Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģistra studijas Turībā

 
Reitings 16
Reģ: 28.04.2023
Sveiki,
Vēršos pie jums visām/visiem saistībā ar jautājumu par maģistra studijām Turībā.
Mani interesē tieši studiju programma Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība un kādas vispār ir atsauksmes par maģistra studijām šajā jomā Turībā?
Vai ir vērts maksāt to naudu par studijām vai labāk iziet kādus kursus? Kā ar pašu maģistra darbu jums veicās tur?
Būšu pateicīga par jebkādu informāciju. Paldies : ))
28.04.2023 08:20 |
 
Reitings 112
Reģ: 21.06.2017
Kāda motivācija maģistriem? Visiem tas nav vajadzīgs.
07.05.2023 23:41 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
Jā, te jautājums par motivāciju maģistram. Kam Tev tas nepieciešams - ķeksītis darba devējam vai tiešām pašas interese?
07.05.2023 23:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.04.2023
Zane313 @ 07.05.2023 23:55
Jā, te jautājums par motivāciju maģistram. Kam Tev tas nepieciešams - ķeksītis darba devējam vai tiešām pašas interese?
Zane313 @ 07.05.2023 23:55
Jā, te jautājums par motivāciju maģistram. Kam Tev tas nepieciešams - ķeksītis darba devējam vai tiešām pašas interese?

Apgūt to tēmu ir galvenais, pašas interese. Tā dilemma rodas domājot par to gala rezultātu, jo pēc maģistra studijām būs diploms, bet varbūt kursos kvalitāte būs augstāka, vienīgu rezultātā būs vienkārši sertifikāts.
Domāju, ka varbūt kāda ir šo studējusi Turībā un, ja kvalitāte ir laba, tad labāk pie reizes iegūt arī maģistra grādu. Bet iet studēt tikai papîra dēļ, ja kursos kvalitāte ir labāka, tā negribētos.
Varbūt Jums zināmi kādi labi kursi par šo tēmu, ir pieredze?
01.06.2023 15:45 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Turība un laba kvalitāte? 😀
Un vēl par maksu? 😀
Tēmas apgūšanai un pašas interesei nekad vairs mūžā neietu uz bakalauriem vai maģistriem, mūsdienās ir pietiekami daudz citu veidu, kā apgūt sev interesējošo, turklāt universitātes, ja vien nav kaut kas specifisks, lielākoties ir papīra dēļ. To es tev kā cilvēks, kas aizgāja uz maģistriem, jo pašai interesē, saku. Papīrītis vien galā sanāk. 😀
01.06.2023 18:41 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Vai tu šajā tēmā studēji arī bakalaurā?
Es Turībā iestājos tajā pašā programmā, kurā pabeidzu bakalaurus, bet uz maģistriem. Aizgāju prom pēc pāris mēnešiem, jo tur stāstīja citas augstskolas bakalaura tēmu. Tādējādi, ja cilvēks pāriet no vienas programmas uz citādāku maģistros, iespējams, būtu normāli, bet, ja ir priekšzināšanas, tas likās ļoti zems līmenis. Protams, jāsaprot, ka, pabeidzot šādus maģistrus, tev nebūs tāds pats zināšanu līmenis kā citu augstskolu šo programmu maģistru beidzējiem. Iestājoties, es, protams, dzirdēju daudz slikta par Turību, bet domāju, ka tie ir novecojuši stereotipi. Vismaz manā studiju programmā viss bija tieši tā, kā visi saka - nav vērts, tikai, ja vajag diplomu, bet arī diploms nekotēsies augstu.
02.06.2023 12:29 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.04.2023
wiwa @ 02.06.2023 12:29
Vai tu šajā tēmā studēji arī bakalaurā?
Es Turībā iestājos tajā pašā programmā, kurā pabeidzu bakalaurus, bet uz maģistriem. Aizgāju prom pēc pāris mēnešiem, jo tur stāstīja citas augstskolas bakalaura tēmu. Tādējādi, ja cilvēks pāriet no vienas programmas uz citādāku maģistros, iespējams, būtu normāli, bet, ja ir priekšzināšanas, tas likās ļoti zems līmenis. Protams, jāsaprot, ka, pabeidzot šādus maģistrus, tev nebūs tāds pats zināšanu līmenis kā citu augstskolu šo programmu maģistru beidzējiem. Iestājoties, es, protams, dzirdēju daudz slikta par Turību, bet domāju, ka tie ir novecojuši stereotipi. Vismaz manā studiju programmā viss bija tieši tā, kā visi saka - nav vērts, tikai, ja vajag diplomu, bet arī diploms nekotēsies augstu.

Paldies par atsauksmi.
Es bakalaurā studēju uzņēmējdarbību. Virziens tad maģistros sanāktu līdzīgs, bet tieši sīkāk par personāla vadību, ja dotos uz Turību. Citās universitātēs neredzēju personālvadības un organizāciju psiholoģijas apvienojumu, tapēc Turība radīja interesi. No otras puses jā, ir šie negatīvie komentāri tieši par Turību… tapēc domāju, ka varbūt kādai ir pieredze tieši ar šo programmu vai ir izgājusi līdzīgus kursus par šo tēmu un var ko ieteikt? Iespējams tad tiešām zināšanu līmenī kursi būtu vērtīgāki
03.06.2023 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!