Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Andrew Tate

 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Andrew Tate teica, ka ja vīrietis pilnībā uztur sievieti, un viņa var nestrādāt, nepelnīt, bet viņa pilda sievietes lomu, audzina bērnus, kopj māju, viņai ir jāļauj savam vīrietim pārgulēt ar citām sievietēm, jo pēc viņa vārdiem, tas būtu tikai pliks sekss. Bet sieviete to gan neuzdrīkstētos darīt, ja viņa grib tikai seksu ar citu vīrieti, jo viņš uzskata, ka vīriešiem tas tik tiešām ir tikai sekss, a sievietes var iemīlēties, aiziet pie cita. Vai tad vīrieši arī nevar atrast citu un pamest savu ģimeni?
Anyway, vai jūs piekrītat, ka ja sievietei nekas nav jādara pašai finansiāli, tad tas ir normāli viņai pazemoties un būt ar vīrieti, kas viņu krāpj?
Un jautājums sievietēm, vai jūs būtu ar mieru savam vīram pārgulēt ar citām sievietēm, ja viņš pilnībā apmaksātu jūsu dzīvi? Bez briljantiem, bez rolexiem, bez mašīnām, jo būsim reāli, vidusmēra vīrietis labi ja apmaksās vien jūsu rēķinus, bet nejau viņš tagad kā miljonārs nodrošinās visu ko vien sieviete grib, nenopirks sievietei pašai savu māju, mašīnu, plastiskās operācijas, chanel somas.
10.01.2023 15:06 |
 
Reitings 4910
Reģ: 11.08.2022
Zinu dažus vīriešus, kuru mīļākās tā arī ir kļuva par viņu ilggadējām dzīvesbiedrenēm 😅 Ir jāfiltrē, ko tas Andrejs saka
Anyway, vai jūs piekrītat, ka ja sievietei nekas nav jādara pašai finansiāli, tad tas ir normāli viņai pazemoties un būt ar vīrieti, kas viņu krāpj?

Normāli vai nenormāli, bet manā paziņu lokā tieši tā arī notiek. Ja vīrietis apgādā ģimeni vai vismaz pelna daudz vairāk par sievieti, tad tās sievietes piever acis uz sānsoļiem, jo ir ļoti liels finansiālais komforts
Gan jau katrā burbulī kaut kas cits
10.01.2023 15:12 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Kurš normāls cilvēks vispār nopietni klausās, ko saka Andrew Tate. 🤐 Mazāk jādomā kategorijās “vīrieši” un “sievietes”, bet vairāk jāuztver katrs cilvēks kā individuālu personību, tad arī mazāk problēmu būs.
10.01.2023 15:16 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es nebūtu ar tādu kopā, kurš var vien apmaksāt manu izdzīvošanu, un iedomājies, ka viņš ir kā Andrew Tate un var atļauties iet pa kreisi. Ja tas būtu miljardieris, kurš pilnībā visu man nopērk, diplomus, villu, visus ceļojumus, visi rēķini, privāto lidmašīnu, mašīnas, dimantus, tad iespējams es pieļautu, jo tas ir jau vairāk par to, ka sievietei vien ir izdevīgi saņemt visu no tāda bagāta vīrieša, un nevaru teikt, ka tur būtu baigā mīlestība. Bet vīrietim prosta izdarīt to ko jebkurš cits vīrietis var izdarīt, jeb uzturēt ģimeni, nav nekas tik nereāli dārgs, nu nē. Tur galīgi jābūt zemai pašapziņai. Ir vientuļās māmiņas, kuras apmaksā visu dzīvi saviem bērniem, pat bez bērna tēva finansiālas palīdzības, ceļo, izbauda dzīvi, un atļaujas izskatīties labi. Tāpēc kaut kāds minimums nav tā vērts pazemoties, ko sieviete principā pati varētu izdarīt, kaut vai samaksāt rēķinus, nopirkt mašīnu. Mūsdienās sieviete pati to var izdarīt, ja alga atļauj.
10.01.2023 15:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu te gan es viņam piekrist nevēlos, manurpāt, ja tu esi attiecībās, tad krāpt nevajadzētu. Vismaz es tā nekad nedarītu, tas vienkārši neliekas pareizi. Bet es arī līdzīgi kā Mušpapīrs zinu gadījumus, kur sieviete piever acis uz to, ja ir labi apstākļi.
Un patiesībā viņš jau neteica, ka tā vajadzētu darīt, viņš teica, kā pasaulē pie noteikta ienākumu līmeņa bieži notiek.
10.01.2023 15:17 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Anyway, vai jūs piekrītat, ka ja sievietei nekas nav jādara pašai finansiāli, tad tas ir normāli viņai pazemoties un būt ar vīrieti, kas viņu krāpj?

Nepiekrītu,bet katra tāpat darīs kā viņa grib un ir visas tiesības veidot attiecības kādas vēlas.
Man ir citi uzskati par attiecībām un kam tādam es neparakstos.
Ja vīrietim nepietiek tikai ar mani,vienalga kaut pliks sekss,ar tādu nebūtu kopā nemaz.
10.01.2023 15:24 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
nē nu jā @ 10.01.2023 15:16
Kurš normāls cilvēks vispār nopietni klausās, ko saka Andrew Tate. ? Mazāk jādomā kategorijās “vīrieši” un “sievietes”, bet vairāk jāuztver katrs cilvēks kā individuālu personību, tad arī mazāk problēmu būs.

Es neklausos viņu, skrollojot Tik Tok paskatijos, ka viņš teica, ka vīrieši drīkstot krāpt sievas. Un šādi domā vairākums vīriešu. Vienkārši pzdc.
10.01.2023 15:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Džeks reāli šobrīd ir arestēts par cilvēku tirdzniecību, domāju, ka viņa uzskati ir ļoti nopietni uztverami un apspriešanas vērti 😀👌
10.01.2023 15:25 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Tur tā lieta, ka vairākums vīriešu, kas viņu klausās nemaz nav bagāti. Viņi domā, ka tas ka viņš izmaksā rēķinu sievai, apmaksā restorānus, minimums reizi gadā ceļojumu un kaut kādu nedaudz dārgāku somu dzimšanas dienā, iedomājušies, ka sieviete viņam "dolžna", nezinu, kā to pateikt latviski, bet sievietei ir jābūt pakļāvīgai pilnīgi, tas nozīmē, arī pievērt acis uz iešanu pa kreisi. Pasaule jūk prātā.
10.01.2023 15:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es neklausos viņu, skrollojot Tik Tok paskatijos, ka viņš teica, ka vīrieši drīkstot krāpt sievas. Un šādi domā vairākums vīriešu. Vienkārši pzdc.

Protams, tiktoka un shortos ir sakombinēti un apgraizīti īsi fragmenti, kuri ir izrauti no konteksta, atrodi pilno interviju un noklausies. Redzēsi, ka viņš neko tādu nav teicis un nevienu neiedrošina to darīt, tikai dalījās ar pieredzi kā notiek pasaulē, kuriem ir tāds dzīves līmenis.
10.01.2023 15:28 |
 
Patīk
Reitings 1743
Reģ: 24.05.2019
Iegāju šeit, lai uzzinātu, kas ir tas Andrew Tate. Oh well, mēs paši veidojam savus elkus, kāpēc ir jāklausās un jāskatās kaut kādus amorālus noziedziniekus, un pēc tam viņus jāapspriež. Kāpēc vispār ir jāpievērš uzmanība tādiem cilvēkiem? Jūs saprotat, ka viņi pelna ar katru jūsu klikšķi?
Man tiktokā rādās pavisam cits kontents, vīrieši, kas saka, ka jānovērtē viss tas darbs, ko sievas dara ģimenes labā, strādājot 24/7 kā mājsaimnieces, audzinot bērnus.
10.01.2023 16:18 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jūs tiešām klausaties ko saka tas čalis, kas pie katra vārda spļauda savas siekalas uz visām pusēm? Jeez, tur puse no tā ko viņš saka ir haipam, lai būtu šādas diskusijas un cilvēki saceptos. Turklāt vīriešiem bez pašapziņas un paškritikas viņš kalpos kā Jēzus, jo cilvēkiem visu var iestāstīt, ja vien tu esi pietiekami pašpārliecināts.
10.01.2023 16:33 |
 
Patīk
Reitings 2691
Reģ: 08.05.2022
Šis vīrietis nav pat apspriešanas vērts.
Bet atbildot uz jautājumu, nē tas nav normāli, bet katram savs. Viena sieviete to pieļaus, cita nē . Katram savas vērtības un savi uzskati.
10.01.2023 16:43 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Viņš ir miljonārs. Vienmēr būs sievietes, kas naudas dēļ būs gatavas uz jebko. Nedomāju, ka Tate dzīvei būtu jābūt par piemēru vidusmēra cilvēka dzīvei. Nu jā, viņam tas ir tikai sekss, un arī tās viņa ''sievas'' gan jau pārsvarā ir tikai tas. Un domājat, tās sievietes viņu nenormāli mīl? Kaut kā šaubos. Nē nu varbūt viņiem tur tiešām valda lielā love, nezinu. Bet man kaut kā izskatās, ka čalim daudz naudas un viņš grib uzdzīvot, un beibes arī grib uzdzīvot tāpēc meklē čali ar daudz naudas, un tā viņiem tur viss arī veiksmīgi saveidojas.
10.01.2023 17:05 |
 
Reitings 284
Reģ: 29.03.2021
Viņš jau arī runāja tieši par tiem vīriešiem, kas savām sievām nodrošina luksusa dzīvi, ne jau par tiem, kas sievai uzsauc divistabu dzīvoklī Purvciemā.
Viņa aprindās krāpšanas notiek un sievas par to zina. Ne visām galvenais ir 100% uzticīgs vīrietis. Daudzas labprātāk izvēlētos dzīvi, kur tiek nodrošināts pilnīgi viss, ko vien var vēlēties un uz pārējo pievērt acis.
10.01.2023 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 2650
Reģ: 29.01.2009
Vīrietis, kas uzvelk mokasīnus, vispār nav manas uzmanības vērts 😃
Un tās visas bildes - nu davaj, es te kāpšu ārā no krutās mašīnas, nofočē mani. Lol
Un vizuāli tik neglīts, gaļīgas lūpas, baisais kikbokseris, bet mugurā kupris kā siena guba.
Tiešām tāda small dick energy, kā Tūnberga teica.
10.01.2023 17:16 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Par neglītumu piekritīšu, sejā riktīgs soy boy :D Viņa brālis man daudz labāk patīk.
10.01.2023 17:25 |
 
Reitings 554
Reģ: 02.12.2022
Kas tas tāds?
10.01.2023 17:27 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Vistrakākais visā šajā situācijā man šķiet - kā tās sievietes paskaidro savai ģimenei (vecākiem, radiem), ka dzīvo harēmā :D Man būtu liels kauns.
10.01.2023 17:30 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Klausīties un diskutēt par to ko saka incel varonis, cilvēku tirgonis, seksists un visādi citādi pretīgs cilvēks?? KHEM...
10.01.2023 18:26 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
sla @ 10.01.2023 15:28
Tur tā lieta, ka vairākums vīriešu, kas viņu klausās nemaz nav bagāti. Viņi domā, ka tas ka viņš izmaksā rēķinu sievai, apmaksā restorānus, minimums reizi gadā ceļojumu un kaut kādu nedaudz dārgāku somu dzimšanas dienā, iedomājušies, ka sieviete viņam "dolžna", nezinu, kā to pateikt latviski, bet sievietei ir jābūt pakļāvīgai pilnīgi, tas nozīmē, arī pievērt acis uz iešanu pa kreisi. Pasaule jūk prātā.

Andrejs visu laiku motivē vīriešus lai tie attīstās, gan fiziski gan finansiāli, un nevienā brīdī viņš nesaka ka tas būs viegli.
Tādu dzīvsstilu var atļauties tikai 1% top vīriešu.
Viņš nekad nav teicis ka tādu attiecību modeli vajag piekopt viduvējībām.
10.01.2023 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits