Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meklēju īstu/īstas draudzenes(bez zemteksta:)

 
Reitings 2
Reģ: 25.03.2023
Sveicinātas, Dāmas! Esmu šeit jauniņā..:) Pat nezināju, zem kuras tēmas rakstīt, nu , nolēmu zem šīs...Jā, meklēju draudzeni/draudzenes. Uzreiz saku -lūgums nepārprast. Noteikti NEmeklēju intīmas attiecības vai ko tamlīdzīgu. Esmu nesen pārcēlusies uz dzīvi tuvāk Rīgai (Salaspils rajons), draudzeņu nav. Ir vīrs, kurš ir diezgan reti mājās, ir meita, kurai jau sava dzīve. Man ir 46gadi. Jā, ir garlaicīgi. :) Tāpēc vēlos atrast draudzeni no tuvākas vai tālākas apkārtnes ar kuru varu paklačoties gan attālināti, gan satiekoties( vēlreiz atkārtoju..- lūdzu nepārprast:) , pasmieties, paraudāt, doties šopingos, padzert kafiju, aizdoties pie dabas vnk.pastaigāt, pasportot.. Man ir auto:) Ja arī Tev ir auto, tad super, bet, ja nav, arī nekas. :) Būtu forši, ja mana draudzene būtu +/- 10 gadu apkārtmērā ap manu gadu skaitu.:)
Tāāāāātad... ja arī kādai dāmai ir līdzīgi , gaidīšu ziņojumus/vēstulītes šeit vai uz epastu [email protected]
25.03.2023 20:51 |
 
Reitings 391
Reģ: 31.01.2023
Diez vai te ir tāda vecuma sievietes
25.03.2023 22:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 26.02.2023
Kāpēc domā, ka nav?
26.03.2023 10:21 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Ej uz tuvākajiem sporta klubiem, kafejnīcām un citām vietām, ko vēlies apmeklēt un iepazīsties uz vietas. Šeit meklēt draudzeni, ar ko kopā darīt šīs lietas būs 99% izgāšanās.
26.03.2023 14:07 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Varētu sadraudzēties kādā ceļojumā (braucot ar tūristu grupu; ja brauktu ar autobusu, būtu daudz vairāk laika parunāties). Darbs, kursi, studijas, koris un citi pašdarbības kolektīvi, brīvprātīgo darbs, pārgājieni tepat Latvijā (piemēram, Dzintra Kolāta vadītie, gar jūru u.c.) - vietas, kur vēl satikt draudzeni.
Bet, ja, piemēram, kafejnīcā kāda dāma sāktu centienus sadraudzēties, tad gan man tas liktos aizdomīgi.
26.03.2023 15:46 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.10.2013
Tev epasts
27.03.2023 00:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits