Kaimiņu suns rej viens pats

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Tātad mani "foršie" kaimiņi pirms kāda laiciņa paņēmuši suni. Problēma tāda, ka pa dienu sākot no plkst 7:50 neviens nav mājā un atgriežas mājā tikai ap 18:00
Man šodien brīvdiena, gribās pagulēt, bet suns rej visu dienu un gaudo. Un vispār neaizveras nevienu sekundi.
Ko lai dara? Šitā ir 5 dienas nedēļā
Taisni dusmas ir, kā viņi 'staigā' ar to suni... abi vecie (ap 35g ) neiet ar viņu ārā. Viņiem divi bērni ir un meitene iziet pa durvīm, apskrien ap mājas stūri un skrien atpakaļ augšā. Baigā jau 'staigāšana' nebiju paspējusi pat sniegu no stikla noslaucīt vēl ziemā
Jēga kaut ko teikt viņiem nav nekāda. Pilnīgi pie pakaļas. Kad vasaras naktī aizrādīju par skaļu mūziku un dzeršanu, gandrīz pati par galvu dabūju
Sienas te ir tik plānas, ka liekas rej un gaudo man otrā istabā
18.04.2023 08:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 13.04.2023
Sarma1986 @ 18.04.2023 21:37

Vest savu kranci uz suñu skolu. Ja tam nav naudas, tad nav jātur kranči. Kā arī sīkie, ja brēc, tad saprāta robežās, savukārt, ja gaudo 24/7, tad uz mežu jāpārcełas radītājiem ar savu defektīvo atvasi nevis kaimiñiem gadiem jāklausās.

Vēl viena agresīva babene.😂
Un tādas kā tu, redz jebkurā tekstā iemeslu pabrēkt - es rakstīju PĀRIS STUNDAS, šī izlasa 24/7. Defektīva atvase esi tu, kas šajā pasaulē redz tikai savu degungalu. Pretīgie ļaudis, kas nesaprot, kas ir kucēns, kuram suņu skola TIKAI SĀKAS no 4 mēn, un ar vienu reizi neviens viņam neiemācīs uzvesties, lai kaimiņiene Ļuda ar pretīgu raksturu mierīgi lasa avīzi pie panorāmas. 👌
19.04.2023 09:39 |
 
Reitings 46
Reģ: 13.04.2023
Jūs, meitenes, ar tādu attieksmi “man visi parādā, es te pasaules naba” tālu netiksiet. Dzīve ir pilna ar negatīvām emocijām, un jūs pašas tās sev vairojat ar tādu noskaņojumu pret visu, kas jūsu karaliskajai dabai traucē. Nolaižaties tak no debesīm 😊
19.04.2023 09:44 |
 
Reitings 122
Reģ: 18.04.2023
Izklausās ka problēma, kāpēc viņš vispār rej, ir tas, ka viņam nav normālas aktivitātes. Tas ir normāli, ja suns ik pa laikam ierejas, kad saimnieki nav mājās, ja viņš piemēram dzird troksni koridorā - viņš sargā savu māju, tāds ir instinkts. Bet riet 24/7, tur ir problēma ar saimniekiem. Man arī ir suns un viņš piemēram pieprasa 2h intensīvu aktivitāšu/pastaigu laiku ārā dienā, lai pārējā laikā būtu mierīgs un mājās gulētu. Bija dienas, kad biju galīgi slima viena ar suni, un viņš dabūja izskriet mazāk, tik, cik nu es varēju kustēt, ap 1 h. Tas uzreiz bija manāms suņa uzvedībā, ka viņš nav apmierināts un sākās tāda riešana dzīvoklī, kādu viņš citreiz nekad neizpilda, kad ir izkustējies.
Ja vēl gaudo, nu tur labi nav.. iespējams, viņi vispār to prombūtnes laiku viņu tur kaut kādā būrī, lai negrauztu mēbeles. Izklausās pēc ļoti nelaimīga suņa.
Noteikti jārunā ar saimniekiem un ja turpinās, tad kā jau te teica, jāzvana par dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpumu, lai pārbauda dzīvokli.
Šajā situācijā sunītis ir cietējs, bet Tu vari viņam palīdzēt un nosūdzēt lohus-saimniekus un pie reizes arī izpalīdzēt pati sev!
19.04.2023 10:25 |
 
Reitings 2542
Reģ: 05.12.2021
Nu paklausies. Suņi ir suņi. Es neaizstāvu cilvēkus, kas reāli neved ārā suņi unn viņš tiešām no garlaicības un aktivitātes trūkuma, jūk prātā. Bet nu suņi rej. Man suns visu dienu dzīvo pagalmā. Skrienu dauzās un kustas visu dienu. Pagalms liels. Bet kad ar vīru esam darbā, suns dzīvo voljera. Kamēr esam mājās. Un, iedomājies, viņs tur rej. Un ko man tagad darīt? Iespiest istabā uz visu dienu vai pie īsas ķēdes? Viņš rej jo ir garlaicīgi, bet nu tā ir. Nesaku, ka situācijas vienādas, bet nu.... Ne visi suņi un īpašnieki tagad ir jāvaino, jo suns rej.
19.04.2023 10:32 |
 
Reitings 123
Reģ: 15.07.2022
Piedāvājat kaimiņiem, lai iegādājas suņu pretriešanas siksnu. Iespējams, viņi nemaz nezin, ka sunis rej un smilkst, kad viņi nav mājās.
Ps. Pirms nebiju mājās uzstādījusi kameru, es arī nezināju, ka mans “kaķītis” ņaud visu laiku.
19.04.2023 11:49 |
 
Reitings 123
Reģ: 15.07.2022
https://failiem.lv/u/9xub7mkgx
Tik tagad ievēroju, mūždien problēmas jums 😀🙈
19.04.2023 12:05 |
 
Patīk
Reitings 30433
Reģ: 12.10.2022
Mimii13 @ 19.04.2023 09:44
Jūs, meitenes, ar tādu attieksmi “man visi parādā, es te pasaules naba” tālu netiksiet. Dzīve ir pilna ar negatīvām emocijām, un jūs pašas tās sev vairojat ar tādu noskaņojumu pret visu, kas jūsu karaliskajai dabai traucē. Nolaižaties tak no debesīm ?
Kas tevi aizskāra no šiem viedokļiem? Tas, ka suns rej 24/7 un tas nav normāli? Sāksim ar to, ka tas nav labi sunim. Tāpat kā zīdainis nebrēc 24/7, un ja brēc , tad kaut kas nav kārtībā. Tas pats ar suni.
19.04.2023 18:29 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mimii13 @ 19.04.2023 09:37

Agresīva ? skaidrs, kādas tantes staigā mūždien neapmierinātas un bļaustās uz katra stūra☺️
Tev būtu jāpalasa literatūra un mazliet jāpadomā, KUR tu dzīvo. Esi tik pret jebkurām skaņām - welcome to lauki ārpus pilsētas, klausīsies putnu skaņās ?

Egoiste👎skaidrs, kādi pusaudži un viņu vecāki uzpiež visiem citiem, klausīties riešanu un gaudošanas koncertu aiz sienas.
Tev būtu, jāieborē savā galvā, ka ja nav laika nodarboties ar suņiem, tad tie nav domāti tev īpaši, dzīvei dzīvoklī.
Un dēļ tādām, kā tu ari cilvēki nedzird pa logu putnu skaņas.
19.04.2023 18:37 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Kas par sugu tam sunim? Haskijs, vai? Tie parasti gaudo kā negudri.
Jebkurā gadījumā te variantu ir maz, runāt jau var, jo apzinīgi saimnieki noteikti vestu uz suņu skolu, vismaz nedaudz to gaudošanu kupētu. Bet ar pofigistiem īsti daudz ko neiesāksi. Iesaku ausu aizbāžņus un tēmēt uz citu dzīvesvietu.
19.04.2023 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Sasmējos par to, 35 un veci😅 es vēl domāju, ka esmu jauna😄
Domāju, neko īpaši nepanāksi šajā situācijā, ja jau aizrādot par trokšņošanu nepalīdzēja, tad par suni vispār neklausīsies. Suns rej aiz garlaicības, suni vajag kārtīgi nodzīt, lai viņš pa dienu guļ. No rīta kārtīgi izskrieties, lai pa dienu miers, un vakarā- lai naktī miers. Īsti nesaprotu šādus suņu saimniekus, kas paņem suni, un abi pa dienu līdz vakaram ir darbā. Tad ir jāņem kaķis, ja pa dienu neviena nav. Sunim vajag daudz aktivitāšu! Var jau protams zvanīties attiecīgiem dienestiem, bet saimniekiem tikai izteiks brīdinājumu, suni neviens no turienes neizņems. Situācija ir bezcerīga, piedod, bet tā nu tas ir.
19.04.2023 19:20 |
 
Reitings 46
Reģ: 13.04.2023
CallMeAnnika @ 19.04.2023 18:29
Kas tevi aizskāra no šiem viedokļiem? Tas, ka suns rej 24/7 un tas nav normāli? Sāksim ar to, ka tas nav labi sunim. Tāpat kā zīdainis nebrēc 24/7, un ja brēc , tad kaut kas nav kārtībā. Tas pats ar suni.

Lūdzu lasi uzmanīgāk 😊
19.04.2023 21:25 |
 
Reitings 46
Reģ: 13.04.2023
Beverly Hilza @ 19.04.2023 18:37

Egoiste?skaidrs, kādi pusaudži un viņu vecāki uzpiež visiem citiem, klausīties riešanu un gaudošanas koncertu aiz sienas.
Tev būtu, jāieborē savā galvā, ka ja nav laika nodarboties ar suņiem, tad tie nav domāti tev īpaši, dzīvei dzīvoklī.
Un dēļ tādām, kā tu ari cilvēki nedzird pa logu putnu skaņas.

Atsaucās lielā suņu saimniece, kas no 1 komentāra māk secināt par visu manu dzīvi, bravo! 😂
Pusaudzis, izskatās, te esi tu, ja uzskati, ka pasaule griežas tikai ap tevi. Atšķiros no tādām dāmītēm kā tu ar to, ka māku saprast un iejusties cilvēku ādā. Nevis skriet bļaustîties un saukt policiju. Jums te lielākajai daļai - nepatīk? SAUC POLICIJU!!! It kā policijai vairs nodarboties nav ar ko. Akd, kur tik tauta dusmīga mums.
Nē, mans suns negaudo un nerej 24/7, tiek izvests garās pastaigās un aktivitātēs, un no kurienes jūs raujat savus secinājumus nesaprotu 😂 un tu nu tiešām man nenoteiksi, kas man der un kas nē 😂 atradusies.
19.04.2023 21:28 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Mimii13 @ 19.04.2023 21:28

Atsaucās lielā suņu saimniece, kas no 1 komentāra māk secināt par visu manu dzīvi, bravo! ?
Pusaudzis, izskatās, te esi tu, ja uzskati, ka pasaule griežas tikai ap tevi. Atšķiros no tādām dāmītēm kā tu ar to, ka māku saprast un iejusties cilvēku ādā. Nevis skriet bļaustîties un saukt policiju. Jums te lielākajai daļai - nepatīk? SAUC POLICIJU!!! It kā policijai vairs nodarboties nav ar ko. Akd, kur tik tauta dusmīga mums.
Nē, mans suns negaudo un nerej 24/7, tiek izvests garās pastaigās un aktivitātēs, un no kurienes jūs raujat savus secinājumus nesaprotu ? un tu nu tiešām man nenoteiksi, kas man der un kas nē ? atradusies.

Atradusies lielā cilvēku pazinēja, eksperte, kura citiem norādis, ka viņiem ir jasaprot, kur viņi dzīvo! Un tu varesi nesatruakties ja? ! Izkūkojusies.
Cilvēki ir novesti no pilsētas skaņām un trokšņiem! Savas atskaites par saviem suņiem vari nodot kādam citam!
Tu nemācīsi man un citiem cilvēkiem, kur ir jādzīvo!😘Lai jauka diena!
19.04.2023 21:57 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
fioanaa @ 19.04.2023 19:06
Kas par sugu tam sunim? Haskijs, vai? Tie parasti gaudo kā negudri.
Jebkurā gadījumā te variantu ir maz, runāt jau var, jo apzinīgi saimnieki noteikti vestu uz suņu skolu, vismaz nedaudz to gaudošanu kupētu. Bet ar pofigistiem īsti daudz ko neiesāksi. Iesaku ausu aizbāžņus un tēmēt uz citu dzīvesvietu.

Nopietni? 😄
Katram cilvēkam, kuram pieder dzīvoklis, tagad būs jāpārvācās deļ skaļiem kaimiņiem? Trokšņotāji varēs turpināt uzdzīvot, bet citiem deļ viņiem būs jakrāmē čemodāni un jaiet prom? Un kurš būs uzvarētajs!? Tas kurš izzēd citus?
19.04.2023 22:07 |
 
Reitings 46
Reģ: 13.04.2023
Beverly Hilza @ 19.04.2023 21:57

Atradusies lielā cilvēku pazinēja, eksperte, kura citiem norādis, ka viņiem ir jasaprot, kur viņi dzīvo! Un tu varesi nesatruakties ja? ! Izkūkojusies.
Cilvēki ir novesti no pilsētas skaņām un trokšņiem! Savas atskaites par saviem suņiem vari nodot kādam citam!
Tu nemācīsi man un citiem cilvēkiem, kur ir jādzīvo!?Lai jauka diena!

Tad tev to norādīs policijas darbinieks, kuru tu sauksi bezjēgā, lol 😂
20.04.2023 08:03 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Mums kaimiņos arī ir suns, kurš rej 24/7 bez apstājas. Tici man, jau sen gribam aizvest viņu uz Ķīnu, jo izgulēties nevar neviens.
20.04.2023 10:35 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Kaimiņiem rēja suns, kamēr bija viens. Tad viņi paņēma otru. Palika klusāk, BET, kad sāka tad abi kopā. Tieši taisījām remontu un uzlikām skaņas izolāciju tai sienai, bet līdz tam, darbs no mājām bija interesants :D Un tad viņi pārvācās.
20.04.2023 10:43 |
 
Reitings 98
Reģ: 20.06.2023
goodmorning @ 18.04.2023 08:34
Tātad mani "foršie" kaimiņi pirms kāda laiciņa paņēmuši suni. Problēma tāda, ka pa dienu sākot no plkst 7:50 neviens nav mājā un atgriežas mājā tikai ap 18:00
Man šodien brīvdiena, gribās pagulēt, bet suns rej visu dienu un gaudo. Un vispār neaizveras nevienu sekundi.
Ko lai dara? Šitā ir 5 dienas nedēļā
Taisni dusmas ir, kā viņi 'staigā' ar to suni... abi vecie (ap 35g ) neiet ar viņu ārā. Viņiem divi bērni ir un meitene iziet pa durvīm, apskrien ap mājas stūri un skrien atpakaļ augšā. Baigā jau 'staigāšana' nebiju paspējusi pat sniegu no stikla noslaucīt vēl ziemā
Jēga kaut ko teikt viņiem nav nekāda. Pilnīgi pie pakaļas. Kad vasaras naktī aizrādīju par skaļu mūziku un dzeršanu, gandrīz pati par galvu dabūju
Sienas te ir tik plānas, ka liekas rej un gaudo man otrā istabā

Varbūt ar bērniem jārunā, vai tie var izvest, paspēlēties. Vai ir suņu laukums, kāda vieta laukā, kur spēlēties.
01.07.2023 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits