Rīga - pilsēta tikai mašīnām

 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Sveiki!
Mani jau sen ir nogurdinājis un nokaitinājis, tas ka visur, kur tik iet, brauc mašīnas, izņemot parkus, mežus)
cilvēkam bez auto, kā gājējam ir problemātiksi un nekomfortabli pārveitoties pa ielām, jo gājējiem atvēlēta vieta pārsvarā nav, izņemot celiņus, kur ir maza vieta, lai pārveitoties. Nonācu līdz sledzienam, ka visa Rīga pārsvarā ir domāta, tiem kas izvēlas parvietoties ar auto nevis kājām.Braucot ar velo arī problemātiski dēļ auto.
Nonācu pie slēdziena, ka paliks ar vien trakāk. Un nolēmu, to ka nākotnē vēlos pārvakties arpuss Rīgas.
Vai jums neliekas, ka mašīnu paliek ar vien vairāk?
Tiem, kas nepārvietojas ikdienā ar auto, kā jums liekas situācija Rīgā ar mašīnām? Jums tas apmierina un netraucē?
>jeb jūs to esat pieņēmuši, kā faktu un viss?
Varbūt, kāds domā līdzīgi,kam nav auto un arī ir noguris mūždien no auto uz ielām? 👍Zinu kā nākotnē tiešām nedzīvošu Rīgā.
29.03.2023 18:21 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.07.2023
iiieviiite @ 14.07.2023 20:17
Es savukārt kā velobraucēja esmu apdalīta. Uz ietvēm gājēji, kuriem priekšroka (piemēram, ja šaura ietve, ir bijis, ka pazvanu ar zvaniņu, lai palaiž, bet vecis sāk bļaut, lai lasos uz lielā ceļa vai vienkārši sieviete parādīja ar pirkstu uz ceļa, nelaižot.. lai gan es vienmēr pasaku paldies, ja gājēji palaiž garām). Uz lielajiem ceļiem ar mašīnām kopā arī grūti braukt, pirmkārt ātrums nav tas, sanāk aizkavēt mašīnas šaurās ielās nu un vispār tas ir bīstami, bail braukt. Dažās vietās, kur ir veloceliņi, gājēji tāpat atļaujās iet pa tiem, nedalot puses. Krč man šķiet velobraucēji ir paši apdalītākie uz ceļa, nekur viņiem īsti nav priekšroka, bet velo infrastruktūra ir, maigi sakot, bēdīga.

Daudzi gājēji zvaniņu uztver kā "vācies malā", tāpat kā ja pa ietvi brauktu auto un signalizētu. Labāk pateikt "Atvainojiet", pēc tam gandrīz visi paiet malā. Bet ja ir kāds īsāks šaurs posms (piemēram, Gaisa tilta pašā augšā), tad labāk vienkārši pabraukt aiz gājēja un apbraukt tad, kad būs iespēja.
15.07.2023 00:42 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kaut gan, no otras puses skatoties, tad ir nesaprotami tavi lielie aizspriedumi pret daudzām lietām, kas jauniešiem pārsvarā šķiet normālas

Kas jauniešiem šķiet normāli? Lūdzu precizē savas domas un norādi konkrēti nevis vispārīgi. Es neesmu vairākums, un nekad nebūšu. Ja citi neprotestė vai neizrāda nepatiku, tas nenozīmē, ka viņiem tas šķiet normāli. Viņi iepsējams noklusē savu nepatiku. Visi to Nemaz neizrāda, ipaši ļoti meirīgas dabas cilvēki. Vairākums piekāpjas un izliekas, ka viss labi.
15.07.2023 00:44 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Mihails @ 15.07.2023 00:36

Kāpēc naktī būtu jāsēž terasē?

Cikos sākas nakts? Man liekas, ka šobrīd neesmu redzējusi terasi, kas darbotos ilgāk par plkst.2, bet tā, protams, jau ir nakts. Vienlaikus daudz dzirdētas sūdzības par terasēm vispār, arī plkst.19.
Atbildi, kāpēc tajās jāsēž, es jau uzrakstīju tajā komentārā, ko nocitēji, bet varu atkārtot vēlreiz:
1) tā ir galvaspilsēta, visbiežāk centrs (protams, ir arī šādas vietas ārpus centra),
2) tā ir vasara, kas mums ilgst lielākais 3 mēnešus (bieži tiešām siltais laiks ir vēl īsāku laiku).
Līdz ar to ir pašsaprotama cilvēku, it īpaši jaunu cilvēku, vēlme uzturēties ārā, labi pavadīt laiku, komunicēt un baudīt dzīvi.
Galvaspilsētā (citās valstīs arī citās lielajās pilsētās, mums laikam tomēr vairāk tas ir Rīgā) vienmēr būs arī tūristi, kas ir valsts interesēs.
Manuprāt, ja ir pretenzijas pret visu, kas saistīts ar cilvēkiem, trokšņiem utt, nu tiešām nav jādzīvo Rīgā, vismaz centrā pavisam noteikti nē. Skatāmies no tāda skatu punkta, ka Rīga, kur notiek vislielākā kustība, ir viena (protams, arī kaut kas notiek citās pilsētās, piemēram, Liepājā), bet Latvijā klusas vietas ir pārpārēm. Jautājums drīzāk ir tiem, kuriem viss traucē - kāpēc viņi vēlas teju vienīgajā vietā iznīcināt uzņēmējdarbību (bāru, kafejnīcu, festivālu u.c.) un bojāt jauniešiem un tūristiem prieku?
15.07.2023 00:53 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Mihails @ 15.07.2023 00:42

Daudzi gājēji zvaniņu uztver kā "vācies malā", tāpat kā ja pa ietvi brauktu auto un signalizētu. Labāk pateikt "Atvainojiet", pēc tam gandrīz visi paiet malā. Bet ja ir kāds īsāks šaurs posms (piemēram, Gaisa tilta pašā augšā), tad labāk vienkārši pabraukt aiz gājēja un apbraukt tad, kad būs iespēja.

Piekritīšu, ka laba opcija ir uzrunāt cilvēkus, jo zvaniņš bieži liek uztrūkties.
Protams, atkarībā, kāds zvaniņš un zvanītājs. Ja neuzbāzīgs (īss), nepārāk skaļš zvaniņa signāls, tad viss kārtībā.
15.07.2023 00:56 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.07.2023
Uvavy @ 15.07.2023 00:53

Cikos sākas nakts? Man liekas, ka šobrīd neesmu redzējusi terasi, kas darbotos ilgāk par plkst.2, bet tā, protams, jau ir nakts. Vienlaikus daudz dzirdētas sūdzības par terasēm vispār, arī plkst.19.
Atbildi, kāpēc tajās jāsēž, es jau uzrakstīju tajā komentārā, ko nocitēji, bet varu atkārtot vēlreiz:
1) tā ir galvaspilsēta, visbiežāk centrs (protams, ir arī šādas vietas ārpus centra),
2) tā ir vasara, kas mums ilgst lielākais 3 mēnešus (bieži tiešām siltais laiks ir vēl īsāku laiku).
Līdz ar to ir pašsaprotama cilvēku, it īpaši jaunu cilvēku, vēlme uzturēties ārā, labi pavadīt laiku, komunicēt un baudīt dzīvi.
Galvaspilsētā (citās valstīs arī citās lielajās pilsētās, mums laikam tomēr vairāk tas ir Rīgā) vienmēr būs arī tūristi, kas ir valsts interesēs.
Manuprāt, ja ir pretenzijas pret visu, kas saistīts ar cilvēkiem, trokšņiem utt, nu tiešām nav jādzīvo Rīgā, vismaz centrā pavisam noteikti nē. Skatāmies no tāda skatu punkta, ka Rīga, kur notiek vislielākā kustība, ir viena (protams, arī kaut kas notiek citās pilsētās, piemēram, Liepājā), bet Latvijā klusas vietas ir pārpārēm. Jautājums drīzāk ir tiem, kuriem viss traucē - kāpēc viņi vēlas teju vienīgajā vietā iznīcināt uzņēmējdarbību (bāru, kafejnīcu, festivālu u.c.) un bojāt jauniešiem un tūristiem prieku?

Lielākajai daļai cilvēku no rīta ir darbs vai mācības, kas sākas plkst. 8.00-9.00, līdz ar to, lai paspētu paēst brokastis, aiziet dušā, iztīrīt zobus, aizvest bērnus uz bērnudārzu un aizbraukt līdz darbam, jāpamodas plkst. 6.00-7.00 vai pat agrāk. Pieaugušajiem jāguļ vismaz 7 stundas, bērniem - vēl vairāk. Tad cikos jāaiziet gulēt, lai varētu izgulēties? Un kur problēma pēc plkst. 22.00 sēdēt iekštelpās?
15.07.2023 01:23 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Uvavy @ 15.07.2023 00:53

Cikos sākas nakts? Man liekas, ka šobrīd neesmu redzējusi terasi, kas darbotos ilgāk par plkst.2, bet tā, protams, jau ir nakts. Vienlaikus daudz dzirdētas sūdzības par terasēm vispār, arī plkst.19.
Atbildi, kāpēc tajās jāsēž, es jau uzrakstīju tajā komentārā, ko nocitēji, bet varu atkārtot vēlreiz:
1) tā ir galvaspilsēta, visbiežāk centrs (protams, ir arī šādas vietas ārpus centra),
2) tā ir vasara, kas mums ilgst lielākais 3 mēnešus (bieži tiešām siltais laiks ir vēl īsāku laiku).
Līdz ar to ir pašsaprotama cilvēku, it īpaši jaunu cilvēku, vēlme uzturēties ārā, labi pavadīt laiku, komunicēt un baudīt dzīvi.
Galvaspilsētā (citās valstīs arī citās lielajās pilsētās, mums laikam tomēr vairāk tas ir Rīgā) vienmēr būs arī tūristi, kas ir valsts interesēs.
Manuprāt, ja ir pretenzijas pret visu, kas saistīts ar cilvēkiem, trokšņiem utt, nu tiešām nav jādzīvo Rīgā, vismaz centrā pavisam noteikti nē. Skatāmies no tāda skatu punkta, ka Rīga, kur notiek vislielākā kustība, ir viena (protams, arī kaut kas notiek citās pilsētās, piemēram, Liepājā), bet Latvijā klusas vietas ir pārpārēm. Jautājums drīzāk ir tiem, kuriem viss traucē - kāpēc viņi vēlas teju vienīgajā vietā iznīcināt uzņēmējdarbību (bāru, kafejnīcu, festivālu u.c.) un bojāt jauniešiem un tūristiem prieku?

Es nedzīviju centrā, bet sajūta ir tāda, ka būtu centrā, jo troksnis ir nemītīgs, ar nelieliem klusuma brīžiem. Man pie majas neatrodas terases, bet ja tāda būtu, tad es arī sūdzētos, vienlaga vai 21.00 vai 23.00.
Vasara nenozīmē to, ka citiem nav jāguļ, un jaceļas uz darbu.
Baudīt dzīvi var arī nevienam netraucējot un neuzvedoties skaļi kā mežoņiem.
Kāpēc man būtu jaatbalsta sveša uzņemejdadbība, man no tā nav nekada labuma, un ienesuma. Neviens par to nemaksā.
un bojāt jauniešiem un tūristiem prieku

Man un citiem dzīvi un mieru, bojā skaļi cilvēki vienalaga vai jaunieši, un kāda vecuma grupa, bet pārsvarā zem logiem staigā tadi jaunieši un bļauj pilnās riklēs,kad gribas izkārties pa logu un pateikt ko rupju.
15.07.2023 03:26 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Mihails @ 15.07.2023 01:23

Lielākajai daļai cilvēku no rīta ir darbs vai mācības, kas sākas plkst. 8.00-9.00, līdz ar to, lai paspētu paēst brokastis, aiziet dušā, iztīrīt zobus, aizvest bērnus uz bērnudārzu un aizbraukt līdz darbam, jāpamodas plkst. 6.00-7.00 vai pat agrāk. Pieaugušajiem jāguļ vismaz 7 stundas, bērniem - vēl vairāk. Tad cikos jāaiziet gulēt, lai varētu izgulēties? Un kur problēma pēc plkst. 22.00 sēdēt iekštelpās?

Es vēlreiz atkārtošu, ka cilvēki, dažāda veida ārā, iekštelpu izklaides, atpūtas pasākumi, vietas jebkurā sezonā galvaspilsētā ir pašsaprotami. Prasīt, lai galvaspilsētas ritms pielāgojas tiem, kuri vēlas klusumu, ir muļķīgi. Latvijā ir Rīga un lielākais varbūt vēl dažas pilsētas, kur notiek naktsdzīve, bet klusu vietu - cik uziet. Ja kādam neapmierina Rīga, viņš atrod sev dzīvesvietu, kas apmierina.
Laikapstākļi āra pasākumiem nav labvēlīgi lielāko gada daļu, tādēļ apmeklētājiem un uzņēmējiem siltā sezona ir svarīga. Neviena terase nestrādā rudenī, ziemā un arī pavasaris mums tāds, ka šogad maijā vēl sniga.
Cik daudz cilvēku apmeklē terases otrdienu naktīs? Aktīvākais laiks ir nedēļas nogalē, jo arī cilvēkiem, kas pavada laiku uz šīm terasēm, ir mācības un darbi (neiekļaujot tūristus).
Es iepriekš dzīvoju pie dzelzceļa, bet neiedomājos pieprasīt, lai kravu vilcieni nebrauc naktīs.. 😀
15.07.2023 10:05 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.07.2023
Uvavy @ 15.07.2023 10:05

Es vēlreiz atkārtošu, ka cilvēki, dažāda veida ārā, iekštelpu izklaides, atpūtas pasākumi, vietas jebkurā sezonā galvaspilsētā ir pašsaprotami. Prasīt, lai galvaspilsētas ritms pielāgojas tiem, kuri vēlas klusumu, ir muļķīgi. Latvijā ir Rīga un lielākais varbūt vēl dažas pilsētas, kur notiek naktsdzīve, bet klusu vietu - cik uziet. Ja kādam neapmierina Rīga, viņš atrod sev dzīvesvietu, kas apmierina.
Laikapstākļi āra pasākumiem nav labvēlīgi lielāko gada daļu, tādēļ apmeklētājiem un uzņēmējiem siltā sezona ir svarīga. Neviena terase nestrādā rudenī, ziemā un arī pavasaris mums tāds, ka šogad maijā vēl sniga.
Cik daudz cilvēku apmeklē terases otrdienu naktīs? Aktīvākais laiks ir nedēļas nogalē, jo arī cilvēkiem, kas pavada laiku uz šīm terasēm, ir mācības un darbi (neiekļaujot tūristus).
Es iepriekš dzīvoju pie dzelzceļa, bet neiedomājos pieprasīt, lai kravu vilcieni nebrauc naktīs.. ?

Pirmkārt, terases strādā visu nedēļu, un arī otrdienās tur cilvēku netrūkst. Piemēram, lielai daļai centra "Ezīšu miglā" visu nedēļu darba laiks ir vismaz līdz plkst. 2.00. Otrkārt, daudzi cilvēki strādā arī brīvdienās - piemēram, pārtikas veikalu, tirdzniecības centru, ēdināšanas uzņēmumu, slimnīcu, neatliekamās palīdzības, sabiedriskā transporta darbinieki, policisti, ugunsdzēsēji. Treškārt, centrā iedzīvotāju skaits no 2000. līdz 2021. gadam jau samazinājies par 42 %. Vai Jūs vēlaties, lai tur paliek dzīvot vien jaunieši bez bērniem, kas katru dienu iet tusēt, kas brīvdienās nestrādā un kam nav agri jāceļas, vai pensionāri, kuriem no rīta nekur nav jādodas? Tad centrs vispār paliks tukšs.
15.07.2023 11:59 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Mihails @ 15.07.2023 11:59

Pirmkārt, terases strādā visu nedēļu, un arī otrdienās tur cilvēku netrūkst. Piemēram, lielai daļai centra "Ezīšu miglā" visu nedēļu darba laiks ir vismaz līdz plkst. 2.00. Otrkārt, daudzi cilvēki strādā arī brīvdienās - piemēram, pārtikas veikalu, tirdzniecības centru, ēdināšanas uzņēmumu, slimnīcu, neatliekamās palīdzības, sabiedriskā transporta darbinieki, policisti, ugunsdzēsēji. Treškārt, centrā iedzīvotāju skaits no 2000. līdz 2021. gadam jau samazinājies par 42 %. Vai Jūs vēlaties, lai tur paliek dzīvot vien jaunieši bez bērniem, kas katru dienu iet tusēt, kas brīvdienās nestrādā un kam nav agri jāceļas, vai pensionāri, kuriem no rīta nekur nav jādodas? Tad centrs vispār paliks tukšs.

Darba laiks norādīts tāds (ne pat visiem Ezīšiem..), bet cik daudz sēž tajā Ezītī plkst.2 otrdien? Darba laiku arī koriģē pēc situācijas, neviens nepaliks līdz plkst.2 tad, ja nav apmeklētāju vai tikai daži. Es apmeklēju šādas vietas (starp citu, strādāju parasto biroja laiku, agrāk strādāju un studēju, neesmu skolniece, pensionāre vai bezdarbniece) un zinu, ka necik daudz cilvēku tādā laikā un nedēļas dienā nav. Ja tie daži cilvēki ir tie, kas ļoti traucē, tad šīs problēmas apspriešana tiešām kļūst smieklīga.
Normālā darba nedēļa ir pirmdiena - piektdiena, darba laiks uzņēmumos, iestādēs aptuveni skaitās no 8 līdz 18. Loģiski, ka ne visi cilvēki strādā šādā režīmā. Daļa cilvēku strādā arī pa naktīm, piemēram, tevis pieminētie ārsti, māsas, sanitāri, atnāk mājās pēc maiņas 8 no rīta un vēlas gulēt. Vai tas nozīmē, ka visu diennakti ir jāievēro klusuma režīms?
Man izskatās, ka tu vēlies, lai centrs pārvēršas par mikrorajonu. Centrā bija, ir un būs šāda kafejnīcu, bāru, klubu utt.uzņēmējdarbība lielāka nekā mikrorajonos vai mazākās pilsētās, un būtu nejēdzīgi no visiem viedokļiem skatoties, arī no nomaksātajiem nodokļiem vai tūrisma veicināšanas, iznīcināt to.
Es gan saprotu, ka mūsu uzskati nav pa ceļam, tādēļ nedomāju, ka vērts turpināt apmainīties ar komentāriem. Man nekad nav saistījuši visa tā "pilsētvides aktīvistu" kustība, kuri sūdzas par teju jebko.
15.07.2023 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Beverly Hilza @ 14.07.2023 20:29

Es neizvēlējos vietu kur piedzimt. Neesmu vainīga, ka piedzimu Rīgā, nevis Cēsīs, laukos. Kā arī neesmu atbildīga, ka mani vecāki izlēma dzīvot Rīgā ar mani līdz pilngadībai nevis citur.

Tad izvēli veica vecāki pēc saviem ieskatiem, tagad vari lēmumu pieņemt pati un izvēlēties dzīvot sev ērtā vidē. Ne mazums piedzimst un pabeidz videni laukos/mazpilsētās, bet tā vecāku izvēle neietekmē viņus palikt dzimtajā vietā.
Man kā gājējam mašīnas vispār netraucē, man patīk kustība un, ja gribu mieru, braucu uz jūrmalu, jebkādu taku vai mežu. Arī ap stūri ziedoņdārzā zālē sauļojoties nav pilsētas sajūta. Bet tagad ar visām “kustībām” sačakarētās stāvvietas tikai saasina cilvēku uztveri un ietekmē visus - gājējus/velo braucējus, jo es jau tāpat braukšu, kur vajag ar auto, bet vai nu pariņķošu ekstra apli vai vnk nolikshu pa pusei kādam traucējot, jo ieskriešanai veikalā neieešu parkot 3 kvartālus tālāk.
Man, braucot, gājēji netraucē, tikai tie, kas galīgi neuztver satiksmi; vairāk, protams velo - tie 99% neievēro ne auto ne gājēju plūsmu un noteikumus, līmenis crazy - šonedēļ vismaz 5-6 braucēji uz bruņinieku ielas brauc pa pretējās puses veloceļu, lai gan tur abos virzienos norobežoti speciāli taisīti pus ielu izčakarējot. Bet nē, nepielec. Tracina arī ejot ar suni pavadā, lido pa trotuāru, kaut kur jālec, dzīvnieks jārauj. Mašīnai izspraucas garām kaut kur pa malu, lai gan rādu pagriezienu, visu plūsmu bremzē.
Ne velti ir pilsētā ielas, kur vajag normālu plūsmu - Brīvības/Valdemāra/Čaka, bet pa barona, tērbatas, baznīcas var staigāt un terasēs sēdēt.
15.07.2023 12:56 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Šodien izlasīju, ka Positivus teritorija tiek slēgta plkst.3. Tas jau vien parāda, ka uzņēmēji pielāgojas iedzīvotājiem, bet iedzīvotājiem parasti tāpat ar to ir par maz.
Informācijai : Positivus Salacgrīvā vēl koncerti gāja plkst.3, bet pēc koncertiem tusiņš bija telšu pilsētā un trokšņi visu diennakti.
Vēl salīdzināšanai : Dziesmu svētku sadziedāšanās cilvēki līdz 7 rītā dziedāja un dejoja. Naktsklubu darba laiks ir līdz aptuveni 5 parasti.
P.S. Es gan nekad neesmu sapratusi, kāpēc vajadzēja maitāt Positivus ar Rīgu, Salacgrīvā bija šādam pasākumam labāka atmosfēra.
15.07.2023 13:05 |
 
Reitings 11
Reģ: 13.07.2023
Uvavy @ 15.07.2023 13:05
Šodien izlasīju, ka Positivus teritorija tiek slēgta plkst.3. Tas jau vien parāda, ka uzņēmēji pielāgojas iedzīvotājiem, bet iedzīvotājiem parasti tāpat ar to ir par maz.
Informācijai : Positivus Salacgrīvā vēl koncerti gāja plkst.3, bet pēc koncertiem tusiņš bija telšu pilsētā un trokšņi visu diennakti.
Vēl salīdzināšanai : Dziesmu svētku sadziedāšanās cilvēki līdz 7 rītā dziedāja un dejoja. Naktsklubu darba laiks ir līdz aptuveni 5 parasti.
P.S. Es gan nekad neesmu sapratusi, kāpēc vajadzēja maitāt Positivus ar Rīgu, Salacgrīvā bija šādam pasākumam labāka atmosfēra.

Salīdzinājums ar Dziesmu svētku koncertiem ir nevietā - Mežaparka Lielā estrāde ir vairāk nekā kilometra attālumā no tuvākās dzīvojamās apbūves, turklāt mežs ļoti labi slāpē skaņu.
15.07.2023 15:20 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Uvavy @ 15.07.2023 12:55

Darba laiks norādīts tāds (ne pat visiem Ezīšiem..), bet cik daudz sēž tajā Ezītī plkst.2 otrdien? Darba laiku arī koriģē pēc situācijas, neviens nepaliks līdz plkst.2 tad, ja nav apmeklētāju vai tikai daži. Es apmeklēju šādas vietas (starp citu, strādāju parasto biroja laiku, agrāk strādāju un studēju, neesmu skolniece, pensionāre vai bezdarbniece) un zinu, ka necik daudz cilvēku tādā laikā un nedēļas dienā nav. Ja tie daži cilvēki ir tie, kas ļoti traucē, tad šīs problēmas apspriešana tiešām kļūst smieklīga.
Normālā darba nedēļa ir pirmdiena - piektdiena, darba laiks uzņēmumos, iestādēs aptuveni skaitās no 8 līdz 18. Loģiski, ka ne visi cilvēki strādā šādā režīmā. Daļa cilvēku strādā arī pa naktīm, piemēram, tevis pieminētie ārsti, māsas, sanitāri, atnāk mājās pēc maiņas 8 no rīta un vēlas gulēt. Vai tas nozīmē, ka visu diennakti ir jāievēro klusuma režīms?
Man izskatās, ka tu vēlies, lai centrs pārvēršas par mikrorajonu. Centrā bija, ir un būs šāda kafejnīcu, bāru, klubu utt.uzņēmējdarbība lielāka nekā mikrorajonos vai mazākās pilsētās, un būtu nejēdzīgi no visiem viedokļiem skatoties, arī no nomaksātajiem nodokļiem vai tūrisma veicināšanas, iznīcināt to.
Es gan saprotu, ka mūsu uzskati nav pa ceļam, tādēļ nedomāju, ka vērts turpināt apmainīties ar komentāriem. Man nekad nav saistījuši visa tā "pilsētvides aktīvistu" kustība, kuri sūdzas par teju jebko.

Zini, izklausas, ka Tu pati, esi tā tusētāja terasēs un klubo, dzīvo savu naktsdzīvi, ar drauģeļiem, tapec tu tagad mēģini pierādīt, savu taisnību, ka redz nevar jauniešiem atņemt "vienīgo" prieku dzīvē patusēt un pabļaustīties naktīs,jo redz vasara. Ja tu nebūtu tāda tusētaja, tad tagad neceptos te komentāros un tev būtu vienalga.
un bojāt jauniešiem un tūristiem prieku?
15.07.2023 17:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Uvavy @ 15.07.2023 13:05
Šodien izlasīju, ka Positivus teritorija tiek slēgta plkst.3. Tas jau vien parāda, ka uzņēmēji pielāgojas iedzīvotājiem, bet iedzīvotājiem parasti tāpat ar to ir par maz.
Informācijai : Positivus Salacgrīvā vēl koncerti gāja plkst.3, bet pēc koncertiem tusiņš bija telšu pilsētā un trokšņi visu diennakti.
Vēl salīdzināšanai : Dziesmu svētku sadziedāšanās cilvēki līdz 7 rītā dziedāja un dejoja. Naktsklubu darba laiks ir līdz aptuveni 5 parasti.
P.S. Es gan nekad neesmu sapratusi, kāpēc vajadzēja maitāt Positivus ar Rīgu, Salacgrīvā bija šādam pasākumam labāka atmosfēra.

Pieķēros tikai komentāram par Positivus - jā, es arī nesaprotu to pārcelšanu uz Rīgu, Salacgrīvā bija super. Tagad to par festivālu grūti nosaukt.
15.07.2023 19:04 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Beverly Hilza @ 15.07.2023 17:53

Zini, izklausas, ka Tu pati, esi tā tusētāja terasēs un klubo, dzīvo savu naktsdzīvi, ar drauģeļiem, tapec tu tagad mēģini pierādīt, savu taisnību, ka redz nevar jauniešiem atņemt "vienīgo" prieku dzīvē patusēt un pabļaustīties naktīs,jo redz vasara. Ja tu nebūtu tāda tusētaja, tad tagad neceptos te komentāros un tev būtu vienalga.

Nejauši ieliku tev plusu, bet varbūt tas zemapziņā bija, jo loģiski, ka es apmeklēju kafejnīcas un bārus ar terasēm, koncertus, festivālus utt. Izskatās pēc šī komentāra, ka tev tas šķiet kas slikts? 😀😀
15.07.2023 20:37 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ne auto, ne terases nav labi. Kādu lauku surogātu jūs te gribat centrā uzbūvēt?
16.07.2023 14:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Piekūns @ 16.07.2023 14:55
Ne auto, ne terases nav labi. Kādu lauku surogātu jūs te gribat centrā uzbūvēt?

Vai ne. Tas ir lielpilsētas centrs, nevis Ipiķu miests, come on
16.07.2023 16:07 |
 
Reitings 463
Reģ: 07.04.2022
Stefania @ 29.03.2023 21:43
Mani vairāk traucē agresīvā braukšanas kultūra Rīgā. Apdzīvotās vietās brauc kā dulli, dzen garām, pie katra sīkuma pīpina, pie gājēju pārejām neapstājas, veikalu stāvvietās par labās rokas likumu neviens nav dzirdējis..
Esmu arī pamanījusi, ka Rīgā daudziem ir kaut kādi aizspriedumi pret sabiedriskajiem transportiem un viņi vienmēr visur brauks ar auto, kaut pie mājām ir tramvaja pietura un atliek nobraukt 3 pieturas.
Es gan vairs nedzīvoju Latvijā, bet uz darbu, veikalu braucu tikai ar sabiedrisko. Man tā šķiet ērtāk, nav ne par ko jādomā, un laika ziņā tas aizņem vien papildus 5-10 minūtes. Auto izmantoju tikai tāliem braucieniem vai smagiem pirkumiem.

Es nupat izlasīju, ka Rīgā sabiedriskajā autobusā uz aizmugurējiem sēdekļiem atrada pilns ar kukaiņiem utīm. Nav brīnums ka sabiedrības viedoklis par sabiedrisko transportu ir tik skeptisks.
17.07.2023 02:07 |
 
Reitings 49
Reģ: 21.06.2023
Tātad tevi ne tikai daudzbērnu māmiņas kaitina, bet vēl šis. Vai tev kaut kas arī patīk vai arī esi tāda grumpy cat?
17.07.2023 06:16 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
sinddyy @ 17.07.2023 02:07

Es nupat izlasīju, ka Rīgā sabiedriskajā autobusā uz aizmugurējiem sēdekļiem atrada pilns ar kukaiņiem utīm. Nav brīnums ka sabiedrības viedoklis par sabiedrisko transportu ir tik skeptisks.

Jā, tas ir briesmīgi. Drēbju utis, kuras grūti iznīdēt, drēbēm iesaka ķīmisko tīrīšanu (nu vai izmest). Vēl tur bija bildes.. 😖
Es esmu dzirdējusi daudzus stāstus, iesēšanos urīna peļķē utt.
Problēmas ar sabiedrisko ir (šī te netīrība, neiešana pēc grafika laicīgi utt), un, kamēr tās netiks atrisinātas, reti kurš izvēlēsies sabiedriskajam par labu, ja ir iespēja braukt ar mašīnu.
17.07.2023 09:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits