Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ātro kredītu atmaksa

 
Reitings 1
Reģ: 16.01.2023
Pirms pusotra gada paņēmu ātro kredītu. Pareizāk sakot, atvēru kredītlīniju vienā no ātro kredītu izsniedzējiem. Zinu, ka tas ir stulbs gājiens, bet tajā brīdī vajadzēja ātri un lielu summu.
Kompānija kredītu man izsniedz, bet esmu pārliecināta, ka informācijas patiesumu viņi nepārbaudīja, jo norādīju daudz lielāku algu, kā ta bija patiesībā. Kredītlīniju 5000 eiro apmērā izsniedza un to arī katru mēnesi maksāju, līdz zaudēju darbu. Kompānija panāca pretī un izveidojām pagaidu grafiku uz 6 mēnešiem ar maksājumu, kas bija 2 reizes mazāks.
Tagad, kad atkal esmu uzsākusi darba attiecības, zvanīju, lai vienotos par jaunu grafika izveidi un viņi varot izveidot tikai uz 24 mēnešiem, kas sastāda milzīgu ikmēneša summu, kuru es fiziski nevaru nomaksāt.
Varbūt kādai no jums ir bijusi līdzīga situācija vai ir zināšanas tieši juridiskajos jautājumos?
Ja es maksāju viņiem 100 eiro mēnesī, kas ir puse no maksājuma, kuru viņi vēlas, vai var aizsūtīt manu lietu tiesu izpildītājam? Jo naudu taču es skaitu.
Vai gaidīt līdz tam, ka lietu nodod tiesu izpildītājam un vienoties ar viņiem?
16.01.2023 09:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Tiesu izpildītājam lietu visdrīzāk nesūtīs, bet par katru dienu, kuru neesi maksājusi noteikto summu, piemēram, tev jāmaksā 200 eur, bet maksà tikai 100, kāps procenti par katru dienu un beigu beigās nekad netiksi vaļā no tā kredīta+ iebrauksi vēl lielākos parādos, jo ar katru mēnesi tā trūkstošā summa, kuru neesi samaksājusi tāpat paliks nesamaksāta.
Beigās tas kredîts tā izaugs no 5k līdz 15 k, jo tie procenti ir briesmîgi lieli. Un beigās, kad vairs nevarēsi nomaksāt, tad gan sūtīs tiesu izpildîtājam.
Ja pagadās labs tiesu izpildîtājs, ar viņiem var vienoties par komfortablām mēneša maksām, tikai tas, kas tad vilksies lîdzi veselu mūžību.
Es tavā vietā mēģinātu pieraut astes, atrast kaut vēl kādu darbiņu lai pēc iespējas ātrāk no tà visa tiktu vałā un tava alga paliktu tev, nevis kredītiem.
16.01.2023 10:13 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man ir kredīts Swedbankā, pirms kāda laika zvanīja firma un piedāvāja apmaksāt manu kredītu, un pēctam maksātu viņiem ar izdevīgākiem procentiem. Pati nebiju ieinteresēta, bet varbūt Tev šāds variants der. Nezinu gan kā ir tad, ja kādu laiku nav bijušas darba attiecības.
16.01.2023 15:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es mēģinātu novienoties atkārtoti par summu.
Un NEKAD vairs neņemt kredītu.
16.01.2023 16:02 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Noteikti interesētos kaut kur par pārkreditācijas iespējām…
16.01.2023 16:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Šēka @ 16.01.2023 16:19
Noteikti interesētos kaut kur par pārkreditācijas iespējām…

Jā, vari paskatīties ko piedāvā citas firmas, daudzām ir kredītu apvienošanas iespēja.
16.01.2023 16:58 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Sveiki!
Kredītlīniju biju paņēmis sākot studijas (pirms 4 gadiem). No sākuma tas šķita labs variants, brt ātri sapratu, ka esmu pamatīgi iegrābies. Principā, tā ir legāla krāpšana, jo lai cik Tu mēnesī maksātu, termiņš visu laiku stiepjās uz priekšu. Tu naturāli pārmaksā.
Kā es to laboju? Paņēmu patēriņa kredītu par tādu summu, lai uzreiz varu nomaksāt kredītlīniju.
Ieguvums minimāls, toties ir fiksēta mēneša maksa un Tu zini, kad konkrēti ir pēdējais maksājums.
Protams, kredītu sen esmu nosedzis, bet pirms 4 gadiem dzīve bija ļoti skarba, un citas izejas kā kredītlīnija, nebija.
16.01.2023 19:32 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Es neredzu Tev citu izeju kā patēriņa kredīts.
Ok, paņem kaut kādu termiņu, bet nu vismaz summa ir fiksēta.
Vienkārši, tiec kaut kādā veidā no tās jobanās kredītlīnijas prom. Viņi tevi žmiegs ilgi.
16.01.2023 19:35 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Pārkreditejies. Un paņem lielāku termiņu. Vari ievadīt šo atlikušo summu, kas Tev nepieciešama altero un Tev vairākas kredītiestādes iesniegs savu piedāvājumu. Izvēlies izdevīgāko un viss.
16.01.2023 19:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits