Sajūtas:)

 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Sveiks forumā dāmas:) man ir radusies vēl daži jautājumi jums: kā jaunietis/ puisis,var vēl iegūt sajūtas, sajusties kā sieviete kādas varētu būt tās lietas.... kā jūs jūtaties sievišķīgi kādas lietas jūs vēl padara sievišķīgas??? Mamma manas dīvainas vēlmes saprata un ļoti palīdz 😁 jau ir palīdzējusi ar apakšveļa iegādi.... palīdzēja nopirkt krūšturus un vēl dažas dažādas biksītes arī stringus....un arī ļāva paketes pamēģinā dažādas...un atradu kādas man ļoti patīk Alweys nakts garākas 4 /5cipariem pa visām biksītēm 😁 sajūtas
Kādas vēl lietas varētu pamēģināt lai iegūtu pilnīgu sieviešu sajūtu...
P.S tās štropes krūšturiem ļoti bieži krīt nost no pleciem??
*Vai jums sievietēm arī ar paketem ir tāda siltumu sajūta??
* Mamma jau rajas 😁kā mēnesi iziet 3 vai 4 paciņas ar paketem...
Ļoti ceru uz jūsu ieteikumiem...
Nezinu kur var vēl lūgt un iegūt informāciju kā ir būt Sievietei!!!
Ceru uz jūsu ieteikumiem un atsaucību,nenosodiet mani ļoti 🤗 paldies
21.05.2023 10:09 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
mazaskudra @ 23.05.2023 08:27

Nu, pirmkārt, paketes jau tā nav dabai draudzīgas. Un tu vienkārši lieto viņas bez iemesla. Un pie tam vēl tik sasodīti daudz. 3-4 pakas mēnesī. Šausmas. Tu viņu panēsā un izmet ārā, bez reālas vajadzības.
Sievietes jau tā izvēlas citus - ērtākus un videi draudzīgākus variantus.
Es saku vēlreiz - tā nav dekorācija!
Otrkārt, tu tiešām bojā savu veselību. Ja tu nēsā Always garās nakts paketes, es saku, tev tur visa tava vīrieša padarīšana vienkārši ir sasvīdusi un izsutusi. Tas nav veselīgi tavai reproduktīvajai sistēmai.
Treškārt. Neiet runa par deficītu veikalos. Ir sievietes un meitenes, kas patiešām nevar atļauties tādas nopirkt, kad viņām ļoti vajag. Un tad ir kaut kāds čalis, kurš sava kaut kāda fetiša dēļ viņas nēsā bez vajadzības katru dienu.
Liec paketēm mieru.
Tā nav sievietes sajūta ko tu tur jūti. Tā ir zīdainīša sajūta ar pamperu. Vai arī vari sajusties kā vecs onkulis kam ir nesaturēšanas problēmas. Tie arī nēsā līdzīgas paketes.
nu iznāk tās 3 paciņas droši mēnesī...tur jau tām Alweys nakts garākajām paketēm paciņa ir tik 10 gabali....un pluss mammai kad ir jālieto..... protams ka šāda karstumā nelielu .. pārāk daudz svīst....
*Vai tas tiešām ir tik daudz sieviešu vai meiteņu kas nevar atļauties viņas nopirkt???
23.05.2023 12:26 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Matisss @ 23.05.2023 12:26
nu iznāk tās 3 paciņas droši mēnesī...tur jau tām Alweys nakts garākajām paketēm paciņa ir tik 10 gabali....un pluss mammai kad ir jālieto..... protams ka šāda karstumā nelielu .. pārāk daudz svīst....
*Vai tas tiešām ir tik daudz sieviešu vai meiteņu kas nevar atļauties viņas nopirkt???

Lūdzu, izglītojies!
https://manabalss.lv/bezmaksas-higienas-preces-meitenem-un-sievietem-izglitibas-iestades-neaizsargatam-sievietem/show
Un par jušanos sievišķīgi - noskuj kājas, sasmērē kājas ar smaržīgu krēmu un uzvelc garās kaprona zeķes. Vēlams ar zeķturiem.
23.05.2023 12:55 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Aldis15 @ 21.05.2023 18:15
Trans meitene būtu ideāla GF?? sievietes ķermenis + vīrieša domāšana un sex drive ✌️ + I don't mind some extra ?

Nāksies tevi apbēdināt, bet tad, kad sāk lietot hormonus, tad no vīrieša sex drive maz kas paliek. Testosterons tiek nokauts. Lielākoties tiem vīriešiem slikti stāv (lasīju rakstu ar pētījumiem).
23.05.2023 12:56 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Pelnrukšķīte @ 23.05.2023 12:56

Nāksies tevi apbēdināt, bet tad, kad sāk lietot hormonus, tad no vīrieša sex drive maz kas paliek. Testosterons tiek nokauts. Lielākoties tiem vīriešiem slikti stāv (lasīju rakstu ar pētījumiem).
tad jau labāk nesākt lietot tos hormonus 😓🤔ir jau vēl daudzas citas lietas kas ir sievišķīgas kuras var lietot, velkāt, krāsot un utt
23.05.2023 19:10 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Trollīt-bērniņ, cik Tev gadu?
Par sievieti piedzimst, un nekādi ārēji atribūti nedos iespēju sajusties kā sievietei!!!
Arī dzimuma maiņa nepadara cilvēku par pretēja dzimuma personu pilnā apmērā.
Ja Tev ir urīna nesaturēšana, labāk lieto speciāli tam paredzētas “Tena” paketes, nevis MR paketes.
Lasīju, ka daudzi dzimumu mainījušie cilvēki ar laiku šo soli nožēlo.
Jautram vakaram var paskatīties “Džezā tikai meitenes” un “Ko domā sievietes” (Mela Gibsona varonis dzird sieviešu domas). Arī filma “Juniors” (dzelzs Ārnija varonis stāvoklī).
23.05.2023 20:06 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
.Eksperte. @ 22.05.2023 10:06

Zini kā, ja divi džeki rociņās staigā vai zem saviem džinsiem nēsā tos stringus, tad vel ok, man netraucē. Bet ja es redzu cilvēkus, ar pliku dirsu, pārkrāsotu seju, netaktisku uzvedību, un acīmredzamu vēlmi pēc uzmanības, piedod, tā IR slimība. Es tik pat labi kādu dienu varu izdomāt identificēties kā gludeklis. Un tas būs ok?
Man tiešām vienalga, metat mīnusus vai zākājat, šitāda dzimumu maiņa un/vai sava dzimuma patikšana IR slimība un punkts.

Ir skaidrs, ka gan šāda veida uzmanības pievēršana nav normāla un tas nemaz netiek apspriests, līdzīgi kā ar melnādainajiem, kuri pārkāpj normas robežas, vēloties, lai rasisms tiek iznīdēts.
Es runāju par sabiedrības attieksmi kopumā, jo ļoti bieži var redzēt komentārus "šādus cilvēkus vajag sist (nosist), izolēt", "man un maniem bērniem tas nav jāredz", "p*dari" utt. Tas ir normāli? Reizēm, palasot komentārus dažos portālos, liekas, ka to ir rakstījuši neandertālieši-urlas.
Tieši ko darīt cilvēkiem, kuri ir piedzimuši tādi, ja reiz tā ir "slimība"? Kā to ārstēt?
Noteikti ir komentētāji, kuri ir ieinteresēti tikai pretējā dzimumā, bet savs nemaz nesaista jeb "nestāv" uz viņiem. Un ko darīt? Mākslīgi sevi pārliecināt, ka tomēr patīk tā dzimuma, kurš nemaz nesaista, ķermenis? Tieši tas pats ir arī homoseksuāļiem. Viņiem tagad vajag panākt mākslīgi to, ka "stāv" uz pretējo dzimumu?
24.05.2023 00:50 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
TimeToDream @ 24.05.2023 00:50

Ir skaidrs, ka gan šāda veida uzmanības pievēršana nav normāla un tas nemaz netiek apspriests, līdzīgi kā ar melnādainajiem, kuri pārkāpj normas robežas, vēloties, lai rasisms tiek iznīdēts.
Es runāju par sabiedrības attieksmi kopumā, jo ļoti bieži var redzēt komentārus "šādus cilvēkus vajag sist (nosist), izolēt", "man un maniem bērniem tas nav jāredz", "p*dari" utt. Tas ir normāli? Reizēm, palasot komentārus dažos portālos, liekas, ka to ir rakstījuši neandertālieši-urlas.
Tieši ko darīt cilvēkiem, kuri ir piedzimuši tādi, ja reiz tā ir "slimība"? Kā to ārstēt?
Noteikti ir komentētāji, kuri ir ieinteresēti tikai pretējā dzimumā, bet savs nemaz nesaista jeb "nestāv" uz viņiem. Un ko darīt? Mākslīgi sevi pārliecināt, ka tomēr patīk tā dzimuma, kurš nemaz nesaista, ķermenis? Tieši tas pats ir arī homoseksuāļiem. Viņiem tagad vajag panākt mākslīgi to, ka "stāv" uz pretējo dzimumu?

Godīgi? Man pilnīgi vienalga kā to risināt. Lai dara ko grib savā gultā, velk ko grib aiz mājas durvīm, kamēr man tas netraucē, keep going. Nīdēji būs vienmēr un visur. Adekvāti vai neadekvāti, bet būs. Mums vispār ir daudz vairāk problēmu pasaulē.
24.05.2023 07:10 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
.Eksperte. @ 22.05.2023 10:06

Zini kā, ja divi džeki rociņās staigā vai zem saviem džinsiem nēsā tos stringus, tad vel ok, man netraucē. Bet ja es redzu cilvēkus, ar pliku dirsu, pārkrāsotu seju, netaktisku uzvedību, un acīmredzamu vēlmi pēc uzmanības, piedod, tā IR slimība. Es tik pat labi kādu dienu varu izdomāt identificēties kā gludeklis. Un tas būs ok?
Man tiešām vienalga, metat mīnusus vai zākājat, šitāda dzimumu maiņa un/vai sava dzimuma patikšana IR slimība un punkts.

Nu tas ka tu gribi būt gludeklis ir tava darīšana. Identificējas kā gribi. Kaut vai staigā apkārusies ar gludekļiem. Citiem par to nebūtu jāliekas ne zinis vai ne? Vai tā ir slimība to var spriest tikai attiecīgie ārsti. Problēma sākas tad kad šos cilvēkus kuri grib būt kas cits izsmej, grib nosist, izturas naidīgi utt. Es saprotu ir grūti pieņemt citādo, bet teiksim ja tev pretī nāk bomzis sadzēries ar pliku pakaļu tu taču aiziesi pa citu ceļu vai neskatīsies uz viņu, vai ne? Kur problēma to ir izdarīt ja pretī nāk kaut vai drag qeen ja tie tik ļoti traucē. Un vai bērni paliek par bomžiem tikai tāpēc ka uz ielas redz bomzi? Ja tā ir slimība tad to tā pat vien iegūt nevar.
24.05.2023 08:57 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
YaeMiko @ 24.05.2023 08:57

Nu tas ka tu gribi būt gludeklis ir tava darīšana. Identificējas kā gribi. Kaut vai staigā apkārusies ar gludekļiem. Citiem par to nebūtu jāliekas ne zinis vai ne? Vai tā ir slimība to var spriest tikai attiecīgie ārsti. Problēma sākas tad kad šos cilvēkus kuri grib būt kas cits izsmej, grib nosist, izturas naidīgi utt. Es saprotu ir grūti pieņemt citādo, bet teiksim ja tev pretī nāk bomzis sadzēries ar pliku pakaļu tu taču aiziesi pa citu ceļu vai neskatīsies uz viņu, vai ne? Kur problēma to ir izdarīt ja pretī nāk kaut vai drag qeen ja tie tik ļoti traucē. Un vai bērni paliek par bomžiem tikai tāpēc ka uz ielas redz bomzi? Ja tā ir slimība tad to tā pat vien iegūt nevar.

Ej par šito runāties kaut kur citur, man sapratne nedavelk līdz tam. Pa lielam man vienalga ko kas un kā ko dara, kamēr man tas netraucē. Pareizi vai nepateizi - runājiet ar psihologiem, šis ir tikai mans subjektīvais viedoklis. Manas piecas kapeikas, bet pa lielam šajā neiedziļinos. Bomži ir bomži, drag queeni ir drag queeni un normāli cilvēki ir normāli cilvēki. Basta.
24.05.2023 09:08 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Parafīlijas objektīvi ir psihiskas novirzes. Psihiski slimi cilvēki nav "jāpieņem" kā tādi paši kā jebkurš cits. Nesaku, ka kādu ir jāsit. Bet cilvēks, kura pasaules uzskatu ir smagi sagrozījusi šizofrēnija, kura seksualitāti ir smagi sagrozījusi parafīlija utt. nav "nu vienkārši citāds kā tu, kas tur tāds īpašs!"
24.05.2023 09:27 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
greece @ 24.05.2023 09:27
Parafīlijas objektīvi ir psihiskas novirzes. Psihiski slimi cilvēki nav "jāpieņem" kā tādi paši kā jebkurš cits. Nesaku, ka kādu ir jāsit. Bet cilvēks, kura pasaules uzskatu ir smagi sagrozījusi šizofrēnija, kura seksualitāti ir smagi sagrozījusi parafīlija utt. nav "nu vienkārši citāds kā tu, kas tur tāds īpašs!"
vēlētos pateikt lielu paldies dāmām kuras ieteica pamēģināt krāsoties vai kleitiņa uzvilkt vai topu un utt no apģērbiem kā arī pa kosmētiku nebiju aizdomājies.. 🤗🤗cik varēju saprast ka ar tām paketēm labāk ir neaizrauties😁 laikam daudz dāmas nelieto viņas 🤣.... protams es labi saprotu ka šī lieta atšķiras no lietām ko vīrieši vēlas darīt pamēģinā un utt....bet savādāk es nezinu kā varētu vēl iegūt sajūtu kā sieviete.... paldies jums dāmas 🤩🤩
25.05.2023 12:17 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
TimeToDream @ 22.05.2023 00:23
Īstenībā šādas tēmas arī parāda attieksmi pret tādiem cilvēkiem kā tēmas autors. Daļa te tikai izsmej un cenšas paņirgāties. Būtība ir tajā, ka šādi cilvēki sabiedrībā bija, ir un būs. Ja cilvēks neko sliktu nedara, tad kamdēļ vajag viņu izsmiet? Kā tieši traucē tas, ka puisis nēsā stringus, ko homoseksuāļi dara savā gultā? Ja vien tas nenodara kaut ko sliktu sabiedrībai, tad neredzu problēmu. Tie "asprātīgie" komentāri tikai parāda komentāra autora intelekta līmeni. Varat nomētāt mani ar mīnusiem, bet šajā gadījumā vienalga, vai autors ir trollis, vienkārši aizdomājos par sabiedrību.

Piekrītu šim ļoti. Var jau nepatikt, bet nevajag reāli aizvainot, apsmiet cilvēkus...
25.05.2023 14:12 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
Tigeriene @ 25.05.2023 14:12

Piekrītu šim ļoti. Var jau nepatikt, bet nevajag reāli aizvainot, apsmiet cilvēkus...

Jo daudzi domā, ka nonievājot, paliks labāk, bet tā nav. Notiek pilnīgi pretējais. Nekāda pozitīvisma tur nav.
25.05.2023 14:22 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Tigeriene @ 25.05.2023 14:22

Jo daudzi domā, ka nonievājot, paliks labāk, bet tā nav. Notiek pilnīgi pretējais. Nekāda pozitīvisma tur nav.
paldies jums dāmas par visiem ieteikumiem laikam esmu sajutis vismaz nedaudz tas izjūtas kā sievietei,man ļoti patika tās,žēl ka tik daudziem apkārtējiem cilvēkiem tas liekas nepieņemami un kā tā nav sabiedrības kaut kāda noteikta norma:)
30.08.2023 07:39 |
 
10 gadi
Reitings 2074
Reģ: 29.01.2009
Ārstēties vajag no šīs garīgās saslimšanas. Pat ja esi trollis un to raksti prikolam - šādi džeka ieraksti sieviešu forumā arī liecina par novirzi. Ja vien Tev nav 14 gadi un visi jēlie jociņi pašam šķiet ''nereāli rēcīgi''.
30.08.2023 10:31 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
gii_star @ 30.08.2023 10:31
Ārstēties vajag no šīs garīgās saslimšanas. Pat ja esi trollis un to raksti prikolam - šādi džeka ieraksti sieviešu forumā arī liecina par novirzi. Ja vien Tev nav 14 gadi un visi jēlie jociņi pašam šķiet ''nereāli rēcīgi''.

Sajūties labāk, uzrakstot šo, vai ne?
30.08.2023 14:38 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Man patīk būt sievietei, bet ja es būtu vīrietis, nekad nemainītu dzimumu. Tas ir kā vinnēt loterijā un atdot biļeti atpakaļ.
30.08.2023 17:26 |
 
Reitings 403
Reģ: 26.07.2023
Tigeriene @ 30.08.2023 14:38

Sajūties labāk, uzrakstot šo, vai ne?

Un tu, savukārt, sajuties progresīvāka, tātad labāka 😀
Atbildot uz autora jautājumu, noteikti sajutīsies kā sieviete, ja tev reizi mēnesī aptuveni nedēļu asiņos maksts. Ja ar to nepietiek, pamēģini izspiest no dzemdes bērnu. Vēl var mainīt hromosomas. 👍
30.08.2023 20:13 |
 
Reitings 630
Reģ: 07.09.2018
dietiskais.cukurs @ 30.08.2023 20:13

Un tu, savukārt, sajuties progresīvāka, tātad labāka ?
Atbildot uz autora jautājumu, noteikti sajutīsies kā sieviete, ja tev reizi mēnesī aptuveni nedēļu asiņos maksts. Ja ar to nepietiek, pamēģini izspiest no dzemdes bērnu. Vēl var mainīt hromosomas. ?

Bet neviens jau nemaina dzimumu tāpēc, ka pretējā dzimumā ir ērtāk dzīvot. Jo tā nepavisam nav. Es domāju, ka cilvēki to ļoti labi saprot.
30.08.2023 22:17 |
 
Reitings 125
Reģ: 23.05.2018
Tigeriene @ 30.08.2023 22:17

Bet neviens jau nemaina dzimumu tāpēc, ka pretējā dzimumā ir ērtāk dzīvot. Jo tā nepavisam nav. Es domāju, ka cilvēki to ļoti labi saprot.
man liekas ka jums sievietēm dzive ir nedaudz interesantāka kā vīriešiem...sākot ar visu ģērbšanos un krāsošanas un beidzot ar "mēnešreizēm un bērnu dzemdešanu) ko vīrietis nekad nevarēs sajust visas tās sajūtas /emocijas kā tās ir.
31.08.2023 07:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits