Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

E-studijas Turībā tiesību zinātne

 
Reitings 7
Reģ: 05.02.2023
Pēc gandrīz ceturdaļgadsimta pārtraukuma, nolēmu uzsākt studijas. Izvēlējos e-studiju formu, jo tādā veidā bez saspringuma varēšu savienot gan ģimeni, gan darbu, gan visu pārējo. Bet ir tāds neliels apmulsums, apjukums. Sajūta kā vientuļam vilkam.😑 Redzu tikai to, kas attiecas uz mani, nav nojausma vai ir kādi kursa biedri. Vai tādus vispār vajag. Un vispār, kā ir studēt e-formā. Cik viegli, grūti. Kā ir ar komunikāciju. Nu katrā ziņām pa 20+ gadiem viss ir mainījies. Jau sākāt ar to, ka tajā laikā, ne visiem bija iespējas rakstīt datorrakstā. Referātus rakstīt ar roku bija norma. 😀
Tagad, mēģinot pildīt pirmo darbu, jau jūtos apmulsis un iezogas šaubas vai man šo vajadzēja 🥺. It kā lielākam vairākumam pašsaprotama lieta - esejas noformēšana. Atzīšos, esmu tik sens, ka tajā laikā esejas nerakstīja. Tāpat ir aizmirsies, kā jānoformē, utt....
Gribētu parrunāt, varbūt kādu iedrošinājumu no tiem, kas arī Turībā studē e-formā, ka nav tik traki, ka patiesībā ir forši, kādi ir pasniedzēji, utt.
05.02.2023 12:53 |
 
Reitings 176
Reģ: 31.03.2020
Labprāt palasītu ieteikumus, jo pašai ir bijusi doma studēt e-formātā.
06.02.2023 06:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits