Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sejas kopšanai

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Sveikas ! Padalaties ko lietojat sejai . Bet esmu jauna , tā kā 20+ 😄 Sejas krēmus , sejas maskas , serumi , pīlingi utt. Uzklausīšu :) Mēdz uz MR uzmesties daudz pumpu un nepazūd ilgi līdz rētām , tā kā teiktu problemātiska āda . Esmu dzirdējusi ordinary vai la roche posay labas atsauksmes , bet labāk iesakiet jūs !
03.01.2023 20:37 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Keitucis59 @ 03.01.2023 20:37
Sveikas ! Padalaties ko lietojat sejai . Bet esmu jauna , tā kā 20+ ? Sejas krēmus , sejas maskas , serumi , pīlingi utt. Uzklausīšu :) Mēdz uz MR uzmesties daudz pumpu un nepazūd ilgi līdz rētām , tā kā teiktu problemātiska āda . Esmu dzirdējusi ordinary vai la roche posay labas atsauksmes , bet labāk iesakiet jūs !
cerave, nu ļoti labs skincare line, no sirds varu visiem ieteikt. Lietoju sejas attīrošās putas un parasto losjonu. Neesmu dzirdējusi nevienu sliktu atsauksmi par šiem produktiem, piemērots visiem ādas tipiem. No ordinary lietoju hyaluronic acid, kas mitrina ādu. Ziemā bija ļoti sausa sejas āda un šis izglāba. Vēl no ordinary patīk lactic acid. Pret izsitumiem la roche posay effaclar gēls ir amazing.
03.01.2023 21:00 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Keitucis59 @ 03.01.2023 20:37
Sveikas ! Padalaties ko lietojat sejai . Bet esmu jauna , tā kā 20+ ? Sejas krēmus , sejas maskas , serumi , pīlingi utt. Uzklausīšu :) Mēdz uz MR uzmesties daudz pumpu un nepazūd ilgi līdz rētām , tā kā teiktu problemātiska āda . Esmu dzirdējusi ordinary vai la roche posay labas atsauksmes , bet labāk iesakiet jūs !

https://www.notino.lv/cerave/cleansers-attrosas-zelejputas-normlai-un-taukainaidai/
https://www.notino.lv/cerave/moisturizers-mitrinoss-pienis-sejai-unermenim-sausai-unoti-sausaidai/
03.01.2023 21:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 25.06.2020
Nav bijušas ļoti lielas problēmas, bet palīdzēja dermataloga izrakstīts krēms(10EUR), plus turpat izrunājām par piemērotiem sejas kopšanas produktiem, kā arī kosmetologs, jo manuprāt mājas apstākļos nevar dabūt ideāli tīru ādu.
03.01.2023 21:41 |
 
Reitings 1447
Reģ: 03.03.2020
Iesaku apmeklēt labu kosmetologu, lai iesaka, ko lietot tieši tev. Tik daudz esmu naudu izmetusi pērkot visu ko, kas man nederēja, vai nedeva gaidīto efektu, ka par to naudu varētu apmeklēt kosmetologu regulāri.
Man ieteica lietot Guinot Bioxygen krēmu( šobrīd tieši Kolonna ir Guinot dienas un labas atlaides) un retinolu. Pie tā arī esmu palikusi un neko citu mēģināt negribu, der perfekti.
Guinot šķiet dārgs, bet jāklāj ļoti plāna kārtiņa, tāpēc gadā izlietoju tikai 2 bundžiņas, kuras pērku 1x gadā, kad ir šī akcija.
03.01.2023 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Mans sejas kopšanas rituāls sastāv no micelārā kosmētikas noņemšanai, pēc tam nomazgāju seju ar putojošo līdzekli, tālāk tonika uzklāšana ar vates plāksnīti, pēc tam uzlieku arī exfoliant (neesmu pārliecināta, kā šis tulkojas uz latviešu valodu) un tad seko acu krēms un sejas krēms. Ja tas ir rīta rituāls, tad tālāk seko spf un kosmētika, ja nakts- tad vairāk nekas.
Sejas kopšanai šobrīd izmantoju līdzekļus no šiem brendiem- Paula's Choice, Biotherm, Antipodes, La Roche-Posay, Pixi.
03.01.2023 23:03 |
 
Patīk
Reitings 1747
Reģ: 24.05.2019
Ja ir līdz rētām, tad es arī ieteiktu kosmetologu. Un ginekologu, jāpārbauda hormoni.
Nedaudz problemātiskai, nelīdzenai ādai ieteiktu augļskābju toniku - man patīk Paula's choice BHA Exfoliant un Ren AHA tonic, kā arī ļoti labi palīdz retinoīdi (retinols uc). No the Ordinary neslikts ir niacinamīda serums, arī nedaudz nogludina ādu. Mitrinošu krēmu arī vajag, to var meklēt hipoalerģisku, nekomedogēnu, atkarībā no budžeta. Tajā pašā La Roche Posay ir labi gan basic attīrīšie līdzekļi, gan krēmi.
03.01.2023 23:45 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Tagad kosmetoloģe ieteica Sesderma , par sejas krēmu vēl nevaru saprast , bet pagaidām patīk c-vit serums un maska
Varbūt vēl kāda var ieteikt kādu firmu kas bijusi pie kosmetologa ?
Ordinary ir sūds , neviens kosmetologs man neko labu par to nav teicis
04.01.2023 01:45 |
 
Reitings 3235
Reģ: 12.07.2021
Vairākus gadus lietoju Institut Esthederm kosmētiku, sejas ādas stāvoklis ir ļoti uzlabojies. Mana kosmētiķe arī strādā ar IE un vēl mesoestetic. Kopā ar aparātprodcedūrām rezultāts ir lielisks un noturīgs.
04.01.2023 10:40 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Retinols un c vitamīns + tad obligāti spf.
04.01.2023 10:56 |
 
Reitings 1447
Reģ: 03.03.2020
Lucida @ 04.01.2023 10:56
Retinols un c vitamīns + tad obligāti spf.

Uzskatu, ka spf ir obligāts neatkarīgi, kādus krēmus lieto, ja gribi saglabāt jauneklīgu ādas stāvokli.
04.01.2023 11:00 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Atkarīgs arī, kāda tipa sejas āda tev ir. Man personīgi ir diezgan taukaina sejas āda ar noslieci uz poru aizsprostošanos. Pēc Cerave lietošanas joprojām mēģinu savu sejas ādu savest kārtībā, jo TIK daudz pumpu un aizsprostotu poru, kā pēc šī zīmola produktiem, man vēl nekad nav bijis. Dikti sabijos tajā momentā, jo nesapratu, kas notiek un ko man tagad darīt 😁 Bet nu, izmēģināt gribējās, jo visur skandināja, ka esot ļoti vienkārši, klasiski un maksimāli bezproblemātiski produkti. Bet laikam ne manā gadījumā.
Šobrīd lietoju:
- La roche posay zilo mazgāšanas želeju (šī man ir favorīts jau vairākus gadus un saprotu, ka jābeidz eksperimentēt, jo šaubos, ka savai sejas ādai atradīšu kaut ko labāku par šo želeju...one love❤😁)
- La roche posay Effeclair DUO + (nesen iesāku, pagaidām grūti spriest vai ir efekts, bet pagaidām La roche posay produkti mani vēl nav pievīluši, tādēļ ceru uz to labāko😁)
- Eveline Aloe vera gēls- šo lietoju sejas krēma vietā (super, puper, jo neaizklapē manas poras un noņem apsārtumu un arī pumpiņas ātrāk dzīst, līdz ar to sejas āda ir kļuvusi līdzenāka gan toņa ziņā, gan tekstūras 😁)
- Neutrogena Turmeric tonika sprejs - dzeltenā līnija (Ir ok. Nomierina ādu un dod papildus mitrināšanu, jo aloe gēla ziemā mitrināšanas trūkst.)
- Frudia zilais vai oranžais SPF (zilais patīk daudz vairāk, bet oranžais arī ir lietojams)
Savukārt, izslavētais Ordinary ir 50/50.. ir produkti, kas ir ok un ir produkti, kas nav savas naudas vērti. Kad tie vēl bija lētāki, tad varēja eksperimentēt un ķīmiķoties, bet ņemties ar tām 100 pudelītēm un domāt, ko var jaukt kopā, ko nevar un beigās no nezināšanas sabendēt sev sejas ādu vēl vairāk...šis nav mans variants 😁
-
04.01.2023 13:06 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Mežone @ 04.01.2023 13:06
Atkarīgs arī, kāda tipa sejas āda tev ir. Man personīgi ir diezgan taukaina sejas āda ar noslieci uz poru aizsprostošanos. Pēc Cerave lietošanas joprojām mēģinu savu sejas ādu savest kārtībā, jo TIK daudz pumpu un aizsprostotu poru, kā pēc šī zīmola produktiem, man vēl nekad nav bijis. Dikti sabijos tajā momentā, jo nesapratu, kas notiek un ko man tagad darīt ? Bet nu, izmēģināt gribējās, jo visur skandināja, ka esot ļoti vienkārši, klasiski un maksimāli bezproblemātiski produkti. Bet laikam ne manā gadījumā.
Šobrīd lietoju:
- La roche posay zilo mazgāšanas želeju (šī man ir favorīts jau vairākus gadus un saprotu, ka jābeidz eksperimentēt, jo šaubos, ka savai sejas ādai atradīšu kaut ko labāku par šo želeju...one love❤?)
- La roche posay Effeclair DUO + (nesen iesāku, pagaidām grūti spriest vai ir efekts, bet pagaidām La roche posay produkti mani vēl nav pievīluši, tādēļ ceru uz to labāko?)
- Eveline Aloe vera gēls- šo lietoju sejas krēma vietā (super, puper, jo neaizklapē manas poras un noņem apsārtumu un arī pumpiņas ātrāk dzīst, līdz ar to sejas āda ir kļuvusi līdzenāka gan toņa ziņā, gan tekstūras ?)
- Neutrogena Turmeric tonika sprejs - dzeltenā līnija (Ir ok. Nomierina ādu un dod papildus mitrināšanu, jo aloe gēla ziemā mitrināšanas trūkst.)
- Frudia zilais vai oranžais SPF (zilais patīk daudz vairāk, bet oranžais arī ir lietojams)
Savukārt, izslavētais Ordinary ir 50/50.. ir produkti, kas ir ok un ir produkti, kas nav savas naudas vērti. Kad tie vēl bija lētāki, tad varēja eksperimentēt un ķīmiķoties, bet ņemties ar tām 100 pudelītēm un domāt, ko var jaukt kopā, ko nevar un beigās no nezināšanas sabendēt sev sejas ādu vēl vairāk...šis nav mans variants ?
-
piekrītu par la roche. Izmantoju arī šos produktus un nekas labāks nav atrasts.
Papildus ik pa laikam mājās uzvāru parasto kumelīšu teju katliņā, dvieli pa virsu un pēc tam sejas āda ir ļoti mīksta un tīra. Nezinu vai tas ir pareizi, bet man strādā ļoti labi
04.01.2023 15:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Zinu, ka daudziem ir alerģijas, bet ikdienā bieži lietoju Madara produktus, labi iesūcas ādā (kas man ir svarīgi, nevaru ciest, ja paliek kaut kāda kārtiņa)
Man arī reizēm rodas pumpas un ļooooti labi palīdz Madaras Detox dūņu maska, redzami noņem rozā plankumus, pumpas samazinās. Ļoti iesaku :) Galvenais neturēt par ilgu, lai nesakairinās āda.
Rožu gēlu mitrināšanai, ja vajadzīgs, tad pēc tam vēl parasto dienas krēmu.
Sejas mazgāšanai Eucerin želeja, bet tā man ne visai, pamēģināšu kaut ko no šeit ieteiktā :)
Nopirku Pixi glow tonic, ko izmantot, lai noņemtu atmirušās šūnas - darbojas labi, bet sāk kairināt, ja par daudz saberzē.
Un Clinique skrubis liekas ļoti labs, neizsausina.
04.01.2023 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Ja svarīgs ētiskums, tad jārēķinās ar to, ka La Roche-Posay nav cruelty-free.
04.01.2023 20:26 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
noteikti ieteiktu aiziet vispirms pie dermatologa, lai tiktu galā ar pumpām/izsitumiem, un tad pie kosmetologa, kas ieteiks vislabākos līdzekļus tieši tavai sejas ādai. Tagad ir daudz labu brendu un produktu, bet tas, kas der citiem, var nederēt tev un otrādi. La roche posay un Cerave varētu būt labs sākums - vienkārši produkti ar labiem rezultātiem. Arī šo to no The Ordinary var atrast, bet viņu pārāk plašais klāsts var radīt apjukumu cilvēkam bez iepriekšējas pieredzes ādas kopšanā. Instagram un youtube ir daudz labu informatīvu kontu, kas runā par sejas kopšanu. Bet vispirms tomēr vajadzētu aiziet pie speciālista, lai atrastu vispiemērotāko ādas kopšanas rutīnu tieši tev.
04.01.2023 22:27 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Problemātiskai ādai, tostarp, ja ir pumpas, palīdz sejas kopšanas līdzekļi ar tējas koka eļļu. Ļoti svarīga ir ādas tīrīšana, nedrīkst noslinkot. Ja ir taukaina āda, tad aizsprostojas poras, un tad var rasties visādas ādas problēmas.
Būtu vērtīgi aiziet pie dermatologa un noskaidrot savu ādas tipu, saņemt novērtējumu par sejas ādas stāvokli.
Starp citu, ne vienmēr dārgākie sejas kopšanas līdzekļi ir tie labākie. Ļoti labus skrubīšus un sejas maskas var pagatavot no dažādiem produktiem, piem., no auzu pārslām. Zinu, ka Elizabete Zagorska ir zinoša šajā jomā.
Un vēl: uzklājot sejas kopšanas līdzekļus, jāievēro vismaz 15-20 minūšu pauze starp tiem. Pretējā gadījumā āda nepagūs uzņemt visus tos labumus no kosmētikas līdzekļiem. Tāpat arī starp krēma un tonālā krēma uzklāšanu jābūt vismaz 15-20 min. pauzei, lai krēms paspēj ādā padarīt savus labos darbiņus. Mitrinošus sejas krēmus drīkst lietot līdz -15 grādu t. Ja āra t ir zemāka, obligāti lietojams barojošais krēms (var būt, ka āda tādā stadijā, ka jābaro pat siltā laikā).
Un vēl: iesaku nepaslinkot un visus (!!!) kosmētikas līdzekļus un ādas attīrīšanas līdzekļus uz sejas un kakla uzklāt pa kosmētiskajām līnijām, nevis haotiski vai apļojot u.tml. Būs gluda un elastīga āda bez krunkām ilgi, ilgi (vienaudzes jau sen lietos botox u.c.).
Un vēl: ja negribas piepampušu seju, neiesaka uz sejas klāt krēmu pēc pl.23.
06.01.2023 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Starp citu, ne vienmēr dārgākie sejas kopšanas līdzekļi ir tie labākie.

Šajā sakarā man patīk skatīties Cassandra Bankson video, kur viņa skatās populāru personību sejas kopšanas rituālus un dot atsauksmes par līdzekļiem, kas tiek lietoti no sastāva perpektīvas. Reti kurš no tiem 200-400 dolāru dārgajiem līdzekļiem attaisno savu cenu. Patika video, kur viņa deva atsauksmi par Dior modeļa sejas kopšanas rituālu, kurā viņš izmantoja $420 dārgu Dior mitrinošo krēmu, kurā no sastāvdaļām nebija nekas savādāks kā "lētā gala" mitrinošajos krēmos kā tikai smuks iepakojums un Dior brends uz tā.
06.01.2023 23:56 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Globuss @ 06.01.2023 23:19
Problemātiskai ādai, tostarp, ja ir pumpas, palīdz sejas kopšanas līdzekļi ar tējas koka eļļu. Ļoti svarīga ir ādas tīrīšana, nedrīkst noslinkot. Ja ir taukaina āda, tad aizsprostojas poras, un tad var rasties visādas ādas problēmas.
Būtu vērtīgi aiziet pie dermatologa un noskaidrot savu ādas tipu, saņemt novērtējumu par sejas ādas stāvokli.
Starp citu, ne vienmēr dārgākie sejas kopšanas līdzekļi ir tie labākie. Ļoti labus skrubīšus un sejas maskas var pagatavot no dažādiem produktiem, piem., no auzu pārslām. Zinu, ka Elizabete Zagorska ir zinoša šajā jomā.
Un vēl: uzklājot sejas kopšanas līdzekļus, jāievēro vismaz 15-20 minūšu pauze starp tiem. Pretējā gadījumā āda nepagūs uzņemt visus tos labumus no kosmētikas līdzekļiem. Tāpat arī starp krēma un tonālā krēma uzklāšanu jābūt vismaz 15-20 min. pauzei, lai krēms paspēj ādā padarīt savus labos darbiņus. Mitrinošus sejas krēmus drīkst lietot līdz -15 grādu t. Ja āra t ir zemāka, obligāti lietojams barojošais krēms (var būt, ka āda tādā stadijā, ka jābaro pat siltā laikā).
Un vēl: iesaku nepaslinkot un visus (!!!) kosmētikas līdzekļus un ādas attīrīšanas līdzekļus uz sejas un kakla uzklāt pa kosmētiskajām līnijām, nevis haotiski vai apļojot u.tml. Būs gluda un elastīga āda bez krunkām ilgi, ilgi (vienaudzes jau sen lietos botox u.c.).
Un vēl: ja negribas piepampušu seju, neiesaka uz sejas klāt krēmu pēc pl.23.

Atvaino, bet tik daudz dezinformācijas. 😀 Lūdzu, nevajag nekādus paštaisītus skrubīšus un citus brīnumus, ja ir jutīga un problemātiska āda, tas visu var vēl tikai pasliktināt. Un tā 15-20 minūšu pauze ir pilnīgas muļķības, pilnīgi pietiks ar 1-2 minūšu pauzi starp sejas kopšanas produktiem. Arī produktu uzklāšana pa kaut kādām līnijām neko daudz ādas jaunībai nedos, visvairāk ādas tvirtumu palīdz saglabāt saules aizsargkrēms un retinols. Un nav nekāda noteikta laika, pēc kura vairs nedrīkst lietot mitrinošo krēmu.
07.01.2023 01:59 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
nē nu jā @ 07.01.2023 01:59

Atvaino, bet tik daudz dezinformācijas. ? Lūdzu, nevajag nekādus paštaisītus skrubīšus un citus brīnumus, ja ir jutīga un problemātiska āda, tas visu var vēl tikai pasliktināt. Un tā 15-20 minūšu pauze ir pilnīgas muļķības, pilnīgi pietiks ar 1-2 minūšu pauzi starp sejas kopšanas produktiem. Arī produktu uzklāšana pa kaut kādām līnijām neko daudz ādas jaunībai nedos, visvairāk ādas tvirtumu palīdz saglabāt saules aizsargkrēms un retinols. Un nav nekāda noteikta laika, pēc kura vairs nedrīkst lietot mitrinošo krēmu.

To var nosaukt par dezinformāciju cilvēks, kas tik vien lasa kā soc. tīklus u.tml. “informācijas avotus” un apmeklē jaunizceptās kosmetoloģijas speciālistes ar pabeigtiem 3 dienu kursiem. Nepietiek gan ar tām dažām minūtēm krēma iedarbībai. Arī paštaisīti kosmētiskie līdzekļi der pat problemātiskai ādai. Savas nezināšanas dēļ nav jāsauc tas, ko nezini, par dezinformāciju.
Un, ja kosmētiskās līnijas ir “kaut kādas kosmētiskās līnijas”, atļaušos pasmaidīt un novēlēt Jums nākotnē jaukas botox procedūras. Vēl savu vārdu neaizmirstiet uzrakstīt uz pieres, citādi nevarēs saprast, kura ir kura dāmīte no lielā klonu bara. 😀
07.01.2023 02:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Globuss @ 07.01.2023 02:21

To var nosaukt par dezinformāciju cilvēks, kas tik vien lasa kā soc. tīklus u.tml. “informācijas avotus” un apmeklē jaunizceptās kosmetoloģijas speciālistes ar pabeigtiem 3 dienu kursiem. Nepietiek gan ar tām dažām minūtēm krēma iedarbībai. Arī paštaisīti kosmētiskie līdzekļi der pat problemātiskai ādai. Savas nezināšanas dēļ nav jāsauc tas, ko nezini, par dezinformāciju.
Un, ja kosmētiskās līnijas ir “kaut kādas kosmētiskās līnijas”, atļaušos pasmaidīt un novēlēt Jums nākotnē jaukas botox procedūras. Vēl savu vārdu neaizmirstiet uzrakstīt uz pieres, citādi nevarēs saprast, kura ir kura dāmīte no lielā klonu bara. ?
😄🐱🙃
07.01.2023 03:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits