Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai pārāk lieki satraucos?

 
Reitings 1
Reģ: 20.02.2023
Sveiki.
Esmu attiecībās jau 5 gadus, taču pēdējie mēneši nav bijuši tie paši labākie.
Pirmo reizi mans draugs draudēja man iesist un vicināja dūri ziemassvētku vakarā jo prasīju, vai nevarētu beigt sēdēt pie pc. Pēc tam teica vairs tā nedraudēs.
Taču vakar viņš atkal draudēja man iesist un pielika kulaku pie sejas. Pēc kā sāku raudāt un viņš man atbildēja - " Ko tu piņšķi tagad " un aizgāja uz citu istabu. Kad atnāca atpakaļ es viņam teicu, ka man ir bail no viņa. Uz ko viņš atbildēja, ka es tikai pārspīlējot un darot visu lai tikai mēs izšķirtos un , ka viņš nekad man nesistu.
Vai tiešām es pārspīlēju un man nav vērts uztraukties? Grūti aizmirst to skatienu kāds viņam bija draudot. Iepriekš nekas tāds netika piedzīvots attiecību laikā...
20.02.2023 08:35 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tev draud iesist un tu vēl domā,ka tu parspīlē?
Nākamreiz ne vien draudēs,bet arī iesitīs un tad arī pateiks,ka tu pārspīlē.
Kam ir jānotiek,lai tu saprastu,ka ir bīstami palikt kopā ar šādu cilvēku???
20.02.2023 08:53 |
 
Reitings 219
Reģ: 18.08.2022
Tu nepārspīlē. Tā ir emocionālā vardarbība, kura vēl nav fiziskā pārtapusi, bet tas ir laika jautājums. Ja puisis netaisās sākt strādāt ar savām dusmām un izpauzsmēm, tas ilgtermiņā aizies fiziskā vardarbībā.
Skaties uz darbiem, ne vārdiem.
Viņš tevi neciena, ja ir spējīgs tikai pacelt roku (pat ja ne sitot). Un vēl sliktāk, tu sevi necieni, ja ļauj otram tā izturēties. ☹
20.02.2023 08:58 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Šeit nu gan der daudzu iemīļotais vārds ŠĶIRIES!
Normāli cilvēki nelieto dūres lai risinātu konfliktus it īpaši ja tās ir attiecības.
Divas reizes draud un trešo reizi iesitīs.
20.02.2023 09:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Es domāju, viņš agri vai vēlu norausies. Labi, ka tagad savaldās, taču tas ir laika jautājums, kad viņam šī pacietība beigsies. Vēl nedaudz ilgāk ar viņu padzīvosi kopā, vēl nedaudz vairāk viņam sāks kaut kas Tevī kaitināt, un talkā aizies dūres. Šķiries!
20.02.2023 09:16 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Tu ne pa kapeiku nepārspīlē. Es arī saku, ka jāšķiras, bet ja izveidoji šo tematu, tas tāpat nenotiks tik ātri, jo galvā skan, ka pieci gadi taču un mīlestība, pieradums.
20.02.2023 09:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Annija35 @ 20.02.2023 08:53
Tev draud iesist un tu vēl domā,ka tu parspīlē?
Nākamreiz ne vien draudēs,bet arī iesitīs un tad arī pateiks,ka tu pārspīlē.
Kam ir jānotiek,lai tu saprastu,ka ir bīstami palikt kopā ar šādu cilvēku???

Ir jāiesit. Bet arī tad viņš nobleimos viņu, ka izprovocējusi. Un viņa samierināsies, ka bijusi sliktā un viņš vienkārši nezināja ko darīt.
20.02.2023 09:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mūc! Ja Tu šobrīd domā, ka pārspīlē, tad viņš jau ir Tev saskalojis smadzenes. Nākamais notkums būs reāls sitiens un tāpat ieskaidros Tev, ka biji vainīgā, jo ne tā uzvedies.
Zvani draudzenēm, radiniekiem, kaut vai raksti vēl šiet pat forumā un jautā padomus kā ar visu tikt galā, bet izbeidz tās attiecības.
Lai nu kas, bet fiziska vardarbība nav pilnīgi nekā attaisnojama, arī draudi ne.
20.02.2023 09:24 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Ja tu nejūties droši, tas pat nav būtiski vai šīs ir vai nav iedomātas problēmas. Un šīs nav iedomātas problēmas. Tiec no viņa vaļā.
20.02.2023 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Nekādā gadījumā negaidi līdz fiziskam sitienam. Kā jau maitenes te augstāk minēja - viņš jau Tavā prātā ir iesējis sēkliņu, ka tā ir tava vaina, ka viņš ir tāds. Nu kāds sakars? Ej prom, kamēr vēl vari aiziet "pa labam", jo no šādiem nav viegli aiziet, nepiedzīvojot emocionālu vai fizisku teroru.
20.02.2023 09:55 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Hanah @ 20.02.2023 09:55
Nekādā gadījumā negaidi līdz fiziskam sitienam. Kā jau maitenes te augstāk minēja - viņš jau Tavā prātā ir iesējis sēkliņu, ka tā ir tava vaina, ka viņš ir tāds. Nu kāds sakars? Ej prom, kamēr vēl vari aiziet "pa labam", jo no šādiem nav viegli aiziet, nepiedzīvojot emocionālu vai fizisku teroru.
Jā. pilnīgi piekrītu. Tādi strauji eskalē, kad centies no viņiem aiziet, tas ir bīstamākais moments. Jo ātrāk notinies, jo labāk.
20.02.2023 09:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.01.2023
No Tava situācijas apraksta: “viņš atbildēja, ka es tikai pārspīlējot un darot visu lai tikai mēs izšķirtos un , ka viņš nekad man nesistu”.
Nu jau “nekad nesistu” tad, kāpēc viņš Tev draud? Jautājums viņam, nevis Tev, protams. Ja divas reizes draudēja, tad zemapziņā viņam tāda doma ir. Arī reakcija uz Tavām asarām daudz ko jau pasaka priekšā…jo tā vietā, lai palūgtu piedošanu, pārmet, ka Tu pinkšķi. Nu comoon.
20.02.2023 10:28 |
 
Reitings 21678
Reģ: 18.08.2022
Jupiter @ 20.02.2023 09:59
Jā. pilnīgi piekrītu. Tādi strauji eskalē, kad centies no viņiem aiziet, tas ir bīstamākais moments. Jo ātrāk notinies, jo labāk.

Pluss no fiziskām/emocionālām varmākām vislielākie draudi personai pastāv tieši pie lēmuma škirties.
Ja,nolem škirties,vispirms visu nokārto -kur paliksi,kas palídzēs,piem,savas mantas savācot arī njem kādu līdzi ,nevajag palikt 1:1,jo nevar paredzėt,kā otra persona reagēs .
Bet nu es ieteiktu škiries,klusam visu nokārto un tad pazinjo kam viss cauri!
20.02.2023 10:34 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
SantaBarbara @ 20.02.2023 10:34

Pluss no fiziskām/emocionālām varmākām vislielākie draudi personai pastāv tieši pie lēmuma škirties.
Ja,nolem škirties,vispirms visu nokārto -kur paliksi,kas palídzēs,piem,savas mantas savācot arī njem kādu līdzi ,nevajag palikt 1:1,jo nevar paredzėt,kā otra persona reagēs .
Bet nu es ieteiktu škiries,klusam visu nokārto un tad pazinjo kam viss cauri!
Jā, atrodi citu vietu pa kluso, pārved mantas, pasaki, ka ej prom tikai pēdējā brīdī, kad atdod atslēgas. Kamēr viņš vēl nav sācis manipulēt tevi pamest ienākumus un draugus un ģimeni, lai tev nav atbalsta sistēmas, nopietni! Cilvēki, kas ir iesprostoti attiecības, nenonāk tādās uzreiz.
20.02.2023 10:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jupiter @ 20.02.2023 10:40
Jā, atrodi citu vietu pa kluso, pārved mantas, pasaki, ka ej prom tikai pēdējā brīdī, kad atdod atslēgas. Kamēr viņš vēl nav sācis manipulēt tevi pamest ienākumus un draugus un ģimeni, lai tev nav atbalsta sistēmas, nopietni! Cilvēki, kas ir iesprostoti attiecības, nenonāk tādās uzreiz.

Pilnībā piekrītu. Uztver savu situāciju patiešām nopietni un šķiršanos saplāno apzināti.
Nedomāju, ka šī ir tā situācija, kur mēģināt izrunāties un kaut ko labot. Labāk padomā par savu drošību un agri vai vēlu izveidosi sev daudz laimīgāku dzīvi.
20.02.2023 11:21 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
Kamēr lasi te atbildes, paralēli krāmē koferi. Gribi dzirdēt taisnību? Labāk nepaliks. Ja jau sāka, tad tikai turpinās un katru reizi ar vien vairāk.
Gribi būt upuris un cietēja, tad paliec. Gribi, lai tevi ciena un aprūpē, tin makšķeri prom, tā lai aizrijās ar Taviem putekļiem!
20.02.2023 11:28 |
 
Reitings 21678
Reģ: 18.08.2022
Dalia @ 20.02.2023 11:28
Kamēr lasi te atbildes, paralēli krāmē koferi. Gribi dzirdēt taisnību? Labāk nepaliks. Ja jau sāka, tad tikai turpinās un katru reizi ar vien vairāk.
Gribi būt upuris un cietēja, tad paliec. Gribi, lai tevi ciena un aprūpē, tin makšķeri prom, tā lai aizrijās ar Taviem putekļiem!

Bet ir sievietes ,kas ir nepārliecinātas,konstanti sevi sabotāžē un atrod vel 101 iemeslu ,kādēl palikt tådås attiecībās…
Man kolēge satika itkā foršu džeku,viss bija labi ,bet pēc pāris mēnešiem ievēroja,ka čalis ātri uzvelkas,paliek nervozs dažādās situācijās,piem,reiz meta vinai ar telefonu,jo netika ieklauts sarunā,tad stalko visu laiku ,kas ir vinas fb ,ko aicina,kam bildes like,karoč daudz red flags ,kaut kad glāzi bija metis pret sienu,cirtis durvis strīda laikā…
Īsāk sakot teicu ,lai škiras nu nebūs labi,itkā izškīrās ,bet palika draugi,kamēr bija draugi ,vinš jau paspēja draudēt ar pašnāvību un ko tik vēl ne,tagad atkal jau skatos vina ar to dzeku tiekas,tikai nestāsta mums,slēpj ,ka atkal iekritusi tajos pašos slazdos.
Bet nu līdzcilvēki nevar palīdzēt ,ja victim pats nevēlas tikt ārā no tādām toxic attiecībām.
Un ir daudz sievietes/virieši ,kas paliek attiecībās,ko vienmēr ir kaut kādi excuse -bernu dēl,kopigs dzivoklis,kopigs suns,vajag glabt otru ,dēl financiālās situacijas ,vinš ju nemaz negribēja iesist,tā gadijās utt
20.02.2023 11:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
SantaBarbara @ 20.02.2023 11:44

Bet ir sievietes ,kas ir nepārliecinātas,konstanti sevi sabotāžē un atrod vel 101 iemeslu ,kādēl palikt tådås attiecībās…
Man kolēge satika itkā foršu džeku,viss bija labi ,bet pēc pāris mēnešiem ievēroja,ka čalis ātri uzvelkas,paliek nervozs dažādās situācijās,piem,reiz meta vinai ar telefonu,jo netika ieklauts sarunā,tad stalko visu laiku ,kas ir vinas fb ,ko aicina,kam bildes like,karoč daudz red flags ,kaut kad glāzi bija metis pret sienu,cirtis durvis strīda laikā…
Īsāk sakot teicu ,lai škiras nu nebūs labi,itkā izškīrās ,bet palika draugi,kamēr bija draugi ,vinš jau paspēja draudēt ar pašnāvību un ko tik vēl ne,tagad atkal jau skatos vina ar to dzeku tiekas,tikai nestāsta mums,slēpj ,ka atkal iekritusi tajos pašos slazdos.
Bet nu līdzcilvēki nevar palīdzēt ,ja victim pats nevēlas tikt ārā no tādām toxic attiecībām.
Un ir daudz sievietes/virieši ,kas paliek attiecībās,ko vienmēr ir kaut kādi excuse -bernu dēl,kopigs dzivoklis,kopigs suns,vajag glabt otru ,dēl financiālās situacijas ,vinš ju nemaz negribēja iesist,tā gadijās utt

Protams, ka ir tādas sievietes, citādāk jau nerastos tādas situācijas. Tādēļ vajag runāt un atbalstīt, Tu nekad nezini, varbūt Tavs random komentārs internetā būs trigeris, kas plīdz tam cilvēkam saņemties un mainīt dzīvi.
20.02.2023 11:47 |
 
Reitings 21678
Reģ: 18.08.2022
Lula @ 20.02.2023 11:47

Protams, ka ir tādas sievietes, citādāk jau nerastos tādas situācijas. Tādēļ vajag runāt un atbalstīt, Tu nekad nezini, varbūt Tavs random komentārs internetā būs trigeris, kas plīdz tam cilvēkam saņemties un mainīt dzīvi.

Cerams šajā situācijā meitene pienēms pareizo lēmumu un aizies ,kamer vël nav līdz fiziskai vardarbībai viss nonācis.
20.02.2023 12:14 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Mūc ātrāk prom! Tādi tipiņi nemainās! Un nevajag ticēt tiem "es tā vairs nedarīšu" veida tekstiņiem. Ja vienreiz pacēlis roku, tad viss. Tas taču nav normāli jebkurā gadījumā! Arī vecākiem bērnus nevajadzētu sist. Tur jau arī pilns rublis nav tādiem, bet nu tā mazliet cita tēma, kaut gan diezgan atbilstoši arī šeit. Bet nu es pēc būtības saku. Ja ir vardarbība, tad prom neatskatoties, kamēr nav par vēlu! Jo ilgāk gaidīsi, jo mazāka iespēja, ka izrausies!
21.02.2023 16:22 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man ir viens vārds - šķiries. Uzreiz. Tagad.
Netaisi kašķi, netaisi drāmu. Vīrieši ļoti labi zin ko viņi dara, nav debīli. Nav jēgas kaut ko mainīt.
Ja viņam liekas okey tev mēģināt iesist, vai pat draudēt, jūs neesat viens otram. Tik vienkārši.
Vīrietis, kurš patiešām tevi mīl un vēlas tevi savā dzīve, nekad un es saku NEKAD tev neiedomātos pāri nodarīt. Neļautu lai tev kāds cits pāri nodara, kur nu vēl pats.
Un tavs vīrietis tev arī neļautu nevienu lieku asaru radīt. Kur nu vēl uzdirstu, ko tu vēl pinkšķi.
Un es zinu kā ir būt tavā situācijā, bet tici man, izšķirsies un paliks vieglāk. Dzīve kļūs labāka. Un pēc laika pati vēl iedomāsies - kāpēc es to neizdarīju ātrāk.
21.02.2023 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)