Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Mana dzīve iet līku loču,pēdējā laikā esmu diezgan sagurusi. Protams, savu izvēļu dēļ. Miljonu nenoplenīšu,bet darbs diezgan ir ieviesis savas korekcijas. Esmu izlēmusi iet prom maijā. Bet tas mani neiepriecina un nespēju savākties. Kad atnāku mājās, stāstu savas nebūšanas draugam,protams, viņš nevis atbild "viss būš oki. " Bet kaut kā vēl vairāk padziļina šo visu situāciju ar frāzēm "tev klapītes kā zirgam uzliktas, neko citu neredzi" Tu varētu nestrādāt,lai gan viņa konta atlikums neļauj man īsti atslabt. Nu stāsts par to,ka jebkura situācija,ko teikšu, beigsies ar to,ka labāk būtu neko neteikusi. :D aiz visiem tiem tekstiem es zinu,ka viņš cenšās,lai tikai man būtu beigās viss labi,bet es tās viņa apslēptas domas nedzirdu. Tas kaut kādā mērā atgrūž. Vai jums ir bijusi šāda pieredze?
Varbūt es čīksu par daudz. Pat tās situācijas nav tik trakas. Bet liekas,ka mājās es varu būt pati. Liekas,ka jāsavācās,lai tikai man nebakstītu vēl vairāk. Viss beidzās ar to,ka savā pazušsanas periodā man jātiek galā pašai. Neviens nesaka,ka netikšu galā, tikšu. Tikai šī padziļinātā moralizēšana man nedaudz traucē. Un gribās tā viegli un ar humoru. "Tu dzīvo par daudz pagātnē." Tā ir, viņam taisnība.
Kā arī, es nebiju sev nopirkusi zāles laicīgi,jo migrēna bieži. Stāstu,ka biju aptiekā,bet ārste nebija izrakstījusi pareizo skaitu! Nu jā, varēju piezvanīt,bet nebija laiks vairs. Par to arī dabūju brāzienu,ka nedomāju par sevi laicīgi. Taisnība jau viņam ir. Bet laikam tas brāziens liekas lieks.
Sākumā laikam sevi jāsavāc un tad jāiet attiecībās. Bet varbūt es tiešām kaut ko nesaprotu.
09.03.2023 22:47 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Pastāsti viņam šo un ka vēlies, lai vairāk motivē nevis otrādi un ka viņa teksti liek justies vēl sliktāk. Pastāsti, ka tieši tas dos stimulu.. diez vai viņš domā, tik ļoti negatīvi to sakot, drīzāk neaizdomājās kā būtu labāk un pareizāk pateikt. Parunā. :)
P.S es kā parasti mēģinu labot drukas kļūdu un netīšām uzspiežu savai atbildei “ 👎” 😅
09.03.2023 23:43 |
 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Meitene. @ 09.03.2023 22:47
Mana dzīve iet līku loču,pēdējā laikā esmu diezgan sagurusi. Protams, savu izvēļu dēļ. Miljonu nenoplenīšu,bet darbs diezgan ir ieviesis savas korekcijas. Esmu izlēmusi iet prom maijā. Bet tas mani neiepriecina un nespēju savākties. Kad atnāku mājās, stāstu savas nebūšanas draugam,protams, viņš nevis atbild "viss būš oki. " Bet kaut kā vēl vairāk padziļina šo visu situāciju ar frāzēm "tev klapītes kā zirgam uzliktas, neko citu neredzi" Tu varētu nestrādāt,lai gan viņa konta atlikums neļauj man īsti atslabt. Nu stāsts par to,ka jebkura situācija,ko teikšu, beigsies ar to,ka labāk būtu neko neteikusi. :D aiz visiem tiem tekstiem es zinu,ka viņš cenšās,lai tikai man būtu beigās viss labi,bet es tās viņa apslēptas domas nedzirdu. Tas kaut kādā mērā atgrūž. Vai jums ir bijusi šāda pieredze?
Varbūt es čīksu par daudz. Pat tās situācijas nav tik trakas. Bet liekas,ka mājās es varu būt pati. Liekas,ka jāsavācās,lai tikai man nebakstītu vēl vairāk. Viss beidzās ar to,ka savā pazušsanas periodā man jātiek galā pašai. Neviens nesaka,ka netikšu galā, tikšu. Tikai šī padziļinātā moralizēšana man nedaudz traucē. Un gribās tā viegli un ar humoru. "Tu dzīvo par daudz pagātnē." Tā ir, viņam taisnība.
Kā arī, es nebiju sev nopirkusi zāles laicīgi,jo migrēna bieži. Stāstu,ka biju aptiekā,bet ārste nebija izrakstījusi pareizo skaitu! Nu jā, varēju piezvanīt,bet nebija laiks vairs. Par to arī dabūju brāzienu,ka nedomāju par sevi laicīgi. Taisnība jau viņam ir. Bet laikam tas brāziens liekas lieks.
Sākumā laikam sevi jāsavāc un tad jāiet attiecībās. Bet varbūt es tiešām kaut ko nesaprotu.

Ja tā jūties,pasaki kā ir.
Pasaki, kas tev palīdzētu no viņa puses.
Nesāc ar negatīvo "man nepatīk,ka.."
Bet gan "būtu jauki,ja.."
Un tad paskaties otra reakciju,izmaiņas.
Arī viņš nelasa domas noteikti.
Tas varbūt tev ieviesīs skaidrību pašai arī par otru cilvēku.
10.03.2023 00:23 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Nekad nebūs tā, ka tu izpratīsi visus viņa tekstu vai darbības motīvus, kāpēc viņš saka tā un ne savādāk. Vienmēr būs kas raisa šaubas nesapratni. Tā ir daļa no attiecību veida, jo katrs uz noteiktu situāciju skatās savādak, neatkarīgi vai ir pieredze šajā situācijā vai nav.
10.03.2023 01:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man arī reizēm uznāk tā sajūta, ka mani nesaprot. Šķiet, ka cilvēkam, ar kuru kopā veidojam dzīvi, būtu mūs jāsaprot jau no pus vārda, vienmēr jāzina kā uzlabot garastāvokli, kā uzklausīt palīdzēt. Bet tā ne vienmēr notiek un runāt par savām sajūtām, vēlmēm tāpat ir svarīgi.
Ja mana otrā puse sev laicīgi nenopirktu zāles, es arī droši vien sadotu brāzienu. :D
10.03.2023 09:54 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Lula @ 10.03.2023 09:54
Man arī reizēm uznāk tā sajūta, ka mani nesaprot. Šķiet, ka cilvēkam, ar kuru kopā veidojam dzīvi, būtu mūs jāsaprot jau no pus vārda, vienmēr jāzina kā uzlabot garastāvokli, kā uzklausīt palīdzēt. Bet tā ne vienmēr notiek un runāt par savām sajūtām, vēlmēm tāpat ir svarīgi.
Ja mana otrā puse sev laicīgi nenopirktu zāles, es arī droši vien sadotu brāzienu. :D

Man liekas, ka problēma ir tajā, ka cilvēks ietiepjas un negrib saprast otru cilvēku, jo tas ir izdevīgi nesaprast. 😀
Cilvēkiem ir augstas ekspektācijas kā ir jābūt, un ja tas nenotiek, tad seko vilšanās un dusmas.
10.03.2023 15:39 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Varbūt tu ļoti bieži savējam stāsti, čīksti savas problēmas un tavam vīrietim ir tas līdz brošai. Gan jau, ka viņš negrib pats atnākot no darba mājās parguris klausīties vēl tavus stāstus, kā tu nespēj savākties.
Es viņu saprotu, es, godīgi sakot, arī negribētu klausīties otra čīkstēšanu un vaimanāšanu par "problēmu", kuru, pēc tevis rakstīta, nav nemaz iespēja vīrietim atrisināt, vai vismaz atrisināt tūlīt un tagad. Katru otro dienu uzkraut otram savu morālo bagāžu, ar laiku tas paliktu nogurdinoši.
10.03.2023 16:02 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Kam tad vēl lai "čīkst" ja ne savai otrai pusītei? Es izčīkstos, viņš pasaka "pai pai" un mēs virzamies tālāk. Ja man būs jāmeklē kāds cits, kam čīkstēt, tad kas man tās par attiecībām?
10.03.2023 16:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kam tad vēl lai "čīkst" ja ne savai otrai pusītei? Es izčīkstos, viņš pasaka "pai pai" un mēs virzamies tālāk

Tieši tā, jūs virzaties tālāk, bet neiklausās, ka to dara autore.
10.03.2023 16:06 |
 
Reitings 1738
Reģ: 01.02.2023
Te ir tikai viens vārds - komunikācija. Nav citu zāļu, kā izrunāties.
10.03.2023 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Nu viņs ir pragmatisks vīrietis.. vīriešiem vienmēr ir uzreiz likt priekšā risinājumu, tāpēc pačīkstēšana dažkārt ir vērtīgāka ar draudzenēm.
10.03.2023 18:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits