Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kontracepcija

 
Reitings 29
Reģ: 29.04.2023
Laba diena!
Nekad neesmu lietojusi hormonālo kontracepciju, tāpēc man radās vairāki naivi jautājumi.
Kādu hormonālo kontracepciju Jūs lietojat (atsauksmes)? Vai to var iegādāties tikai ar ārsta recepti, vai brīvi pieejama aptiekās? Un vai iespējams iegādāties sūtot caur aptieku e-veikaliem, jo tur, kad meklēju uzrāda tikai avārijas kontracepcijas līdzekļus un prezervarīvus...
Cerot uz Jūsu palīdzību,
Patiesā cieņā.
29.04.2023 09:16 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Tās ir recepšu zāles. Vislabākais ir iet pie ginekologa, uztaisīt analīzes un ārsts tev arī vislabākās un piemērotākās izrakstīs. Atkarīgs arī no vecuma.
Personīgi man nepatika vispār. Pumpas pa visu seju, konstanta aiņosana seksa laikā, ikdienā smērēšanās.
29.04.2023 09:31 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Hormonalā kontracepcija pieejama tikai uz ginekologa recepti.
Atsauksmes dažādas, vairāku ražotāju ir pieejamas, katrai sievietei piemērotāko noteiks ārsts.
E-aptiekās dažās ir pieejamas recepšu zāles - bet tur īpaša tā pasūtīšana.
29.04.2023 09:33 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Esmu lietojusi 3 gadus, veselības apsvērumu dēļ, un šis ir bijis mans sliktākais lēmums. Ja ir iespēja apiet kontracepciju - dari to! Kā man ginekologs teica - “Kontracepcija nav zāles, lai ārstētu!” un viņš nesaprot, kapēc daudzi/as ginekoloģes/gi sāk ķerties uzreiz pie kontracepcijas, kaut ir daudz dažādi citi veidi, kā palīdzēt sievietei!
29.04.2023 10:42 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Katrai sievietei pieredze ir dažāda, arī organisms reaģē savādāk. Uz doto brīdi redzu savās acīs vairāk - nekā +. Es to lietoju veselības apsvērumu dēļ un ļoti ilgi atturējos, līdz bija situācija, kad vajag un viss, bet blaknes liek apdomāt vai gribu turpināt...
29.04.2023 10:53 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.04.2023
Paldies Jums par atbildēm!💖 Nepieciešamības nav, tikai izglītojos, jo kautrējos runāt par šādām tēmām ar draudzenēm/ģimenē 😅
29.04.2023 10:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits