Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Nīderlande/Vācija

 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Sveiki, es ar savu partneri esam nolēmuši pamest Latviju un doties peļņā uz ārzemēm. Esam nolēmuši braukt strādāt uz Nīderlandi vai Vāciju. Tā kā nekādu baigo paziņu caur kurieni tur dabūt darbu nav, tad saprotams,ka jāizmanto aģentūra. Vai kāds var ieteikt tiešām labu aģentūru ar dzīves vietu nodrošinātu un pastāstīt reālo pieredzi ar šīm aģentūrām jo iepriekš neesam strādājuši ārzemēs. Kāda ir summa jāmaksā šīm aģentūrām un varbūt vispār kādi ieteikumi šādi pārceļoties strādāt? Abi esam gatavi strādāt dažādus darbus un ir angļu valodas zināšanas.
16.04.2023 20:09 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Es ieteiktu visu info meklēt FB grupās - Latvieši Vācijā, Latvieši Nīderlandē. Tur Tev sniegs vairāk info, paskaidros kas un kā, dalīsies pieredzē utt. 👍🏻
Vienīgais, ko varu vēl piebilst, ka Nīderlandē būs vieglāk ar angļu valodu, Vācijā tomēr vajag vācu valodu, Vācijā angļu valoda īsti nepalīdzēs, lai atrastu darbu vai nokārtotu visus papīrus.
16.04.2023 20:31 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
vivii @ 16.04.2023 20:31
Es ieteiktu visu info meklēt FB grupās - Latvieši Vācijā, Latvieši Nīderlandē. Tur Tev sniegs vairāk info, paskaidros kas un kā, dalīsies pieredzē utt. ??
Vienīgais, ko varu vēl piebilst, ka Nīderlandē būs vieglāk ar angļu valodu, Vācijā tomēr vajag vācu valodu, Vācijā angļu valoda īsti nepalīdzēs, lai atrastu darbu vai nokārtotu visus papīrus.

Jup, par valodām taisnība. Ja salīdzina, tad NL būs daudz vieglāk.
16.04.2023 22:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits