Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par tuvību un pēc tās

 
Reitings 16
Reģ: 22.01.2023
Mums ar draugu ir ir labs sekss, tomēr visu laiku ir viens un tas pats. Pozas tās pašas, scenārijs tas pats un kļūst jau garlaicīgi. Esmu vairākas reizes mēģinājusi pārņemt vadību un vadīt viņu, bet viņš ātri to piefiksē un tāpat beigās viss ir kā vienmēr un vadība paliek viņa “rokās”. Runājusi par to neesmu, nezinu kāpēc man ir uzskats, ka vīrietim nedrīkst par tādam lietām teikt, ka tas var viņu ļoti aizskart.
Un vēl man traucē, ka pēc seksa viņš vairs nevēlas tuvību. Piemēram, man vajag apskauties, pieskarties, paglāstīt roku, vēderu, muguru, bet viņš vienkārši atguļas, citreiz patur man roku (bet tas tiešām ir reti un es parasti viņam mēģinu to roku iedot). Mazliet atpūšas un uz dušu. Bet manī iekšā ir tāds dīvains emocionāls stāvoklis, nezinu kā izskaidrot, bet tāda nepatīkama sajūta.
Es atceros, ka kaut kur sen, sen lasīju, ka ir dažādi cilvēku tipi pēc seksa - tādi kuriem parādās milzīga apetīte, tādi, kuriem vajag uzsmēķēt, tādi, kuri uzreiz skrien uz dušu, tādi, kuri grib runāt; kuri grib pieskarties un apskauties; kuri uzreiz aizmieg utt.
Vai kādai ir bijis kaut kas līdzīgs? Ko darījāt? Vai kā, lai iesāk sarunu? Kādā brīdi?
06.02.2023 14:23 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Manējais arī pēc seksa uzreiz pagriežas uz otriem sāniem un aizmieg. Neapskauj, nepaglāsta.
06.02.2023 14:31 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Par seksu ar savu partneri ir jārunā.
06.02.2023 14:46 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Pelnrukšķīte @ 06.02.2023 14:46
Par seksu ar savu partneri ir jārunā.

+++
Vīrietim taču nav telepāta spējas un viņš nevar uzminēt kas patīk sievietei,kas nē un ko vēlas.
Par to visu ir jārunājas abiem.
06.02.2023 14:55 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Nekāda cita risinājuma īsti nav kā tikai runāt. Ja partneris tevi mīl un ciena, tad gribēs, lai tu jūties labi un labprāt uzklausīs. Protams, par tādām tēmām vienmēr grūti runāt, it īpaši, ja kaut kas nepatīk, bet jo ātrāk to atrisināsiet (vai vismaz centīsieties risināt) jo labāk, citādi tās negatīvās sajūtas var krāties, līdz vienā brīdī, piemēram kāda strīda laikā tas “izsprāgs”. Scenārija, kā tieši uzsākt sarunu, man nav, tu savu partneri pazīsti vislabāk. Bet noteikti labāk to darīt, kad abi jūtaties labi, esat labā noskaņojumā. Nesaki “tu nedari to un to”, bet ka tu gribētu, lai viņš tevi vairāk samīļo, ka labprāt pamēģinātu to un to, u.tml. Runā par savām sajūtām. Bez pārmetumiem.
06.02.2023 15:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.01.2023
nē nu jā @ 06.02.2023 15:00
Nekāda cita risinājuma īsti nav kā tikai runāt. Ja partneris tevi mīl un ciena, tad gribēs, lai tu jūties labi un labprāt uzklausīs. Protams, par tādām tēmām vienmēr grūti runāt, it īpaši, ja kaut kas nepatīk, bet jo ātrāk to atrisināsiet (vai vismaz centīsieties risināt) jo labāk, citādi tās negatīvās sajūtas var krāties, līdz vienā brīdī, piemēram kāda strīda laikā tas “izsprāgs”. Scenārija, kā tieši uzsākt sarunu, man nav, tu savu partneri pazīsti vislabāk. Bet noteikti labāk to darīt, kad abi jūtaties labi, esat labā noskaņojumā. Nesaki “tu nedari to un to”, bet ka tu gribētu, lai viņš tevi vairāk samīļo, ka labprāt pamēģinātu to un to, u.tml. Runā par savām sajūtām. Bez pārmetumiem.

Tāpēc arī laikam mazliet baidos iesākt sarunu par šo tēmu, jo zinu, ka viņam nepatiks. Attiecību sākumā es vienmēr viņam teicu, ka man nekad tik labi nav bijis. Un tiešām pašam seksam nav nekādas vainas. Un laikam lomu vēl spēlē tas, ka mums ir liela gadu starpība un viņam ir 42, bet man 24.
06.02.2023 15:46 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.01.2023
Enerģija @ 06.02.2023 14:31
Manējais arī pēc seksa uzreiz pagriežas uz otriem sāniem un aizmieg. Neapskauj, nepaglāsta.

Kā tev pašai? Tev neprasās, lai samīļo?
06.02.2023 15:47 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Enerģija @ 06.02.2023 14:31
Manējais arī pēc seksa uzreiz pagriežas uz otriem sāniem un aizmieg. Neapskauj, nepaglāsta.
Vīriešiem pēc seksa uzreiz dikti nāk miegs (īpaši vakarpusē kad ir nogurums), labāks effekts kā pēc miegazālēm un tūlītējs.
Izšjaujot sēklu tiek saņemta dopamīna deva smadzenēs, uzreiz visas dzīves problēmas/rūpes kā ar roku noslaucītas.
Es tāpēc masturbēju vienmēr tieši pirms aizmigšanas.
Vēl uzriez ir arī "post nut clarity" uz kādām 3-5min pazūd seksuāla interese uz pretējo dzimumu, sajūta kā kastrētam runcim :D vienīgā ambīcija ir gulēt...
06.02.2023 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 1532
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis nezinās, līdz tu viņam nepateiksi. Tu vari dot mājienus, bet kamēr tiešā tekstā nepateiksi, nekas nemainīsies.
06.02.2023 15:53 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Kā tev pašai? Tev neprasās, lai samīļo?

Protams ka gribu lai samīļo. Biju pat to prasījusi. Bet viņš teica ka taču tikko tevi samīļoju.
Tāpēc vairs pat neprasu jo nav jēgas.
06.02.2023 16:27 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Nu gan kādam vecim paveicās 18 gadus jaunāku nokoļīt. Varbūt kādam šis nepatiks, bet nu visu cieņu :D A kur iepazīstas pāri ar tādu vecuma starpību, drīkst apjautāties?
06.02.2023 19:30 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
Man ar vīru lidzīgi , vislaik viens un tas pats,varu pavedināt uz kko citu kad iedzer. Bet manus sapnus zinu kad nekad nespes piepildīt. Bet tik burvīgs cilveks,tēvs,un dzivesbiedrs ir man,nebus nekad man vairs,es pieņemu visu. Jo pirmais virs bija sexa ideāls,bet nespēju nekā sadzīvot lidZarto man ir cits skatījums.
Bet sex vienmer ir labs,pirmais cilveks ar kuru varu tik ātri beigt🤣 pec sexa mums rituāls uzpipēt un samiloties un buča un arlabunakti🥰 lai vai kā nespej vins manus sleptos sapnus istenit jo ir konservativs es viņu mīlu par to kad viņs ir man.
06.02.2023 19:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
nimfa1726 @ 06.02.2023 19:41
Man ar vīru lidzīgi , vislaik viens un tas pats,varu pavedināt uz kko citu kad iedzer. Bet manus sapnus zinu kad nekad nespes piepildīt. Bet tik burvīgs cilveks,tēvs,un dzivesbiedrs ir man,nebus nekad man vairs,es pieņemu visu. Jo pirmais virs bija sexa ideāls,bet nespēju nekā sadzīvot lidZarto man ir cits skatījums.
Bet sex vienmer ir labs,pirmais cilveks ar kuru varu tik ātri beigt? pec sexa mums rituāls uzpipēt un samiloties un buča un arlabunakti? lai vai kā nespej vins manus sleptos sapnus istenit jo ir konservativs es viņu mīlu par to kad viņs ir man.
Konservatīvs partneris gultā man tā būtu liela problēma, diez no kurienes viņi tādi kļūst? Audzināšana?
Kādi ir tavi slēptie sapņi ja nav noslēpums?
Gribu zināt cik konservatīvs viņš ir :)
06.02.2023 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Noteikti runā, tur nav par ko kautrēties un vīrieši visu uztver racionālāk.. BET noteikti bez pārmetumiem un izejot no savas pozīcijas, nevis viņu strostējot un kauninot. Vnk pasaki, ka "es jūtos x un y... es vēlētos x un y.. man ļoti patiktu x un y.. utt" Un viss.. nākošo reizi viņš visdrīzāk ar interesi pajautās, vai izdevās kaut kas no tā, ko minēji un vai šoreiz bija, kā Tu vēlējies.
06.02.2023 22:44 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.01.2023
Renaate301 @ 06.02.2023 19:30
Nu gan kādam vecim paveicās 18 gadus jaunāku nokoļīt. Varbūt kādam šis nepatiks, bet nu visu cieņu :D A kur iepazīstas pāri ar tādu vecuma starpību, drīkst apjautāties?

Mēs iepazināmies internetā, bet pašā sākumā es nemaz nezināju, ka mums ir tik liela gadu starpība, viņš savā vecumā izskatās uz 10 gadiem jaunāks.
07.02.2023 02:37 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.01.2023
boots @ 06.02.2023 22:44
Noteikti runā, tur nav par ko kautrēties un vīrieši visu uztver racionālāk.. BET noteikti bez pārmetumiem un izejot no savas pozīcijas, nevis viņu strostējot un kauninot. Vnk pasaki, ka "es jūtos x un y... es vēlētos x un y.. man ļoti patiktu x un y.. utt" Un viss.. nākošo reizi viņš visdrīzāk ar interesi pajautās, vai izdevās kaut kas no tā, ko minēji un vai šoreiz bija, kā Tu vēlējies.

Saprotu, ka bez runāšanas šeit neiztikšu. Mēģināšu noķert pareizo brīdi, kad par to ierunāties.
07.02.2023 02:38 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Ja uzreiz neizdodas vai nevari saņemties tā uzreiz runāt tieši , tad man liekas , ka vari mēģināt arī paša procesa laikā likt uz to lielāku uzsvaru - piemēram, pamainot pozu tā kā Tev tīk , arī teikt , ka Tev šādi ļoti patīk , vai jebka citādi izrādot savu baudu . Protams, ka katrs vīrietis ir savādāks, taču vismaz manās attiecībās mēs pievēršam uzmanību tam ko otrs saka (ņemam vērā un cenšamies izpildīt otra vēlmes ), lai baudāmi ir abiem . Protams , ja šādi nestrādā , tad jārunā aci pret aci.
07.02.2023 03:05 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Interesanti, ka Tev šeit ir diskusijas tikai par seksuālām tēmām.
07.02.2023 11:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits