Ieķēros instruktorā.

 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 29.01.2009
Sveikas,
Man šķiet, ka esmu saķērusies savā instruktorā😁
Braukāju bieži un jau ilgi...+/- 10 mēn.
Attiecības kļuvušas diezgan draudzīgas, pat pārāk atvērtas..(runāts ir par dažādām privātām tēmām, bērnīnu, ģimeni, attiecībām, pat sexa tēma ir pacelta jokojot, no viņa puses)šādos brīžos mulstu, īsti nesaprotu, kā saprast, kā uztvert..piemēram, braucam runājam, šis man kko stāsta un uzliek man roku uz pleca, vai noglāsta matus..vēl kādi sīki pieskārieni. Bet tajos brīžos, es kā muļķe nespēju neko pateikt un pajautāt, kā man saprast šo pieskārienu. Varbūt visu pārprotu.
Citreiz apmaināmies watsapaa ar kādu joku bildi, video, dažām frāzem..Viss jau būtu ok, bet...
Abi mēs neesam brīvi cilvēki. Un arī vecuma starpība mums nav maza...
Bet es nevaru saprast kāda velna pēc mani tik ļoti velk pie šī cilvēka un kā nepalikt muļķei, ja atklāti pajautāt-kas notiek starp mums, jo iekšēji jūtu, ka simpātijas mums ir abiem, bet varbūt man tā tikai gribas, lai būtu. Un varbūt tā ir normāli, ka ir tādas attiecības ar instruktoru?
Vnk gribu dzirdēt kādas attiecības bija jums ar instruktoru un vispār kādu viedokli, padomu no malas.
Paldies.
19.05.2023 10:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
odzina131 @ 22.05.2023 14:12

Jā, es ar ceru.
Visgrūtāk ir atzīt pašai sev, ka ja būtu bijis cits instruktors tiesības jau būtu sen kabatā...bet nu ir kā ir.
Tiešām dārgas tiesības gan finansiāli, gan emocionāli..

Lai veicas nokārtot ar pirmo!
Pēc tam azmirsti par to veci un paslavē sevi, ka beigās veiksmīgi izkūlies no neforšas situācijas.
22.05.2023 15:11 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Prieks dzirdēt, ka šis toksiskais forums dažreiz kādam arī palīdz :D
22.05.2023 16:14 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Viņa, attiecībās esoša dāma, mīcās ar citu puisieti. Šeit vairs nav ko komentēt. 🙂
Pelnrukšķīte @ 19.05.2023 11:27
Ak dieviņ!
Maini instruktoru un aiziet uz eksāmenu. Numuru izdzēs un aizmirsti.
Tevi reāli izmanto. Tur būtu jābūt tikai un vienīgi profesionālām attiecībām un punkts.
28.05.2023 01:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits