Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds Jūsu viedoklis ir par dziedniekiem un ekstrasensism?

 
Reitings 39
Reģ: 10.04.2022
Vai kāds ir bijis un redz no tā jēgu un vai Latvijā ir kāds cilvēkas kam tiešām var uzticēties un nav šarlatāns?
11.05.2023 22:45 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Man viena paziņa ik pa laikam iet vai pie viņas brauc astrologi un ekstrasensi. Kaut ko jau trāpa, bet radies iespaids, ka cilvēki, kas tam visam tic, īsti negrib vai nu klausīt savai iekšējai balsij, vai nu uzņemties atbildību par saviem lēmumiem
Neteiksim, ka BS, bet nu tāda smalka psiholoģija vien ir
11.05.2023 23:22 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Es gāju pie vienas, kura bija diezgan populāra. Nebija neviena negatīva atsauksme. Bet tomēr neko precīzi nepateica. Viss tā aptuveni. Nu kāda labi attīstīta intuīcija varbūt. Nekādas mega spējas viņai nebija. Tikpat labi varbūt uzminēja. Jo tiešām viss tik ļoti aptuveni.
Ā un bonusiņā par 20€ iedeva aproci, kura esot sūtīta no ASV, iesvētīta un tā. Aizsardzībai. Vēlāk man tā aproce izleca aļikā par 1€. Tas tā sabojāja pavisam to priekšstatu par šo tēmu. 😀 Varbūt tanti kāds smagi apčakarēja, bet varbūt māk smuki muldēt..
11.05.2023 23:34 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Man ir viena dāma. 90% gadījumu pasaka precīzi. Gadiem neesmu bijusi. Un pirms jebko jautā, viņa jau zina, pēc kā atnāci un kápēc. 50/50 ticu, neticu, bet neiespringstu par teikto. Pēc laika, kad viņas teiktais notiek, tad ir tāds woow. Ir arī, kad teiktais nenotiek, protams. Pie tādiem var iet tikai tad, ja proti ar vēsu prātu, tā kā vērojot no malas, bez pieķeršanās iznākumam. Vislabākais veids, kā pārbaudīt ir vispirms jautāt lai pastāsta Tavu pagātni, ja sakrīt, tad var runát tālāk. Bet jāuzsver - nekad nevajag uz tev pateikto informāciju ieciklëties.
11.05.2023 23:59 |
 
Reitings 705
Reģ: 04.05.2015
Neesmu nekad bijusi, nejau bail, bet vnk žēl naudu tādām lietām, un neinteresē baigi, kas būs. Nu kā būs nākotnē, tā būt. Bet no otras puses, ticu ka likteni var mainīt, ietekmēt.
Arī ticu, ka ir cilvēki ar šādām spējām, taču ne puse
no tiem, kas reklamējas un pelna naudu ar to.
12.05.2023 00:12 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Ir tāds teiciens - Menshe znajesh, krepche spish. Cerams sapratāt. Labāk nelīst tur, kur nevajag, ja runa uzzināt kaut ko par sevi. Tikai lieks stress.
12.05.2023 00:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3731
Reģ: 31.10.2010
Mamma stāstīja, ka jaunībā viena tantiņa ar apvārdotu ūdeni izārstēja viņai smagi inficētu pirkstu, kad ārsti teica, ka vienīgais variants ir amputācija.
Tāpēc es ticu, ka eksistē cilvēki ar pārdabiskām spējām, bet viņu ir maz. Tā ka ļoti maz. Vairākums zīlnieku un pareģu ir krāpnieki un nekas cits, īpaši tie, kuri prasa naudu.
12.05.2023 00:32 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Pareģi ir bs, liktenis nav iekalts akmenī, katrs pats izlemj, kā dzīvot, un tādi, kas iet pie viņiem, klausa un pēc tam kaut kas sakrīt, vienkārši nespēj uzņemties atbildību par savu dzīvi. Jāatceras arī, ka katrs pateiktais vārds mūs ietekmē, daži cilvēki ir vairāk iespaidojami par citiem, un tādi arī iet pie tiem krāpniekiem, atvainojos, "pareģiem" un *iš sev prātu.
Dziednieki varbūt arī eksistē, psihosomatiskās slimības var ārstēt ar visādām alternatīvām metodēm un placebo un ir pierādīts, ka vismaz 30% gadījumu tas strādā, bet vēzi 4.stadijā gan nē. Pat ļoti gudri cilvēki izmisuma brīdī paliek ļoti viegli ietekmējami, pat Stīvs Džobs savu vēzi "ārstēja" ar sulu kūrēm, un pats trakākais, ka viņa gadījumā tradicionālās medicīnas iespējas nebija izsmeltas un vēl varēja palīdzēt, bet nē... karoč, pat ja dziednieki eksistē, viņi nav dievi, reti kurš godīgi saka "ej pie ārsta", jo imidžs tak jāuztur un tas galīgi nav tas, ko pie viņa atnācis cilvēks grib dzirdēt, un cilvēku ticība viņiem burtiski noved kapā, tā kā sausais atlikums tur nav baigi pozitīvs.
12.05.2023 08:20 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Iespējams, ka ir cilvēki ar tādām spējām, bet ne jau tās sakrāsojušās matronas zīlēšanas salonos. Tur vienkārši labi uztausta vājās vietas.
12.05.2023 09:01 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.03.2023
Manā skatījumā šitie veida cilvēki ir psihopāti un nav atraduši darbu.
12.05.2023 09:29 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Neticu. Tie ir vienkārši personāži kuri prot novērtēt otrā cilvēka prātā stāvokli,kustības, mīmiku un izmantot to lai pateiktu aptuvenu pieņēmumus par cilvēku.
Kāda tur dziedniecība arī... Cilvēki ticot placebo efektam var "izārstēt" daudz ko. Teiksim ja tev cilvēks kuram tu tici, uzskati par kaut ko pārdabisku pateiks ka tava mugurā beigs sāpēt, tu arī tam ticēsim un vai nu ignorēsi, vai arī paralēli sāksi dzert pretsāpju zāles un tad to efektu nobīdīsi uz tā dziednieka spējām.
Un šitie stāsti - mamma jaunībā izārstēja to un to pie dziednieka lai gan ārsti teica ka nekā nevar darīt. Salīdzini mūsdienu medicīnu ar to laiku. Tad daudz ko nevarēja izārstēt, jo nebija antibiotiku, nebija tehnoloģiju un tāpēc tika pieņemti galēji drastiski lēmumi amputēt, izgriezt utt. Lai gan pietiktu ka atpūties, lieto daudz šķidruma utt, cilvēka imūnsistēma ar daudzām lietām laikā gaitā var tikt pati galā.
12.05.2023 10:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Šarlatāni, priekş naiviem cilvēkiem.
12.05.2023 10:55 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Elizabeteputnos @ 11.05.2023 23:59
Man ir viena dāma. 90% gadījumu pasaka precīzi. Gadiem neesmu bijusi. Un pirms jebko jautā, viņa jau zina, pēc kā atnāci un kápēc. 50/50 ticu, neticu, bet neiespringstu par teikto. Pēc laika, kad viņas teiktais notiek, tad ir tāds woow. Ir arī, kad teiktais nenotiek, protams. Pie tādiem var iet tikai tad, ja proti ar vēsu prātu, tā kā vērojot no malas, bez pieķeršanās iznākumam. Vislabākais veids, kā pārbaudīt ir vispirms jautāt lai pastāsta Tavu pagātni, ja sakrīt, tad var runát tālāk. Bet jāuzsver - nekad nevajag uz tev pateikto informāciju ieciklëties.

Īsti nelīmējas kopā, ka it kā 90% gadījumu viņa visu pasaka precīzi, bet tu tici tikai 50/50. Tad gan jau arī precīzi viņa pasaka tajos 50/50 gadījumos, vai arī runā ļoti aptuveni, tāpēc nekādu ticību arī nerosina, lai gan ej pie viņas un it kā gandrīz viss esot pareizi.
Dziednieki varbūt arī eksistē, psihosomatiskās slimības var ārstēt ar visādām alternatīvām metodēm un placebo un ir pierādīts, ka vismaz 30% gadījumu tas strādā, bet vēzi 4.stadijā gan nē

Taisnība, un tāpat ir arī parastas sakritības, kad slimība paiet uz labo pusi tieši tajā laikā, kad nesen esi pabijis pie dziednieka. Lai gan es personīgi nenorakstītu kaut kādu zāļu tēju u.tml. preparātu iedarbību uz kaut ko. Un varbūt kāds dziednieks arī uztrāpa uz kaut ko ļoti pareizi un var ieteikt kaut ko labu. Bet tā ir lielā mērā laimes spēle un pašam ir jāiedziļinās konkrēto zālīšu darbībā, lai saprastu, vai tur vispār ir kaut kāds potenciāls.
Ekstrasensi gan ir muļķības. Tur ir arī daudz pašsuģestijas, kad cilvēkam sastāsta - tas un tas ar tevi notiks - un cilvēkam tas tik dziļi iesēžas zemapziņā, ka viņš pats sāk šos notikumus provocēt.
12.05.2023 12:31 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
greece @ 12.05.2023 12:31

Īsti nelīmējas kopā, ka it kā 90% gadījumu viņa visu pasaka precīzi, bet tu tici tikai 50/50. Tad gan jau arī precīzi viņa pasaka tajos 50/50 gadījumos, vai arī runā ļoti aptuveni, tāpēc nekādu ticību arī nerosina, lai gan ej pie viņas un it kā gandrīz viss esot pareizi.
Taisnība, un tāpat ir arī parastas sakritības, kad slimība paiet uz labo pusi tieši tajā laikā, kad nesen esi pabijis pie dziednieka. Lai gan es personīgi nenorakstītu kaut kādu zāļu tēju u.tml. preparātu iedarbību uz kaut ko. Un varbūt kāds dziednieks arī uztrāpa uz kaut ko ļoti pareizi un var ieteikt kaut ko labu. Bet tā ir lielā mērā laimes spēle un pašam ir jāiedziļinās konkrēto zālīšu darbībā, lai saprastu, vai tur vispār ir kaut kāds potenciāls.
Ekstrasensi gan ir muļķības. Tur ir arī daudz pašsuģestijas, kad cilvēkam sastāsta - tas un tas ar tevi notiks - un cilvēkam tas tik dziļi iesēžas zemapziņā, ka viņš pats sāk šos notikumus provocēt.
Tev nelīmējas kopā jo esi šeit lai kasītos ar citiem, nevis saprastu, ka te ir jautāts katra paša viedoklis.
Ja nesaprati ko rakstīju, uzrakstīšu vēlreiz - dāmai ļoti bieźi izrādās taisnība, bet es uz to nepaļaujos, jo kā teicu - ja iesi, ej ar vēsu prātu un neuztver uzreiz ka tas, ko pasaka - tā arī būs. Tāpēc vien, ka divreiz pateica tiešām pareizi nenozīmē, ka tagad jāieciklējas, ka katru reizi tieši tā būs. Tā cilvēks tikai un vienīgi sev sačekarē nākotni. Tāpēc - ne ticu ne neticu. Aizeju, pajautāju, man pasaka. Es par to padomāju un viss, nolieku malā. Ja tas piepildās, tad zinu, jā tā teica.
Kāpēc to saku - ir cilvēki kas skrien pie zīlniekiem pie katras ķibeles un ir burtiski apmāti, katru nedēļu. Tiem ir aizgājis jumts, skrien burties un pieburt vīrus un ko vēl ne.
12.05.2023 14:26 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Man šitāds viens ekstrasenss ir pazīstamo lokā. Precīzāk mana vīra bijušais klasesbiedrs, kas pat piedalījās “Ekstrasensu cīņās” pirms cik tur gadiem.
Parasts puisis pabeidzis skolu, tāds pats kā visi citi, pirmie darbi vispār viņam bija apkalpojošais personāls, viņš ļoti labi prata runāt, par sevi pasniegt pavisam citu priekšstatu nekā to kāds viņš patiesībā ir. Skaisti runā, ieiet uzticībā un tad vienā brīdī izdomāja, ka ar to sāks pelnīt. Piedalījās šovā, ieguva atpazīstamību un tā lieta aizgāja.
Šeit galvenais ir radīt ap sevi tādu kā mistiku, likt citiem noticēt, ka Tev piemīt kaut kādas maģiskās superspējas.
Lieki teikt, ka neviens no cilvēkiem, kas viņu pazīst negāja maksāt par viņa “pakalpojumiem”, tikai tie, kas viņu nepazīst 😅
12.05.2023 14:41 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Šeit var iepazīties ar viņa profilu:
https://ekstrasensi.lv/tag/sindijs-anspoks/
12.05.2023 14:46 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Būs aitas būs cirpēji.
12.05.2023 15:02 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
TuunEs @ 12.05.2023 14:46
Šeit var iepazīties ar viņa profilu:
https://ekstrasensi.lv/tag/sindijs-anspoks/

Pat nelasot tavi aprakstu, pēc žuļika izskatās
12.05.2023 15:03 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
50/50.
Ir tādi, kas reāli muļķo cilvēkus, bet ir tādi, kam patiešām ir kādas spējas.
Gribētos gan domāt, ka mazākumā ir tie, kam reāli ir spējas.
13.05.2023 15:21 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Neticu dziedniekiem un ekstrasensiem nav, taču tādi kā šamaņi vai naturopāti, kas veiksmīgi ārstē ar dabas vielām un alternatīvām metodēm, man šķiet, ļoti reāli.
Mīnuss tik tāds, ka ne visu var izārstēt, jo nav skolas, kas ar to nodarbotos. Tie ir tādi entuziasti, kas ir saskarē ar savu iekšējo garu un apkārtējo pasauli.
14.05.2023 10:38 |
 
Reitings 322
Reģ: 15.08.2022
Radiniece ir bijusi pie vairākiem "ekstrasensiem". Pēdiņās, jo no malas klausoties redzu, kā šie cilvēki viņai stāsta to, ko viņa grib dzirdēt. Vai arī par lielām naudām pasaka to, ko tuvākie jau sen teikuši, tikai viņa neticēja.
Bet es neizslēdzu iespējamību, ka kaut kur pasaulē tiešām ir patiesi ekstrasensi. Viens no miljarda, teiksim 😁
14.05.2023 17:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits