Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Modes trendi

 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Ko domājat par modes trendiem? Izvēlaties
klasiskas un kvalitatīvas lietas - piemēram, somas un apavi - tikai āda vai citi materiāli?
Ko domājat par kliedzošiem CK un MK uzrakstiem, kā arī, lētākiem un logo ziņā kliedzošākiem šo brendu zīmoliem - Calvin Klein Jeans - ir ok?
Kur pārsvarā iepērkaties?
Tēmas iedvesma - viena stiliste, kura savu garderobi veido no fast fashion, bet izvēlas CK un MK brendus, apavus, kas ir ar uzrakstu, zeltu, brenda logo, viņai ap 30. Jūsuprāt, tas ir gaumīgi? Tā noteikti nav bāzes garderobe.
01.05.2023 22:26 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Man daudzreiz nāk smiekli par tiem cilvēkiem, kuri ir jebkurā vecumā, kas lepni staigā ar saviem brendotajiem apģērbiem un šausmīgi tic, ka tur ir milzīga vertība, kas padara viņus vel labākus. (gucci, ck, tomy hilfiger) Nesen redzēju sievieti, kas pagāja garām ar milzīgu uzrakstu uz somas "CALVIN KLEIN". Liekas ļoti bezgaumīgi. 😀Es personīgi tādus nenēsåju un nemaz netaisos reklamēt viņu firmu. Jo faktiski, ja tu staigā apkart ar milzigiem uzrakstiem uz apģerba, tad esi tāds pasīvais bez maksas reklamētajs. 😀 Zinu, ka tas ir ļoti izplatīts jauniešu vidū, jo viņi uzskata, ka brends ir a must have visiem. Un ja nav tad esi nūģis kāds. Vai neiederies viņu barā.
02.05.2023 00:02 |
 
Reitings 153
Reģ: 02.03.2022
Es iepērkos humpalās ,jo sen jau sapratu , ka nav jēgas pirkt jauno un pārcenotu. Vēl brendus tur var dabūt.
Jaunu pērku apavus , apakšveļu , bikses parasti, vai virsdrēbes. Man arī neko neizsaka cilvēka apģērbs. Galvenais , lai tīrs un kopts.
02.05.2023 00:07 |
 
Reitings 90
Reģ: 31.10.2022
Diemžēl te ir arī papilnam liekules un divkoses, kuras it kā saka, ka nav jāizpatīk citiem, ka jāvelk to, kas patīk un piestāv, to, kas izskatās gaumīgi. Bet tiklīdz ierauga citai to, ko vārdiski sludina, metas knābāt, ka šitā jau vecmodīgi, neviens tā nestaigā, putni galvā, galīgi nemoderni, tādu apavu purngali nemoderni, šitādas bikšu staras izgājušas no modes, jakas piegrieztne no pagājušās desmitgades utt.
02.05.2023 00:12 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Iepērkos 90% humpalās, un pie vienas vietas brendi. Aa kautkad bija diezgan smuka soma ar MK, arī dabūju humpalās, bet ne Latvijā, un to uzrakstu MK es vnk noņēmu nost, nepatika tāds uzkrītošs.
02.05.2023 00:27 |
 
Reitings 125
Reģ: 10.03.2023
Uz brendiem neieciklējos, izņemot sporta apaviem. Pērku, kas man piestāv un patīk, pievēršu uzmanību materiālam, lai ir kokvilna vai vismaz viskoze, nepatīk poliesteri. Par brendu valkāšanu runājot - ja ir viens vai divas drēbes ar tiem uzrakstiem, nekas traks, normālas drēbes. Bet ja ikdienā ir no galvas līdz kājām brendi ar uzrakstiem, tad tas nešķiet gaumīgi.
somas nepērku, esmu auduma maisiņa piekritēja, ir arī mugursoma
un par fast fashion - praktiski visi lielie apģērbu veikali Latvijas lielveikalos ir fast fashion, grūti izvairīties, vienīgi humpalas.
02.05.2023 00:41 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Es cenšos, cik iespējas atļauj, pirkt kvalitatīvāku, bet mazāk apģērba. Klasisku stilu, kas ilgāk kalpo un tik ātri nenovalkājas. Pievēršu uzmanìbu sastāvam, man ir alerğija uz sintētiku - rodas izsitumi un ļoti svīstu, tá kā arī praktiska izvēle. Patīk āda, vilna, lins, viss dabīgais.Tomēr ne vienmēr šo visu var atļauties un ir arì savas poliestera blūzes un kleitas skapī. Apaviem gan jābūt ādai, staigāšu ar pāris apavien visu gadu, nekā vilkšu dermantìnu, bet lai ir daudz. Ideālā variantā gan gribētu lai viss būtu dabīgais. Man patīk minimālisms un esmu no tiem, kas raizējas par dabu, ne viena vien dokumentālā apstiprina aizvien vairāk cik ļoti fast fashion bendē dabu, veselību un pārējo. Lieli logo man nepatīk, jo uzskatu, ka tā ir izrādīšanās ko izmanto cilvēki, kas vēlas izlikties par bagātākiem, nekā ir, tā ir bezgaumība manā skatījumā. Katram tomēr savs un atkarīgs no iespējām un citiem faktoriem. Humpalās, ja patīk iepirkšanās kā process, var atrast ļoti kvalitatīvas zīmolu pērles.
02.05.2023 01:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Beverly Hilza @ 02.05.2023 00:02
Man daudzreiz nāk smiekli par tiem cilvēkiem, kuri ir jebkurā vecumā, kas lepni staigā ar saviem brendotajiem apģērbiem un šausmīgi tic, ka tur ir milzīga vertība, kas padara viņus vel labākus. (gucci, ck, tomy hilfiger) Nesen redzēju sievieti, kas pagāja garām ar milzīgu uzrakstu uz somas "CALVIN KLEIN". Liekas ļoti bezgaumīgi. ?Es personīgi tādus nenēsåju un nemaz netaisos reklamēt viņu firmu. Jo faktiski, ja tu staigā apkart ar milzigiem uzrakstiem uz apģerba, tad esi tāds pasīvais bez maksas reklamētajs. ? Zinu, ka tas ir ļoti izplatīts jauniešu vidū, jo viņi uzskata, ka brends ir a must have visiem. Un ja nav tad esi nūģis kāds. Vai neiederies viņu barā.

Nezinu, kas tie par jauniešiem ar milzīgiem CK un MK uzrakstiem, tie jau tādi pieaugušo brendi, ne tīneidžeru :D
02.05.2023 09:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
CK, MK, Guess, Hilfiger nav taaadi brendi, ar kuriem būtu jāblato. Un tie zīmoli, ar kuriem tiešām var lepoties parasti arī nezibina savus uzrakstus priekšā pakaļā.
Man patīk trendi, protams, ne visi, bet jūtos labi kaut cik aktuālā apģērbā. Pērku visu, lielākoties, Asos, Aboutyou, šo to Zarā. Apavus jau ilgāku laiku meklēju tikai kvalitatīvus, lai ir gan ērti, gan smuki.
02.05.2023 09:47 |
 
Reitings 838
Reģ: 18.01.2023
Man pašai patīk vienkāršs, klasisks stils, kas nekad neiziet no modes un ir pietiekami neitrāls, lai nevarētu noteikt vecumu. Man bija divas kolēģes, abas 5 gadus vecākas par mani. Viena ģērbās tā, ka viņas dzimšanas gadu varēja no apģērba nolasīt, viņas apģērba izvēle bija iestrēgusi tajā laikā, kad viņai bija 15-20 un kas tajā laikā bija stilīgi. Otra kolēģe bija otra galējība, 35+ gados ģērbās kā jaunieši tajā laikā. Izskatījās briesmīgi. Tāpēc es labāk ikdienā pieturos pie klasiska stila, sauciet kaut vai par pelēko peli, kad es eju uz veikalu pēc piena, mans mērķis nav izcelties un lai mani apbrīno.
02.05.2023 09:54 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Ausmas tante @ 02.05.2023 09:54
Man pašai patīk vienkāršs, klasisks stils, kas nekad neiziet no modes un ir pietiekami neitrāls, lai nevarētu noteikt vecumu. Man bija divas kolēģes, abas 5 gadus vecākas par mani. Viena ģērbās tā, ka viņas dzimšanas gadu varēja no apģērba nolasīt, viņas apģērba izvēle bija iestrēgusi tajā laikā, kad viņai bija 15-20 un kas tajā laikā bija stilīgi. Otra kolēģe bija otra galējība, 35+ gados ģērbās kā jaunieši tajā laikā. Izskatījās briesmīgi. Tāpēc es labāk ikdienā pieturos pie klasiska stila, sauciet kaut vai par pelēko peli, kad es eju uz veikalu pēc piena, mans mērķis nav izcelties un lai mani apbrīno.

Katram savs, bet man gan nav iebildumu, ja iestrēgst vecākā stilā. Ja nu patīk tas to laiku stils un piestāv? Kāpēc gan ne? Kāpēc jāseko kaut kādiem trendiem, kas ne īsti patīk, arī kautkas izskatās drausmīgi, tikai tāpēc lai būtu, kā visi? Nu nē. Un klasiskais, piemēram man, arī nepatīk galīgi. Es dažādi ģērbjos, arī šo to no "novecojuša" velku. Galvenais, ka pašai patīk un izskatās sakarīgi.
02.05.2023 10:37 |
 
Reitings 1136
Reģ: 25.01.2023
Forelee @ 02.05.2023 10:37

Katram savs, bet man gan nav iebildumu, ja iestrēgst vecākā stilā. Ja nu patīk tas to laiku stils un piestāv? Kāpēc gan ne? Kāpēc jāseko kaut kādiem trendiem, kas ne īsti patīk, arī kautkas izskatās drausmīgi, tikai tāpēc lai būtu, kā visi? Nu nē. Un klasiskais, piemēram man, arī nepatīk galīgi. Es dažādi ģērbjos, arī šo to no "novecojuša" velku. Galvenais, ka pašai patīk un izskatās sakarīgi.
vispār modes trendi iet uz riņki.Ja papēta pēdējos 30 gadus dzinsos,virsjakās,ādas imitācijas jakās,kleitās tad daudz ,kas nāk atpakaļ. ,kas bija populārs .vienigi vel nav nākuši atpakaļ dzinsi ar zemo jostas vietu,bet noteikti kautkad būs atpakaļ.ja dzili jo dziļi pameklēs mammas skapai vareja atrast džinsus,no viņu laikiem,un nav japerk jauni,jo trendā😁Tas tā vispārīgi.pa gadiem nepateikšu no kura gada ,kas nāk atpakaļ
02.05.2023 13:07 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Nepērku neko ar logo, brendu nosaukumiem, uzrakstiem utt. Vienīgais izņēmums ir sporta apģērbs, jo būtu pārāk grūti atrast kaut ko, kur nav nike u.tml. uzlikuši savu nosaukumu, par to necepjos.
Vienīgais konkrētais veikals, ko varu nosaukt, ir other Stories. Pārsvarā apģērbs no kaut kādiem random brendiem. CK, MK u.tml. nepērku, jo tur ir skaidrs, ka lielu daļu naudas atdod tieši par viņu logo, ne par pašu preci.
Vai ir āda arī nepievēršu uzmanību.
02.05.2023 13:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es izvēlos apģērbu, kas man piestāv un ir kvalitatīvs. Modei līdzi vispār nesekoju. Ja man pajautātu, kas šobrīd ir modē, es nevarētu atbildēt.
02.05.2023 13:35 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Kenty @ 02.05.2023 13:07
vispār modes trendi iet uz riņki.Ja papēta pēdējos 30 gadus dzinsos,virsjakās,ādas imitācijas jakās,kleitās tad daudz ,kas nāk atpakaļ. ,kas bija populārs .vienigi vel nav nākuši atpakaļ dzinsi ar zemo jostas vietu,bet noteikti kautkad būs atpakaļ.ja dzili jo dziļi pameklēs mammas skapai vareja atrast džinsus,no viņu laikiem,un nav japerk jauni,jo trendā?Tas tā vispārīgi.pa gadiem nepateikšu no kura gada ,kas nāk atpakaļ
pilnīgi taisnība, jau citā diskusijā rakstīju, ka mūsdienās dažiem tādas izejamās drēbes, kādās man ome uz kūti gāja desmit gadus atpakaļ 🤭😅
02.05.2023 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
Manās acīs lieli uzraksti ir bezgaumības pazīme.
Man liekas, ka katram savs stils un laikam ejot var kaut ko piemeklēt no aktuālajām tendencēm. Piemērs - džinsi un balta blūze vai t-krekls vienmēr izskatīsies labi.😁
Man patīk apģērbus sūtīt internetā, bet skapī lielākoties ir Mango, Massimo Dutti, & other stories. Šo to sūtu Zalando, Best Sectret, Boozt, Asos, Soulz.
Virsdrēbes un apavus izvēlos pazīstamākus zīmolus, bet bez kliedzošiem uzrakstiem vai spīguļiem, jo svarīgi, lai labi kalpo.
Man vispār skumji paliek ieejot veikalos Latvijā, pat Zara basic topiņi ir tik pārcenoti! Neceļas roka pirkt.. turklāt Zara vispār dīvaini piegriezumi pēdējā laikā.
02.05.2023 14:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Vis vis lētākais pēc izskata, manuprāt, ir Michael Kors. Iestrēdzis apmēram 2007.gada stilā. Dāmas, kas zīmējas ar viņu somām apbrīnoju. MK nav nekas īpašs un nepieejams vairākumam.
Par brendiem kā tādiem - var gan ieķerties, gan palaimēties. Esmu sūtījusi Hilfiger kleitu pa 150 eiro, ko, izņemot no kastes, uzreiz bija redzams lēts, saburzīts materiāls, kas nekalpos labi, aizsūtīju atpakaļ. Tajā pašā laikā man ir arī viņu zīmola džemperis - kamieļa un vilnas mix, kalpo jau piecus gadus, izskatās kā jauns un ļoti, ļoti silts. Cena un zīmols nav garantija, bet ja zīmolam atradīsi labu, tad zini, ka kalpos ļoti ilgi.
02.05.2023 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 2591
Reģ: 25.05.2009
Tagad starpcitu trendā ir "quiet luxury", t.i. brendu apgērbi, bet bez lieliem kliedzošiem uzrakstiem. When you know, you know. Tāds tipisks piemērs, ko var nosaukt pie "quiet luxury" HBO seriāla Succession jaunākās sezonas stils un Gvineta Paltrova. Skatoties uz šiem viņas attēliem, vai kāds nezinātājs maz var pateikt, ka viņa saģērbusies vairākus tūkstošus vērtos apavu un apģērbu gabalos no Pradas un Celine.
02.05.2023 14:47 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nevelku neko ar brenda zīmi virsū. Mans stils ir sievišķīgi klasisks, līdz ar to iepērkos Massimo Dutti, Mango, Zara, Other stories, Lindex. Diemžēl arī "augstāka līmeņa" veikalos ir lost kritusies kvalitāte, poliesters tiek tirgots par nenormālām summām. Cenšos izvairīties no sezonas fast fashion trendiem (kļošenes, y2k apdruka, bārbijrozā tonis), ka arī sintētiskiem audumiem.
Vērtēju šādi: 1) dizains 2) materiāls 3) cena.
Nekādus dižos brendus (Chanel, YSL, Fendi) ikdienā atļauties nevaru, vienlaikus neredzu jēgu dižoties ar Hilfiger vai MK. Ne velti tos sauc par Entry level luxury brands. Man patīk daži dizaini, bet wannabe luxury vibes dēļ laikam neko ar šiem logo nepirktu.
02.05.2023 15:07 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
"AK mans dievs, kas man mugurā bija, haha" bildes eksistē tāpēc, ka cilvēki pārāk burtiski seko trendiem un nevis varbūt paņem kaut kādus elementus, ko izmantot. Man nav nekad bijis tādas tendences lekt uz trendiem un joprojām nav. Lieli uzraksti ar brendu virsū ir ne tikai lēti paskats, bet arī - kāpēc lai es pirktu kaut ko un tad tam vēl dāvātu reklāmu par brīvu? Tas man nešķiet loģiski. Šī brīža ļoti maisveidīgi brīva krituma apģērbu mode man ir kaut kas pilnīgi izslēgts, neizskatās labi, neglaimo nevienam augumam, man vienalga, kuras slavenības cenšās cilvēkiem skalot smadzenes, ka tā nav. Bet es pieļauju domu, ka, ja kaut kas man iepatiksies kaut kāds elements, es to pielikšu klāt savai garderobei. BET man ir 40, trendi uz mani neattiecas, nevienu neinteresē, ko ES gribu vilkt, tāpēc es nejaucos.
02.05.2023 15:38 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Minelūše @ 02.05.2023 13:35
Es izvēlos apģērbu, kas man piestāv un ir kvalitatīvs. Modei līdzi vispār nesekoju. Ja man pajautātu, kas šobrīd ir modē, es nevarētu atbildēt.

Tak paskatoties uz ielām centrā un vispār apkārt ari uzreiz var labi redzēt kadas krasas, kadi modeļi ir visbiežāk utt. Nevajag meklet info google. 😁
Man personīgi nav ne mazakas velmes sekot citu cilveku ieviestiem trendiem un modei. Pakaļ netaisos skriet.
Sekoju tikai savam stilam, kas mani uzrunā. Punkts.
02.05.2023 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!