Atkarība

 
Reitings 4
Reģ: 27.05.2023
Sveicinātas, dievietes.
Vēlos pastāstīt savu sāpi, kas ir ilgstoši krājusies un vēlos uzzināt ko jūs darītu manā situācijā.
Mans partneris(27g) ar ko esmu ilgus gadus kopā ir atkarīgs no zālītes(tā,kas satur THC) pīpēšanas un pats to nevēlas atdzīt.Cigaretes nesmēķē.Lieta ir tik nopietna, ka notriec mēnesī vairākus simtus € tajā un bieži vien pietrūkst naudas personīgajām lietām, bet uzkurīšanai vienmēr atradīs. Vienmēr, kad pārmetu viņam par šo atbild, ka no tā taču nevar palikt atkarīgs, šī pēdējā reize, vai arī vispār apvainojas un ignorē mani.Domāju,ka liela ietekme ir tā ,ka vairāki bērnības draugi ir dīleri un viegli vienmēr pieejama iegāde.Zinu,ka ir atkarīgs jo ir gatavs pat aizņemties naudu, ņemt uz parāda un kad nav uzpīpējis ir sliktā garastāvoklī. Pati naudu viņam nedodu tam.Nezinu vai attiecības ir jāizbeidz tikai tāpēc, ka ir atkarīgs no uzpīpēšanas jo viss pārējais attiecību ziņā ir lieliski un neviens taču nešķiras pīpēšanas dēļ, taču finansiālu iemeslu dēļ nevaram turpināt šādas summas izmest tam un plus LV tas ir nelegāli.
27.05.2023 03:50 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
IceCream @ 27.05.2023 13:34

Es uzreiz pēc tam iepazinos ar savu vēlāko ilglaicīgo dzīvesbiedru, kas ne dzēra (šad tad glāzi saviesīgi, piedzēries nekad nav bijis), ne zāli pīpeja.
Ja Jūs zinātu cik dzīve likās atvieglota un patīkama, neizsakāmi.
no kura miklāka vāverīte? No badboya vai no pareizā čaļa?
27.05.2023 13:56 |
 
Patīk
Reitings 2068
Reģ: 22.05.2019
Sākumā jau visi balti un pūkaini. Un tad krīt maskas

Tāpēc vajag iepazīt vienam otru kārtīgāk
Bet liela daļa ātri uzsāk attiecības/kopdzīvi un vēl paspēj bērnu uztaisīt,bet nemaz nezin,kāds otrs ir patiesībā.
27.05.2023 13:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 27.05.2023 13:56
no kura miklāka vāverīte? No badboya vai no pareizā čaļa?

Aldi, pats esi badboy?
27.05.2023 14:03 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 27.05.2023 14:03

Aldi, pats esi badboy?
I wish I was, bet nē.
27.05.2023 14:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 27.05.2023 14:08
I wish I was, bet nē.

Kādas problēmas? Man liekas pilnīgi elementāri uztaisīt sev tādu tēlu
27.05.2023 14:19 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 27.05.2023 14:19

Kādas problēmas? Man liekas pilnīgi elementāri uztaisīt sev tādu tēlu
Nevar to neofeikto. Tad katrs otrais tēlotu badboyu un dabūtu meičas.
27.05.2023 14:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 27.05.2023 14:24
Nevar to neofeikto. Tad katrs otrais tēlotu badboyu un dabūtu meičas.

Nu kā nevar, pāris tetovējumi, bembis, neatbildi laicīgi uz īsziņām, patēlo nepieejamo, pīpē - gatavs! Elementāri
27.05.2023 14:41 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Aldis15 @ 27.05.2023 14:24
Nevar to neofeikto. Tad katrs otrais tēlotu badboyu un dabūtu meičas.

Kas, tavuprāt, tev trūkst? Jo tas, ka meklē tikai seksu un esi gatavs arī šo to piemelot, lai seksu dabūtu, tieši norāda, ka esi badboys. Kādreiz arī rakstīji, ka laulības vispār neizskati kā variantu, ja pareizi atceros.
27.05.2023 14:47 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Meitenēm in general (it sevišķi jaunībā) patīk tusētāji, balīšu cilvēki, ektrovertie, pašpārliecinātie.
Daudz vairāk kā introvertie noslēgtie vienpatņi kas nelieto alko, zāli u.c

Statistikai-
Nepiekrītu, man jaunībā nekad nav patikuši - tusētāji, ekstraverti, balìšu zvēri, gluži pretēji, man visu mūžu ir bijis riebums un necieņa(ļoti stipra nepatika) pret tādiem. 🤢🙄Tā viņu pašparliecinātiba ir drīzāk nekaunība. Vienmēr izvairos no tāda tipa cilvēkiem, nekad neveidoju kontaktus.
Daudz vairāk kā introvertie noslēgtie vienpatņi kas nelieto alko, zāli

Introverti un noslēpumaini, nedaudz noslēgti vīrieši, tieši manī vienmēr ir izraisījuši interesi un vēlmi iepazīt tādus. 👍🏼
27.05.2023 16:10 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
debestinaa @ 27.05.2023 13:09
jā esmu par to domājusi, jo viņa draugi izvēlas bieži iet dzert visādos klubos un nodzeras līdz nemaņai. Saprotu ka neviens ne otrs varinats nav tas labākais, bet tad es labāk palieku pie šī nekā kad dzerstās apkārt. Uzpīpējot nekādas baigās muļķības nedara, paliek ļoti runīgs, smaidīgs, nekas tāds īpaši traks nenotiek.

Es nemūžam nesatiktos ar tādu puisi, kuram draugi, radinieki, paziņas ir dzērāji un nodzeras, tas daudz ko liecina par cilvēku pašu, un ne to labāko. 👍🏼
27.05.2023 16:27 |
 
Reitings 514
Reģ: 28.01.2023
Beverly Hilza @ 27.05.2023 16:27

Es nemūžam nesatiktos ar tādu puisi, kuram draugi, radinieki, paziņas ir dzērāji un nodzeras, tas daudz ko liecina par cilvēku pašu, un ne to labāko. ??
nu nevajag arî pārspīlēt un jāskatās uz visu ar kaut kādu loģiku un vēsu prātu nevis kāju sit pret zemi un šķiries, jo tavam draugam ir draugi, kuri piektdienās izdzert un patusē.
Es neko tādu teikt nevaru, jo arī man ir draudzenes, kurām patīk iedzert pa brīvdienām un padejot. Ceru ka tavā apkārtnr visi ir super inteleģenti un piektdienās jūs spēlējat mājās bingo ar tēju, bet nu ak jā pareizi, tev problēmas sagādā visi- mašīnas, skūteristi, pîpētāji, drīz arī elpot nevarēs😆
27.05.2023 16:44 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Cik tad viņš reizes dienā pīpē, ja mēnesī notriec vairākus simtus?
Man pret zālītes pīpētājiem nekas nav, ja viss ir kontrolē, labāk lai pīpē zāli nekā pierijas kā cūkas un savāra sūdus. Neesmu nekad dzirdējusi, ka no zālītes kāds paliek agresīvs. Šeit aprakstītās situācijas vairāk izklausās pēc kaut kādiem ķīmiskiem piejaukumiem , vai cilvēkiem kuriem jau pirms tam ir bijušas psihiskas problēmas.
Visi kurus zinu, tie pīpē tieši lai nomierinātos, nekad nevienu neiztiek.
Tavā situācijā laikam pateiktu stingru vārdu, vai nu Tu vai narkotikas. Lai izvēlas. Ja ir gatavs mainīties, tad kaut vai lai dara to pakāpeniski, ja viņš pīpē vairākas reizes dienā, tad lai pāriet uz 1x dienā pirms gulētiešanas, un pēc pāris dienām viss. Nost.
27.05.2023 16:52 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Ne vienmēr var zināt, ar kādām lietām vīrietis nodarbojas pirms iepazīšanās. Kā var saistīties ar tādiem? Elementāri - vai tad mēs vienmēr zinām, ka vīrietis ir vardarbīgs vai meitu ģēģeris? Nezinām. Tāpat ir ar zālītes pīpētājiem - kāds to pasaka varbūt pēc pusgada un dara to slepus. Jautājums tikai - cik ilgi mēs varam to pieļaut.
27.05.2023 16:59 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Man gan šķiet ka tā ir liela problēma, kā attiecības viss var būt lieliski, ja cilvēks nekad nav skaidrā prātā , ja neuzpīpē , tad slikts garastāvoklis. Tas tavuprāt ir lieliski ? Sāc jau izklausīties pēc lidzatkarigas . Es ar tādu cilvēku ģimeni neveidotu .
27.05.2023 17:06 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Un vispār cik ilgi viņš pīpē?
27.05.2023 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2756
Reģ: 29.01.2009
Hokejs iztraucēja manu dziļo domu, pirms tam biju bišķi uzvilkusies.
Nafig sievietes ir tik dumjas lupatas, neviens normāls, atkārtojos, normāls vīrietis neciestu nonarkojušos babeni, bet nē, te ņemas, nu viss jau ir ideāli, except džekam nav naudas, aizņemas narkotikām, nav labā garastāvoklī, salīdzinoši tas nekas, jo tak citi draugi dzērāji, pārējie draugi dīleri, bet nē, viss pārējais labi.
(facepalm).
27.05.2023 17:19 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Beverly Hilza @ 27.05.2023 16:27

Es nemūžam nesatiktos ar tādu puisi, kuram draugi, radinieki, paziņas ir dzērāji un nodzeras, tas daudz ko liecina par cilvēku pašu, un ne to labāko. ??

Par draugiem vēl varētu saprast, bet radinieki? Tos tak neizvēlas. Arī man rados diemžēl ir alkoholiķi, bet neuzskatu, ka tāpēc es būtu sliktāks cilvēks.
Runājot par tēmu, es gan parasti ultimātus neatbalstu, bet varbūt tev viņš jānostāda fakta priekšā - ja nekas nemainīsies, tu tā nevari turpināt, jo ir saprotams, ka tevi šī situācija neapmierina. Man nav nekas pretī, ja reizēm uzpīpē zālīti, bet, ja tas jau aiziet tik tālu, ka iztērē visu naudu un vēl ielien parādos, norāda ka kaut kas strauji jāmaina. Ok, tā it kā ir tikai viena lieta, kas neapmierina attiecībās, toties diezgan nopietna, manuprāt.
27.05.2023 17:27 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
TuunEs @ 27.05.2023 09:55
Šeit rakstīšu no tā ko redzēju sev apkārt, jo ir ļoti daudz pazīstamu zāles pīpētāju.
Ir tādi, kas uzpīpē no 1-2 reizēm mēnesī un ir tādi kas pīpē katru dienu un tā vairākus gadus.
Abos variantos vienalga var atmest, zāli nevar ierindot tur pat kur piemēram alkoholu atkarības ziņā. No zāles paliek psiholoģiski atkarīgs nevis fiziski.
Man ir zināmi daudzi, kas ir pīpējuši un atmetuši.
Izskatās, ka Tavam puisim vēl negribas atmest un tas, ka ciešat financiāli tad tas ir nevis dēļ zāles, bet pašā puisī vaina. Nemāk ne menedžēt ne tērēt naudu. Ja pat nepīpētu tad tāpat to naudu kaut kur citur nolaistu.
Ir pat viena ģimene pazīstama, kur vīrs nodarbojas ar biznesu un pa kluso no sievas pīpē katru dienu. Sapirkti īpašumi un ar naudu nav problēmas. Viņš šādā veidā tiek galā ar lielu stresu.
Protams, tas nav nekas patīkams un es personīgi ar tādu nedzīvotu kopā. Man būtu uzreiz uzstādīts ultimāts vai nu esam kopā un Tu atmet vai šķiramies.

Izskatās, ka viņš spēj funkcionēt, un sieva noteikti piever acis. Tas draņķis ož pa kilometru
27.05.2023 18:02 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
Autorei:
Tā jau arī ir - neviens nešķiras uzpīpēšanas dēļ, bet gan Tevis nosaukto iemeslu dēļ - pastāvīgs naudas trūkums, tās aizņemšanās, manipulācijas, melošana + konkrēta atkarība, ja jau slikts garastāvoklis, kad nav uzpīpējis
Kā, tavuprāt, būs ar bērniem, ja regulāri nebūs naudas, ar ko būsi rēķinājusies? Tikai nesaki, ka tava nauda ir tava un viņa ir viņa. Bērna audzināšana ir kopdarbs
Kā jau teica - laikam jēdzīgāk būs likt izvēlēties starp Tevi un atkarību
27.05.2023 18:10 |
 
Moderators
Reitings 3718
Reģ: 13.11.2016
mazaaduuda @ 27.05.2023 16:59
Ne vienmēr var zināt, ar kādām lietām vīrietis nodarbojas pirms iepazīšanās. Kā var saistīties ar tādiem? Elementāri - vai tad mēs vienmēr zinām, ka vīrietis ir vardarbīgs vai meitu ģēģeris? Nezinām. Tāpat ir ar zālītes pīpētājiem - kāds to pasaka varbūt pēc pusgada un dara to slepus. Jautājums tikai - cik ilgi mēs varam to pieļaut.

Iekopēju no citas tēmas.
Es savulaik bijušajā darbā esmu gana daudz strādājusi ar dažādām vardarbības lietām. Ārpus darba neesmu saskārusies.
Neviens parasti apzināti negrib kļūt par upuri, taču upuri daudzos gadījumos paši izvēlas tādus partnerus, kas citiem būtu sarkanais karogs.
Adekvāti izvēloties partneri, mēs varam daudzkārtīgi samazināt iespējamību kļūt par upuri.
Ja man atkal būtu aktuāla attiecību veidošana, nekad neuzsāktu attiecības ar kādas no šo kategoriju vīriešiem:
- agrāk sodītajiem;
- alkoholiķiem;
- narkomāniem, t.sk., marihuānistiem;
- spēļu automātu spēlētājiem;
- vīriešiem, kuriem nav legālu ienākumu;
- vīriešiem, kuriem ir pamanāmas garīgās veselības problēmas.
Šīs kategorijas, protams, mēdz pārklāties.
Turklāt, ievērojot šos principus, var izvairīties no ļoti daudzām citām dzīves problēmām.
Ja sievietei ir bērni no iepriekšējām attiecībām, ievērojot šos principus, var daudzkārtīgi samazināt iespējamību, ka bērns kļūst par patēva vardarbības upuri. Piemēram, vairākos man zināmos pedofilijas gadījumos, kurus pastrādāja patēvi, sievietes bija uzsākušas attiecības ar agrāk sodītiem vīriešiem...
Piebildīšu, ka narkotiku lietotājiem, t.sk., marihuānistiem parasti laika gaitā mainās mīmika, tā nav kā veselīgiem cilvēkiem. To varbūt nepamana vien tie, kuriem apkārt visi kaut ko lieto.
27.05.2023 18:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits