Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karš un Latvijas mediji

 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Sveikas meitenes.
Pieminot Krievijas izraisītā kara 365 dienas, vēlos pajautāt jūsu viedokli.
Skatoties jebkādu Latvijas mediju saturu esmu pamanījusi ka viss, un es domāju viss, saistās ar, par un ap Ukarinu. Protams par to ir jārunā, bet vai nav mazliet par daudz? Ziņās lielākā daļa ir par Ukrainu, filmas, seriāli un izklaides raidījumi ir tikai par karu. Labdarības akcijas, twitteris un viss, viss. Man sāk likties ka ja tu kaut mazliet ieminies publiskajā telpā ka tev ir par daudz, tevi noliek par pēdējo vatņiku, kas nebūt tā nav!
Esmu pamanījusi ka pati Jūtos kā nozombēta, jo mani tik ļoti ir notrulinājis šis nepārtrauktais informācijas vilnis. Es tiešām jūtu un atbalstu Ukrainu kā varu, bet ko darīt ka šķiet LV mediji nemaz vairs nerunā par LV, tikai par Ukrainu?
Kāds ir Jūsu viedoklis par šo?
21.02.2023 13:27 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Lai vai cik man būtu žēl ukraiņu, baidos, ka, turpinot tikpat viesmīlīgi uzņemt, var sanākt kā ar krieviem. Labi, te vismaz ir cerība, ka valodu iemācīsies.
Lasu par kaut kādiem skolēnu konkursiem, jau sāk likties, ka paši latviešu skolēni ir nostumti maliņā. Ceru, ka tās uzvaras ir pelnītas, nevis aiz līdzjūtības
21.02.2023 13:50 |
 
Reitings 2513
Reģ: 09.03.2021
Nē, vate, mums tā neliekas! Ja nepatīk LV mediji, droši vari doties uz austrumiem un pamēģināt par medijiem pavaimanāt tur.
21.02.2023 13:52 |
 
Reitings 8548
Reģ: 06.07.2022
Nē, nav par daudz. Par to ir jārunā un jārunā, jāstāsta un jārāda un vēlreiz jārunā. Karš notiek arī informatīvajā laukā. Latvija ir atzinusi Krieviju par teroristisku valsti – no šīs tēzes arī izriet visas sabiedrības pretdarbība. Tā ir pareizi. Viskur citur var diskutēt, bet karā jābūt viennozīmīgai attieksmei un maksimāli jāatbalsta tā puse, kuras pusē ir taisnība ir patiesība. Šajā gadījumā tā ir Ukraina, kura iet cauri tam pašam, kam mēs 1940. gadā.
21.02.2023 13:57 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Nē, uzskatu pretēji - runā par maz, viss šķiet ir nedaudz noklusis.
21.02.2023 14:08 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
u.604737e44a238 @ 21.02.2023 13:52
Nē, vate, mums tā neliekas! Ja nepatīk LV mediji, droši vari doties uz austrumiem un pamēģināt par medijiem pavaimanāt tur.

Hei, kapēc uzreiz uz austumiem??? Lūk šo es nesaprotu, es kā cilvēks pajautāju un mani uzreiz pasūta
21.02.2023 14:09 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Iesaku pamainīt medijus uz nacionālākiem, kas pārsvarā arī rakstīs par Latviju, nevis citām valstīm. Lai gan es neteiktu, ka ieejot tajos pašos Delfos, ziņu par Ukrainu būtu tik nenormāli daudz, un par Latviju - nekā. Vienkārši ignorējam un viss, ja neinteresē.
Par dažādām izklaides sfērām piekrītu, bet tur vienmēr ir kāda viena ''top tēma'', ar ko visi kļūst apsēsti un visi to vien maļ no rīta līdz vakaram. Bet tur saturs vienmēr ir zemā līmenī, es varētu ieteikt tikai beigt to skatīties... :D
21.02.2023 14:10 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
EmilijaArm @ 21.02.2023 13:57
Nē, nav par daudz. Par to ir jārunā un jārunā, jāstāsta un jārāda un vēlreiz jārunā. Karš notiek arī informatīvajā laukā. Latvija ir atzinusi Krieviju par teroristisku valsti – no šīs tēzes arī izriet visas sabiedrības pretdarbība. Tā ir pareizi. Viskur citur var diskutēt, bet karā jābūt viennozīmīgai attieksmei un maksimāli jāatbalsta tā puse, kuras pusē ir taisnība ir patiesība. Šajā gadījumā tā ir Ukraina, kura iet cauri tam pašam, kam mēs 1940. gadā.
Lizavay @ 21.02.2023 14:08
Nē, uzskatu pretēji - runā par maz, viss šķiet ir nedaudz noklusis.

liels paldies meitenes, novērtēju šo viedokli.
Reizēm man liekas ka naida ir tik daudz, un negribās iegrimt apātijā un rutīnā. Tiešām novērtēju ka esat par atbalstu Ukrainai un izsakat savu viedokli!
21.02.2023 14:12 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nē, man nešķiet, ka medijos runā tikai par Ukrainu.
21.02.2023 14:16 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
Mušpapīrs @ 21.02.2023 13:50
Lai vai cik man būtu žēl ukraiņu, baidos, ka, turpinot tikpat viesmīlīgi uzņemt, var sanākt kā ar krieviem. Labi, te vismaz ir cerība, ka valodu iemācīsies.
Lasu par kaut kādiem skolēnu konkursiem, jau sāk likties, ka paši latviešu skolēni ir nostumti maliņā. Ceru, ka tās uzvaras ir pelnītas, nevis aiz līdzjūtības
Mušpapīrs @ 21.02.2023 13:50
Lai vai cik man būtu žēl ukraiņu, baidos, ka, turpinot tikpat viesmīlīgi uzņemt, var sanākt kā ar krieviem. Labi, te vismaz ir cerība, ka valodu iemācīsies.
Lasu par kaut kādiem skolēnu konkursiem, jau sāk likties, ka paši latviešu skolēni ir nostumti maliņā. Ceru, ka tās uzvaras ir pelnītas, nevis aiz līdzjūtības

Paldies ka padalījies. Novērtēju arī tavu viedokli un saprotu no kurienes tas radies. Man ir svarigi saprast kuras ir tās tēmas kurās citi to pamana, jo redz, es nemaz neesmu pamanījusi par to ka bērniem konkursos kautkas tāds notiktu
21.02.2023 14:21 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
Ziņas par Ukrainu man nekādi netraucē. Tas tomēr ir viens no top notikumiem pasaulē. Protams, par to runās daudz.
Tas, kas mazliet kaitina, ir "Krievija varētu iebrukt Baltijā" tipa raksti. Kamēr nav reālu uzbrukuma draudu un tā ir tikai teoretizēšana, tā ir nevajadzīga biedēšana.
21.02.2023 14:22 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vispār es ieteiktu subscraiboties uz Neatkarīgās dienas e-pastu, kur viņi atsūta dažas svarīgākās ziņas (pārsvarā viss par Latviju). Pati nesen to izdarīju un man patīk viņu raksti.
Pēdējās dienās viņi raksta par VID drāmām, piemēram, https://neatkariga.nra.lv/izpete/406347-prokuratura-sakusi-parbaudi-par-sokejosaja-vid-izmekletajas-intervija-atspoguloto?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien
vakardienas raksts kontekstam: https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/406238-lure-atklaj-puvi-demokratijas-un-tiesiskuma-sistema
Delfos pameklējot es neredzu rakstus par šo tēmu, lai gan kārtējais skandāls ar VID, kas ir svarīgs notikums. Ziņu portālu politikās īpaši neiedziļinos, bet pieļauju, ka Delfi par to neraksta politisku iemeslu dēļ, jo kādam jākasa muguru. Bet var jau būt, ka vnk neatradu.
21.02.2023 14:26 |
 
Reitings 8548
Reģ: 06.07.2022
greece @ 21.02.2023 14:26
Vispār es ieteiktu subscraiboties uz Neatkarīgās dienas e-pastu, kur viņi atsūta dažas svarīgākās ziņas (pārsvarā viss par Latviju). Pati nesen to izdarīju un man patīk viņu raksti.
Pēdējās dienās viņi raksta par VID drāmām, piemēram, https://neatkariga.nra.lv/izpete/406347-prokuratura-sakusi-parbaudi-par-sokejosaja-vid-izmekletajas-intervija-atspoguloto?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien
vakardienas raksts kontekstam: https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/406238-lure-atklaj-puvi-demokratijas-un-tiesiskuma-sistema
Delfos pameklējot es neredzu rakstus par šo tēmu, lai gan kārtējais skandāls ar VID, kas ir svarīgs notikums. Ziņu portālu politikās īpaši neiedziļinos, bet pieļauju, ka Delfi par to neraksta politisku iemeslu dēļ, jo kādam jākasa muguru. Bet var jau būt, ka vnk neatradu.

Es domāju, ka Delfi veic savu izpēti un tad jau publicēs, nevis pārstāstīs Dienas materiālu un LatoLapsas videosaturu
21.02.2023 14:32 |
 
Reitings 83
Reģ: 26.10.2022
greece @ 21.02.2023 14:26
Vispār es ieteiktu subscraiboties uz Neatkarīgās dienas e-pastu, kur viņi atsūta dažas svarīgākās ziņas (pārsvarā viss par Latviju). Pati nesen to izdarīju un man patīk viņu raksti.
Pēdējās dienās viņi raksta par VID drāmām, piemēram, https://neatkariga.nra.lv/izpete/406347-prokuratura-sakusi-parbaudi-par-sokejosaja-vid-izmekletajas-intervija-atspoguloto?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien
vakardienas raksts kontekstam: https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/406238-lure-atklaj-puvi-demokratijas-un-tiesiskuma-sistema
Delfos pameklējot es neredzu rakstus par šo tēmu, lai gan kārtējais skandāls ar VID, kas ir svarīgs notikums. Ziņu portālu politikās īpaši neiedziļinos, bet pieļauju, ka Delfi par to neraksta politisku iemeslu dēļ, jo kādam jākasa muguru. Bet var jau būt, ka vnk neatradu.

Paldies, šis labs. Es savējās ziņas lasu lsm parasti, delfi ļoti nepatīk to reklamu dēļ. Add blockera dēļ man neļauj pat receptes paskatīties :D
21.02.2023 14:32 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
EmilijaArm @ 21.02.2023 14:32

Es domāju, ka Delfi veic savu izpēti un tad jau publicēs, nevis pārstāstīs Dienas materiālu un LatoLapsas videosaturu

Delfu saturs standartā ir reporting, jebšu atstāstīšana un pārstāstīšana. Kas teorētiski varētu iekļaut arī tādu sīkumu kā Ģenerālprokuratūras sāktu izmeklēšanu VID, kas vispār jau ir kļuvusi par iestādi ar smagnēju kriminālu dvaku. Bet nu redzēsim, vai un kad šīs ziņas viņu lapās parādīsies.
Alisse @ 21.02.2023 14:32

Paldies, šis labs. Es savējās ziņas lasu lsm parasti, delfi ļoti nepatīk to reklamu dēļ. Add blockera dēļ man neļauj pat receptes paskatīties :D

Jap, tieši tāpēc arī pēdējā laikā Delfus vairs vispār nelasu. Bez adblockera tur ir šausmīgi. LSM daudz labāks.
21.02.2023 14:41 |
 
Reitings 8548
Reģ: 06.07.2022
Alisse @ 21.02.2023 14:32

Paldies, šis labs. Es savējās ziņas lasu lsm parasti, delfi ļoti nepatīk to reklamu dēļ. Add blockera dēļ man neļauj pat receptes paskatīties :D

toties par 1 eur mēnesī ir pilnīgi tīra lapa :)
21.02.2023 14:46 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nē nav par daudz rakstu saistībā ar karu un Ukrainu. Es pat teiktu ka viss ir pieklusis. Ja par to nerunās tad karš un Krievijas agresija sāks likties par normālu parādību, bet tā nav ne normāla valsts ne attaisnojama rīcība. Vēl vairāk pēc Putina šodienas uzrunas.
Visiem tiem kuriem nepatīk, liekas ir pa daudz utt, tad ielieciet sevi viņu kurpēs. Jūsu valsti bombordē, cilvēki mirst gadu pēc kara sākuma, uz priekšu nekas nerit un pārējiem paliek vienalga. Kaimiņvalstis mazāk atbalsta, runā mazāk utt. Sajūta noteikti nebūtu forša, kā pamestiem.
21.02.2023 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Jā, es domāju līdzīgi autorei. Nezinu vai var tā izmērīt, ka runā par daudz vai par maz, tas katra paša uztverē ir individuāli, drīzāk KO un KĀDU saturu kara kontekstā publicē.
Tā ir vienmēr - notiek kas katastrofāls, pilni mediji, visur. Kāds pasaka, ka nogurdinoši lasīt to visu un uzreiz dabū pretī, ka ''tā ir vienaldzība, iedomājies kā ir to piedzīvot u.t.t.''.
Atsekoju pilnīgi visiem ziņu portāliem, kad sākās kurais tur kovid vilnis un bija neciešamo lasīt visu to drazu. Līdz pat šim brīdim ziņu portālus nelasu un varu godīgi pateikt, ka liekas, ka pasaulē ir par 90% mazāk problēmu. Kad notiek kaut kas svarīgs un uzmanības vērts, par to tāpatās uzzinu, jo kāds draugs ir dalījies ar informāciju soc.tīklos. Man arī viens paziņa reiz pārmetoši pateica, ka tas ir dzīvot kā strausam ar zemē iebāztu galvu, neinteresēties un uzlikt visam mīksto. Nezinu gan ko no manis cerēja sagaidīt, ka izglābšu pasauli, ja to visu katru dienu lasīšu?
21.02.2023 15:05 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Alisse @ 21.02.2023 14:21

Paldies ka padalījies. Novērtēju arī tavu viedokli un saprotu no kurienes tas radies. Man ir svarigi saprast kuras ir tās tēmas kurās citi to pamana, jo redz, es nemaz neesmu pamanījusi par to ka bērniem konkursos kautkas tāds notiktu

lsm un vēl kaut kur lasīju. Kā jau teicu, ceru, ka nav tikai līdzjūtība.
Piekritīšu vēl dažām, par tiem prognožu rakstiem, kuri sastāv no patukšiem minējumiem. Vēl nepatīk, ka stāsta, ka Put ins tūlīt, tūlīt karoti noliks. Pēc tiem stāstiem jau sanāk, ka jau sen no aizsaules visus diriģē.
Atbalstu faktos balstītu informāciju, nevis tukšas prognozes vai, nedod Dievs, kaut kādus ekstraseksus. Domāju, tad arī nebūtu sajūtas par informācijas kvantitāti, jo būtu kvalitāte
21.02.2023 15:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 21.02.2023 15:13

lsm un vēl kaut kur lasīju. Kā jau teicu, ceru, ka nav tikai līdzjūtība.
Piekritīšu vēl dažām, par tiem prognožu rakstiem, kuri sastāv no patukšiem minējumiem. Vēl nepatīk, ka stāsta, ka Put ins tūlīt, tūlīt karoti noliks. Pēc tiem stāstiem jau sanāk, ka jau sen no aizsaules visus diriģē.
Atbalstu faktos balstītu informāciju, nevis tukšas prognozes vai, nedod Dievs, kaut kādus ekstraseksus. Domāju, tad arī nebūtu sajūtas par informācijas kvantitāti, jo būtu kvalitāte

Pilnīgi piekrītu Tev, izskatās, ka brīžos, kad īsti nav par ko rakstīt, tiek cepti augšā visādi stāstiņi par iespējamajiem nākotnes variantiem. Tieši kāda no tā ir jēga?
21.02.2023 15:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
greece @ 21.02.2023 14:26
Vispār es ieteiktu subscraiboties uz Neatkarīgās dienas e-pastu, kur viņi atsūta dažas svarīgākās ziņas (pārsvarā viss par Latviju). Pati nesen to izdarīju un man patīk viņu raksti.
Pēdējās dienās viņi raksta par VID drāmām, piemēram, https://neatkariga.nra.lv/izpete/406347-prokuratura-sakusi-parbaudi-par-sokejosaja-vid-izmekletajas-intervija-atspoguloto?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=neatkarigaSodien
vakardienas raksts kontekstam: https://neatkariga.nra.lv/komentari/maris-krautmanis-3/406238-lure-atklaj-puvi-demokratijas-un-tiesiskuma-sistema
Delfos pameklējot es neredzu rakstus par šo tēmu, lai gan kārtējais skandāls ar VID, kas ir svarīgs notikums. Ziņu portālu politikās īpaši neiedziļinos, bet pieļauju, ka Delfi par to neraksta politisku iemeslu dēļ, jo kādam jākasa muguru. Bet var jau būt, ka vnk neatradu.

Forši, pierakstīšos tiem e-pastiem. Būs iemesls vairs neiet ziņu portālos. Paldies!
21.02.2023 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits