Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mērķi un vēlēšanās

 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Parunājam par to, kā sasniegt vēlamo - katrai noteikti ir bijis kaut kas, ko ļoti vēlamies - darba piedāvājums, attiecības ar konkrēto vīrieti, uzvara kādā konkursā, atzīme aizstāvot maģistra darbu. Es šeit vairāk runāju par vēlmēm - kas nav atkarīgas no paša cilvēka, bet no veiksmes faktora un blakusapstākļiem, kaut vai, piemēram, konkurences. Kā iegūt vēlamo? 😄 Vai viss, ko vēlamies, ir mums vajadzīgs?
09.03.2023 17:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Vienīgais uz ko varu atbildēt skaidri ir tas, ka viss ko vēlamies mums nav vajadzīgs.
09.03.2023 17:53 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
You can manifest anything girl. I’ve seen it happen ❤️
09.03.2023 18:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
You can manifest anything girl. I’ve seen it happen

Jā, jā. Neaizmirsti vēl aizdedzināt sveces un uzzīmēt pentagrammu ar auna asinīm. 👍
09.03.2023 18:59 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Piemērs - ja tu sev pats iegalvosi, ka tev vajag obligāti ceļojumu vai pārvākties, piemēram uz New Jork, lai tu būtu laimīga, tad tas ir nepareizi.
Jo tu sev iespējams galvā uzstādi nerealistisku, vai grūti iztenojamu mērķi. Un aizliedz sev būt apmierinātai ar ko citu.
09.03.2023 19:20 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Kas gan te ir nesaprotams? Iet un darīt, lai iegūtu vēlamo. Kāda vēl atbilde te var būt? Taisīt kolāžas un ''manifestēt''? :D Konkurence nekādā veidā nav veiksmes faktors, bet reāli parāda, kur tu ar savām prasmēm hierarhijā atrodies, un uz ko reālistiski vari cerēt.
09.03.2023 19:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es saprotu, ka cilvēkiem patīk iesmīkņāt par visu garīgo un citu galvās esošo, taču ja paskatās uz manifestāciju no cita rakursa, domāju, tas ir noderīgi. Manifestācija var būt naiva, ar cerību, ka blociņā ierakstot katru dienu zelta frāzi ar savas simpātijas vārdu viņš nākammēnes nāks un tevi bučos nost. Bet vispār es domāju, ka manifestācijas pamatdoma ir cikliska savu mērķu un vērtību atkārtošana pašam sev it īpaši, ja to arī veic rakstiski. Ja tu ar kaut ko aizņem sev prātu katru dienu un velti tam laiku, tas paliek zemapziņā, kur rezultātā pat neapzināti vari veikt izvēles, par labu tam savam mērķim.
09.03.2023 19:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kas gan te ir nesaprotams? Iet un darīt, lai iegūtu vēlamo. Kāda vēl atbilde te var būt? Taisīt kolāžas un ''manifestēt''? Konkurence nekādā veidā nav veiksmes faktors, bet reāli parāda, kur tu ar savām prasmēm hierarhijā atrodies, un uz ko reālistiski vari cerēt.

+++ vai ne? :D Kārtēji šarlatāni un snake oil salesmans ir izdomājuši jaunu veidu kā appist tupus cilvēkus. Pievienojuši vārdam "manifestēt" nozīmi un uztaisījuši mārktingu ap to. Tad jau var teikt, ka visi cilvēki, kuri iet uz savu mērķi "manifistē" nemaz nedomājot par to, nemaz nezinot, ko tas vārds nozīmē un daudzi, kuri nemaz nav dzirdējuši par šo vārdu. Tas ir tāpat kā vārdu salikumam "ēst abolus" izdomā jaunu vārdu un nozīmi, uztaisa ap to mārketingu un aiziet. Un tad varētu teikt, ka nevis tu ēd abolus, bet tu dari lietu X :D
Bet nu, mani nemaz nepārsteidz, ka cilvēki pavelkās uz šādām lietām un arī tic tam, Pēdējo gada notikumi lieliski ieazīmēja bildi par lielāko daļas populācijas IQ. Ja ar šādām lietām var nopelnīt, es tikai esmu PAR par ambīļu noslaugšanu un apčakarēšanu. Kādam jau tas muļķu nodoklis ir jāmaksā.
Un nobeigumam vēl piebildīšu, ka šis nav nekas jauns, kādreiz to sauca par "law of attraction", tagad mārketings ir uztaisīts ap vārdu "manifestācija". Re, pat filma par to kādreiz bija izlaista - https://www.youtube.com/watch?v=i7GmSg8vmcg
09.03.2023 20:01 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
tas paliek zemapziņā, kur rezultātā pat neapzināti vari veikt izvēles, par labu tam savam mērķim.

.......respektīvi - iet un darīt?
09.03.2023 20:03 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
greece @ 09.03.2023 19:28
Kas gan te ir nesaprotams? Iet un darīt, lai iegūtu vēlamo. Kāda vēl atbilde te var būt? Taisīt kolāžas un ''manifestēt''? :D Konkurence nekādā veidā nav veiksmes faktors, bet reāli parāda, kur tu ar savām prasmēm hierarhijā atrodies, un uz ko reālistiski vari cerēt.

Ok, piemēram, man liekas easy kaut ko nopirkt - somu, auto, dzīvokli utt., bet tas nesniedz gandarījumu, jo to ir viegli izdarīt. Bet kā ir ar uzvaru sacensībās - piemēram, rallijs? Ne vienmēr uzvar labākais braucējs, jo kaut kas notiek ar auto saskarsmē ar kaut ko. Ko tad iet un darīt?
09.03.2023 20:10 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
AllSaints @ 09.03.2023 20:10

Ok, piemēram, man liekas easy kaut ko nopirkt - somu, auto, dzīvokli utt., bet tas nesniedz gandarījumu, jo to ir viegli izdarīt. Bet kā ir ar uzvaru sacensībās - piemēram, rallijs? Ne vienmēr uzvar labākais braucējs, jo kaut kas notiek ar auto saskarsmē ar kaut ko. Ko tad iet un darīt?

Pārsvarā uzvar labākais braucējs. Ja skaties rallijus, noteikti esi ievērojusi, ka ir braucēji, kas vienmēr ir beigās, ir kas ir pa vidu, un ir kas ir pirmie. Nav tā, ka katru reizi ir pilnīgi neprognozējami, kurš būs kādās vietās.
09.03.2023 20:13 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Vispār - īsumā tas, ko gribēju pateikt. Es kaut ko vēlos un man tas nedodas rokā - tas nozīmē, ka
a) jācenšas vairāk un stiprāk;
b) jāatmet ar roku, nav domāts man un nemaz nevajag to.
Balsojam par variantu kā jūs rīkojaties!
09.03.2023 20:13 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
AllSaints @ 09.03.2023 20:13
Vispār - īsumā tas, ko gribēju pateikt. Es kaut ko vēlos un man tas nedodas rokā - tas nozīmē, ka
a) jācenšas vairāk un stiprāk;
b) jāatmet ar roku, nav domāts man un nemaz nevajag to.
Balsojam par variantu kā jūs rīkojaties!

Ne tikai, citreiz ir svarīgi arī paskatīties, kā tieši tu mēģini to mērķi sasniegt, vai tas veids ir efektīvs vai arī vairāk tikai rada sajūtu, ka kaut ko dari, lai gan ej tukšgaitā. Vai arī vienkārši tērē daudz vairāk laika un enerģijas, nekā vajadzētu vai nekā citi.
09.03.2023 20:17 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Kārtēji šarlatāni un snake oil salesmans ir izdomājuši jaunu veidu kā appist tupus cilvēkus. Pievienojuši vārdam "manifestēt" nozīmi un uztaisījuši mārktingu ap to. Tad jau var teikt, ka visi cilvēki, kuri iet uz savu mērķi "manifistē" nemaz nedomājot par to, nemaz nezinot, ko tas vārds nozīmē un daudzi, kuri nemaz nav dzirdējuši par šo vārdu. Tas ir tāpat kā vārdu salikumam "ēst abolus" izdomā jaunu vārdu un nozīmi, uztaisa ap to mārketingu un aiziet. Un tad varētu teikt, ka nevis tu ēd abolus, bet tu dari lietu X

Piekrītu par manifestāciju, pa lielam bulshits, ar ko nodarbināt prātu, tādā veidā radot ilūziju, ka kaut kas notiks pats no sevis. Tas vārds tagad skaitās baigais trends, tāpat kā politiķiem vairs nav problēmas, bet lepni tās nosauc par “izaicinājumiem”.
Visa pamatā ir reāla darbība. The more you fuck around, the more you find out.
a) jācenšas vairāk un stiprāk;
b) jāatmet ar roku, nav domāts man un nemaz nevajag to.

Vismaz sākumā a), ja nu tas galīgi neizdodas, tad vienā brīdī pienāk b), kad sagaidāmais rezultāts vairs neattaisno ieguldītās pūles.
09.03.2023 20:37 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
GhostGG @ 09.03.2023 18:59

Jā, jā. Neaizmirsti vēl aizdedzināt sveces un uzzīmēt pentagrammu ar auna asinīm. ?
Žēl, ka latvieši ir tik aprobežoti 😃
09.03.2023 20:43 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
GhostGG @ 09.03.2023 18:59

Jā, jā. Neaizmirsti vēl aizdedzināt sveces un uzzīmēt pentagrammu ar auna asinīm. ?

Derēs auna horoskopā dzimuša cilvēka asinis vai tikai dzīvnieka auna asinis? 🩸😁
09.03.2023 21:07 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Beverly Hilza @ 09.03.2023 21:07

Derēs auna horoskopā dzimuša cilvēka asinis vai tikai dzīvnieka auna asinis? ??

Derēs savas asinis, ja ar šādām muļķībām nodarbojas, tāpat skaidrs, ka auns (aita).
10.03.2023 14:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits