Hokejisti - sievišķīgā tēma

 
Reitings 741
Reģ: 29.05.2023
Helloo dāmas!
Klaču tēma par hokejistiem, kurš visvairāk patīk un uzrunā? Kurš liekas vissimpātiskākais? 😄
Man vizuāli Indrašis, bet kaut kā liekas, ka raksturs ne visai. Patīk Rihards Bukarts, bet viņš dikti īss 😄 Kuri Jums favorīti? 😻
Kurš patīk, ar ko satiktos, kurš ne īsti?
29.05.2023 10:28 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
chiepinja @ 30.05.2023 11:54
a ko tu te dari tad??? Pozitīvā
Nācu palasit ko skaistu, un pozitīvu par misu puišiem un uzvaru
LOĢISKI TAČU 😀
30.05.2023 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kalnos @ 30.05.2023 12:24
Nācu palasit ko skaistu, un pozitīvu par misu puišiem un uzvaru
LOĢISKI TAČU ?

Nu, pozitīvisma līmeni anonīmā forumā neizkontrolēsi :D
30.05.2023 12:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Lula @ 30.05.2023 12:26

Nu, pozitīvisma līmeni anonīmā forumā neizkontrolēsi :D
bet ŠOREIZ varēja taču ar pozitīvo tikai? Kas par vēlmi visu no dirst un apklačot?
30.05.2023 13:41 |
 
Reitings 741
Reģ: 29.05.2023
Kalnos @ 30.05.2023 13:41
bet ŠOREIZ varēja taču ar pozitīvo tikai? Kas par vēlmi visu no dirst un apklačot?

Reāli aizveries un beidz meklēt kašķi. Tēmas pieteikumā skaidrs jautājums - kurš liekas vissimpātiskākais, patīk un ir favorīts. Tu savu atbildi neesi sniegusi atbildi, tātad Tev nepatīk, tinies prom no šīs tēmas, Tu vienīgā te izplati negatīvismu.
30.05.2023 14:28 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
Neviens, man patīk Saulietis. Lielas sirsnīgs cilvēks.
30.05.2023 14:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kalnos @ 30.05.2023 13:41
bet ŠOREIZ varēja taču ar pozitīvo tikai? Kas par vēlmi visu no dirst un apklačot?

Tāda ir dzīve 😅
30.05.2023 14:37 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Te kaut kāds off-topic aizgāja :D
Runājot par tēmu, izskatīgs šķiet Rubīns, Jaks, Dzierkals un Čukste. Kopumā hokejisti vispār šķiet pievilcīgi vīrieši - spēcīgi, sportiski un (vismaz mūsu izlase) nav nīkuļi, kas pie katras traumas raud. Daudzi šķiet ļoti pozitīvi un patiesi cilvēki. Par nelaimi fanēm un par laimi viņiem, šķiet, ka gandrīz visi ir aizņemti.
Runājot par zobiem - hokejisti uz spēlēm ņem ārā jau izsistos, tāpēc staigā bezzobaini. Ikdienā neviens nestaigā ar bezzobainu muti. Ja runa par Jaku - Jakam aizvakar tik izsita to zobu, kura nav.
Un ir diezgan dīvaini Indrašim pārmest, ka viņš tik ļoti priecājās par uzvaru. :D
30.05.2023 14:50 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Par nopietnu kopdzīvi un kopīgu regulāru naktsmiera baudīšanu ar kādu no hokejistiem nevar būt runas. Viņiem intelekts ir kā sunim.
Ja tīri par pagulšanos apakšā, pārnakšņošanu kopā vienu reizi, tad Mamčičs, Ojārs Batjka vai Indrašis. Indrašis izskatās tāds tarzāna tipa, kurš to lietu nodarīs ar spēku.
30.05.2023 14:52 |
 
Reitings 741
Reģ: 29.05.2023
Sebii @ 30.05.2023 14:50
Te kaut kāds off-topic aizgāja :D
Runājot par tēmu, izskatīgs šķiet Rubīns, Jaks, Dzierkals un Čukste. Kopumā hokejisti vispār šķiet pievilcīgi vīrieši - spēcīgi, sportiski un (vismaz mūsu izlase) nav nīkuļi, kas pie katras traumas raud. Daudzi šķiet ļoti pozitīvi un patiesi cilvēki. Par nelaimi fanēm un par laimi viņiem, šķiet, ka gandrīz visi ir aizņemti.
Runājot par zobiem - hokejisti uz spēlēm ņem ārā jau izsistos, tāpēc staigā bezzobaini. Ikdienā neviens nestaigā ar bezzobainu muti. Ja runa par Jaku - Jakam aizvakar tik izsita to zobu, kura nav.
Un ir diezgan dīvaini Indrašim pārmest, ka viņš tik ļoti priecājās par uzvaru. :D

Vai ne! Jo īstenībā Indrašis varēja šogad izlasē arī nepiedalīties, saistībā ar to visu Spartaka lietu.
Protams, ka ir jāpriecājas!
30.05.2023 14:53 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Merilda @ 30.05.2023 14:53

Vai ne! Jo īstenībā Indrašis varēja šogad izlasē arī nepiedalīties, saistībā ar to visu Spartaka lietu.
Protams, ka ir jāpriecājas!

Es pati arī pa gaisu aizietu, ja es dabūtu godalgotu vietu PČ un mani vēl tā mājās sagaidītu. Super pacilājoša sajūta tak.
Labāk būtu ka džeki atbrauktu ar pokerface? Tad visi ņaudētu, ka iedomīgi un uzvara neko nenozīmē 😁
Bet nu ja, latviešiem nekad nebūs labi 😂
30.05.2023 15:21 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
Katra no mums sapņo, kaut ar mēles galiņu pieskarties, kādam no bronzas hokejistiem, neskatoties uz attiecībām, kurās esam, bet tas būtu attaisnojami.
Mans puisis teica, ka nebūtu greizsirdīgs, ja man izdotos pierunāt uz nakti Daugavu, Vītoliņu vai Gudiju, tas tomer būtu cits līmenis un viņš to saprot un respektē.
P.S Druška zinot, ka Harim esot visgarākais, tas tā informācijai.
30.05.2023 15:22 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Lauma07 @ 30.05.2023 14:52
Par nopietnu kopdzīvi un kopīgu regulāru naktsmiera baudīšanu ar kādu no hokejistiem nevar būt runas. Viņiem intelekts ir kā sunim.
Ja tīri par pagulšanos apakšā, pārnakšņošanu kopā vienu reizi, tad Mamčičs, Ojārs Batjka vai Indrašis. Indrašis izskatās tāds tarzāna tipa, kurš to lietu nodarīs ar spēku.

Domāju, ka tā nu gan nav, ka visi hokejisti ir neintelektuālas būtnes. Tās pēcspēles intervijas varbūt tā liek domāt, bet padomā par to, ka nav viegli runāt uz emocijām + bieži vien viņus intervē tikko pēc nokāpšanas no laukuma. Pauzes varētu būt saistītas ar straujāku elpošanu. Un pastāv iespējamība, ka apmulst no tā, ka filmē, daudzi gudri cilvēki runā stulbības, kad viņus filmē 😅
30.05.2023 15:23 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sebii @ 30.05.2023 15:23

Domāju, ka tā nu gan nav, ka visi hokejisti ir neintelektuālas būtnes. Tās pēcspēles intervijas varbūt tā liek domāt, bet padomā par to, ka nav viegli runāt uz emocijām + bieži vien viņus intervē tikko pēc nokāpšanas no laukuma. Pauzes varētu būt saistītas ar straujāku elpošanu. Un pastāv iespējamība, ka apmulst no tā, ka filmē, daudzi gudri cilvēki runā stulbības, kad viņus filmē ?

Es zinu, ko runāju. Labākā draudzene kādu laiku bija kopā ar vienu no šīs izlases (neminēšu vārdu, jo viņš toreiz un tagad ir laimīgā laulībā).
Tad, lūk, šis puisis mācēja lasīt, bet rakstīt īsti nē. Whatsapp vienmēr ierunāja balss ziņas vai zvanīja.
Viņš, piemēram, nezina, ko nozīmē tādi vārdi kā "ģeogrāfija", "valsis", "parlaments". Vienreiz arī prasījis, kas ir opera, un kā tā notiek.
30.05.2023 15:34 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
Klīrīgā @ 30.05.2023 15:22
Katra no mums sapņo, kaut ar mēles galiņu pieskarties, kādam no bronzas hokejistiem, neskatoties uz attiecībām, kurās esam, bet tas būtu attaisnojami.
Mans puisis teica, ka nebūtu greizsirdīgs, ja man izdotos pierunāt uz nakti Daugavu, Vītoliņu vai Gudiju, tas tomer būtu cits līmenis un viņš to saprot un respektē.
P.S Druška zinot, ka Harim esot visgarākais, tas tā informācijai.
nu nav pilns rublis jums abiem tad.
30.05.2023 15:47 |
 
Reitings 1823
Reģ: 09.12.2021
Runājot par zobiem - hokejisti uz spēlēm ņem ārā jau izsistos, tāpēc staigā bezzobaini. Ikdienā neviens nestaigā ar bezzobainu muti. Ja runa par Jaku - Jakam aizvakar tik izsita to zobu, kura nav.
Vispār jau Jakam tas zobs bija sen izsists, ig var redzēt, ka bildēs pirms šī jau nav zobs.
Sanāk, ka izsita māksligo zobu.
30.05.2023 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 2718
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka Jaks šajā spēlē pazaudēja apakšējo, bet jā, Insta daudz senu bilžu bez priekšzoba. Ir teorētiski uzliekamas tādas valplasta protēzes vienam zobam, bet viņas bojā blakus zobus, līdz ar to, ja tie ir veselīgi, tad pieļauju, ka staigāt ar tukšumu ir saudzīgāk. Nu nekas, beigsies karjera, saliks ko vajadzēs. Paskat, Vītoliņš kā no Holivudas.
Bet atbilde uz tēmu, Jaks tomēr vizuāli vissimpātiskākais.
30.05.2023 16:09 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Lauma07 @ 30.05.2023 15:34

Es zinu, ko runāju. Labākā draudzene kādu laiku bija kopā ar vienu no šīs izlases (neminēšu vārdu, jo viņš toreiz un tagad ir laimīgā laulībā).
Tad, lūk, šis puisis mācēja lasīt, bet rakstīt īsti nē. Whatsapp vienmēr ierunāja balss ziņas vai zvanīja.
Viņš, piemēram, nezina, ko nozīmē tādi vārdi kā "ģeogrāfija", "valsis", "parlaments". Vienreiz arī prasījis, kas ir opera, un kā tā notiek.

Šis šķiet pārspīlēti :D Varbūt draudzene ko piedomā, jo nevar būt, ka cilvēks ir pabeidzis kaut vai pamatskolu un nezina, kas ir ģeogrāfija (ja to mācās pamatskolā) :D
Var būt, ka ir zemāks intelekts, bet nu nevar būt, ka vispār neprot rakstīt vai nezina elementārus vārdus.
Pati vienu īsu brīdi tikos ar hokejistu (ne no zināmiem), kā arī draudzenei draugs ir hokejists (ar ne zināms), ne viens, ne otrs neatstāja idiotu iespaidu.
kapibara @ 30.05.2023 15:52
Runājot par zobiem - hokejisti uz spēlēm ņem ārā jau izsistos, tāpēc staigā bezzobaini. Ikdienā neviens nestaigā ar bezzobainu muti. Ja runa par Jaku - Jakam aizvakar tik izsita to zobu, kura nav.
Vispār jau Jakam tas zobs bija sen izsists, ig var redzēt, ka bildēs pirms šī jau nav zobs.
Sanāk, ka izsita māksligo zobu.

Paskatījos Jaka ig, tā sanāk. Parasti ir dzirdēts, ka ikdienā reti kurš bez zobiem staigā :D
30.05.2023 16:12 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Man gan patīk palasīt par hokejistu privāto dzīvi, ir forši kādreiz redzēt "aiz kadra" vai pasapņot :D
Man ļoti patīk Rubīns gan vizuāli, gan tas, kā sevi pasniedz. Ja salīdzina ar citiem, liekas inteliģents un patīkams. Pēc intervijām patīk arī Čukste, tāds piezemēts un gudrs. Bet cik lasīju, šiem abiem puišiem vecāki lika pabeigt studijas, kas jau daudz liecina par audzināšanu un vērtībām.
Kādreiz patika Indrašis, bet pēc šeit lasītā esmu uz pauzes :D Likās ļoti chill, smieklīgs un labsirdīgs hokejists, viņam šī loma piestāv. Pa dzīvi droši vien ar tādu ir grūti.
Bet tas ir fakts, ka lielai daļai ir pat švaka pamatizglītība sakarā ar treniņu grafiku un izbraukumiem, bijuši atbrīvojumi no eksāmeniem utt. Bet ja ir iets uz hokejista karjeru un lielo piķi, nav jābūt matemātiķim.
Vavilova gan besī ar savu līšanu. Reāli korķis visām pudelēm. Pie prezidenta uzvilkusi kleitu ar šķēlumu - ne jau lai Levitu kārdinātu :D
30.05.2023 17:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
SALOMEJA @ 30.05.2023 17:20
Man gan patīk palasīt par hokejistu privāto dzīvi, ir forši kādreiz redzēt "aiz kadra" vai pasapņot :D
Man ļoti patīk Rubīns gan vizuāli, gan tas, kā sevi pasniedz. Ja salīdzina ar citiem, liekas inteliģents un patīkams. Pēc intervijām patīk arī Čukste, tāds piezemēts un gudrs. Bet cik lasīju, šiem abiem puišiem vecāki lika pabeigt studijas, kas jau daudz liecina par audzināšanu un vērtībām.
Kādreiz patika Indrašis, bet pēc šeit lasītā esmu uz pauzes :D Likās ļoti chill, smieklīgs un labsirdīgs hokejists, viņam šī loma piestāv. Pa dzīvi droši vien ar tādu ir grūti.
Bet tas ir fakts, ka lielai daļai ir pat švaka pamatizglītība sakarā ar treniņu grafiku un izbraukumiem, bijuši atbrīvojumi no eksāmeniem utt. Bet ja ir iets uz hokejista karjeru un lielo piķi, nav jābūt matemātiķim.
Vavilova gan besī ar savu līšanu. Reāli korķis visām pudelēm. Pie prezidenta uzvilkusi kleitu ar šķēlumu - ne jau lai Levitu kārdinātu :D
Lielais piķis ir tikai pašiem pašiem labākajiem, aktīvās sporta gaitas - ļoti īss periods. Sportista karjera baigi riskants pasākums. Hoķī negrozās tā lielākā nauda.
30.05.2023 18:43 |
 
Reitings 14333
Reģ: 29.08.2022
Aldis15 @ 30.05.2023 18:43
Lielais piķis ir tikai pašiem pašiem labākajiem, aktīvās sporta gaitas - ļoti īss periods. Sportista karjera baigi riskants pasākums. Hoķī negrozās tā lielākā nauda.

Latvijā. Citur ir labāk. Ne velti mūsējie izbrauc uz citām valstīm.
SALOMEJA @ 30.05.2023 17:20
Man gan patīk palasīt par hokejistu privāto dzīvi, ir forši kādreiz redzēt "aiz kadra" vai pasapņot :D
Man ļoti patīk Rubīns gan vizuāli, gan tas, kā sevi pasniedz. Ja salīdzina ar citiem, liekas inteliģents un patīkams. Pēc intervijām patīk arī Čukste, tāds piezemēts un gudrs. Bet cik lasīju, šiem abiem puišiem vecāki lika pabeigt studijas, kas jau daudz liecina par audzināšanu un vērtībām.
Kādreiz patika Indrašis, bet pēc šeit lasītā esmu uz pauzes :D Likās ļoti chill, smieklīgs un labsirdīgs hokejists, viņam šī loma piestāv. Pa dzīvi droši vien ar tādu ir grūti.
Bet tas ir fakts, ka lielai daļai ir pat švaka pamatizglītība sakarā ar treniņu grafiku un izbraukumiem, bijuši atbrīvojumi no eksāmeniem utt. Bet ja ir iets uz hokejista karjeru un lielo piķi, nav jābūt matemātiķim.
Vavilova gan besī ar savu līšanu. Reāli korķis visām pudelēm. Pie prezidenta uzvilkusi kleitu ar šķēlumu - ne jau lai Levitu kārdinātu :D

Vavilova tāpat kā Felipe Gabriels. Ietekmeļu diskusijā jau runājām par to, ko Felipe pie prezidenta darīja.
30.05.2023 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!