Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mētelis pievelk katru pūku

 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Mīlu un ienīstu savu jauno mēteli.
Mētelis ir 51% vilna, pārējais ir poliesters ar kaut ko tur vēl. Un viņš pievelk pie sevis pilnīgi katru pūku, matu un visu citu, kas ar to saskarās. Un visam pa virsu, mētelis ir melns. Izskatās, ka man būtu kaķis par kuru neko nezinu.
Varbūt kādai ir kāds triks kā ar to cīnīties ērtāk, nevis katru dienu ar rullīti? Es nevaru vairs izturēt.
Cik zinu arī rullītis aiz sevis atstāj lipīgu kārtiņu un tas liek visam vēl vairāk lipt klāt. Galu beigās tā ir cīņa ar vējdzirnavām un es jau esmu izmisumā :D
21.03.2023 11:14 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Var nopirkt antistatiķi drēbēm. Protams, nezinu, vai nekaitēs mētelim
21.03.2023 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 2654
Reģ: 29.01.2009
Izmet.
Goda vārds.
Es esmu secinājusi, ka ja Tu kalpo lietām, nevis lietas kalpo Tev, tad tas nav pareizi.
Man arī bija viens tāds mētelis, labas firmas, piepeši tikai aizmirsu kuras :D. Tiesa tīra vilna, tam visu laiku piedurknes no elkoņiem, līdz padusei, sāni, kur rokas berzējas, un dibens katru dienu savēlās bumbuļos, kurus vajadzēja skūt nost, nākamajā dienā tas pats. Nostaigāju visu sezonu un izmetu. Nav vērts. Tagad ir labs no Monton, nekas ne veļas, ne pūkojas. Saprotu, ka žēl naudas un tā, bet atbildi uz Kondo jautājumu - vai Tev šī lieta "sparko džoju'?
21.03.2023 11:54 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Met ārā to sūdu. Un pasaki, kur pirki, lai mēs nenopērkam 😁
21.03.2023 12:43 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
IceCream @ 21.03.2023 11:54
Izmet.
Goda vārds.
Es esmu secinājusi, ka ja Tu kalpo lietām, nevis lietas kalpo Tev, tad tas nav pareizi.
Man arī bija viens tāds mētelis, labas firmas, piepeši tikai aizmirsu kuras :D. Tiesa tīra vilna, tam visu laiku piedurknes no elkoņiem, līdz padusei, sāni, kur rokas berzējas, un dibens katru dienu savēlās bumbuļos, kurus vajadzēja skūt nost, nākamajā dienā tas pats. Nostaigāju visu sezonu un izmetu. Nav vērts. Tagad ir labs no Monton, nekas ne veļas, ne pūkojas. Saprotu, ka žēl naudas un tā, bet atbildi uz Kondo jautājumu - vai Tev šī lieta "sparko džoju'?

Tur jau tā lieta, ka sparko man viņš to džoju maita tāds :D
Rekur es viņu atradu. Pirku es viņu Moskito vai Aprangā (kas laikam izrādās ir viens un tas pats)
https://soulz.lv/lv/p/morgan-sieviesu-metelis-120222-02306005-100?c=100
Visvisādi, viņš ir tieši tāds kādu ilgi meklēju. Es gan samelojusi te esmu, tur rakstīts, ka 61% vilna, bet nu vienalga. Garums labs, silts un klasisks, un ar jostu, un ļoti labi izskatās un visvisādi nu BOOMBĪGS :D es viņu veikalā ieraudzīju ne par ko citu padomāt nevarēju.
Un man arī riebjas, ja ir jāliek kaut kāda extra enerģija katru dienu, lai apģērba gabalu uzturētu kārtībā. Tā tomēr ir ikdienas lieta, nevis izlaiduma kleita.
Pirms bāžu viņu dziļi skapī, noziedoju vai metu ārā, gribēju apjautāties varbūt kādai ir kāds gudrais triks ko es vēl varu pamēģināt.
Es pat šalli ar viņu kopā uzvilkt nevaru. 😭👎 izskatās, ka patversmē pa suņu gultām būtu vārtījusies
21.03.2023 13:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)