Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BIJA ARĪ LIELS

 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Viņa aicinājums uz tēju vēsā rudens vakarā bija džentlmeņa cienīgs, un es piekritu. Lai gan – doties pie vientuļa vīrieša uz tēju un domāt, ka tā tiešām būs tikai tēja, ir naivi jebkurā vecumā. Un krietni pēc 30 tas jau ir patiesi infantili. Tāpēc gribētos teikt – es nojautu un pieļāvu, ka redzēšu izreklamēto Black Jack. Tāpat kā to, ka tad, ja teikšu NĒ, nekas nenotiks. Bet… tējas tasei sekoja skūpsti, kas aizslaucīja veselā saprāta paliekas, un mēs ātri vien nolēmām, ka skūpstīties horizontālā stāvoklī būs ērtāk. Viņa lūpas aizklīda uz manu kaklu, bet pie kājas sajutu piespiežamies pamatīgu XL, drīzāk XXL, un tas uzbudināja! Nejutu glāstus, visas domas bija tikai par to, KĀ TAS BŪS. Šķiet, ka pirmais orgasms bija, jau tikai XXL ienākot… jo ar ienākšanu vien tiek sasniegti un masēti visi iespējamie punkti vienlaikus, turklāt šis XXL bija ne tikai liels, bet arī izturīgs. Gulta – plata un ērta, ar labu matraci un mīksti tapsētiem galiem – tika izmantota visos virzienos, un 40 minūtes aizlidoja mežonīgā ātrumā.
Mēs satikāmies vēlreiz.
XL sniegums bija mani apbūris un, nedomājot par vai dāmai tā pieklājas, uzprasījos uz vēl vienu tikšanos pie tases tējas. Bet divreiz vienā un tajā pašā upē neiekāpsi, nezināmā burvība bija zudusi, bet pieradums vēl nebija iestājies – kaut kā tā rakstīja Ē. M. Remarks par otro nakti. Jā, sekss bija labs, bet bez lidojuma. Braucot mājup, jutos apmierināta un neapmierināta vienlaikus. Piepildījums bija tikai zem jostasvietas, bet galvā trūka emocionālās baudas
03.02.2023 17:34 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Šāds variants der kā mīļākais, kad gribas kārtīgu drāzienu un neko vairāk.
"Sex and the City" Mr.Big
Nevis misters "Lieliskais" - nepareizs un ļevijs tulkojums.
03.02.2023 18:00 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Aldis15 @ 03.02.2023 18:00
Šāds variants der kā mīļākais, kad gribas kārtīgu drāzienu un neko vairāk.
"Sex and the City" Mr.Big
juuuuuu
03.02.2023 18:01 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Tas augstāk rakstītais ir fragments no raksta žurnāla “Santa” portālā.
https://www.santa.lv/raksts/ieva/ka-atpazit-mazo-loceklu-ipasniekus-47135/
03.02.2023 18:05 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Globuss @ 03.02.2023 18:05
Tas augstāk rakstītais ir fragments no raksta žurnāla “Santa” portālā.
https://www.santa.lv/raksts/ieva/ka-atpazit-mazo-loceklu-ipasniekus-47135/
mani raksti
03.02.2023 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits