Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sagatavoties koncertam

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Sveiki! 🖐
Līdz šim nekad neesmu bijusi uz mūzikas koncertu, bet drizumā plānoju iet.
Man ir satraukums, par lielo skaitu ar cilvēkiem!
*Kā sagatavoties pirmajai koncerta pieredzei? Lai tā butu pozitīva un veiksmīga.
*Kas būtu jāņem vērā?
*Kas būtu obligāti jāņem līdzi?
*Kāda ir jūsu pieredze dodoties uz koncertiem?
Var dalīties gan pozītīvā gan negatīvā pieredzē.
Paldies! 🙂
28.04.2023 03:26 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Šogad plānoju iet uz 3 koncertiem. Pagaida esmu bijusi tikai uz vienu un tas bija Lucavsalā pirms pandēmija. Tur neļāva ienest savu ūdeni. Vienalga oriģināla pudele vai savā sporta. Tas man nepatika, jo izstāvēt rindu pie kioska bija neiespējami.
Pieredze jau ir atkarīga no tā vai koncerts ar stāvvieta vai sēdvietām.
Pārsvarā visu ko nevar darīt ir uzrakstīti uz biļetes vai koncerta aprakstā.
28.04.2023 06:05 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Beverly Hilza @ 28.04.2023 03:26
Sveiki! ?
Līdz šim nekad neesmu bijusi uz mūzikas koncertu, bet drizumā plānoju iet.
Man ir satraukums, par lielo skaitu ar cilvēkiem!
*Kā sagatavoties pirmajai koncerta pieredzei? Lai tā butu pozitīva un veiksmīga.
*Kas būtu jāņem vērā?
*Kas būtu obligāti jāņem līdzi?
*Kāda ir jūsu pieredze dodoties uz koncertiem?
Var dalīties gan pozītīvā gan negatīvā pieredzē.
Paldies! ?
Šis ir ļoti wholesome posts, aww :) Es domāju, ka tev nav par neko daudz jāsatraucas. Kur notiek koncerts (lucavsala, mežaparks, arēna? nu, lai saprastu lielumu. vai vispār ārzemēs..)
28.04.2023 13:57 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
1) Ūdens (obligāti) + Validols (ja paliek nelabi vai ieraugu savu mūža mīlestību dziedam)
2) Noteikti lāpsta, kam iedot pa galvu, jo tur ir cilvēki, kas bļauj tev ausīs tā, it kā viņiem kājas grieztu nost
3) Biļetes 😃
4) Labu garstāvokli
5) Foršus cilvēkus
6) Kādu sviestmaizi (jo gribēsies rīt koncerta vidū)
7) Fotoaparātu, ja nepieciešams
8) Tel. lādētājs
28.04.2023 14:04 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Žubēlis @ 28.04.2023 14:04
1) Ūdens (obligāti) + Validols (ja paliek nelabi vai ieraugu savu mūža mīlestību dziedam)
2) Noteikti lāpsta, kam iedot pa galvu, jo tur ir cilvēki, kas bļauj tev ausīs tā, it kā viņiem kājas grieztu nost
3) Biļetes ?
4) Labu garstāvokli
5) Foršus cilvēkus
6) Kādu sviestmaizi (jo gribēsies rīt koncerta vidū)
7) Fotoaparātu, ja nepieciešams
8) Tel. lādētājs

😀👏
28.04.2023 16:32 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Man arī šis interesē.
Tu domā par tiešām "normāliem", lieliem koncertiem, kur uzstājas pasaules slavenas zvaigznes vai tādus mazākus?
28.04.2023 18:10 |
 
Reitings 889
Reģ: 31.01.2015
Uz kādu koncertu ej? Tev ir sēdvietas vai stāvvietas? Kur notiek koncerts?
Ja stāvvietas, izvēlies ērtus apavus, neņem somiņā liekas mantas, tikai pašu nepieciešamāko. Uz koncertu nāc laicīgi. Jo vēlāk nāksi, jo lielākās rindās stāvēsi. Tāpat arī, ja būsi ātrāk, dabūsi labāku vietu stāvvietai. Obligāti pirms koncerts aizej uz tualeti. Izvairies koncerta laikā dzert šķidrumu.
28.04.2023 22:26 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Jūs te iesakāt paņemt ūdeni, es gan ieteikšu labāk koncerta laikā vispār neko nedzert. Ja savajadzējies uz tualeti varēsi zaudēt savas labās vietas vai vispār būs nereāli kā tā tikt uz wc lielā pūļa dēļ.
28.04.2023 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Piekrītu par to, ka labāk nedzert neko, jo tās rindas uz tualetēm ir neizstāvāmas, un neņemt neko lieku, nekādas somas vai papildus apģērbu.
Man bija smieklīga pieredze ar pirmo koncertu, tur tiešām uzstājās mana "mūža mīlestība", un es pirms koncerta paņēmu Hesītī kafiju, biju tik ļoti saviļņota, ka piebēru klāt sāli, nevis cukuru, kādas 2 paciņas, un sapratu to tik pašās beigās😅 tā gribējās dzert koncerta laikā, visi dzēra aliņus vai sidru, bet man mute bija izkaltusi kā tuksnesis😅 pēc koncerta izdzēru kādus 2l ūdens uzreiz.
28.04.2023 22:43 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2021
Atkarīgs no koncerta. Pusaudžu gados esmu 12 stundas gaidījusi pie ieejas, jo gribēju būt pirmajā rindā. :D
Tagad fanošanas laiki aiz muguras un labprātāk izvēlos sēdvietas, ja nu vienīgi ir kāds baigi dejojamais/lēkajamais koncerts, tad ņemu stāvvietas, bet pirmā rinda vairs nav svarīga, tāpēc mierīgi arī stāvu beigās, kur daudz vietas, vari mierīgi izlēkāties un nejūties kā siļķe mucā un vari tikt pie svaiga gaisa. Līdzi neņemu neko, izņemot telefonu un maku. Ja vajag, vari paņemt ķemmi, lūpukrāsu vai ko tādu. Galvenais, lai viss saiet mazā somiņā, ko vari pārlikt pār plecu, lai netraucē kustēties un rokas brīvas.
28.04.2023 23:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tigeriene @ 28.04.2023 18:10
Man arī šis interesē.
Tu domā par tiešām "normāliem", lieliem koncertiem, kur uzstājas pasaules slavenas zvaigznes vai tādus mazākus?

Vairāk biju domājusi par uzstāšanos ar pasaules mēroga zvaigznēm.😀Bet der uzklausīt arī mazāku koncertu pieredzi.
29.04.2023 01:16 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Beverly Hilza @ 29.04.2023 01:16

Vairāk biju domājusi par uzstāšanos ar pasaules mēroga zvaigznēm.?Bet der uzklausīt arī mazāku koncertu pieredzi.

Nē, es arī tieši par lielajiem. Arī nekad neesmu bijis uz nevienu tāda mēroga. Bet šogad uz 2 tādiem iešu (vienam ir stāvvieta, otram ir sēdvieta).
Tātad:
1. Cik saprotu, ūdeni savu pilnīgi nekādu neņemt, ne pilnu, ne tukšu pudeli, nekādu.
2. Kādu somu ņemt - mazo mugursomu (nu tādu, kas pirms pāris gadiem bija modē), pāri plecam liekamo vai gurnu somu?
3. Vai parasti pie merch stendiem var norēķināties ar karti vai vajag labāk skaidru naudu?
4. Ja jums kādai ir bijuši plakāti līdzi, vai jūs to plakātu visu koncerta laiku turējāt rokās? O_o
5. Cik ilgu laiku pirms tam vajadzētu ierasties? Jo es negribu, lai notiek tā, ka cilvēki visi vēl nav paspēti salaist iekšā, bet koncerts jau sākas. (Vai maz tā notiek?) Protams, te ir Latvija un vajadzētu domāt, ka te nebūs tik traki kā ārzemēs, bet nu tik un tā...
Pagaidām citu jautājumu nav. Ja būs, protams, atkal te uzrakstīšu. 😆
P.S. Man ir problēmas ar to, ka ja kādu laiku nedabūju dzert ūdeni (nu ilgāk par stundu man grūti izturēt), tad ir liela iespēja, ka uznāks klepus lēkme. Jautājums, ko iesākt? Ok, principā būtu tad tas ūdens jāpērk iekš koncerta teritorijas, kas būtu ļoti dārgi. Bet ko citu? Man jau nav variantu.
29.04.2023 03:17 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Tigeriene @ 29.04.2023 03:17

Nē, es arī tieši par lielajiem. Arī nekad neesmu bijis uz nevienu tāda mēroga. Bet šogad uz 2 tādiem iešu (vienam ir stāvvieta, otram ir sēdvieta).
Tātad:
1. Cik saprotu, ūdeni savu pilnīgi nekādu neņemt, ne pilnu, ne tukšu pudeli, nekādu.
2. Kādu somu ņemt - mazo mugursomu (nu tādu, kas pirms pāris gadiem bija modē), pāri plecam liekamo vai gurnu somu?
3. Vai parasti pie merch stendiem var norēķināties ar karti vai vajag labāk skaidru naudu?
4. Ja jums kādai ir bijuši plakāti līdzi, vai jūs to plakātu visu koncerta laiku turējāt rokās? O_o
5. Cik ilgu laiku pirms tam vajadzētu ierasties? Jo es negribu, lai notiek tā, ka cilvēki visi vēl nav paspēti salaist iekšā, bet koncerts jau sākas. (Vai maz tā notiek?) Protams, te ir Latvija un vajadzētu domāt, ka te nebūs tik traki kā ārzemēs, bet nu tik un tā...
Pagaidām citu jautājumu nav. Ja būs, protams, atkal te uzrakstīšu. ?
P.S. Man ir problēmas ar to, ka ja kādu laiku nedabūju dzert ūdeni (nu ilgāk par stundu man grūti izturēt), tad ir liela iespēja, ka uznāks klepus lēkme. Jautājums, ko iesākt? Ok, principā būtu tad tas ūdens jāpērk iekš koncerta teritorijas, kas būtu ļoti dārgi. Bet ko citu? Man jau nav variantu.

Vai ID karti vajag ņemt līdzi?
29.04.2023 05:13 |
 
10 gadi
Reitings 2726
Reģ: 25.05.2009
Par somām- ieteiktu palasīt pirms koncerta, kādas somas ir atļauts ienest. Ir koncertu vietas, kas nosaka, ka somai, pārsniedzot noteiktos izmērus, tā drīkst būt tikai caurspīdīga. Mazākas somas (kā tās ap gurniem liekamās) var nebūt caurspīdīgas.
29.04.2023 05:34 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Līdz šim lielajos brīvdabas koncertos gadījies, ka ūdeni pudelītē dod bez korķīša, tad nu iesaku somiņā iemest pudeļu korķīšus. Un cena jau arī iespaidīga - ap 2-2,5€ par 0.5l.
Doties uz koncertu laicīgi, lai var paspēt izstāvēt rindu uz ūdens iegādi. Un pareizi te saka, labāk lieki netērēties uz alko dzērieniem un ēdieniem, jau pagājušo gad bija šausmīgās cenās. Var tās 2 stundas iztikt bez. Arī tualešu jautājuma ziņā - var nākties pat trešdaļu koncerta pavadīt rindās uz to.
29.04.2023 06:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tigeriene @ 29.04.2023 05:13

Vai ID karti vajag ņemt līdzi?

Domāju, ka drošībai labāk paņemt. 👍
29.04.2023 10:14 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Tigeriene @ 29.04.2023 05:13

Vai ID karti vajag ņemt līdzi?

Pirmo x kad gāju uz koncertu, ņēmu līdzi, bet nevajadzēja. Jo tā padomājot, priekš kam?
29.04.2023 10:17 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Beverly Hilza @ 28.04.2023 03:26
Sveiki! ?
Līdz šim nekad neesmu bijusi uz mūzikas koncertu, bet drizumā plānoju iet.
Man ir satraukums, par lielo skaitu ar cilvēkiem!
*Kā sagatavoties pirmajai koncerta pieredzei? Lai tā butu pozitīva un veiksmīga.
*Kas būtu jāņem vērā?
*Kas būtu obligāti jāņem līdzi?
*Kāda ir jūsu pieredze dodoties uz koncertiem?
Var dalīties gan pozītīvā gan negatīvā pieredzē.
Paldies! ?
Vai tā ir grupa, kas uzstāsies? (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)
29.04.2023 10:17 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
gabi717 @ 28.04.2023 13:57
Šis ir ļoti wholesome posts, aww :) Es domāju, ka tev nav par neko daudz jāsatraucas. Kur notiek koncerts (lucavsala, mežaparks, arēna? nu, lai saprastu lielumu. vai vispār ārzemēs..)

Kāda ir atšķirība starp koncertiem arzemēs un LV!?
29.04.2023 10:21 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Tigeriene @ 29.04.2023 03:17

Nē, es arī tieši par lielajiem. Arī nekad neesmu bijis uz nevienu tāda mēroga. Bet šogad uz 2 tādiem iešu (vienam ir stāvvieta, otram ir sēdvieta).
Tātad:
1. Cik saprotu, ūdeni savu pilnīgi nekādu neņemt, ne pilnu, ne tukšu pudeli, nekādu.
2. Kādu somu ņemt - mazo mugursomu (nu tādu, kas pirms pāris gadiem bija modē), pāri plecam liekamo vai gurnu somu?
3. Vai parasti pie merch stendiem var norēķināties ar karti vai vajag labāk skaidru naudu?
4. Ja jums kādai ir bijuši plakāti līdzi, vai jūs to plakātu visu koncerta laiku turējāt rokās? O_o
5. Cik ilgu laiku pirms tam vajadzētu ierasties? Jo es negribu, lai notiek tā, ka cilvēki visi vēl nav paspēti salaist iekšā, bet koncerts jau sākas. (Vai maz tā notiek?) Protams, te ir Latvija un vajadzētu domāt, ka te nebūs tik traki kā ārzemēs, bet nu tik un tā...
Pagaidām citu jautājumu nav. Ja būs, protams, atkal te uzrakstīšu. ?
P.S. Man ir problēmas ar to, ka ja kādu laiku nedabūju dzert ūdeni (nu ilgāk par stundu man grūti izturēt), tad ir liela iespēja, ka uznāks klepus lēkme. Jautājums, ko iesākt? Ok, principā būtu tad tas ūdens jāpērk iekš koncerta teritorijas, kas būtu ļoti dārgi. Bet ko citu? Man jau nav variantu.

3. Es ņemtu līdzi, gan skaidru naudu, gan karti.
5. Es domāju, ka vajag ierasties 2 - 3h iepriekš, pirms uzstāšanās sākuma.
Saprotu par klepu, man arī līdzīgi gadījies, nav patīkami, tādā gadījumā neiesaku dzert ledaini aukstu ūdeni no leduskapja.❄ 🙂
29.04.2023 10:29 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Beverly Hilza @ 29.04.2023 10:21

Kāda ir atšķirība starp koncertiem arzemēs un LV!?

Domājams cilvēku daudzums.
29.04.2023 10:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits