Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu griešana

 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. Nesen nomainīju frizieri un šī friziere matu galus griež ar "mašīnīti", pusminūtē nogriež taisnu līniju un viss. Tas tagad tā populāri vai viņa vienkārši uz ātro?Man līdz šim grieza, dalot matus pa sekcijām, un ar šķērēm grieza. Man ir taisns griezums bez pakāpes,bet nu nepatīk kaut kā šitā. Zinātājas varbūt varat mani apgaismot,kādēļ tā giež un vai šitā gali nesāk ātrāk šķelties
29.03.2023 17:34 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Ir ir, esmu redzējusi daudzus video kur šādi frizieri apgriež matu galus, varētu teikt, ka populāri tagad, es gan dotu priekšroku ar šķērēm.
Šaubos vai gali dēļ tā sāks atrāk šķelties.
29.03.2023 19:43 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Šis laikam tagad ir modē, jo ļoti daudz IG, YT redzēts, ka matu galua griež ar mašīnīti.
29.03.2023 21:22 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Viss ir ok. Jau vairākus gadus man vīrs ar mašīnīti griež matu galus un ir ļoti ok. Es pat teikšu, ka matu gali kopš tā laika praktiski vispār nešķeļas. Bet, jā, griežu arī tikai taisno griezumu. Neesmu frizieris un nianses nezinu, taču mana personīgā pieredze ir tāda, kāda tā ir. Mati no manas galvas nekur nav pazuduši un kvalitāti nav mainījuši😁
30.03.2023 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
Nellija @ 29.03.2023 17:34
Sveikas. Nesen nomainīju frizieri un šī friziere matu galus griež ar "mašīnīti", pusminūtē nogriež taisnu līniju un viss. Tas tagad tā populāri vai viņa vienkārši uz ātro?Man līdz šim grieza, dalot matus pa sekcijām, un ar šķērēm grieza. Man ir taisns griezums bez pakāpes,bet nu nepatīk kaut kā šitā. Zinātājas varbūt varat mani apgaismot,kādēļ tā giež un vai šitā gali nesāk ātrāk šķelties

Es teiktu, ka tieši otrādi, ļoti iespējams šādā veidā apgriezti mati mazāk šķeļās. No savas pieredzes varu teikt, ka kopš nomainīju frizieri un jaunā friziere man matu galus apgriež vienkārši taisnus, neko nefilē (viņa gan to dara ar škērēm, bet pieļauju, ka ar mašīnīti ir tas pats), man matu gali prakstiski vairs nešķeļās. Salīdzināšanai - iepriekš gāju pie frizieres katru 2-3 mēnesi pielīdzināt galus, jo jau pēc mēneša sāka nedaudz šķelties galiņi, tagad ir pagājuši 6 mēneši un matu gali smuki, veselīgi, plānoju doties nedaudz apgriezt varbūt pēc kāda mēneša.
30.03.2023 15:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits