Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mātes piens

 
Reitings 506
Reģ: 28.01.2023
Sveikas! Vai esat gājušas uz Mātes piena filmu ? Kā patika/nepatika?
Man personīgi šķita, ka filma nepapildināja grāmatu. Pēc grāmatas izlasīšanas sajūtas un piegarša bija daudz izteiktāka nekā pēc filmas, pietrūka kaut kā.
13.02.2023 11:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Biju! Es gāju ar lielām cerībām, nezināju ko tieši sagaidīšu, bet ekspektācijas sev biju izveidojisi augstas. Vīlos. Līdzīgi kā Tev - filma nepapildināja grāmatu. Mans novērojums bija, ka filmā tika parādīti visi laika posmi par kuriem tika aprakstīts, bet nebija tas apraksts, tās detaļas, tas arī pietrūka. Grāmata ir smalki aprakstītas emocijas, sajūtas, detaļas. Piemēram, grāmata ļoti smalki ir aprakstīts kā viņai negaršoja piens, pēc kā tas smaržoja, par piena zupu un tā plēvi, bet filmā tikai uz 2 sekundēm parāda kā viņa izlej pienu puķu podā un tad jau nākamā epizode. Grāmata ir ļoti laba un tie, kuri vēl nav izlasījuši vai domā - lasīt vai nelasīt? Lasiet! Ļoti laba grāmata!
13.02.2023 14:05 |
 
Reitings 506
Reģ: 28.01.2023
Paulaaaaaaa @ 13.02.2023 14:05
Biju! Es gāju ar lielām cerībām, nezināju ko tieši sagaidīšu, bet ekspektācijas sev biju izveidojisi augstas. Vīlos. Līdzīgi kā Tev - filma nepapildināja grāmatu. Mans novērojums bija, ka filmā tika parādīti visi laika posmi par kuriem tika aprakstīts, bet nebija tas apraksts, tās detaļas, tas arī pietrūka. Grāmata ir smalki aprakstītas emocijas, sajūtas, detaļas. Piemēram, grāmata ļoti smalki ir aprakstīts kā viņai negaršoja piens, pēc kā tas smaržoja, par piena zupu un tā plēvi, bet filmā tikai uz 2 sekundēm parāda kā viņa izlej pienu puķu podā un tad jau nākamā epizode. Grāmata ir ļoti laba un tie, kuri vēl nav izlasījuši vai domā - lasīt vai nelasīt? Lasiet! Ļoti laba grāmata!
Tieši manas domas. Domāju vai vienīgā esmu vīlusies, par maz emociju, par maz valodas, par prastu.
13.02.2023 15:01 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Varbūt ir kāds kurš ir redzējis filmu un nav lasījis grāmatu? Būtu interesanti zināt kā Jums patika. Vai stāsts nolasījās?
13.02.2023 15:26 |
 
Reitings 1197
Reģ: 25.01.2023
Lielākoties pēc grāmatām, filma neatstāj iespaidu .Jo grāmata strādā tekstā ar jūsu fantāziju kopā.filmas to visu neattaino. Ja nelasītu grāmatu fima liktos savādāka.. šo grāmatu gan nelasiju un filmu neskatijos,bet tas pats pasaules bestsellers "Krēslas sāga." Pēc grāmatām biju smagi vīlusies pirmajas divās daļas.pēdejās dalas kautcik to sajūtu iedeva,ko lasiju
13.02.2023 20:54 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Grāmatu neesmu lasījusi, taču filmu noskatījos, jo visi teica, ka būs emocionāla un laba, ka jāredz. Gāju uz filmu ar baigajām cerībām, jo domāju, ka nu tik būs, nu tik liks man aizdomāties un sirsniņai nodrebēt, bet izgāju ar vilšanos 😁Man "neaizķēra" nevienu emociju. Vai filma ir skatāma, ja uz to neiet ar konkrētām cerībām par kaut ko super dziļu, aizkustinošu un emocionālu? Jā!
+ nezinu, vai es vienīgā ar tādām domām, bet es neticēju neviena aktiera tēlojumam. Man bija sajūta, ka paši aktieri nav "sadraudzējušies" ar saviem personāžiem un kaut kā neīsti tas tēlojums izskatījās...bez "dzirksts"!
14.02.2023 08:44 |
 
Reitings 33
Reģ: 07.03.2015
Patika!
18.02.2023 14:31 |
 
Reitings 28062
Reģ: 11.02.2015
Grāmatu neesmu lasījusi, filma šķita dīvaini savdabīga, bet ne slikta.
Tieši to arī pamanīju, ka daudzi fakti/nianses nav sasaistīti, vai tādi kā izrauti no konteksta. Tā pati nebarošana ar pienu, kas ,šķietami, filmas kodols, tādos pilnīgi offtopicos vispār tiek atspoguļota.
Nu tāda nesaistīta doma bieži vien.
Bet tai pat laikā, paņēma tas filmas frīkisms 😬 un laiks ātri pagāja. Kadros pie Brīvības pieminekļa riju asariņas 🥲
19.02.2023 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits