Ilgāku laiku bez attiecībām-domas,pieredze,stāsti

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Vēlējos padiskutēt par šo tēmu.
Kad tuvojas 30 un ir daži gadi būts bez attiecībām,vai nu pēc smagas šķiršanās,vai vienkārši pēc izvēles ilgāk būt vienai.
Kā jūs sevi motivējat,iepazīstaties, baudat dzīvi, kad uznāk tā salīdzināšana ar to ka citi precās,ar bērniem,saderinās utt.
Man par to galīgi nav depresija,jo ir gana arī briesmīgas attiecības redzētas,kur krāpj un citādi nekas tur nav skaisti kā izliekas.
Varbūt kādi forši stāsti jums no savas pieredzes par iepazīšanos un neiespringšanu par sociālajām normām?
Jo ticu,ka mums daudzām ir reizēm sajūta "ak nē,es palikšu viena", kas nav taisnība, visam savs laiks.
Bet interesanti dzirdēt citu stāstus.
28.04.2023 00:25 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Vispār smieklīgi, ka bija interesanta, atklāta diskusija, līdz ienāca vīrietis un sāka nodirst sievieti, kas atzīstas, ka tinder nevar atrast sakarīgu vīrieti :D Un pasludināja, ka viņa noteikti ir neglīta un problemātiska :D
Man ir veicies ar tinder, bet pēc maniem novērojumiem vīriešiem tur nepatīk sievietes ar noteiktu mērķi - izveidot cieņpilnas ilgnoturīgas attiecības. Standarts ir - vai nu fwb, vai skatīsimies, laiks rādīs. Vai nu jāpanesas līdzi "let's see" variantam vai arī izvēle ir ļoooti stipri ierobežota.
29.04.2023 22:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
SALOMEJA @ 29.04.2023 22:19
Vispār smieklīgi, ka bija interesanta, atklāta diskusija, līdz ienāca vīrietis un sāka nodirst sievieti, kas atzīstas, ka tinder nevar atrast sakarīgu vīrieti :D Un pasludināja, ka viņa noteikti ir neglīta un problemātiska :D
Man ir veicies ar tinder, bet pēc maniem novērojumiem vīriešiem tur nepatīk sievietes ar noteiktu mērķi - izveidot cieņpilnas ilgnoturīgas attiecības. Standarts ir - vai nu fwb, vai skatīsimies, laiks rādīs. Vai nu jāpanesas līdzi "let's see" variantam vai arī izvēle ir ļoooti stipri ierobežota.

Sieviete beigās pati ar saviem komentāriem tikai apstiprināja, ka viņai ir problēmas. Un es domāju, ka ne ar izskatu, bet gan izteiksmes stilu, ja jau viss aptrūkstas pie komunikācijas. Es pieļauju, ka viņai pašai ar sevi dažreiz ir grūti.
29.04.2023 22:24 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Pie tam sievieti, kas tinderī atklāti meklē attiecības, daudzi džeki automātiski noraksta kā "izmisušu, kas noteikti vnk grib apprecēties un dabūt no manis bērnu, jo viņai tuvojas skarbie 25/30/35/40..."
Domāju, ka sieviete ar šādiem uzstādījumiem tinderī uzreiz ir zaudētājos un pilnīgi ticu, ka džeki ir gatavi čatot, sextingot, bet tikties slinko, jo var atrast vieglākus variantus. Šādas sievietes patur čatā plānam B.
Man ir draudzene, kam tinderī neveicās, līdz atteicās no klasisko attiecību uzstādījuma. Starp citu, smuka meitene, bet bija daudzi "čatotāji", kam bija slinkums tikties - jo zināja, ka sex nebūs 100%.
29.04.2023 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 2705
Reģ: 29.01.2009
Pilgrim @ 29.04.2023 17:29
Jā,tas tagad tāds trends.Māsa čato ar vienu vīrieti pusotru gadu,tā arī nav tikušies ?

Nav tas trends, tur kāda cita hui*nja apakšā.
Es arī uz tādu uzrāvos, bet tas bija Covida laikos, kad mājsēdes, visi krogi, kino, u.c. randiņvietas ciet, slapjš rudens, ziema, visi mirst kā mušas. Nu labi, likās legit. Kad jau visi ierobežojumi mazinājās, sāka vēl kaut kādas jau acīmredzamas muļķības stāstīt, kāpēc nevar tikties.
Beigās, protams, izrādījās precējies un tādu kā es viņam vēl pilna paduse bija. Uzzināju to pilnīgi nejauši no vienas citas meitenes, kas arī bija tajā pat harēmā. Latvija tomēr maza.
Lai māsa lec nost no tā beigtā zirga, cik ilgi vēl ar tādu jās.
29.04.2023 22:35 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
SALOMEJA @ 29.04.2023 22:28
Pie tam sievieti, kas tinderī atklāti meklē attiecības, daudzi džeki automātiski noraksta kā "izmisušu, kas noteikti vnk grib apprecēties un dabūt no manis bērnu, jo viņai tuvojas skarbie 25/30/35/40..."
Domāju, ka sieviete ar šādiem uzstādījumiem tinderī uzreiz ir zaudētājos un pilnīgi ticu, ka džeki ir gatavi čatot, sextingot, bet tikties slinko, jo var atrast vieglākus variantus. Šādas sievietes patur čatā plānam B.
Man ir draudzene, kam tinderī neveicās, līdz atteicās no klasisko attiecību uzstādījuma. Starp citu, smuka meitene, bet bija daudzi "čatotāji", kam bija slinkums tikties - jo zināja, ka sex nebūs 100%.
Ļoti laba stratēģija no meitenes puses, ja grib paātrināt tikšanos - ir jāpiekrīt seksa randiņiem vai jādod tāds vibe iekš bio.
Tās kuras grib pa nopietno, man nenormāli besī, pat negribas sarakstīties ar tādām, kur nu vēl uz randiņu iet.
Tur vesals testa režīms jāiziet, kamēr līdz seksam tiek. Nafig tādu čakaru un mocības.
29.04.2023 22:39 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 29.04.2023 22:39
Ļoti laba stratēģija no meitenes puses, ja grib paātrināt tikšanos - ir jāpiekrīt seksa randiņiem vai jādod tāds vibe iekš bio.
Tās kuras grib pa nopietno, man nenormāli besī, pat negribas sarakstīties ar tādām, kur nu vēl uz randiņu iet.
Tur vesals testa režīms jāiziet, kamēr līdz seksam tiek. Nafig tādu čakaru un mocības.

Aldi, tu negribi vienkārši sākt maksāt par seksa pakalpojumiem?
29.04.2023 22:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 29.04.2023 22:41

Aldi, tu negribi vienkārši sākt maksāt par seksa pakalpojumiem?
Jums pašām seksu negribas? Priekš kam tad tikties ar pretējo dzimumu?
Ir sex - ir randiņš, nav sex - nav randiņu.
29.04.2023 22:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mīļās meitenes, es nesaprotu, nu ko var visu laiku nīdēt par to, ka visos šitajos badoo un Tinderos ir pilns ar jākļiem. Tā bija pirms pieciem gadiem, tā bija pagājušo gad un tā ir vel šodien. Gribi ko nopietnu, apbruņojies ar pacietību un izsijā graudus no pelavām. Nevis rakstās mēnešiem, ņaud, ka mekle attaisnojumus tikšanās reizēm, neatbild, vai vispār pazūd kolīdz piedāvā randiņu. Tā vienkārši ir. Un sen jau tā. Tā vienkārši ir tāda vide. Ar katru ko saraksties vai kuram abpusēja simpātija, nevajag mentāli apprecēties un uztvert kā īsto un vienīgo.
29.04.2023 22:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aldis15 @ 29.04.2023 22:48
Jums pašām seksu negribas? Priekš kam tad tikties ar pretējo dzimumu?
Ir sex - ir randiņš, nav sex - nav randiņu.

Aldi, tu pats sev neapnīc dažreiz?
29.04.2023 22:49 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 29.04.2023 22:39
Ļoti laba stratēģija no meitenes puses, ja grib paātrināt tikšanos - ir jāpiekrīt seksa randiņiem vai jādod tāds vibe iekš bio.
Tās kuras grib pa nopietno, man nenormāli besī, pat negribas sarakstīties ar tādām, kur nu vēl uz randiņu iet.
Tur vesals testa režīms jāiziet, kamēr līdz seksam tiek. Nafig tādu čakaru un mocības.

Cik ilgi turpināsi iestāstīt sievietēm te forumā,ka ir jāmainās un jālec gultā ar svešinieku jau pirmajā randiņā?
29.04.2023 22:53 |
 
Reitings 216
Reģ: 22.01.2020
.Eksperte. @ 29.04.2023 22:24

Sieviete beigās pati ar saviem komentāriem tikai apstiprināja, ka viņai ir problēmas. Un es domāju, ka ne ar izskatu, bet gan izteiksmes stilu, ja jau viss aptrūkstas pie komunikācijas. Es pieļauju, ka viņai pašai ar sevi dažreiz ir grūti.
Man nav nekādu problēmu ar izteiksmes stilu, komunikāciju utml. Un ar sevi sadzīvoju lieliski. :) Varbūt problēma ir tajā, ka jau no paša sākuma vīrietim pasaku, ka mani interesē tikai nopietnas attiecības, tas norādīts arī profilā. Un kā jau te minēja- šādas sievietes vīriešiem paliekot plānā B, jo nav jau brīnums, ka Tinderis ir slabens ar to, ka viegli dabūt seksu. Protams, ka var dabūt arī nopietnas attiecības un mūža loves. Manas divas visnopietnākās attiecības ir bijušas ar tinder džekiem. 😀 Bet tieši pēdējos gados liekas, ka pagrūti ar to džeku kontingentu, kurus vispār apsvērt par vērtīgu match :)
29.04.2023 22:55 |
 
Patīk
Reitings 2067
Reģ: 22.05.2019
KleraMarta @ 29.04.2023 22:55
Man nav nekādu problēmu ar izteiksmes stilu, komunikāciju utml. Un ar sevi sadzīvoju lieliski. :) Varbūt problēma ir tajā, ka jau no paša sākuma vīrietim pasaku, ka mani interesē tikai nopietnas attiecības, tas norādīts arī profilā. Un kā jau te minēja- šādas sievietes vīriešiem paliekot plānā B, jo nav jau brīnums, ka Tinderis ir slabens ar to, ka viegli dabūt seksu. Protams, ka var dabūt arī nopietnas attiecības un mūža loves. Manas divas visnopietnākās attiecības ir bijušas ar tinder džekiem. ? Bet tieši pēdējos gados liekas, ka pagrūti ar to džeku kontingentu, kurus vispār apsvērt par vērtīgu match :)

Izbaudi brīvāk iepazīšanās un randiņu procesu, nerunājot par tām nopietnām attiecībām.
29.04.2023 23:03 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
KleraMarta @ 29.04.2023 22:55
Man nav nekādu problēmu ar izteiksmes stilu, komunikāciju utml. Un ar sevi sadzīvoju lieliski. :) Varbūt problēma ir tajā, ka jau no paša sākuma vīrietim pasaku, ka mani interesē tikai nopietnas attiecības, tas norādīts arī profilā. Un kā jau te minēja- šādas sievietes vīriešiem paliekot plānā B, jo nav jau brīnums, ka Tinderis ir slabens ar to, ka viegli dabūt seksu. Protams, ka var dabūt arī nopietnas attiecības un mūža loves. Manas divas visnopietnākās attiecības ir bijušas ar tinder džekiem. ? Bet tieši pēdējos gados liekas, ka pagrūti ar to džeku kontingentu, kurus vispār apsvērt par vērtīgu match :)

Un tieši kas tev sāp? Tas, ka norādi savas vērtības un otrā galā tās neatbilst tavèjām? Norauj nomunikāciju un ej pie nākamā.
29.04.2023 23:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Annija35 @ 29.04.2023 23:03

Izbaudi brīvāk iepazīšanās un randiņu procesu, nerunājot par tām nopietnām attiecībām.

Vispār ļoti labs padoms. No tām, kuras ļoti uzsver cik viss stabili un nopietni nāk tāds kā smagums. Sākumam ir labi izstāstīt savu nostāju, taču sākumam arī ir jābūt vieglam.
29.04.2023 23:10 |
 
Reitings 7387
Reģ: 09.09.2021
Varat jau mālēt sev ciet acis cik jūs esat superīgas un smukas, bet fakts kā tāds labas partijas nemētājas ilgi apkārt. Paskatāties pašas savā paziņu lokā - ņemamākie un smukākie eksemplāri sen ir nopietnās attiecībās/precējušies/ar bērniem. Vienalga kādās kombinācijās, bet nav vieni. Tie kas ir vieni vai vienas, nav smuki un ir kādu defektu, kas citiem nepatīk. Banāli runājot, Tev var pumpas uz sejas reizi mēnesī, bet citi asociē tikai ar pumpām un nebūs ar Tevi attiecībās.
Kaut vai piemērs, nīstā šejienes Jelinska. Nu nebūs viņa nekad viena. Ja jau dabūja Fiļu ātri, tad apzinās, ka ir smuka. 😀
29.04.2023 23:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 29.04.2023 22:48
Jums pašām seksu negribas? Priekš kam tad tikties ar pretējo dzimumu?
Ir sex - ir randiņš, nav sex - nav randiņu.

Vecīt, tu gadiem dzīvodams sieviešu forumā vēl neesi sapratis, ka - nē, sekss citiem nav vienīgais iemesls, lai tiktos?
Vai arī tiešām tomēr troļļo?
29.04.2023 23:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 29.04.2023 22:48
Jums pašām seksu negribas? Priekš kam tad tikties ar pretējo dzimumu?
Ir sex - ir randiņš, nav sex - nav randiņu.

Un vēl, vispār interesanti … itkā sievietes interesē tikai seksam, bet Dievietē gatavs pļāpāt un pļāpāt, tikai ar sieviešu kompāniju!
29.04.2023 23:20 |
 
Reitings 7387
Reģ: 09.09.2021
Atcerējos, Tiktokā ir tāda Madara ar sarkaniem matiem, kura liek video par vīriešiem, kādi visi ir cūkas, it kā jokojoties, it kā nopietni. Viņa šķielē. Video tas ir redzams. Komentāros vīrieši viņai dirš virsū. Jūs domājat ka randiņā laikā to var noslēpt? Protams, viņa būs viena. Kamēr nebūs vīrietis, kurš pieņems šķielēšanu. Un aizstāvēm jautājums - jūs tiešām, tiešām pašas tiktos ar vīrieti, kurš šķielē, ja ir eksemplāri, kuri nešķielē?
29.04.2023 23:20 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Lula @ 29.04.2023 23:20

Un vēl, vispār interesanti … itkā sievietes interesē tikai seksam, bet Dievietē gatavs pļāpāt un pļāpāt, tikai ar sieviešu kompāniju!
ir sex ir vēlme tikties un pļāpāt.
Nav sex, nav vēlmes, nav tikšanās.
Viss ir tieši tik vienkārši.
29.04.2023 23:25 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 29.04.2023 23:25
ir sex ir vēlme tikties un pļāpāt.
Nav sex, nav vēlmes, nav tikšanās.
Viss ir tieši tik vienkārši.

Tad jau Aldis šeit ir medībās 😁
29.04.2023 23:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits