Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši grib tikai pārgulēt

 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
Sākšu ar to, ka man ir bijušas vairākas attiecības, tomēr kādu laiku esmu jau viena.
Pirms pāris mēnešiem izmēģināju dating apps un sapratu, ka tas nav man, jo lielākā daļa tur meklē tikai vienas nakts sakarus vai ko līdzīgu.
Pēc, kad man vismaz 3 vīrieši pateica, ka neko vairāk par seksu ar mani negrib, nolēmu likties mierā. Ar domu, ka laime pati atnāks.
Nesen uzradās paziņa, kas mani aplidoja gadus 5 atpakaļ, bet toreiz nekas nesanāca, jo mums bija dažādi dzīves ritmi - dzīvojam dažādās pilsētās, es mācījos, viņš strādāja no agra rīta līdz vēlam vakaram, kādreiz pat arī naktīs, tādēļ nebija laika saziņai. Aplidošana toreiz bija diezgan nopietna, vairākkārt lūdza uz randiņiem, arī aizgāju, ļoti gribēja mani iepazīt, pavadīt laiku. Ciemoties viens pie otra un tā tālāk. Toreiz pat jautāja manam tēvam atļauju mani vest randiņā (pazina manus vecākus pirms īslaicīgi tikāmies).
Kā jau minēju, uzradās šis paziņa… runājām normāli, draudzīgi, pāris mēnešus atpakaļ minēja, ka gribētu kaut kur aiziet, zināja, ka būsim vienā pilsētā maijā un uz to ar ieciklējās. Bet vakar, normālas sarunas vidū, kā ar bomi pa pieri atskanēja “lai tu saprastu un nesacerētos, mēs nebūsim nekādās attiecībās un nekāds pāris”. Jautāju kāpēc gan tā, šis teica, ka attiecības nav viņa lieta. Nu ok, tik tā dīvaini, ka 5 gadus viņš centās mani dabūt gultā…
Tā nu visu nakti nogrozījos gultā ar smagu sirdi, jo nespēju saprast kāpēc tā. Kāpēc gan pēdējā laikā vīrieši grib ar mani tikai pārgulēt? Kas ar mani nav tā?
Par mani pašu ir tā, ka man ir apnicis veidot nekam nederīgas attiecības, es gribu apprecēties un veidot ģimeni. Bet nu… neveicas šajā. Pilnīgi raudāt gribas…
06.05.2023 08:00 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
P.S. aizmirsu pieminēt, ka priekš manis vistrakākais šobrīd ir tas, ka ar kopējām paziņām šobrīd esam vienā pilsētā ar to vīrieti un man ir jācenšas savākt savu garīgo un ģīmi pēc visa notikušā. Negribas nevienam pazīstamam cilvēkam šo pat stāstīt.
06.05.2023 08:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tā nu visu nakti nogrozījos gultā ar smagu sirdi, jo nespēju saprast kāpēc tā. Kāpēc gan pēdējā laikā vīrieši grib ar mani tikai pārgulēt? Kas ar mani nav tā?

Kamēr domāsi,ka ar tevi nav kas kārtībā, tikmēr to dzīve tev arī atspoguļos.
Nav vērts tā uztraukties un pārdzīvot,ka daži vīrieši grib tikai seksam tikties,tā ir viņu izvēle tā darīt un tam nav sakara ar tevi, vienkārši pieņem faktu,ka ir tādi vīrieši un viss. Nav jāanalizē kāpēc viņi tā utt., ja nesaskan vēlmes,tad neko neturpināt un iet uz priekšu, iepazīties tālāk ar citiem.
06.05.2023 08:21 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Tad viņš tevi gribēja piecus gadus kopā no viets vai pirms pieciems gadiem ?
06.05.2023 11:00 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tas ir labi ka grib pārgulēt, svarīgi lai viens un tas pats vīrietis gribētu ar Tevi pārgulēt regulāri (lai nav tikai vienas nakts sakari)
Sekss ir galvenais dzinulis kāpēc mums vispār ir vēlme tikties un būt kopā ar sievieti.
06.05.2023 11:20 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Droši vien uz nepareizajiem vīriešiem met acis. Seksu gan gribēs visi, neatkarīgi no tā, vai būs nopietni nodomi vai nē.
06.05.2023 11:20 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
debestinaa @ 06.05.2023 11:00
Tad viņš tevi gribēja piecus gadus kopā no viets vai pirms pieciems gadiem ?

Piecus gadus no vietas, ik pa laikam ieminējās, ka pietrūkstu un grib satikt, kad ir iespēja. Bet brīžos, kad bijām vienā pilsētā, kautrējās kaut kur aicināt.
Aktīvāk sāka komunicēt pāris mēnešus atpakaļ. Pat tad teica, ka grib satikties un tā. Vakar tik ieminējās par to, ka attiecības neinteresē.
Es, protams, nesaku, ka es saprotu vīriešus (godīgi sakot, es nesaprotu), bet vai 5 gadi ar salkaniem komplimentiem, dažiem randiņiem nav tā kā par daudz, lai tik pārgulētu un viss?
06.05.2023 11:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
GhostGG @ 06.05.2023 11:20
Droši vien uz nepareizajiem vīriešiem met acis. Seksu gan gribēs visi, neatkarīgi no tā, vai būs nopietni nodomi vai nē.

To es saprotu. Sāk kaitināt, ka ir vīrieši, kas ievelk un tad paziņo, ka negrib attiecības…
06.05.2023 11:37 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Izbaudi to un priecājies, dzīvo sev un,tad kad tu no viņiem gribēsi tikai pārgulēt un neko vairāk, viņi gribēs attiecības ar tevi. Viss atkarīgs no tevis. Tā sevis ciklēšana uz attiecībām pazudina,tas tàds mans viedoklis
06.05.2023 11:40 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Es, protams, nesaku, ka es saprotu vīriešus (godīgi sakot, es nesaprotu), bet vai 5 gadi ar salkaniem komplimentiem, dažiem randiņiem nav tā kā par daudz, lai tik pārgulētu un viss?

Daži vīrieši var "karināt makaronus" ilgi,arī lai tikai pārgulētu.
Jāskatās uz darbiem,nevis vārdiem vien.
06.05.2023 11:49 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Izbaudi to un priecājies, dzīvo sev un,tad kad tu no viņiem gribēsi tikai pārgulēt un neko vairāk, viņi gribēs attiecības ar tevi. Viss atkarīgs no tevis. Tā sevis ciklēšana uz attiecībām pazudina,tas tàds mans viedoklis

Tas jau nu gan tā nestrādā. Vīrietis, kurš grib tikai pārgulēt, pēkšņi attiecības nesagribēs ar konkrēto sievieti, kura sāktu dzīvot sev un kura grib pati tikai pārgulēt, drīzāk viņš izmantos situāciju un ar viņu pārgulēs un ar to arī viss beigsies. Šitās apgrieztās piholoğijs īsti nestrādā. Labāk jau būtu meklēt vīrieti, kurš grib attiecības un ğimeni, nevis mēğināt pārveidot to, kurš to nevēlas.
06.05.2023 12:09 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Jautāju kāpēc gan tā, šis teica, ka attiecības nav viņa lieta. Nu ok, tik tā dīvaini, ka 5 gadus viņš centās mani dabūt gultā…

(1) agrāk patiki, tagad vairs nē
(2) vienmēr biji viņam viena no entajām, ko mēģināja vilkt gultā
Ieraksti tinderī, ka meklē tikai nopietnas attiecības. Ok, ne visi tos profilus lasa vai ņem vērā, bet daļa atbirs, jo negribēs tērēt laiku. Plus jautājums arī kādas bildes tinderī liec un kā sevi pasniedz. Un kā jau minēts - kādus vīriešus pati svaipo?
06.05.2023 12:35 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
greece @ 06.05.2023 12:35

(1) agrāk patiki, tagad vairs nē
(2) vienmēr biji viņam viena no entajām, ko mēģināja vilkt gultā
Ieraksti tinderī, ka meklē tikai nopietnas attiecības. Ok, ne visi tos profilus lasa vai ņem vērā, bet daļa atbirs, jo negribēs tērēt laiku. Plus jautājums arī kādas bildes tinderī liec un kā sevi pasniedz. Un kā jau minēts - kādus vīriešus pati svaipo?
Tās nopietno attiecību gribētājas tā pat māna un dabū gultā.
06.05.2023 12:40 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
GhostGG @ 06.05.2023 12:09

Tas jau nu gan tā nestrādā. Vīrietis, kurš grib tikai pārgulēt, pēkšņi attiecības nesagribēs ar konkrēto sievieti, kura sāktu dzīvot sev un kura grib pati tikai pārgulēt, drīzāk viņš izmantos situāciju un ar viņu pārgulēs un ar to arī viss beigsies. Šitās apgrieztās piholoğijs īsti nestrādā. Labāk jau būtu meklēt vīrieti, kurš grib attiecības un ğimeni, nevis mēğināt pārveidot to, kurš to nevēlas.
es neminēju,ka iet runa tieši par vīrieti A, kurš šobrīd grib pārgulēt un,tad kad pēkšņi pati gribēs tikai pārgulēt un neko vairāk,tas vīrietis momentā sagribēs attiecības ar viņu😂😂😂
Reti notiek tie stāsti,kad cilvēks attiecību meklējumos reāli paņem un uzreiz atrod attiecības. Kad negaidīsi,tad arī būs.
06.05.2023 12:42 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Vienmēr apkārt būs vīrieši, kas grib tikai seksu. Ar to ir jāsamierinās. Kad es aktīvi deitoju un biju brīva man arī bija saskarsme ar tādiem. Un daudzi no viņiem bija man pazīstami gadiem un cirtās man klāt visu to laiku. Un tinderī un citur satiktie arī ļoti daudzi vēlējās tikai fwb vai ko ļoti līdzīgu - netflix un chill, druscīt padeitot, aiziet kādu reizi pusdienās, pačatot un tamlīdzīgi. Un, godīgi sakot, tajā nav nekas slikts. Galvenais ir necensties likties katram podam par vāciņu. Tas vienkārši nozīmē, ka tas čalis nav priekš tevis. Viss.
Vīriešiem smadzene strādā savādāk nekā sievietēm. Mums sievietēm ir tas, ka jau pēc pirmā randiņa gribam domāt par nākotni, par kopdzīvi. Iedomājamies sevi par to īsto un vienīgo. Vīriešiem tā nav.
Jā, daudzi čaļi ir āži. Itkā koļij meiču gadiem - raksta, čato, izsaka komplimentus, aicina ciemos, aicina uz randiņiem un izrādās, ka viss ko gribēja bija tikai pārgulēt. Bet patiesībā visas tās zīmes un norādes ir skaidri redzamas, ja vien meiča atver acis.
Neviens vīrietis, kurš tiešām gribēs attiecības ar tevi un tu esi tā viņa īstā un vienīgā - viņš tevi vaļā nelaidīs. Viņš respektēs tavas vēlmes, respektēs to, ka vēlies attiecības un tev arī to dos. Aicinās tevi uz kārtīgiem, izplānotiem randiņiem. Izmantos iespēju tevi tiešām kārtīgi iepazīt. Un pats galvenais ar laiku darīs tev zināmu, ka grib attiecības ar tevi.
Ja tev dzīvē ir vīrieši, kas tikai čatojas ik pa laikam, aicina tevi ciemos, prasa bildītes, kad pasaki, ka iesi dušā, pāragri jebkurus sarakstes tematus pārvērš par seksa sarunu, utt. - tie vienkārši nav tavējie. Viss. Nav vērts par to domāt vai viņus nosodīt, vienkārši pasaki - tas nav tas ko es tagad meklēju, ceru, ka atradīsi savējo, es turpinu meklēt savējo. Byeeeee.
Jo, ja tu spēlē viņiem līdzi, viņi domā, ka tas ir tas ar ko tu esi ar mieru.
06.05.2023 13:00 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
nesaprotukāpēctā @ 06.05.2023 11:36

Piecus gadus no vietas, ik pa laikam ieminējās, ka pietrūkstu un grib satikt, kad ir iespēja. Bet brīžos, kad bijām vienā pilsētā, kautrējās kaut kur aicināt.
Aktīvāk sāka komunicēt pāris mēnešus atpakaļ. Pat tad teica, ka grib satikties un tā. Vakar tik ieminējās par to, ka attiecības neinteresē.
Es, protams, nesaku, ka es saprotu vīriešus (godīgi sakot, es nesaprotu), bet vai 5 gadi ar salkaniem komplimentiem, dažiem randiņiem nav tā kā par daudz, lai tik pārgulētu un viss?
nuū šis viss ir ļoti neloģiski. Es tiešā tekstā kaut vai caur sms pajautātu kā tad īsti ir, satikties vēlas un raksta, bet attiecības neinterisē, ko tad viņš vēlas no tevis.
Manuprāt viss ir ļoti vienkārši un vajag tikai pajautāt un nečakarēt sev noskaņojumu un laiku. Tur nav jēgas neko censties izprast. Uzdod tiešu jautājumu un gaidi atbildi un tas arī viss. Uzreiz viss būs skaidrs, nesaprotu kapēc kaut kas tik ļoti jāsarežģī
06.05.2023 13:03 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vai tad tās nav ideālas attiecības kur ir kopdzīve un regulārs sekss? Neticu ka nevarat dabūt veci kurš būtu ar mieru dzīvot kopā pie tāda scenārija.
06.05.2023 13:40 |
 
Reitings 1744
Reģ: 01.02.2023
Aldis15 @ 06.05.2023 13:40
Vai tad tās nav ideālas attiecības kur ir kopdzīve un regulārs sekss? Neticu ka nevarat dabūt veci kurš būtu ar mieru dzīvot kopā pie tāda scenārija.

Tu būsi pārsteigts, cik daudzi vīrieši nav ar to mierā. Palaist pa kreisi, blandīties un tusēties apkārt..
Man sen senos laikos arī bija tāds pielūdzējs - it kā lenc un aplido, grib kaut ko no manis, bet tajā pašā laikā uzdodot jautājumu pēc kāda laika "kas tad mēs viens otram esam?", jo ne īsti pāris, ne nepāris, tad atbilde seko izvairīgi.. un apmēram tā, ka es būtu tā, kura visu to sākusi un lai es negaidot no viņa attiecību materiālu, viņš tāds neesot.
Un tādi ir pilna pasaule, kuri grib tikai papriecāties, bet ne uzņemties atbildību par to, ka ir pieradinājis sievieti.
06.05.2023 14:18 |
 
Reitings 7380
Reģ: 09.09.2021
Bet priekš kam jums tās attiecības? Un nevajag norakstīt Tinderi. Tur var dažreiz atrast interesantus tipāžus.
06.05.2023 14:22 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
MartaElza @ 06.05.2023 14:18

Tu būsi pārsteigts, cik daudzi vīrieši nav ar to mierā. Palaist pa kreisi, blandīties un tusēties apkārt..
Man sen senos laikos arī bija tāds pielūdzējs - it kā lenc un aplido, grib kaut ko no manis, bet tajā pašā laikā uzdodot jautājumu pēc kāda laika "kas tad mēs viens otram esam?", jo ne īsti pāris, ne nepāris, tad atbilde seko izvairīgi.. un apmēram tā, ka es būtu tā, kura visu to sākusi un lai es negaidot no viņa attiecību materiālu, viņš tāds neesot.
Un tādi ir pilna pasaule, kuri grib tikai papriecāties, bet ne uzņemties atbildību par to, ka ir pieradinājis sievieti.

Tieši tā. Ja skatīsies vecuma kategorijā no 20-30, būs kaudze ar čaļiem, kam tinderī utt. ir rakstīts, ka viņiem interesē short term, ONS, fwb, kā arī precēti, attiecībās.
Teikšu pat godīgi - vakardienas izlēciens man liek domāt, ka es laimi nemūžam neatradīšu. Kādreiz, kad citi sūtīja galīgi, šis tipiņš apkārt luncinājās, tomēr nu es esmu apaļa nulle, kura kā sievas materiāls neinteresē nevienam šajā pasaulē.
06.05.2023 14:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 06.05.2023
debestinaa @ 06.05.2023 13:03
nuū šis viss ir ļoti neloģiski. Es tiešā tekstā kaut vai caur sms pajautātu kā tad īsti ir, satikties vēlas un raksta, bet attiecības neinterisē, ko tad viņš vēlas no tevis.
Manuprāt viss ir ļoti vienkārši un vajag tikai pajautāt un nečakarēt sev noskaņojumu un laiku. Tur nav jēgas neko censties izprast. Uzdod tiešu jautājumu un gaidi atbildi un tas arī viss. Uzreiz viss būs skaidrs, nesaprotu kapēc kaut kas tik ļoti jāsarežģī

Varbūt tādēļ, ka es neesmu tik drosmīga, lai ko tādu pajautātu… nezinu.
Šobrīd lielākā dillema ir vai sūtīt pavisam pupās vai tomēr izmantot viņa piedāvājum. To es domāju tādā ziņā, ka pa cik attiecības nav bijušas kādu laiku, loģiski, ka arī seksa un varbūt, ja piedāvā, var izmantot. Vismaz kaut kāds labums pašai, a tā salauzta sirds…
06.05.2023 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits