Eurovision 2023

 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Kādas ir jūsu prognozes par šī gada Supernovu un mūsējiem Eirovīzijā?
03.02.2023 13:49 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ļoti patika mūsu puiši, ļoti atmosfērisks priekšnesums, tāds MUSE stilā. Lepojos, priekšnesums bija kvalitatīvs.
Reāli visi, kas šogad tika ir klauni - jo trakāk jo labāk. Tur lielākoties nebija kvalitāte, bet tikai šovs, ar pāris izņēmumiem. Lorēnai no Zviedrijas bija gandrīz vai copy paste tas pats priekšnesums - likās nevajadzīgi, kad dara to pašu.
10.05.2023 00:18 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Elizabeteputnos @ 10.05.2023 00:18
Ļoti patika mūsu puiši, ļoti atmosfērisks priekšnesums, tāds MUSE stilā. Lepojos, priekšnesums bija kvalitatīvs.
Reāli visi, kas šogad tika ir klauni - jo trakāk jo labāk. Tur lielākoties nebija kvalitāte, bet tikai šovs, ar pāris izņēmumiem. Lorēnai no Zviedrijas bija gandrīz vai copy paste tas pats priekšnesums - likās nevajadzīgi, kad dara to pašu.

Es esmu bijusi uz MUSE koncertu, nezinu, ja veicu salīdzinājumu, tad nepiekrītu Tavam viedoklim par atmosfēru, man tiešām likās blāvs priekšnesums. Vai es varu izcelt kādu citu no šī pusfināla - tikai Loreen, bet jā, tas nav īsti objektīvi, jo viņa jau atpazīstama ar līdzīgu priekšnesumu un uzvaru.
10.05.2023 00:26 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
AllSaints @ 10.05.2023 00:26

Es esmu bijusi uz MUSE koncertu, nezinu, ja veicu salīdzinājumu, tad nepiekrītu Tavam viedoklim par atmosfēru, man tiešām likās blāvs priekšnesums. Vai es varu izcelt kādu citu no šī pusfināla - tikai Loreen, bet jā, tas nav īsti objektīvi, jo viņa jau atpazīstama ar līdzīgu priekšnesumu un uzvaru.
es arī esmu bijusi uz Muse un man tiešām likās tá atmosfēra līdzīga. Anyways, man patika 🌞
10.05.2023 00:56 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Pilnīgi nekāds pārsteigums ka netika.
Jautājums ja tāda dziesma būtu kādai citai Eiropas valstij jūs par to balsotu? Domāju ka nē, jo pusei šis dziesmas atbalstītāju tā patīk jo zin Sudden lights vai arī ir sentiments par to ka tie ir latviešu bāleliņi.
Nekad tur MUSE vaib vaib nebija. Drīzāk pēc vidusskolas ansamblītis savācies kopā. Zinu esmu dīvāna pirdēja, jo pati nepiedalos utt., bet nepaskatoties uz lietām tieši nekad nebūs laba dziesma ko sūtīt. Vienmēr var teikt - Eiropa mūs nesaprata, bet īstenībā tā dziesma nebija tik laba.
10.05.2023 06:58 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Jūs sapratāt par ko Loreen dzied? 😁 Vai nu bija sūdīgi salikti voic echo settingi vai viņa pārāk bļāva bet es sapratu katru ceturto vārdu.
10.05.2023 07:00 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es šorīt sēžot facebook redzēju mazmazītiņu fragmentu no Latvijas uzstāšanās. Es gadiem jau nesekoju līdzi ne Eirovīzijai, ne Supernovai. Bet šai dziesmai tāda man patīkama noskaņa. Šodien pēc darba speciāli iešu noklausīties, varbūt playlistei nāks klāt par vienu dziesmu vairāk. 😁
10.05.2023 07:32 |
 
Reitings 385
Reģ: 03.08.2022
Mūsējie uz visu fona bija blāvi, bet man patika, kauns noteikti nebija. Loreen priekšnesumā vīlos, kaut kas tur nebija ar to skaņu, laikam pierasts pie radio versijas, dzīvajā izlausijās gaužām viduvēji.
10.05.2023 08:18 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
Ir jāsamierinās,ka latvieši ir ļoti vāji vienmēr un tas tā arī paliks. Pēdējos gadus skatāms un klausāms bija tikai Aminatai. Te neiet runa par patriotismu vai,ka savējos jāatbalsta,bet ja skatās objektīvi,tad Latvija vispār varētu tur nebraukt, īpaši Tīna,tā bija katastrofa. Nenoliedzu,ka tur bija sliktāki, bet Latvija uz turieni aizbrauca jau ar paredzamu likteni- netiks nekur tālāk. Droši samētājat ar dislike, bet tas bija jau zināms
10.05.2023 09:02 |
 
Reitings 462
Reģ: 07.04.2022
Latvijā šogad bija ļoti laba dziesma un izpildījums.
Jūs nopietni gribat teikt, ka tādi debīli āksti no Horvātijas ar psihopātu "dziesmu" bija pelnījuši būt vispār pusfinālā?!
Visi tie, kas balso par tādiem psihopātiem paši arī tādi ir. Pilnīgi sagrozīta vērtību skala.
10.05.2023 10:27 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Man mūsējie ļoti patika, bet zināju, ka fināls nespīd. Pašai dziesmai iepatikās tikai pēc vairākiem piegājieniem, ar pirmajām 3 reizēm točna nepaķēra. Domāju, ka tā bija arī skatītājiem. Pie tam ārzemēs neviens nezina, kas ir Andrejs, kas ir aijā, nekāda sentimenta nav.
Bija daudz krāšņi šovi, mūsējie tam visam pa vidu pazuda. Bet Sudden lights bija skaisti un baudāmi, man tiešām žēl par rezultātu un žēl puišu.
Pašai patika Somijā un Čehija. Ļoti ceru, ka neuzvarēs Loreen, jo dziesma ir garlaicīga un pārāk līdzīga Euphoria. Man patīk, ka pēdējos 2-3 gadus ir daudz dziesmas nacionālajās valodās, nestandarta šovi utml. Tāpēc negribu, ka laurus kārtējo reizi plūc ar noslīpētu zviedru generic pop song. Vienkārši nav interesanti :)
10.05.2023 10:45 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
sinddyy @ 10.05.2023 10:27
Latvijā šogad bija ļoti laba dziesma un izpildījums.
Jūs nopietni gribat teikt, ka tādi debīli āksti no Horvātijas ar psihopātu "dziesmu" bija pelnījuši būt vispār pusfinālā?!
Visi tie, kas balso par tādiem psihopātiem paši arī tādi ir. Pilnīgi sagrozīta vērtību skala.

Bet Eirovīzija sen nav par dziesmu - par politiku un šovu.
10.05.2023 10:45 |
 
Reitings 7091
Reģ: 13.04.2022
sinddyy @ 10.05.2023 10:27
Latvijā šogad bija ļoti laba dziesma un izpildījums.
Jūs nopietni gribat teikt, ka tādi debīli āksti no Horvātijas ar psihopātu "dziesmu" bija pelnījuši būt vispār pusfinālā?!
Visi tie, kas balso par tādiem psihopātiem paši arī tādi ir. Pilnīgi sagrozīta vērtību skala.

Neviens nesaka, ka dziesma bija slikta
Latvijai vienkārši jāsāk saprast, ka Eirovīzijā vajag nedaudz citu formātu. Šis jau sen nav konkurss par skaistu balsi un tekstu.
10.05.2023 10:46 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Vispār žēl, ka daudzi labi Latvijas dziedātāji paši ir aplauzušies vai nu nacionālajā atlasē vai lielajā Eirovīzijā, un tad iesmej par pasākumu, jo neatzīs, ka bija sadomājušies no sevis nezin ko. Tas pats Sējāns ir baigais mūzikas eksperts, bet atlasē piedalās ar Bujānu. Samanta Tīna aizbrauca kā karaliene, nevienā neklausījās, un tā nu viena pati uz skatuves stāvēja un pazuda krāsu ņurbulī.
Domāju, ka mums ir daudz labu mākslinieku, kas varētu izšaut, kaut vai Tautumeitas vai Dons, bet atlase ir degradējusies nacionālā līmenī. Vajag pamainīt formātu - supernovas sākumā tas taču nesa augļus, jo visus sapurināja.
10.05.2023 10:59 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Priekšnesums nebija mūsējiem tik slikts. Domāju, ka vairāk vaina tajā dziesmā. Man viņa arī sākumā ne visai patika, bet vairāk klausoties sāka iepatikties.
Man patika Moldava, Čehija, Norvēģija, Nīderlande.
10.05.2023 13:20 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Un man liekas, ka forši būtu, ja mēs arī savā valodā dziedātu, nevis angļu. Tas arī piešķir savādāku enerģētiku tai dziesmai. Man arī iepatikās citu valstu dziesmas viņu valodās, lai gan nesapratu, par ko viņi dzied😅
10.05.2023 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Man ļoti patika, vienkārši pasākumam gadu gaidā auditorija ir kļuvusi totāli awkward, un priekšnesumi, jo jokaināki, jo labāk. LV to taciņu diezvai pratīs iet, jo mums mentalitāte un sabiedrībai cita, un kaut ko tik crazy jokainu diezvai iebalsotu. Man patīk, un mums nevienam nekas nav jāpierāda - sūtam to, kas mums patīk, un ja nu kādreiz izšauj, lai jau būtu.
Es par Sudden lights iepriekš vispār neko nezināju, tagad man šī grupa tiešām iepatikusies. :)
10.05.2023 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Nu, vajag taču būt kaut nedaudz reālistiskiem - tai dziesmai nebija nekādu izredžu tikt ārā no pusfināla. Pilnībā garlaicīga un nepielīpoša. Somijas dziesma varbūt nav augstākais filozofijas līmenis, bet toties pielīp momentā, atmiņā paliek gan tāpēc, gan arī ar to, ka ir šovs. Bukmeikeri LV deva vienu no pēdējām vietām. Ārzemju faniem ir citas favorītes, piemēram, Loreen.
Bet protams, protams, nevis mums ir garlaicīga, nejēdzīga dziesma, bet idioti ir visi, kas nav piečurājuši biksiņas no sajūsmas par to gabalu. Es pieļauju, ka tā grupa ir labi cilvēki un daudzu vietējo hipsteru čomi, bet ar to vien nepietiek.
10.05.2023 14:00 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Kaut cilvēki beidzot šajā forumā saprastu, ka katrs šeit izsaka SAVAS DOMAS un bez uzbraucieniem pieņemtu citu viedokli. 🤦‍♀️
10.05.2023 14:49 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
kuššššš @ 10.05.2023 14:00
Nu, vajag taču būt kaut nedaudz reālistiskiem - tai dziesmai nebija nekādu izredžu tikt ārā no pusfināla. Pilnībā garlaicīga un nepielīpoša. Somijas dziesma varbūt nav augstākais filozofijas līmenis, bet toties pielīp momentā, atmiņā paliek gan tāpēc, gan arī ar to, ka ir šovs. Bukmeikeri LV deva vienu no pēdējām vietām. Ārzemju faniem ir citas favorītes, piemēram, Loreen.
Bet protams, protams, nevis mums ir garlaicīga, nejēdzīga dziesma, bet idioti ir visi, kas nav piečurājuši biksiņas no sajūsmas par to gabalu. Es pieļauju, ka tā grupa ir labi cilvēki un daudzu vietējo hipsteru čomi, bet ar to vien nepietiek.
piekrītu katram vārdam :)
10.05.2023 15:21 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
Bija forši. Esmu baigi kritiskā, bet dziesmas laikā likās, ka nu var uzvarēt. Loti kvaltitatīvi, kruti utt ( puiši jauni, to ņēmu arī vērā)
No iepriekšējām EV, kuras esmu dzirdējusi, patika leišu The Roop. Atceros, ka tur balsojums bija citāds un žūrija reāli viņus pavilka uz augšu, jo bija reāli labi viņi.
Kad uzstājās somi, es sāku reāli smieties… ča ča, tad Moldiva ar ša ša, bet tad paklausījis Horvātus… un smiekli nenāca. Sapratu, ka pasaule jūk prātā.
Nekas, man ir šovasar biļetes uz Coldplay un The Weeknd, tur ir kas labs.
10.05.2023 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!