāda, ka lai arī esmu savos vidējos 20, nav dzīvē sanācis tādus daudz sastapt. Ja ir, tad pārsvarā viņi jau ir aizņemti vai arī tie, kas mums ir vairums Latvijā ir vai nu alkoholiķi, ja ir gudrs un izglītots - nolaidis savu ārējo izskatu (kā visbiežāk akadēmiskajā vidē, kurā apgrozos), ja iet uz zāli (vismaz tajā, kur es eju), tad ir narciss, kas spogulī redz tikai sevi ar caļa smadzenēm vai arī mūsdienu sievieš-vīrieši, kas mani galīgi neinteresē.
Tā vien liekas, ka normālie vīrieši kā suga mums Latvijā izzūd, jo reāli savā ikdienā es tādus redzu ļooti reti. Ja tādi ir, kur jūs vispār viņus atrodat? Iespējams, mani kritēriji ir par augstu, bet tas ir tikai tāpēc, ka es vīrietī meklēju to pašu, kas ir arī manī, un es netaisos samazināt savus kritērijus, lai arī zinu, ka, paliekot vecākai, manas izredzes atrast tādu normālu vīrieti zūd, bet tad jau labāk dzīvoju viena ar sevi harmonijā, nekā ar cilvēku, ar kuru ikdienā mums nesaskan ne intereses, ne vērtības. Tāpat es arī netaisos speciāli "meklēties" pa iepazīšanās portāliem, jo tos neatbalstu kā tādus, man liekas, ka tie ir būvēti uz ļoti primitīvas bāzes - cilvēku vēlmes pēc dzīvnieciskas vairošanās. Ja nu gadīsies tā, ka palieku tomēr viena dzīvē, bērniņu gan gribētos, bet to es vai nu adoptētu, vai veiktu mākslīgo apaugļošanu, jo mūsdienās pie bērna var tikt arī pie vīrieša. ;)
Padalieties, kā ir Jums ar vērtībām vīriešos? Ja esat atradušas normālu vīrieti, tad kur?
05.06.2023 10:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man izklausās, ka tu pārāk daudz domā un analizē, labāk ļauj dzīvei vienkārši notikt. :D
Būs tā kā Šarlotei no SATC, gribas to to to un šito, bet beigās ideālais ir pilnīgi citādāks.
05.06.2023 10:49 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Vēl viena lieta, ko aizmirsu pieminēt, ka vīrietis nedrīkt būt arī stereotipisks un uzskatīt sievieti par zemāku - savu kalponi, pavāri, bērnu aukli utt. Vīrietim pašam ir jāprot veikt dažādi pienākumi un jārespektē arī sievietes ceļš uz karjeru un izaugsmi.
05.06.2023 10:58 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Lula @ 05.06.2023 10:49
Man izklausās, ka tu pārāk daudz domā un analizē, labāk ļauj dzīvei vienkārši notikt. :D
Būs tā kā Šarlotei no SATC, gribas to to to un šito, bet beigās ideālais ir pilnīgi citādāks.

Nav tā, ka es meklētu šobrīd kaut ko, es pat nevēlos tagad stāties nopietnās attiecībās, bet problēma tajā, ka es ikdienā pat neredzu tādus "normālos" vīriešus, tāpēc liekas, ka viņu nemaz nav.
05.06.2023 11:00 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
bet tas ir tikai tāpēc, ka es vīrietī meklēju to pašu, kas ir arī manī,

Un te arī ir tā visa problēmas sakne. Tu un daudzas citas sievietes projekcē savas prasības un vēlmes uz vīrieti. Vīrieši un sievietes meklē un izvēlas partneri pēc pilnīgi dažādiem kritērijiem. Kamēr to to nesapratīsi, tikmēr arī būs tā kā tas tev ir tagad.
05.06.2023 11:03 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Flamigo @ 05.06.2023 10:46
... turpinājums. Šīs ir galvenās lietas, ko vēlētos redzēt savā vīrietī, bet problēma tāda, ka lai arī esmu savos vidējos 20, nav dzīvē sanācis tādus daudz sastapt. Ja ir, tad pārsvarā viņi jau ir aizņemti vai arī tie, kas mums ir vairums Latvijā ir vai nu alkoholiķi, ja ir gudrs un izglītots - nolaidis savu ārējo izskatu (kā visbiežāk akadēmiskajā vidē, kurā apgrozos), ja iet uz zāli (vismaz tajā, kur es eju), tad ir narciss, kas spogulī redz tikai sevi ar caļa smadzenēm vai arī mūsdienu sievieš-vīrieši, kas mani galīgi neinteresē.
Tā vien liekas, ka normālie vīrieši kā suga mums Latvijā izzūd, jo reāli savā ikdienā es tādus redzu ļooti reti. Ja tādi ir, kur jūs vispār viņus atrodat? Iespējams, mani kritēriji ir par augstu, bet tas ir tikai tāpēc, ka es vīrietī meklēju to pašu, kas ir arī manī, un es netaisos samazināt savus kritērijus, lai arī zinu, ka, paliekot vecākai, manas izredzes atrast tādu normālu vīrieti zūd, bet tad jau labāk dzīvoju viena ar sevi harmonijā, nekā ar cilvēku, ar kuru ikdienā mums nesaskan ne intereses, ne vērtības. Tāpat es arī netaisos speciāli "meklēties" pa iepazīšanās portāliem, jo tos neatbalstu kā tādus, man liekas, ka tie ir būvēti uz ļoti primitīvas bāzes - cilvēku vēlmes pēc dzīvnieciskas vairošanās. Ja nu gadīsies tā, ka palieku tomēr viena dzīvē, bērniņu gan gribētos, bet to es vai nu adoptētu, vai veiktu mākslīgo apaugļošanu, jo mūsdienās pie bērna var tikt arī pie vīrieša. ;)
Padalieties, kā ir Jums ar vērtībām vīriešos? Ja esat atradušas normālu vīrieti, tad kur?

Esmu apmēram +10 gadus no Tevis. Sev atbilstošus un interesējošus vīriešus arī esmu sastapusi maz. Agrāk daži bija caur biznesu, tad pāris caur pasākumiem un sportu. Pirms dažiem gadiem īsi biju Tinderī, bet tas nav man. Bet tur man saderības bija vismaz 80% ar ārzemniekiem, nevis latviešiem. Tu gribi tikai latvieti?
05.06.2023 11:05 |
 
Reitings 2678
Reģ: 03.06.2023
Meitenes arī grūti atrast, jo visām daudz maz simpātiskajām ir baigās prasības.
Jābūt pilnam cheklistam, gandrīz kā autores komentārā.
Vīrieši salīdzinoši ir krietni pieticīgāki prasību ziņā.
05.06.2023 11:19 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Aldis30 @ 05.06.2023 11:19
Meitenes arī grūti atrast, jo visām daudz maz simpātiskajām ir baigās prasības.
Jābūt pilnam cheklistam, gandrīz kā autores komentārā.
Vīrieši salīdzinoši ir krietni pieticīgāki prasību ziņā.

Protams, ka tā ir. :) Galu galā dabā ir tā, ka mātīte izvēlas tēviņu, tāpēc tēviņi uz pārošanās laiku cenšas būt pēc iespējas krāšņāki, stiprāki, lai parādītu mātītei, ka ir spējīgi radīt pēc iespējas spēcīgākus pēcnācējus. Tas viss ir izdzīvošanas jautājums. :) Lai kā mums to negribētos noliegt, cilvēks tomēr arī ir daļa no dabas un šie dzīvnieciskie instinkti - sievietei izvēlēties pēc iespējas labāko partneri arī ir palikuši.
Un kā jau teicu - tad labāk dzīvoju viena, nekā ar vīrieti, kurš neatbilst manām prasībām.
05.06.2023 11:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Flamigo @ 05.06.2023 11:00

Nav tā, ka es meklētu šobrīd kaut ko, es pat nevēlos tagad stāties nopietnās attiecībās, bet problēma tajā, ka es ikdienā pat neredzu tādus "normālos" vīriešus, tāpēc liekas, ka viņu nemaz nav.

Bet kā tu neredzi, uz ielas? Tas, ko redzi ikdienā tomēr ir tikai vizuālais tēls, pieļauju, ka tos iekdienas vīriešus jau kārtīgāk nepaspēj iepazīt. Tad sanāk, ka izskatas ir tas, kas Tevi tieši atgrūž?
Ok, izskati, miesasbūves ir dažādas, bet normālus, strādīgus, interesantus un pieklājīgus vīriešus es vairākus pazīstu, manā draugu lokā visi ir tādi.
05.06.2023 11:48 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Man atkal šķiet, ka normālu vīriešu ir pa pilnam. Esmu beigusi labu ģimnāziju, studējusi labā studiju programmā universitātē, strādāju gana augsti kvalificētu darbu un kopš pamatskolas laikiem brīvajā laikā nodarbojos ar sportu. Tā rezultātā zinu ļoti daudz labu vīriešu. Uz visu to lielo skaitu, vienmēr būs arī kādi brīvi.
Drīzāk man šķiet jocīgi, ja sieviete apraksta, cik viņa izglītota un visādi lieliska, bet apkārt vairums vīriešu ir alkoholiķi.
Iesaku sākt nodarboties, piemēram, ar jebkuru kaut cik populāru brīvā laika sporta veidu- gandrīz jebkurā vairāk kā puse dalībnieku būs vīrieši, visi sportiski, vairums labi izglītoti un gandrīz jebkurš pelna ne tikai virs minimālās algas, bey arī virs vidējās.
Nevajag smādēt arī iepazīšanās vietnes, zinu meitenes, kuras tieši tur ir atrdadušas lieliskus dzīvesbiedrus. Turklāt salīdzinoši ātri un vienkārši.
05.06.2023 11:50 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Apple of my eye @ 05.06.2023 11:05

Esmu apmēram +10 gadus no Tevis. Sev atbilstošus un interesējošus vīriešus arī esmu sastapusi maz. Agrāk daži bija caur biznesu, tad pāris caur pasākumiem un sportu. Pirms dažiem gadiem īsi biju Tinderī, bet tas nav man. Bet tur man saderības bija vismaz 80% ar ārzemniekiem, nevis latviešiem. Tu gribi tikai latvieti?

Komentārs vairāk bija veltīts latviešu vīriešiem, jo, vismaz pēc tā, ko redzu, tad, manuprāt, Latvijā šādi vīrieši izzūd. Pieņemu, ka ārzemēs ir līdzīgi, bet tur vienkārši ir vairāk iedzīvotāju, tāpēc ir arī vairāk no kā izvēlēties.
Bet viss, ko es esmu sapratusi, ir, ka labāk ir būt vienai, harmonijā ar sevi, nekā neatbilstošu partneri.
05.06.2023 11:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Raksti, ka meklē vīrietī to pašu, kas ir tevī. Bet varbūt Tev arī trūkst vai ir par daudz kaut kādas lietas, kas neatbilst ideālās meitenes čeklistam, vienkārši pati to nenojaut. Tas pats ar tiem vīriešiem, kāds ir par tievu, kādam vēderiņš, kādam nav tādas un tādas manieres, bet viņi paši jūtās ļoti labi un blakus ir sievietes, kurām tas der.
īsāk sakot - nenāk par sliktu paskatīties arī pašai uz sevi, saviem paradumiem, izturēšanos, un tad vari paanalizēt, kādēļ tie "normālie" vīrieši Tavā lokā neparādās.
Es esmu PAR to, ka nevienam nav jāsakož zobi, jādzīvo vienos kompromisos, ir jābūt kopā ar lielisku cilvēku, kurš ir tavējais un īstais, bet te nolasās arī augstprātība.
05.06.2023 11:54 |
 
Reitings 723
Reģ: 29.05.2023
law7 @ 05.06.2023 11:50
Man atkal šķiet, ka normālu vīriešu ir pa pilnam. Esmu beigusi labu ģimnāziju, studējusi labā studiju programmā universitātē, strādāju gana augsti kvalificētu darbu un kopš pamatskolas laikiem brīvajā laikā nodarbojos ar sportu. Tā rezultātā zinu ļoti daudz labu vīriešu. Uz visu to lielo skaitu, vienmēr būs arī kādi brīvi.
Drīzāk man šķiet jocīgi, ja sieviete apraksta, cik viņa izglītota un visādi lieliska, bet apkārt vairums vīriešu ir alkoholiķi.
Iesaku sākt nodarboties, piemēram, ar jebkuru kaut cik populāru brīvā laika sporta veidu- gandrīz jebkurā vairāk kā puse dalībnieku būs vīrieši, visi sportiski, vairums labi izglītoti un gandrīz jebkurš pelna ne tikai virs minimālās algas, bey arī virs vidējās.
Nevajag smādēt arī iepazīšanās vietnes, zinu meitenes, kuras tieši tur ir atrdadušas lieliskus dzīvesbiedrus. Turklāt salīdzinoši ātri un vienkārši.

Jā - vai ne, man jau šķiet, ka alkohola problēma ir aktuāla tiem vīriešiem, kam ir ap 50, bet noteikti ne jaunākiem. Tur varētu būt citu vielu atkarības, bet noteikti ne alkohols.
05.06.2023 11:56 |
 
Reitings 723
Reģ: 29.05.2023
Kur iepazīties - sporta zāle 7:00 no rīta vai ap 20:00-21:00 vakarā, tad vietas, kas piedāvā biznesa pusdienas un arī labi bāri, iespējams, ka vēl varētu kādas biznesa konferences.
05.06.2023 11:57 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Piedot, bet izklausies pēc “zanudas”.
Vajag būt vienkāršākai savos uzskatos un uzvedībā. Lai cik Tu būtu skaista un izglītota vīrietim būs ar Tevi grūti, lai arī viņš pat atbilstu gandrīz visiem Tevis nosauktajiem kritērijiem.
Pat ja vīrietis nav sasniedzis augstākos punktus savos 20, 25 vai 30 gados nenozīmē, ka viņš nesasniegs nekad. Dzīvē ir mainīga un nekad nevar zināt, kad pacelsies vai strauji kritīsi.
05.06.2023 12:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 31.05.2023
Lasot tavus komentārus pirmais iespaids kas man galvā parādījās no tevis ir iedomīgums un tāds kā egoisms un tas nav dēļ prasībām, bet dēļ tā kā tu atbildi uz citiem cilvēkiem un kā tu izklāsti savas domas. Šo es tev saku kā vīrietis un tas ir automatisks decline sievietei ar tādām īpašībām.
Kopumā sakarīgu vīriešu kurus tu apraksti ir pat ļoti labs skaits arī tepat LV, tādus kurus apraksti ļoti bieži varēsi atrast daudzās sporta aktivitātēs, sporta zālē utt.
05.06.2023 12:02 |
 
Reitings 238
Reģ: 24.04.2020
Lula @ 05.06.2023 11:48

Bet kā tu neredzi, uz ielas? Tas, ko redzi ikdienā tomēr ir tikai vizuālais tēls, pieļauju, ka tos iekdienas vīriešus jau kārtīgāk nepaspēj iepazīt. Tad sanāk, ka izskatas ir tas, kas Tevi tieši atgrūž?
Ok, izskati, miesasbūves ir dažādas, bet normālus, strādīgus, interesantus un pieklājīgus vīriešus es vairākus pazīstu, manā draugu lokā visi ir tādi.

Arī uz ielas. Kā jau teicu, piemēram, manā ikdienā atrodos atšķirīgās vidēs, kur novēroju dažādus pretstatus:
-akadēmiskajā vidē vīrieši ir, protams, gudri, inteliģenti, interesanti sarunu biedri, bet diemžēl daudzi ir ar sportu uz jūs, līdz ar to arī nolaiduši savu izskatu;
- esmu ļoti fiziski aktīva, ja agrāk ar sportu nodarbojos profesionāli, tad tagad tādā pusprofesionālā līmenī, tajā vidē bieži vien (īpaši manā ikdienas sporta zālē, kur eju), vīrieši ir ļoti uz sevi vērsti, nemitīgi taisa selfijus ar saviem nedabīgajiem, steroīdu pilnajiem muskuļiem, šausmīgi koncentrējas uz savu izskatu, sarunās parādās, ka viņi ir tukši, neinteleģenti;
-darbā man kolektīvā daudz vīriešu nav, bet tie, kas ir, ir jau precējušies un ar bērniem;
- nesen apmeklēju kādu koncertu ar draudzeni, kur arī novēroju to nenormālo alkohola patēriņu ne tikai starp vīriešiem, bet arī sievietēm. Manā skatījumā cilvēks ir alkoholiķis ne tikai tad, ja dzer līdz piečurātām biksēm, bet gaida nedēļas nogales un dažādus pasākumus, lai tikai piedzertos, vai nereti piedzeras tik traki, ka nevar kontrolēt savu uzvedību publiskā vietā.
05.06.2023 12:04 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Nu jāsaprot tas ,ka kad ir jau ap + - 30 gadiem, tad lielākā daļa labie vīrieši ir jau izķerti. Arī jo vecāka kļūsti jo vairāk vīrieši nāk ar savu "bagāžu" t.i. bērniem no iepriekšējām attiecībām, izirušajām laulībām, attiecībām, putniem galvā.
Personīgi nekad nesāktu attiecības ar kādu ,kas tikko beidzis ilgtermiņa kopdzīvi jo nevēlētos būt rebound girl un tas ir diez gan grūti izdarāms jau pēc jauniešu vecuma.
Iesaku iet uz pasākumiem, izstādēm, būt atvērtai un komunikablai. Ja kādu ieraugi kas simpatizē, tad mēģināt arī ar viņu komunicēt.
Bet nu nevar gaidīt ,ka vīrietis 100% atbildīs visiem taviem standartiem, jo nu neviens nav ideāls un vienmēr var būt kaut kas tāds, kas var kaitināt ikdienā un nebūs vismaz tik garlaicīgi dzīvot kopā. 😉 Visticamāk īstais vīrietis atnāks,tad kad to vismazāk gaidīsi.👍🏻
05.06.2023 12:06 |
 
Moderators
Reitings 3681
Reģ: 13.11.2016
Ko tu pati esi darījusi, lai iepazītos?
05.06.2023 12:33 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
nav dzīvē sanācis tādus daudz sastapt. Ja ir, tad pārsvarā viņi jau ir aizņemti

Te tu arī pati atbildēji uz savu jautājumu :D
Man ir viens kolēģis, kas ļoti labi atbilst tavam aprakstam. Inteliģents, sportisks, nav sekls, kaitīgu ieradumu nav, alga ļoti laba, strādīgs, ļoti pieklājīgs, labs raksturs, ar nopietniem nolūkiem dzīvē. Apprecējās 23 gados.
problēma tajā, ka es ikdienā pat neredzu tādus "normālos" vīriešus, tāpēc liekas, ka viņu nemaz nav.

Problēma ir tajā, ka tu apraksti ideālu vīrieti un uzskati to par tikai kaut ko ''normālu'', kam būtu jāmētājas apkārt uz ielas. Tādi vīrieši ir izņēmums. Tāpat kā tādas sievietes ir izņēmums. Paskaties uz sabiedrību sev apkārt - tā ir norma, nevis tavs idealizētais apraksts.
05.06.2023 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits