Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dalība fokusgrupas diskusijā

 
Reitings 1
Reģ: 06.03.2023
Sveiciens! 😊
Straujiem soļiem tuvojas pavasaris, un straujiem soļiem tuvojas arī manu maģistra studiju izskaņa, atlicis vien tāds nieks kā maģistra darbs, un šajā ziņā Tev ir iespēja man ļoti izpalīdzēt.
Esmu Rīgas Stradiņa universitātes maģistra studiju programmas Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība 2. kursa studente un sava maģistra darba ietvaros pētīšu Latvijas laikrakstu dienas karikatūrās ietvertās vizuālās metaforas un to naratīvus.
Pētījuma ietvaros plānots veikt 2 fokusgrupas diskusijas, lai noteiktu laikrakstu ''Diena'' un ''Latvijas Avīze'' lasītāju uztveri, attieksmes un aptvertu attieksmju diapazonu par laikrakstos publicētajām karikatūrām. Dalībnieki diskusijas laikā tiks aicināti dalīties savos novērojumos un viedokļos par karikatūrām.
Ja man ir izdevies Tevi pārliecināt, aicinu aizpildīt reģistrēšanās saiti dalībai diskusijā:
- laikraksta “Diena” (portāls - www.diena.lv) lasītājiem: https://forms.gle/8xYAkXTGo7F28mzR9
- laikraksta “Latvijas Avīze” (portāls - www.la.lv) lasītājiem: https://forms.gle/Hv6SSEHwqJntKr3j7
Vairāk informācijas: [email protected]
Apkopotie pētījuma rezultāti pēc dalībnieka pieprasījuma tiks nosūtīti uz norādīto e-pasta adresi.
Dalībnieks var atteikties no līdzdalības pētījumā jebkurā tā etapā bez jebkādiem ierobežojumiem. Katras pētījumā iesaistītās personas dati un fokusgrupas diskusijā izteiktais viedoklis būs konfidenciāli
Iespējams, pazīsti kādu laikraksta ''Diena'' vai ''Latvijas Avīze'' kvēlāko lasītāju, tāpēc būšu ļoti pateicīga, ja par šo iespēju padalīsies arī ar citiem! ❤️
06.03.2023 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits