Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par latviešiem

 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Pēdējo notikumu (hokejs, prezidenta vēlēšanas)
rezultātā aizdomājos par latviešiem. Bieži var dzirdēt, ka latvieši ir skaudīgi, negatīvi, auksti.
Kaut vai, piemēram, palasot par hokeju un piešķirto brīvdienu, nav maz cilvēku, kuri kunkst, ka valdība ir stulba, hokejs neinteresē, kam tas bija vajadzīgs utt. Noteikti arī pār jauno prezidentu izliesies kaudzīte samazgu. Labi, tas bija tikai piemērs, bet ikdienas ziņās, kur ir rakstīts par diezgan parastiem notikumiem, kas norit pasaulē, liekas, ka cilvēki tikai ienāk izliet žulti, jo redzi ļoti maz pozitīvo komentāru. Piemēram, noticis kaut kas ne visai labs, bet Facebook redzi smejošos smaidiņus vai komentārus no operas "ha-ha, tā viņam vajag".
Protams, ir arī pozitīvie komentāri, to neviens nenoliedz.
Kādas ir jūsu domas par latviešiem? Kur vēl vajadzētu augt?
31.05.2023 23:35 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Tas principā ir visur ( ne tikai Latviešiem), daudziem dzīve nav nobērta ar rožu lapām, ir neskaitāmas problēmas un grūtības ar kurām jātiek galā, līdz ar to internets kalpo par labu vietu, kur izliet žulti . Vienkārši ir jāsamierinās arī ar to faktu, lai, kas arī notiku vienmēr, čīkstēs, cik slikti un stulbi ir viss.
Pat galvenais, nekļūt par īgu nūģi, kas visus izsmej.
31.05.2023 23:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Cilvēki tādi ir visur, ne tikai Latvijā. Un esam gājuši cauri skarbai vēsturei, manuprāt, katra nākamā paaudze paliek iecietīgāka, emocionāli inteliģentāka kā iepriekšējā.
Latvieši ir forši, bet ar garoziņu. 😄
31.05.2023 23:46 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Es uzskatu, ka mēs esam ļoti gudra, stipra un talantīga tauta. Ja paskatāmies, cik daudz mums ir pasaulslavenu operdziedātāju, talantīgu mākslinieku, cik daudz sportistu ar medaļām, ir arī uzņēmēji, kuri ražo un eksportē augstās tehnoloģijas u.t.t., varam lepoties ar mūsu tautu. Kultūra, valoda, svētki, tradīcijas - tas viss ir augstā līmenī. Daudzviet pasaulē globalizācijas vai citu iemeslu dēļ izzūd nacionālās kultūras bagātības. Latviešu valoda ir unikāla, ļoti skaista un melodiska.
Burkšķētāji ir visur, ne tikai latviešu vidū, taču tā, es ticu, ir maza daļa. Acīmredzot, mums ik pa laikam ir nepieciešami tādi lieli un grandiozi, pozitīvi emocionālie satricinājumi. Dziļi sirdī latvieši ir savas valsts patrioti. Tā burkšķēšana ir tikai virskārta vai uzslāņojums, kas pazūd, saskaroties ar kaut ko latvietim īsti tuvu un svarīgu. Domāju, cik labi, ka pēc emocionālā pacēluma saistībā ar hokejistu panākumiem sekos Dziesmu un deju svētki. Tā būs burtiski dvēseles attīrīšanās un liels enerģijas lādiņš.
31.05.2023 23:50 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dzīvojot ārzemēs sāku saprast, kapēc mēs tādi. Mēs esam cietēju tauta. Mēs gan nepelnīti ciešam, gan mums pat patīk tāds sava veida mazohisms un būt tiem trešajiem tēva dēliem. Pavaimanāt, cik grūti. Bet lielākoties tas tapēc, ka viss esošais mums apkārt nogurdina. Cenas ceļas, algas tās pašas, darba devējs uzdirš, neizdod brīvdienas vai izturas kā pret mēslu, atpūsties nav laika vai arī finanses tam, visu laiku jādomā kā izdzīvot. Respektīvi ļoti liela daļa tautas ir patstāvīgā stresā, un valdība gluži nepalīdz. Tapēc arī tad, kad tu esi noguris no dzīves, sākas panīkums un sliktās emocijas. Grūtības priecāties par citiem, par sasniegumiem un laime, ka kādam iet tikpat sūdīgi kā man, tātad neesmu vienīgais. Un masu mediji arī piepalīdz ar patstāvīgu heita ražošanu. Ja seko ziņu portāliem, neko labu tajos rakstos neieraudzīsi. Pieļauju, ka ar TV ir tas pats. Jāsāk ar attīrīšanos no medijiem, tad vien jau pasaule maķenīt gaišāka.
Un piekrītu, latvieši ir gudri un talantīgi. Rosīgi un centīgāki.
31.05.2023 23:50 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
Es šodien iegāju Armaņevas lapā palasīt komentārus par jauno prezidentu - ārprāts, 500 negatīvi komentāri, es neesmu tas cilvēks, kurš kādu nosoda, bet es pat nezinu kādu vārdu piemeklēt tiem cilvēkiem - padibenes? Priecājos, ka manas ģimenes, draugu, paziņu un pat kolēģu lokā tādu cilvēku nav. Tas ir tāds infantilisms pie savām nelaimēm vainot valdību. Nepatīk valdība - brauc prom. Saņem mazu algu - izglītojies un atrodi labāk apmaksātu amatu. Piekritīsiet, ka vieglāk Delfos drukāt negatīvus komentārus un vainot kādu, nevis reāli sākt kaut ko darīt? Cilvēki ir slinki un negrib sākt ar sevi. Pat grāmatas reti kurš mūsdienās lasa!
01.06.2023 00:16 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
sakuraszarins @ 31.05.2023 23:43
Tas principā ir visur ( ne tikai Latviešiem), daudziem dzīve nav nobērta ar rožu lapām, ir neskaitāmas problēmas un grūtības ar kurām jātiek galā, līdz ar to internets kalpo par labu vietu, kur izliet žulti . Vienkārši ir jāsamierinās arī ar to faktu, lai, kas arī notiku vienmēr, čīkstēs, cik slikti un stulbi ir viss.
Pat galvenais, nekļūt par īgu nūģi, kas visus izsmej.

Ak Dievs, šito divkosību! Tu šeit nonstopā drukā izsmejošus komentārus, visus Influencerus nodirs, bet sevi joprojām uzskati par baltu un pūkainu? Tu pati esi tā nūģe, kas nāk uz šeieni izgāzt savu žulti!
Kad jau tev tās klepes atvērsies un apskatīsies uz sevi no malas!
01.06.2023 00:19 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Man daudzi latvieši, ko pazīstu personīgi, nepatīk un traucē, arī sveši. Nepatīk attieksme un uzvedība. Negrib pielāgoties citiem. Daudzi, ir tādi, kas neievēro elementāras pieklājības normas.
( lielais pīpmaņu skaits, dzērāji, tusētāji, trokšņotāji, piesārņotāji.Vairāk nak negatīvsis prātā nevis kas labs.
Kopumā par latviešiem man ir vairāk negatīvas asociācijas, protams ir arī izņēmumi,bet tie ir ļoti maz,kas būtu pozitīvi.
Pozitīvais, būtu, ka ir izpalīdzīgi, saprotoši,atbalstoši cilvēki.
Daudzi latvieši man asociejas ar pārāk vienkāršiem, cilvēkiem,kam nav savas odziņas.dzīvo parastu dzīvi, un neko labāku nevajag, tas man nav saprotams.
01.06.2023 05:32 |
 
Reitings 25
Reģ: 23.05.2023
Esmu šeit forumā dažas nedēļas un uz sevi skatoties redzu, ka kopš pirmā komentāra ko šeit uzrakstīju, esmu aizņēmusies foruma attieksmi pret citiem. Tātad, mēs esam savas vides spogulis. Šo sevī pamanot, centīšos šeit vairs nenākt, jo godīgi sakot, ikdienā neredzu tos skaudīgos vai rupjos. Tieši pretēji. Pati visur eju ar smaidu pa priekšu, varu svešiniekiem garām skrienot ko labu pateikt un manī nav izteikta skaudība.
Latvieši ir formu, komentētāju un mazpilsētu klaču veceņu tauta.Tie, kas nesēž un nedrukā dumības, ir aizņemti ar darbu, kas patīk, dzīvo veselīgi un ģimenē viss ir labi, nav negatīvi un nosodoši, ja paši neiebrien vidē, kurā tas šķiet normāli.
01.06.2023 06:46 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Tie negatīvie cilvēki ir visur neatkarīgi no valsts, bet citās valstīs tas ir kā nepopulārs viedoklis un tāpēc tos dzird mazāk. Latvijā tas ir populārs un main stream viedoklis tāpēc to dzirdam daudz.
Es nekad neesmu sapratusi kāpēc cilvēki seko influenceriem kuri besī, kāpēc lasa ziņas ja tās nepatīk utt. Konstanti rada sev negatīvitāti dzīvē un pēc tam sūdzas par to. Tas ir tā pat kā braukt ar velosipēdu un likt spieķos sprunguļus un nokrītot raudāt.
01.06.2023 07:25 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Latvieši kā tauta man nepatīk. Latvijas krievi arī nepatīk. Visi, kas šeit piedzimuši un uzauguši, nav svarīgi kāda nacionalitāte, kļuvuši par pīkstētājiem un neapmierinātiem par dzīvi, nesmaidīgiem cilvēkiem. Protams ir izņēmumi, un kad ieraugi ikdienā smaidīgu, priecīgu, laipnu cilvēku, tad liekas, oh, tad Latvijā eksistē vēl šādi cilvēki! Dēļ cilvēku neapmierinātajām sejām, man Latvijā nākas arī nevienam nesmaidīt virsū, kaut arī ārzemēs, ja cilvēka skatieni saskatās, tad vienmēr pierodu uzsmaidīt, jo tā ir pieņemts. Es ceru, ka ar laiku paliks labāk, un tā neapmierinātā psrs mentalitāte tiks izsvītrota no cilvēku dzīvēm.
01.06.2023 08:57 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Interneta komentāros ir pārāk liela visatļautība un nesodāmības sajūta, tur ir tā problēma. Lielākā daļa dzīvē pat "labdien" pāri lūpai nespēj pārspļaut.
01.06.2023 09:12 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
sla @ 01.06.2023 08:57
Latvieši kā tauta man nepatīk. Latvijas krievi arī nepatīk. Visi, kas šeit piedzimuši un uzauguši, nav svarīgi kāda nacionalitāte, kļuvuši par pīkstētājiem un neapmierinātiem par dzīvi, nesmaidīgiem cilvēkiem. Protams ir izņēmumi, un kad ieraugi ikdienā smaidīgu, priecīgu, laipnu cilvēku, tad liekas, oh, tad Latvijā eksistē vēl šādi cilvēki! Dēļ cilvēku neapmierinātajām sejām, man Latvijā nākas arī nevienam nesmaidīt virsū, kaut arī ārzemēs, ja cilvēka skatieni saskatās, tad vienmēr pierodu uzsmaidīt, jo tā ir pieņemts. Es ceru, ka ar laiku paliks labāk, un tā neapmierinātā psrs mentalitāte tiks izsvītrota no cilvēku dzīvēm.

Pelnrukšķīte @ 01.06.2023 09:12
Interneta komentāros ir pārāk liela visatļautība un nesodāmības sajūta, tur ir tā problēma. Lielākā daļa dzīvē pat "labdien" pāri lūpai nespēj pārspļaut.

Diemžēl bieži ir tā, pat ja tu uzsmaidi vai sasveicinies ar nepazīstamu cilvēku, uzreiz par tevi padomā vai no tvaiķenes neesi izbēdzis. Varbūt esam kautrīgi, introverti.
Bet nosodīt mūsu tautai patīk. Ne tikai vienam otru, valdību, bet arī citas tautas un valstis. Cik nav dzirdēts “kurš brauc uz to garlaicīgi valsti”, “viņi nabagi”, “viņi lēni”, “viņi stulbi”, “kas viņiem prezidents” utt. Jā, ok, saprotu, ka arī pati šajā forumā daudz nosodu, bet nu visu savā dzīvē es nenosodu. Kaut kur ir robeža. Bet ir daudzi cilvēki, kam tādas nav, kam viss ir slikti. Mūžīgais rūgumpods.
Jā, mēs varbūt esam talantīgi, gudri, čakli, bet gribētos, lai kļūtu atvērtāki un jaukāki. Es pati cenšos dzīvot ar pozitīvu prātu (mindset), bet bieži pretī saņemu, ka esmu stulba, jo “neredzu slikto” 🤦🏼‍♀️
01.06.2023 09:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
sla @ 01.06.2023 08:57
Latvieši kā tauta man nepatīk. Latvijas krievi arī nepatīk. Visi, kas šeit piedzimuši un uzauguši, nav svarīgi kāda nacionalitāte, kļuvuši par pīkstētājiem un neapmierinātiem par dzīvi, nesmaidīgiem cilvēkiem. Protams ir izņēmumi, un kad ieraugi ikdienā smaidīgu, priecīgu, laipnu cilvēku, tad liekas, oh, tad Latvijā eksistē vēl šādi cilvēki! Dēļ cilvēku neapmierinātajām sejām, man Latvijā nākas arī nevienam nesmaidīt virsū, kaut arī ārzemēs, ja cilvēka skatieni saskatās, tad vienmēr pierodu uzsmaidīt, jo tā ir pieņemts. Es ceru, ka ar laiku paliks labāk, un tā neapmierinātā psrs mentalitāte tiks izsvītrota no cilvēku dzīvēm.

Un tu tagad dari to pašu, ko tikko nosodīji. F-ing labāk ceļam viens otru augstāk, atbalstām, vecinām tos smaidus un pozitīvo attieksmi.
Latvieši ir reāli forši, citās valstīs smaidi un laipnība ir jauka, bet mēs esam mēs.
Un, lai nu cik klišejiski tas būtu - mēs paši esam daļa no sabiedrības un varam to visu mainīt, mācot saviem bērniem, ka latvieši ir feina tauta, mācot laipnību. Ja paši teiksim, ka te visi ir nīgri lohi, nu tad ko, kaut kam būtu tākā pašam no sevis jāmainās?
01.06.2023 10:36 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Sebii @ 01.06.2023 09:21

Diemžēl bieži ir tā, pat ja tu uzsmaidi vai sasveicinies ar nepazīstamu cilvēku, uzreiz par tevi padomā vai no tvaiķenes neesi izbēdzis. Varbūt esam kautrīgi, introverti.
Bet nosodīt mūsu tautai patīk. Ne tikai vienam otru, valdību, bet arī citas tautas un valstis. Cik nav dzirdēts “kurš brauc uz to garlaicīgi valsti”, “viņi nabagi”, “viņi lēni”, “viņi stulbi”, “kas viņiem prezidents” utt. Jā, ok, saprotu, ka arī pati šajā forumā daudz nosodu, bet nu visu savā dzīvē es nenosodu. Kaut kur ir robeža. Bet ir daudzi cilvēki, kam tādas nav, kam viss ir slikti. Mūžīgais rūgumpods.
Jā, mēs varbūt esam talantīgi, gudri, čakli, bet gribētos, lai kļūtu atvērtāki un jaukāki. Es pati cenšos dzīvot ar pozitīvu prātu (mindset), bet bieži pretī saņemu, ka esmu stulba, jo “neredzu slikto” ??‍♀️

Jaunajiem cilvēkiem tas pārņemts no vecajām paaudzēm. Jāpagaida dažas paaudzes, un tad jau jauniešiem būs cita attieksme par pasauli un cilvēkiem. Latvija nekad nav bijusi tik mūsdienīga, demokrātiska kā šodienā. Un turpina attīstīties, redzu kā būvē simtiem jaunu māju, ofisu, veikalu utt. Domāju, ka tagad ir pamats cilvēkiem kļūt pozitīvākiem, jo Latvija aug, un izvirzās atpazīstamību jau pasaules līmenī.
01.06.2023 10:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Par tām ārzemēm un tiem smaidiem. Es dzīvoju UKejā. Un man liekas daļa joprojām nav sapratusi, ka smaids un "How are you?" patiesībā ir pilnīgi tas pats kas mūsu labrīt. Tas smaids ir fake. Tas jautājums ir fake. Tā laipnība ir fake. Vienkārši cilvēki ap sevi veido vidi, kurā tu nekļūsti nīgrs, pat ja tas tomēr ir fake. Nevienam patiesībā nerūp ne kā tev iet ne ko tu šodien šajā saulainajā dienā plāno darīt. Tapēc man patiesībā nepatīk arī salīdzināt valstis un teikt, ka visur citur ir labāk, tikai ne Latvijā. Es pagājušo gad biju paciemoties uz vasaru LV, nebija neviena nepatīkama precidenta. Visur pabiju, visur staigāju, visi priecīgi, izpalīdzīgi. Varbūt tā lielā depresija eksistē tikai ziemā, komentāru sadaļā un atsevišķu cilvēku galvās?
01.06.2023 10:47 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
.Eksperte. @ 01.06.2023 10:47
Par tām ārzemēm un tiem smaidiem. Es dzīvoju UKejā. Un man liekas daļa joprojām nav sapratusi, ka smaids un "How are you?" patiesībā ir pilnīgi tas pats kas mūsu labrīt. Tas smaids ir fake. Tas jautājums ir fake. Tā laipnība ir fake. Vienkārši cilvēki ap sevi veido vidi, kurā tu nekļūsti nīgrs, pat ja tas tomēr ir fake. Nevienam patiesībā nerūp ne kā tev iet ne ko tu šodien šajā saulainajā dienā plāno darīt. Tapēc man patiesībā nepatīk arī salīdzināt valstis un teikt, ka visur citur ir labāk, tikai ne Latvijā. Es pagājušo gad biju paciemoties uz vasaru LV, nebija neviena nepatīkama precidenta. Visur pabiju, visur staigāju, visi priecīgi, izpalīdzīgi. Varbūt tā lielā depresija eksistē tikai ziemā, komentāru sadaļā un atsevišķu cilvēku galvās?

Viena lieta ir apciemot, cita ir dzīvot. Protams, ir pozitīvi cilvēki, bet pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka cilvēki no janvāra palikuši nīgrāki (līdz pēdējiem pozitīvajiem notikumiem). Ir diezgan daudzi cilvēki, kas bez pamata ir nīgri un nejauki. Ir kaudze, kas bez iesmesla kasās virsū šoferiem, pārdevējām, apkopējiem. Arī līdzcilvēkiem, piemēram, es pirms pāris mēnešiem biju uz kruķiem traumas dēļ, bija gana daudz cilvēku, kas aizcirta durvis deguna priekšā, kad braucu ar liftu, man divi mana vecuma džeki vispār uzbrauca, ka manis dēļ liftā īsti vietas nav 🤦
01.06.2023 11:04 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man netraucē un neuztrauc ka cilvēki nesmaida. Labākā lai ir kā UK un USA kur visur pretī ir fake smaids un jautājums kā tev iet uz kuru atbildi good un tam cilvēkam pilnīgi vienalga kā tev iet? Es tāda atmosfērā ātri nogurstu, jo tas prasa tēlošanu ka tev viss ir OK, jo neviens negrib dzirdēt tavu īsto atbildi un pietiek ar labi.
01.06.2023 11:07 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Sebii @ 01.06.2023 11:04

Viena lieta ir apciemot, cita ir dzīvot. Protams, ir pozitīvi cilvēki, bet pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka cilvēki no janvāra palikuši nīgrāki (līdz pēdējiem pozitīvajiem notikumiem). Ir diezgan daudzi cilvēki, kas bez pamata ir nīgri un nejauki. Ir kaudze, kas bez iesmesla kasās virsū šoferiem, pārdevējām, apkopējiem. Arī līdzcilvēkiem, piemēram, es pirms pāris mēnešiem biju uz kruķiem traumas dēļ, bija gana daudz cilvēku, kas aizcirta durvis deguna priekšā, kad braucu ar liftu, man divi mana vecuma džeki vispār uzbrauca, ka manis dēļ liftā īsti vietas nav ?

Tā jau ir iecietība un empātija. Latvijā ar to ir bijušas problēmas vienmer, jo invalīdiem pielāgoties negrib, tie traucē sabiedrībai būtu jābāž dzīvokļos, un vispār ar citādā pieņemšanu daļai tautas ir problēmas. Atklāts rasisms vispār ir kaut kas cits. Man paciente teica ka vīrieši un sieviete, viņu izgrūda no autobusu, jo viņa ir melnādaina. Bet rasisti ir visur.
Tas laikam palicis no PSRS laikiem kad bija "ideāla" sabiedrība un viss atšķirīgais tika noniecināts un ja traucēja tad iznīcināts.
01.06.2023 11:12 |
 
Reitings 1210
Reģ: 25.01.2023
.Eksperte. @ 01.06.2023 10:47
Par tām ārzemēm un tiem smaidiem. Es dzīvoju UKejā. Un man liekas daļa joprojām nav sapratusi, ka smaids un "How are you?" patiesībā ir pilnīgi tas pats kas mūsu labrīt. Tas smaids ir fake. Tas jautājums ir fake. Tā laipnība ir fake. Vienkārši cilvēki ap sevi veido vidi, kurā tu nekļūsti nīgrs, pat ja tas tomēr ir fake. Nevienam patiesībā nerūp ne kā tev iet ne ko tu šodien šajā saulainajā dienā plāno darīt. Tapēc man patiesībā nepatīk arī salīdzināt valstis un teikt, ka visur citur ir labāk, tikai ne Latvijā. Es pagājušo gad biju paciemoties uz vasaru LV, nebija neviena nepatīkama precidenta. Visur pabiju, visur staigāju, visi priecīgi, izpalīdzīgi. Varbūt tā lielā depresija eksistē tikai ziemā, komentāru sadaļā un atsevišķu cilvēku galvās?
starp citu to es pamaniju dzivojot UK gadu.sakumā likas dīvaini,no pilnigi svešiem cilvekiem ,uz ielas vai veikala sanemt sis frazes un patstavigi "soory "gan vieta gan nevietā ,tad man likās viņi ir loti laimigi cilvēki,bez kompleksiem,un tad mani tads nogurdināja un redzeju cik loti tas ir uzspēlēts.
01.06.2023 11:30 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Arī es esmu ārzemēs, un piekrītu ka te cilvēki būtībā ir tādi paši kā Latvijā. Bet es gan uzskatu ka Latvijā tas viss ir uz āru vērsts. Šeit visi uz āru ir jauki, laipni smaidīgi, viņie interesē ko padomās apkārtējie, un daudzi to izmanto. Latvijā liekas ka cilvēkiem interesē tikai lai viņiem piekristu, tajā skaitā arī par negatīvo, tāpēc daudziem publiksi ir tik negatīva un nosodoša attieksme. Mēs kā tauta protam priecāties bet arī bēdāties. Toties UK, piemēram, cilveki atnāk savā kompānijā un paliek pretīgi, saka lietas ko publiski vairs neteiks. Bet latvijā cilvēki pret saviem cilvēkiem ir jauki, saprotoši un veicina piederības sajūtu. Par savējiem kritīsies un celsies, pat ja tas ir tikai kaimiņš vai kolēģis.
Esam arī birokrātiski, lietas lemjam un spriežam gadiem, reizēm tik ilgi ka tas jau vairs nav aktuāli. Un pēc gadiem velkam ārā un tad ceļam kā kautko jaunu. Mūsu prezidents ir gejs jau ļoti ilgi, un tikai vienu reizi to pateica. Tagad piepeši tie, kuriem vispar neieteresē politika, ir baigie spriedēji. Pirms divām dienām pat nezināja kas tas par cilvēku vispār ir :D
01.06.2023 11:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!