Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukums

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas Damas.
Es velos padalities ar jums ar savu crazy situaciju. Kada izveidojas vakar vakara. Esam kopa ar draugu 5gadus kopa ir kopigi 2 berni. Vakar vins pazinoja ka nevar but ar mums kopa vairs Jo galigi traks ir no berniem. Nevelas doties majas Jo berni kliedz un utt. Jo viniem ir tas vecums ka skrien kliedz utt. Bet tas jau viniem ir no prieka kad tetis ir maja izradas vina prieksa.
To jau mes lenam esam samazinajusi.
Beigas vins vakar ieradas ap pusnakti maja normali 18vakara butu maja teica ka vinam vajadzeja ar kadu izrunaties par so visu. Plus ari daudz stress darba ok.
Beigas stasta man ka vinam itka esot jutas pret to personu ar ko izrunajas vina vinu atbalstot utt. Nekas viniem nav bijis vnk viegls filtrs darba utt.
Es biju salauzta kad vins man to pateica. Es domaju mana dzive ir beigusies. Ka tu vari atrast komnfortu kada kurs tev nemaz nepazist.
Vins raud un saka es tevi milu bet man vajag bridi atseviski no jums vins velas paris dienas doties pie savas mamma’s vina dzivo musu pilseta.
Bet es neticu savam ausim ko es dzirdeju pamest savu milito cilveku bernus tikai del ta ka mums ir problemas ar berniem tagad. Es velos saglabat attiecibas bet es nesaprotu ka to lai izdara un ka lai es vinam ticu.
15.04.2023 08:23 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Manuprāt, normāli būtu problēmas risināt ģimenē, nevis bēgt un iesaistīt trešās personas..
15.04.2023 08:52 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Vīrietis ir vājš, nav gatavs uzņemties atbildību par ģimeni un bērniem, kurus pats ir radījis, vieglāk visu pamest un sākt no nulles ar citu cilvēku, nemaz neaizdomājoties, ka scenārijs pēc 5 gadiem ar viņu, visticamāk, atkārtosies. Daudzi vīrieši ir vāji mūsdienās, diemžēl. Pie mazākajām grūtībām padodas.
15.04.2023 09:08 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Ka tu vari atrast komnfortu kada kurs tev nemaz nepazist.

Citreiz vieglāk atvērties un izstāstīt savu bēdu svešiniekam tiešā iemesla dēļ, ka viņš tevi nepazīst.
Runājot par konkrēto situāciju, īsti nesaprotu šitos “tēviņus”, kas noguruši no bērniem. Un mammas nenogurst? Papucītis aizlaidīsies, bet ko mamma, kas viņai brīvdienu iedos?
Situācija nebūt nav viegla un man ļoti žēl, ka tas tev ir jāpiedzīvo, bet padomā, vai tiešām vēlies būt kopā ar tādu cilvēku, kas grūtībās visu uzkrauj tev, kamēr pats bēg prom? Ko tas vispār nozīmē, ka mīl tevi, bet bērni viņu padarot traku? Saprotu, ka bērnu audzināšana nav pastaiga pa parku, tomēr attiecībās cilvēki parasti cenšas problēmas risināt kopā nevis viens aizbēg un atstāj visu uz otra pleciem. Vai viņš ir vispār pajautājis, kā tu jūties, vai tu neesi nogurusi, vai tev nevajag kādu atpūtas brīdi no bērniem?
Lai attiecības turpinātos, tas ir jāgrib abām pusēm. Un ne tikai jāskrien runāties ar kaut kādu kolēģi vai paziņu, bet arī jāizrunājas atklāti ar cilvēku, ar ko tu esi attiecībās, lai saprastu, kā rīkoties tālāk, jo tā to atstājot agri vai vēlu nekas labs nebūs. Viņš nevar bēgt pie mammas katru reizi, kad ir problēmas. Ja abi esat tam gatavi, noteikti iesaku pamēģināt pāru terapiju, bet tas ir tiešām jāgrib abiem un jābūt gataviem būt atklātiem par savām jūtām, citādi nekas nemainīsies.
15.04.2023 09:18 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Tā notiek, kad jūtas pazūd... viņš saka, ka Tevi mīl, jo nevēlas Tevi sāpināt. Patiesībā tur jau viss ir beidzies no viņa puses. Tici man, ja patiešām mīl, nekas, pilnībā nekas nekaitina. Tu mīli jebkurus apstākļus, kaas saistās ar šo mīlošo personu. Savukārt, ja jūtas beigušās vai iet uz beigām, tad sāk kaitināt pilnībā viss- bērni, ēdiens, uzvedība, izskats, runas veids, utt, jebkura darbība. Tāpēc es domāju, pareizāk būtu viņam neko nepraīt, un nedomāt, kāpēc tā-mīl, bet aiziet. Nemīl. Diemžēl nemīl. Jāpalaiž bez liekiem jautājumiem. Jāpieņem situācija. Ja pēkšņi vienā dienā atjēgsies, un atgriezīsies, tad tam ir jānotiek pēc viņa paša iniciatīvas, nespiežot, un vispār nerunājot ar viņu par šo. Gribēs-vienmēŗ atradīs iespēju, kā atkal atgriezties. Bet noteikti nevajag viņu nomocīt ar jautājumiem-kāpēc tā, kāpēc tad, tu aizej, ja mīli, utt. Jo viņu tas var vēl vairāk sadusmot, un, protams, acīs nepateiks, bet pie sevis nodomās- vai tiešām tu to nesaproti?!
15.04.2023 09:28 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Brendija @ 15.04.2023 09:28
Tā notiek, kad jūtas pazūd... viņš saka, ka Tevi mīl, jo nevēlas Tevi sāpināt. Patiesībā tur jau viss ir beidzies no viņa puses. Tici man, ja patiešām mīl, nekas, pilnībā nekas nekaitina. Tu mīli jebkurus apstākļus, kaas saistās ar šo mīlošo personu. Savukārt, ja jūtas beigušās vai iet uz beigām, tad sāk kaitināt pilnībā viss- bērni, ēdiens, uzvedība, izskats, runas veids, utt, jebkura darbība. Tāpēc es domāju, pareizāk būtu viņam neko nepraīt, un nedomāt, kāpēc tā-mīl, bet aiziet. Nemīl. Diemžēl nemīl. Jāpalaiž bez liekiem jautājumiem. Jāpieņem situācija. Ja pēkšņi vienā dienā atjēgsies, un atgriezīsies, tad tam ir jānotiek pēc viņa paša iniciatīvas, nespiežot, un vispār nerunājot ar viņu par šo. Gribēs-vienmēŗ atradīs iespēju, kā atkal atgriezties. Bet noteikti nevajag viņu nomocīt ar jautājumiem-kāpēc tā, kāpēc tad, tu aizej, ja mīli, utt. Jo viņu tas var vēl vairāk sadusmot, un, protams, acīs nepateiks, bet pie sevis nodomās- vai tiešām tu to nesaproti?!

Nepiekrītu, ka ja mīl, tad pilnīgi nekas nekaitina. Arī tuvākais cilvēks var darīt kaut kādas lietas, kas šķiet nesaprotams vai kaitinošas. Tikai lieta tāda, ka ja patiešām otru mīli, tad mīli ar ar visām “dīvainībām” un pieņem otru tāds, kāds viņš ir, pat ja kaut kādas rīcības reizēm mēdz nokaitināt.
Nepiekrītu arī par nomocīšanu ar jautājumiem. Manuprāt, otrai pusei ir tiesības zināt, kas notiek un kāpēc tāda attieksmes maiņa, un attiecībās jābūt atklātiem. Ja viņš tiešām grib attiecības turpināt, tad par problēmām ir jārunā, citādi nekas netiks atrisināts un viss sāksies no gala. Bet piekrītu, ka, iespējams, viņš tikai saka, ka mīl, jo bail atzīties un pateikt patiesību, ka jūtu vairs nav. Un, protams, ar varu nevienu nevar piespiest palikt. Tomēr vienkārši aiziet neko nesakot ir sava veida nežēlība, manuprāt.
15.04.2023 09:41 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
nē nu jā @ 15.04.2023 09:41

Nepiekrītu, ka ja mīl, tad pilnīgi nekas nekaitina. Arī tuvākais cilvēks var darīt kaut kādas lietas, kas šķiet nesaprotams vai kaitinošas. Tikai lieta tāda, ka ja patiešām otru mīli, tad mīli ar ar visām “dīvainībām” un pieņem otru tāds, kāds viņš ir, pat ja kaut kādas rīcības reizēm mēdz nokaitināt.
Nepiekrītu arī par nomocīšanu ar jautājumiem. Manuprāt, otrai pusei ir tiesības zināt, kas notiek un kāpēc tāda attieksmes maiņa, un attiecībās jābūt atklātiem. Ja viņš tiešām grib attiecības turpināt, tad par problēmām ir jārunā, citādi nekas netiks atrisināts un viss sāksies no gala. Bet piekrītu, ka, iespējams, viņš tikai saka, ka mīl, jo bail atzīties un pateikt patiesību, ka jūtu vairs nav. Un, protams, ar varu nevienu nevar piespiest palikt. Tomēr vienkārši aiziet neko nesakot ir sava veida nežēlība, manuprāt.

Bet tur jau tā lieta, ka vismaz uz doto brīdi viņš attiecības negrib turpināt. Skaidri un gaiši pateica, ka grib braukt pie mammas, un ka viņam vispār ir jūtas pret citu. Bet, kā jau teicu, ja viņš tomēr pēc tam gribēs kaut ko atsākt, tad vienmēr zinās atpakaļceļu mājās.
Saku, lai nenomoka ar jautājumiem, jo viņš tāpat taču nepateiks taisnību. Tas ir tikai teorijā, ka ir jāizrunājas. Bet praktikā neviens negrib otru sāpināt, sevišķi, ja ir ilgas attiecības un papildus tam vēl bērni. Un beigās vispār sanāks, ka no šīs izrunāšanās viens kļūs par meli, jo teiks, ka mīl, a otrs joprojām paliks nesaprašanā, kāpēc tad aiziet, ja "mīl". Tur viss ir skaidrs, tur nav nekas jāprasa.
15.04.2023 09:48 |
 
Reitings 1951
Reģ: 22.02.2023
nē nu jā @ 15.04.2023 09:41

Nepiekrītu, ka ja mīl, tad pilnīgi nekas nekaitina. Arī tuvākais cilvēks var darīt kaut kādas lietas, kas šķiet nesaprotams vai kaitinošas. Tikai lieta tāda, ka ja patiešām otru mīli, tad mīli ar ar visām “dīvainībām” un pieņem otru tāds, kāds viņš ir, pat ja kaut kādas rīcības reizēm mēdz nokaitināt.
Nepiekrītu arī par nomocīšanu ar jautājumiem. Manuprāt, otrai pusei ir tiesības zināt, kas notiek un kāpēc tāda attieksmes maiņa, un attiecībās jābūt atklātiem. Ja viņš tiešām grib attiecības turpināt, tad par problēmām ir jārunā, citādi nekas netiks atrisināts un viss sāksies no gala. Bet piekrītu, ka, iespējams, viņš tikai saka, ka mīl, jo bail atzīties un pateikt patiesību, ka jūtu vairs nav. Un, protams, ar varu nevienu nevar piespiest palikt. Tomēr vienkārši aiziet neko nesakot ir sava veida nežēlība, manuprāt.
Viņš pateica.Izbesījuši neaudzināti sīkie,gan jau mājās vienmēr bardaks,sieva dusmīga un nesakopusies.
Bet darbā jauka,saprotoša dūdiņa..kas tur nesaprotams.Klasika.
15.04.2023 09:50 |
 
Reitings 506
Reģ: 28.01.2023
Personīgi es tavā vietā vispār neko neprasītu, nejautātu. 1x mēnesī pazvanītu un pateiktu lai naudu ieskaita par bērniem un viss. Lai kratās pie mammas un savas jaunās “paziņas”. Tas nav piedodams, ka pieaudzis vīrietis ar diviem bērniem iet sūdzēties kaut kādai sievietei vispār ārpus ģimenes.
Cerams, ka tev iepriekš ir bijis vismaz darbs un tagad maksā tev naudas par bērnu kopšanu.
Neprasi viņam simtiem jautājumu kāpèc tā un kāpēc tu aizej ,ja ir jūtas, tikai vienīga pazemošanās un lūgšanās, tāpat viss skaidrs. Tas nav vīrietis bet gan kaut kāds puišelis kas skrien pa labi un kreisi, jo redz mājās bērni ir. Pasaki lai saliek mantas, šķiršanās un uzredzēšanos. Lai skaita alimentus un viss.
15.04.2023 10:08 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Saprotams,ka gribās šobrīd visu saprast un ir daudz jautājumu viņam-kāpēc utt.,bet vīrietis nav gatavs runāt un izrunāties un izvēlas vieglāko ceļu-bēgt no problēmu risināšanas,un patiesību visticamāk neteiks tāpat.
Un vai tiešām ir vērts glābt attiecības,ja ir iesaistīta cita?
Es laistu viņu prom,neko neprasot.
Sakārtotu jautājumus par bērniem,jo atbildību ir jāuzņemas abiem,nevar visu tev vienai uzkraut.
15.04.2023 10:09 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
LuckyStrike @ 15.04.2023 09:50
Viņš pateica.Izbesījuši neaudzināti sīkie,gan jau mājās vienmēr bardaks,sieva dusmīga un nesakopusies.
Bet darbā jauka,saprotoša dūdiņa..kas tur nesaprotams.Klasika.

Jap. Kam ir stresains darbs, viegli saprast, kādā vēl lielākā stresā iedzen tas, kad pēc garas darba dienas aizej mājās, bet tur priekšā kliedzoši sīkie un pārējais līdzi nākošais haoss.
15.04.2023 10:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 15.04.2023 10:40

Jap. Kam ir stresains darbs, viegli saprast, kādā vēl lielākā stresā iedzen tas, kad pēc garas darba dienas aizej mājās, bet tur priekšā kliedzoši sīkie un pārējais līdzi nākošais haoss.

Tu tākā attaisno to vīrieti?
15.04.2023 10:45 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
greece @ 15.04.2023 10:40

Jap. Kam ir stresains darbs, viegli saprast, kādā vēl lielākā stresā iedzen tas, kad pēc garas darba dienas aizej mājās, bet tur priekšā kliedzoši sīkie un pārējais līdzi nākošais haoss.

Njā, mammai ņemšanās visu dienu ar “kliedzošajiem sīkajiem” gan laikam vispār nekādu stresu nerada. Nabaga vīrietis. 🤡
15.04.2023 10:48 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Man šķiet daudzi vīrieši vispār izmanto iespēju ņemt haltūras un tēlot (vai arī būt) darbaholiķiem 24/7, tikai lai mājās nerādītos, jo objektīvi vieglāk ir sēdēt pie kompja, nekā vākt vairākus bērnus vienlaicīgi. Tikai dīvaini, ka tie paši vīrieši pēc tam uzskata, ka tās mātes jau neko īpašu nedara.
15.04.2023 11:04 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
nē nu jā @ 15.04.2023 10:48

Njā, mammai ņemšanās visu dienu ar “kliedzošajiem sīkajiem” gan laikam vispār nekādu stresu nerada. Nabaga vīrietis. ?

Iepriekšējās tēmās autore rakstīja, ka bērni iet dārziņā. Interesantas tās iepriekšējās tēmas, starp citu :D
15.04.2023 11:04 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Pastalkoju autori, izlasīju vecās tēmas, un ko lai saka... problēma problēmas galā. Vīrietis regulāri piesit kanti kolēģēm un ex-kolēģēm, neticams kapeikas pisējs kurš pat par paiku bērniem nesamaksās, pašiem bērniem psiholoģiskas (ja jau vienā brīdī pārtrauc runāt) un uzvedības problēmas. Pizģets. Autorei būtu nopietni jāpārdomā savu dzīvi, kāpēc viss tajā izvēršas tik slikti.
15.04.2023 11:16 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Kāpēc ar vīrieti, kurš jau ar pirmo grūtniecību sūtīja uz abortu, ir uztaisīti 2 bērni, plus nav apprecējis, kā vēlējies. Strīdi, kapeikpišana un šļūkšana pa kreisi ir bijusi visus gadus. Simtu gadu viņam tie bērni nebij vajadzīgi, bet par stulbu, lai uzvilktu prezervatīvu un par tizlu, lai kādai citai sievietei būtu vajadzīgs, tā nu abi mokās gadiem. Uztaisi vēl 3.bērniņu, lai līdz galam piesietu savu lūzeri. Sieviete ar smadzenēm jau pēc pirmā bērna būtu pasūtījusi, pieprasījusi alimentus un sen dzīvotu ar citu normālu vīrieti. Bet tev patīk tas viss, tad nu nežēlojies, izbaudi savu lielisko vīrieti.
15.04.2023 11:27 |
 
Reitings 4933
Reģ: 27.03.2023
Nu baigais ģēnijs, randiņo ar citām un aizsegu savai neuzticībai uzkrauj uz bļaujošiem bērniem. Un tagad pēc randiņa pēkšņi jāskrien ciemoties pie mammas. Jā varu iedomāties pie kādas “‘mammas” viņš aizbrauks.
Un fuj tām sievietēm, kas pinas ar precētiem un vairāku bērnu tēviem. Tur jau arī salmu čupa galvas vietā.
15.04.2023 11:28 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Paldies jums par komentariem
Pati stradaju pilnu slodzi pirmdien-piektdien nesezu maja berni iet bernudarza.
Pats pateica ka nesaprot ka simpatija uzradusies pret to sievieti. Teicu tu tiesam velies pamest mus pret cilveku kuru tu nemaz ta nepazisti. Teica ne es nezinu ko man darit. Ja miletu ka man saka tad ko tur Domat bet virietim laikam savadaka domasana neka sievietei 😞
15.04.2023 14:31 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Amyloid @ 15.04.2023 14:31
Paldies jums par komentariem
Pati stradaju pilnu slodzi pirmdien-piektdien nesezu maja berni iet bernudarza.
Pats pateica ka nesaprot ka simpatija uzradusies pret to sievieti. Teicu tu tiesam velies pamest mus pret cilveku kuru tu nemaz ta nepazisti. Teica ne es nezinu ko man darit. Ja miletu ka man saka tad ko tur Domat bet virietim laikam savadaka domasana neka sievietei ?

Es atvainojos, bet kurai jaunai, brīvai sievietei vajadzēs vīrieti, kurš ir precējies un ar bērniem? Vai arī tā sieviete pati jau ir ar bērnu bariņu?
Un, tiešām, jautājums - vīrietis bērnus gribēja? Tie bij plānoti?
15.04.2023 17:40 |
 
Reitings 748
Reģ: 14.05.2019
Es, iespējams, esmu skarba pret šādiem gadījumiem, bet, ja man otra pusīte pateiktu, ka ir šaubas, jūt simpātijas utt., tad tur ir durvis.
Nav man ko skriet pakaļ kādam, kam ir šaubas. Dzīve ir pārāk īsa un noteikti atradīsies, kāds, kurš mīl no sirds. :)
15.04.2023 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits