Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauns darbs

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas
Velejos uzzinat jusu viedokli mana situacija.
2menesus atpakal nomainiju darbu pilnigi cita sfera kura agrak stradaju.
Biju loti prieciga ar darbu -stradaju ar lifeline klientiem tirdzniecibas sfera ofisa darbs.
Situacija sada. Kompanija mekleja jaunu darbinieku Jo mana tagadeja prieksniece teica ka ies prom no sis kompanijas ar maiju tatad mani pienema darba lai es un mans kolegis daritu vinas darbu. 2nedelas atpakal mana prieksniece pazinoja mums ka vina tomer nepametis kompaniju un paliks stradat seit uz nenoteiktu laiku. Pazinoja ka tas neietekmes mani vai manu kolegi ar darba ligumu. Jo sobrid esam 3personas - 2personu vieta. Pedeja nedelas laika mana prieksniece ir mainijusies pa 180gradiem. Katru dienu neapmierinata ar mani . Visu laiku pie kaut ka piekasas.
Piektdien vina visus manus epastu no rita parlika sava epasta. Un pec laika prasa kadel es sim klientam sadi atbildeju un ne sadi utt. Es sakuma nesapratu kadel mans epasts ir gandriz tukss tikai 2vestules. Pec tam paskatijos vinas epasta ka vina visus manus epastus parlikusi pie sevis.
Es biju tik dusmigs, bet ko gan es varu pateikt prieksniece.
Nav ari isti kam sudzeties. Stradaju tikai 2menesus kompanija. Vina strada vairak ka 4gadus un visi vinu mil.
Es jau saku domat par jaunu darba meklesanu.
Domaju ka vina vienkarsi sak mani est ara Jo mums ari isti nav ko darit 3cilvekiem. Nav tik liela darba apjoma.
Ka jus rikotos saja situacija.
Paldies par ieteikumiem !
28.01.2023 23:17 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Mainītu darba vietu un ar steigu labotu gramatiku, ja sūti e-pastus latviešu klientiem mūsu valodā.
28.01.2023 23:22 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Paldies par ieteikumu.
Nestradaju latvija.
Latviesu valoda izmantoju reti Tadel ari ir gramatikas kludge. Atvainojos par pareizrakstibu.
28.01.2023 23:39 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Nu, ja Tev nav ko zaudēt, var vnk pieklājīgā formā pajautāt, vai tiešām nākotnē 3 cilvēkiem būs ko darīt, cik ilgs ir tas viņas ''nenoteiktais laiks'' un vai tev nebūtu labāk apsvērt darbu tomēr mainīt. Ja viņa sapratīs, ka pati taisies iet prom, gan jau beigs tērēt enerģiju zāģēšanai un iedos brīvu laiku, lai ietu uz kādu citu interviju.
29.01.2023 10:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits