Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Simpātija.

 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
Sveikas.
Esmu tādā interesantā situācijā. Iepaticies kolēģis. Patiesībā jāsaka, ka esam tādā kā draugu statusā, bet šķiet, ka patiesībā viens otram simpatizējam. Tā 100% varu pateikt tikai par sevi. Bet tā muļķīgi. Abi esam aizņemti un šķiet, ka tas kas man viņā patīk ir tas, ko nespēju iegūt no sava drauga un domāju, ka viņam kas līdzīgs, jo savā uzvedībā ir tāds apdomīgs. Zinu, esmu runājusi ar draugu par lietām, kas mani neapmierina attiecībās, bet izmaiņu nav un arī vairs uz tām neceru. Tehniski saliekot lietas kopā būtu jāšķiras, bet ir pieradums un stabilitāte, ko es neatrastu citās attiecībās. Un tam kolēģim ir ģimene. Turklāt tur nesanāktu nekas ilgstošs, jo vecumu starpība ir pārāk liela. Bet viņā tāds viedums, empātija, mierīgums. Nu stulbi kaut kā.
26.02.2023 12:59 |
 
Reitings 3672
Reģ: 01.03.2022
Mūsdienās jau visu var. Viens partneris, otrs, kāda vaina. Ar vīrieti vai sievieti, kāda starpība. Ģimenes vērtības tā ir vēsture, hello dzīvo līdzi laikam! Beidz fantazēt!
26.02.2023 13:41 |
 
Reitings 1961
Reģ: 22.02.2023
Ja pašai neveiksmīgas attiecības, tad arī citiem gribi izjaukt ģimeni?
26.02.2023 13:51 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Pirmkārt -ja esošās attiecības neapmierina un nekas nemainās,tad ir jāšķiras,nevis jādzīvo kopā dēļ pieraduma un ērtuma. Ja otru nemīl,tad ir jālaiž vaļā,lai satiek to,ar kuru būs kas vairāk par pieradumu, stabilitāti.
Otrkārt -kad būsi pārtraukusi savas attiecības,tikai tad var sākt domāt par jaunām attiecībām.
Tas,ka ir abpusējas simpātijas,nenozīmē to,ka jūs varētu būt kopā.
26.02.2023 14:16 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
LuckyStrike @ 26.02.2023 13:51
Ja pašai neveiksmīgas attiecības, tad arī citiem gribi izjaukt ģimeni?

Nē, es negribu to viņu savienību jaukt ārā. Lai dzīvojas.
26.02.2023 14:22 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
Annija35 @ 26.02.2023 14:16
Pirmkārt -ja esošās attiecības neapmierina un nekas nemainās,tad ir jāšķiras,nevis jādzīvo kopā dēļ pieraduma un ērtuma. Ja otru nemīl,tad ir jālaiž vaļā,lai satiek to,ar kuru būs kas vairāk par pieradumu, stabilitāti.
Otrkārt -kad būsi pārtraukusi savas attiecības,tikai tad var sākt domāt par jaunām attiecībām.
Tas,ka ir abpusējas simpātijas,nenozīmē to,ka jūs varētu būt kopā.

Man neceļas rokas iet kaut kur, jo šeit ir savā ziņā tas pieradums un ērtums, par ko minēji. Mans draugs nav ne dzērājs, ne atkarībnieks, bet ir citas lietas. Un tad es domāju, ka neeksistē tāds, kurš 100% atbilstu manām prasībām. Un esošais draugs ir vistuvāk tam mana vīrieša ideālam. Taču arī viņam ir kas iztrūkstošs tapēc to atrodu citur.
Kopā būt ar to kolēģi negribu. Tas būtu baigi riebīgi no manas puses, jaukt ārā viņa ģimeni. Man patiesībā grūti saprast vai tā simpātija no vina puses ir mana iedoma vai tiešām tā ir.
26.02.2023 14:25 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
Dalia @ 26.02.2023 13:41
Mūsdienās jau visu var. Viens partneris, otrs, kāda vaina. Ar vīrieti vai sievieti, kāda starpība. Ģimenes vērtības tā ir vēsture, hello dzīvo līdzi laikam! Beidz fantazēt!

Es te nenācu pēc Bībeles teksiņiem. 🙃
26.02.2023 14:26 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Pilnīgs haoss, jā,var likties simpātiski citi vīrieši, neliels flirts utt,bet izskatās, ka kko fantazē par to savu kolēģi. Tad Tevi neapmierina attiecības ar draugu,bet beigās viss ok, par ko īsti ir šī tēma?🙂
26.02.2023 14:29 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
pradacandy @ 26.02.2023 14:29
Pilnīgs haoss, jā,var likties simpātiski citi vīrieši, neliels flirts utt,bet izskatās, ka kko fantazē par to savu kolēģi. Tad Tevi neapmierina attiecības ar draugu,bet beigās viss ok, par ko īsti ir šī tēma??

Nav jau ok. Pietrūkst tas, ko iegūstu ar kolēģi. Mani laikam tas neapmierina pašā saknē, ka nespēju iegūt visu ko vēlos no viena cilvēka.
26.02.2023 14:31 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Maijazieds20 @ 26.02.2023 14:31

Nav jau ok. Pietrūkst tas, ko iegūstu ar kolēģi. Mani laikam tas neapmierina pašā saknē, ka nespēju iegūt visu ko vēlos no viena cilvēka.

Bet pirms uzsākt attiecības ir jāiepazīst vienam otru kārtīgi,lai saprastu vai būs labi kopā.
Tagad esi attiecībās,kurās neesi apmierināta un saproti pati,ka tas tā arī paliks,jo otrs tev nevar sniegt to,ko vēlies tu. Tas agri vai vēlu var tevi pamudināt uz krāpšanu,jo meklēsi citos to,kā nav tavās attiecībās,jo šobrīd jau tevi interesē cits vīrietis,nevis tas,kas ir tev blakus.
26.02.2023 14:41 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Ko īsti Tu gribi dzirdēt? Skaidrs, ka kopā ar kolēģi nevēlies būt un draugu pamest arī netaisies. Izskatās, ka viss izlemts. Saprastu, ja jautātu, kā pievērst kolēģa uzmanību un dabūt viņu tikai sev😅 nav uzbrauciens, tikai nesaprotu
26.02.2023 15:56 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
Annija35 @ 26.02.2023 14:41

Bet pirms uzsākt attiecības ir jāiepazīst vienam otru kārtīgi,lai saprastu vai būs labi kopā.
Tagad esi attiecībās,kurās neesi apmierināta un saproti pati,ka tas tā arī paliks,jo otrs tev nevar sniegt to,ko vēlies tu. Tas agri vai vēlu var tevi pamudināt uz krāpšanu,jo meklēsi citos to,kā nav tavās attiecībās,jo šobrīd jau tevi interesē cits vīrietis,nevis tas,kas ir tev blakus.

Ko nozīmē iepazīt kārtīgi? To taču nevar izdarīt randiņu periodā, kur viss skaisti. Dzīvojot kopā vari tikai pateikt kas ir kas tā pa īstam.
Mušpapīrs @ 26.02.2023 15:56
Ko īsti Tu gribi dzirdēt? Skaidrs, ka kopā ar kolēģi nevēlies būt un draugu pamest arī netaisies. Izskatās, ka viss izlemts. Saprastu, ja jautātu, kā pievērst kolēģa uzmanību un dabūt viņu tikai sev? nav uzbrauciens, tikai nesaprotu

Jābūt konkrētam jautājumam, lai veidotu diskusiju ar idejām un citu cilvēku redzējumu uz situāciju? Ja jautātu kā dabūt sev, mani te noraktu dzīvu, par to, ka jaucu cita vīrieša ģimeni. Un domāju ka karmiski es šito savas dzīves laikā neizmaksātu.
26.02.2023 16:12 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Te jau bija viena, kas jautāja kā "atsist" aizņemtu vīrieti sev. Nebija nekādu baigo uzbraucienu. Dažas pat deva padomus
26.02.2023 16:16 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
Mušpapīrs @ 26.02.2023 16:16
Te jau bija viena, kas jautāja kā "atsist" aizņemtu vīrieti sev. Nebija nekādu baigo uzbraucienu. Dažas pat deva padomus

Viņa uzmanību jau esmu dabujusi. Principā ir bijuši brīži arī divatā, kur viņš varētu tiekties pēc kā vairāk. Tapēc savādi, ka to nedara, jo liekas ka ir simpātijas, bet nezinu, varbūt mana izdoma.
26.02.2023 16:26 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Maijazieds20 @ 26.02.2023 16:26

Viņa uzmanību jau esmu dabujusi. Principā ir bijuši brīži arī divatā, kur viņš varētu tiekties pēc kā vairāk. Tapēc savādi, ka to nedara, jo liekas ka ir simpātijas, bet nezinu, varbūt mana izdoma.

Tad acīmredzot viņš neko vairāk nemaz nevēlas.
26.02.2023 16:54 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Maijazieds20 @ 26.02.2023 16:26

Viņa uzmanību jau esmu dabujusi. Principā ir bijuši brīži arī divatā, kur viņš varētu tiekties pēc kā vairāk. Tapēc savādi, ka to nedara, jo liekas ka ir simpātijas, bet nezinu, varbūt mana izdoma.

Pat ja viņam patīc, izskatās, neļaus mirkļa vājumam izjaukt ģimeni, jo noteikti tur ir ieguldījis ļoti daudz laika un citu resursu, ka vienkārši neko negrib sačakarēt
26.02.2023 17:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Maijazieds20 @ 26.02.2023 16:26

Viņa uzmanību jau esmu dabujusi. Principā ir bijuši brīži arī divatā, kur viņš varētu tiekties pēc kā vairāk. Tapēc savādi, ka to nedara, jo liekas ka ir simpātijas, bet nezinu, varbūt mana izdoma.

Savādi? Viņam ir ģimene
26.02.2023 17:12 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu, pirmkārt, ja savās attiecībās jau ir palicis garlaicigi, ir jāsāk ar tām. Pieradums un stabilitāte, okey, bet ar runāšanu par to kas vienam un otram nepatīk nekas nemainīsies. Un mākslīgi arī jaunu rozā briļļu periodu neuzpūtīsiet. Visās attiecībās pienāk brīdis, kad paliek jau garlaicīgi, tas ir normāli. Nevar ar vienu cilvēku dzīvot 40 gadus kopā un katru dienu iztēloties kā medusmēnesi. Tur jau ir tā problēma mūsdienās, ka visi sagaida, ka attiecības visu laiku būs ļoti exciting un nekad neapniks un tikko ir brīdis kad nekas sevišķs nenotiek, tad groza galvu un meklē asumiņu citur.
Nākamā lieta, ja jau šīs simpātijas pret citu cilvēku ir likušas domāt par savām attiecībām, pašai tagad ir jāizlemj, ko darīt ar tām. Vai gadu griezumā tu vēl redzi šīs attiecības ejam uz priekšu. Ja nē, tad šķiries. Nav jēgas stāvēt uz vietas.
Un treškārt, šim kolēģim par kuru tu runā ir ģimene un cik noprotu viņš ir vecāks. Simpātijas ir viena lieta. Paflirtēšana un paķiķināšana darbā ir viena lieta. Bet šķirties no sava drauga, lai mēģinātu kaut ko sākt ir pavisam kas cits.
Lai viss šis izvērstos labākajā iespējamajā scenārijā, tas prasītu diezgan daudz. Tiešām lielas simpātijas pret tevi no šī kolēģa puses, lai viņš būtu gatavs šūpot savu ģimeni tevis dēļ. Vai arī tu vēlies būt side piece?
Ja viņš ir precējies un ar bērniem, es jau nu teiktu, liec viņam mieru. Ne vienīgais vīrietis apkārt.
Jo kamēr jums abiem nav bijusi saruna par to cik ļoti viens otram patīkat un cik ļoti varētu būt kopā, simpātijas neko neizsaka.
26.02.2023 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Simpātijas un būšana kopā ir dažādas lietas. Es ar sievu esam kopā jau 15 gadus,ir bijušas pāris kārdinātājas,bet neesmu domajis ar mazo galviņu,bet ar galvu,ko varu pazaudēt. Bieži ir komandējumi ar kolēģiem,tad brīnos,kad cilvēki sadzerās kļūst vaļīgi un vaļīgas,domaju,kā viņi paši justos,ja viņu otras puses tā daritu. Es paldies dievam alko nelietoju vispār un domāju ar galvu.
26.02.2023 21:11 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
shark36 @ 26.02.2023 21:11
Simpātijas un būšana kopā ir dažādas lietas. Es ar sievu esam kopā jau 15 gadus,ir bijušas pāris kārdinātājas,bet neesmu domajis ar mazo galviņu,bet ar galvu,ko varu pazaudēt. Bieži ir komandējumi ar kolēģiem,tad brīnos,kad cilvēki sadzerās kļūst vaļīgi un vaļīgas,domaju,kā viņi paši justos,ja viņu otras puses tā daritu. Es paldies dievam alko nelietoju vispār un domāju ar galvu.

Tad jau tu kā vīrietis spēsi labāk izskaidrot otru vīrieti. Ja viņam ir ģimene, draudzene, tad kam viņam uzklausīt un būt draugos ar mani, sirds izkratītāju un vienkārši pļāpiņai? Ja es gūstu no tās draudzības kaut ko, tad man nav aptvere ko iegūst viņš? Fantāziju lidojumu? Tur klāt sev just in case? Vai tiešām nevainīga draudzība.
26.02.2023 21:22 |
 
Reitings 13
Reģ: 26.02.2023
mazaskudra @ 26.02.2023 18:10
Nu, pirmkārt, ja savās attiecībās jau ir palicis garlaicigi, ir jāsāk ar tām. Pieradums un stabilitāte, okey, bet ar runāšanu par to kas vienam un otram nepatīk nekas nemainīsies. Un mākslīgi arī jaunu rozā briļļu periodu neuzpūtīsiet. Visās attiecībās pienāk brīdis, kad paliek jau garlaicīgi, tas ir normāli. Nevar ar vienu cilvēku dzīvot 40 gadus kopā un katru dienu iztēloties kā medusmēnesi. Tur jau ir tā problēma mūsdienās, ka visi sagaida, ka attiecības visu laiku būs ļoti exciting un nekad neapniks un tikko ir brīdis kad nekas sevišķs nenotiek, tad groza galvu un meklē asumiņu citur.
Nākamā lieta, ja jau šīs simpātijas pret citu cilvēku ir likušas domāt par savām attiecībām, pašai tagad ir jāizlemj, ko darīt ar tām. Vai gadu griezumā tu vēl redzi šīs attiecības ejam uz priekšu. Ja nē, tad šķiries. Nav jēgas stāvēt uz vietas.
Un treškārt, šim kolēģim par kuru tu runā ir ģimene un cik noprotu viņš ir vecāks. Simpātijas ir viena lieta. Paflirtēšana un paķiķināšana darbā ir viena lieta. Bet šķirties no sava drauga, lai mēģinātu kaut ko sākt ir pavisam kas cits.
Lai viss šis izvērstos labākajā iespējamajā scenārijā, tas prasītu diezgan daudz. Tiešām lielas simpātijas pret tevi no šī kolēģa puses, lai viņš būtu gatavs šūpot savu ģimeni tevis dēļ. Vai arī tu vēlies būt side piece?
Ja viņš ir precējies un ar bērniem, es jau nu teiktu, liec viņam mieru. Ne vienīgais vīrietis apkārt.
Jo kamēr jums abiem nav bijusi saruna par to cik ļoti viens otram patīkat un cik ļoti varētu būt kopā, simpātijas neko neizsaka.

Tur ir dziļāka problēma par excitment. Es pamatā domāju par esošajām, bet es nevaru visu laiku būt gaidītājos un lūdzējos. Nu ja nav manējam tā empātija, tad to dabonu citur. Turklāt arī trešā cilvēka acs spēj saredzēt to, ko varbūt emociju iespaidā neredzu es. Skaidrs prāts vajadzīgs.
26.02.2023 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits