Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksuālā saderība

 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
Kā jums šķiet, cik svarīga ir seksuālā saderība attiecībās?
Ir cilvēki ar kuriem ir tas klikšķis,bet ir tādi ar kuriem nav dabiski un izveidot arī nav iespējams,lai cik centies.
Bet ja emocionāli ir jūtas,bet piemēram sekss nav labs vai saderīgs,viens otru neizjūt un nesaprot.
Vai tādas attiecības vērts turpināt?
Samierinoties,ka vienkārši nav?
28.02.2023 17:48 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Nu sekss ir ļoti svarīga attiecību sastāvdaļa,bez tā nesanāks harmoniskas attiecības.
Es neturpinātu attiecības,ja seksā nebūtu saskaņas.
Bet varbūt ir iespējams pielāgoties vienam pie otra,bet ir jārunā par to visu ar partneri.
28.02.2023 18:07 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Piekrītu, ļoti svarīgi lai ir saderība.
Es nevarētu būtu kopā ar kaut kādu kompleksainu atturībnieci, kurai nepatīk tas un šis un vēl kaut kas...
28.02.2023 18:40 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Šī ir viena no tam tēmām kur man šķiet nav vērts cakareties ja nav piepildījuma. Nevaru iedomāties baigos kompromisa plānus un vēl sazin ko. Es attiecības pēc pieredzes zinu, ka neturpinātu kad nebija saskaņa un būtu bijis jālauž sevi vai otrs lai būtu.
28.02.2023 19:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ļoti svarīga ir. Tādās attiecībās, manuprāt, nav ne jēgas ne vērts uzturēties. Izņēmumi varētu būt tikai tiem pāriem, kuriem sekss galīgi nav svarīgs.
28.02.2023 20:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 15.07.2018
To narcisu jau pameti?
28.02.2023 21:09 |
 
Reitings 94
Reģ: 28.10.2021
aphoria @ 28.02.2023 21:09
To narcisu jau pameti?

To tēmu pacēlu vispār,jo studēju psiholoģiju un pašai bija pieredze daudzus gadus atpakaļ.
28.02.2023 21:12 |
 
Reitings 1898
Reģ: 22.02.2023
Ļoti svarīga. Nekas tur nav jāturpina, ja nesaskan.
02.03.2023 21:24 |
 
Reitings 1717
Reģ: 01.02.2023
Ir svarīga saderība. Ja saderības nav, tad kādā brīdī viens (vai abi) no pāra meklēs saderību kaut kur ārpus attiecībām.
Vienīgais, kur varētu nesakrist, ir ja abi ir vēl bijuši nevainīgi un tad ir tā neveiklā sajūta. Bet tad ir potenciāls abiem augt un mācīties šajā jomā.
05.03.2023 12:18 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
boom95 @ 28.02.2023 17:48
Kā jums šķiet, cik svarīga ir seksuālā saderība attiecībās?
Ir cilvēki ar kuriem ir tas klikšķis,bet ir tādi ar kuriem nav dabiski un izveidot arī nav iespējams,lai cik centies.
Bet ja emocionāli ir jūtas,bet piemēram sekss nav labs vai saderīgs,viens otru neizjūt un nesaprot.
Vai tādas attiecības vērts turpināt?
Samierinoties,ka vienkārši nav?

Man ir bijis baigi forši ar puisi, liekas nu super, daudz kopīga, labi jūtos kopā, nonāc līdz gultai un tur viss slikti. Nākamajā rītā viss foršums pagaisis, viss, lai vai cik jauki bija, nebūs.
05.03.2023 23:34 |
 
Reitings 277
Reģ: 18.04.2023
Pirms jautrības, es izprašņāju viņu zodiaka zīmes.. Tas izskaidro visu.
22.04.2023 11:20 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Manuprāt, reti kad saderība ir uzreiz. Katram ir savi knifi, kas patīk, kas uzbudina un paiet laiks kamēr otrs iepazīst tavu ķermeni un saprot, kuras pogas jāspiež, lai sasniegtu rezultátu. Pēc pieredzes, ir bijis ka pirmās reizes kaut kas ne tā, bet tas apsēžamies un izrunājam, kas man tieši patīk, kas viņam patīk un tad go from there. Ja vienīgi ir tā, ka vienam patīk dominēt un otrs ar to nav mierā - nu, tas nekad nemainīsies. Personìgi, dievinu, kad vīrietis uzņemas vadību.
22.04.2023 12:51 |
 
Reitings 1898
Reģ: 22.02.2023
Elizabeteputnos @ 22.04.2023 12:51
Manuprāt, reti kad saderība ir uzreiz. Katram ir savi knifi, kas patīk, kas uzbudina un paiet laiks kamēr otrs iepazīst tavu ķermeni un saprot, kuras pogas jāspiež, lai sasniegtu rezultátu. Pēc pieredzes, ir bijis ka pirmās reizes kaut kas ne tā, bet tas apsēžamies un izrunājam, kas man tieši patīk, kas viņam patīk un tad go from there. Ja vienīgi ir tā, ka vienam patīk dominēt un otrs ar to nav mierā - nu, tas nekad nemainīsies. Personìgi, dievinu, kad vīrietis uzņemas vadību.
Atvainojos par tiešumu, bet ja man viņa loceklis nepatīk, tad arī "ar laiku" neiepatiksies.
22.04.2023 12:55 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Paturpinot šo, ir vēl tāda lieta kā feromoni, es nezinu vai tā ir taisnība, bet pēc savas pieredzes, varu teikt, ka laikam ir spēlējuši lielu lomo šajā? tas ir - vai partneris tevi uzbudina vai nē.
Stāsts no dzīves - es sen atpakal tikos ar sievieti, viņa bija tiešām ļoti skaista, gan seja gan augums utt, bet problēma bija tāda, ka viņa vispār mani neuzbudināja, un tas nebija saistīts ar to, ka viņa kaut ko nepareizi darīja, bet gan nebija TĀ iekšējā "kņudēšana", tad kad tev blakus ir skaista sieviete. Vienvārdsakot es nevarēju nekādīgi dabūt savu locekli "augšā", vai arī viņš ļoti ātri nolaidās. Es pat toreiz tik ļoti sabijos, ka aizskrēju pie ārsta jo domāju, ka man ir erektilā disfunkcija :D Protams, pēc visiem testiem ar mani viss bija kārtībā un ārsts pateica, ka tas viss ir galvā. Vēlāk pārtraucām kontaktus un satiku citu sievieti ar kuru viss bija kā diena pret nakti. Tā kā es domāju, ka lielu lomu arī spēlē tādas lietas ko pats nemaz nemana.
22.04.2023 14:16 |
 
Reitings 4950
Reģ: 27.03.2023
GhostGG @ 22.04.2023 14:16
Paturpinot šo, ir vēl tāda lieta kā feromoni, es nezinu vai tā ir taisnība, bet pēc savas pieredzes, varu teikt, ka laikam ir spēlējuši lielu lomo šajā? tas ir - vai partneris tevi uzbudina vai nē.
Stāsts no dzīves - es sen atpakal tikos ar sievieti, viņa bija tiešām ļoti skaista, gan seja gan augums utt, bet problēma bija tāda, ka viņa vispār mani neuzbudināja, un tas nebija saistīts ar to, ka viņa kaut ko nepareizi darīja, bet gan nebija TĀ iekšējā "kņudēšana", tad kad tev blakus ir skaista sieviete. Vienvārdsakot es nevarēju nekādīgi dabūt savu locekli "augšā", vai arī viņš ļoti ātri nolaidās. Es pat toreiz tik ļoti sabijos, ka aizskrēju pie ārsta jo domāju, ka man ir erektilā disfunkcija :D Protams, pēc visiem testiem ar mani viss bija kārtībā un ārsts pateica, ka tas viss ir galvā. Vēlāk pārtraucām kontaktus un satiku citu sievieti ar kuru viss bija kā diena pret nakti. Tā kā es domāju, ka lielu lomu arī spēlē tādas lietas ko pats nemaz nemana.

Šo arī esmu dzirdējusi no saviem puišu draugiem un tur ne tikai bija runa par feromoniem, bet arī faktu kā tādu, ka ar izteiktu skaistu sievieti pievienojas lielais uztraukums, nespēja atslēgt prātu un draudziņš neceļas, bet ar nesmuku var kaut vai visu nakti un visās pozās.
Tādēļ pēc tāda pateiktā sanāk, ka ne tik skaistajām ir aizrojošāka dzimumdzīve 😁
22.04.2023 14:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
bet arī faktu kā tādu, ka ar izteiktu skaistu sievieti pievienojas lielais uztraukums, nespēja atslēgt prātu un draudziņš neceļas, bet ar nesmuku var kaut vai visu nakti un visās pozās.

Nop, šis noteikti nebūs tas gadījums, es nekad neesmu kļuvis nervozs sieviešu klātbūtnē + šī ari nebija skaistākā, kāda man ir bijusi. Nu jau ir vairāki gadi pagājuši un es šad tad vēl joprojām domās atgriežos pie šī gadījuma, lai rastu atbildes kāpēc tā notika. Jo pilnīgi nebija kur piesieties, izskatas bija, augums bija, raksturs arī bija tāds kā man patīk, bet nu nestrādāja man tur kā vajadzētu.
Tādēļ pēc tāda pateiktā sanāk, ka ne tik skaistajām ir aizrojošāka dzimumdzīve

Protams, izskats noteikti nav tas, kas nosaka vai ir laba seksuālā saderība, protams, neieejot galējībās. Ir daudz piemēru, kur ar ne tik smukām sekss ir daudz labāks nekā ar nenormāli smukām.
22.04.2023 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits