Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientulība māc

 
Reitings 10
Reģ: 08.07.2020
Sveikas!
Īsti nezinu kā lai iesāk šo tēmu, taču kopumā jūtos ļoti vientuļi, pat ja tā padomā ir diezgan daudz draugu, paziņu un tuvinieku. Beigu beigās Jauno gadu sagaidīju pilnīgi viena un nē es tā nemaz nevēlējos. Kaut kā visu dienu noraudājusies izlēmu vakarā kaut kur doties- savedu sevi kārtībā un smuki saposos un devos pastaigā pa Vecrīgu, principā cerībā, ka kādu satikšu vai ar kādu iepazīšos. Staigāju, vēroju un domāju un beigu beigās izdomāju, ka aiziešu uz bāru ''Ala'', izdzeršu kādu koktēlīti un paliks varbūt jautrāk. Tā nu tiku tur un tiku arī pie kokteiļa, malkojot to, klausos muzikantus un skatos uz cilvēkiem kā tie pavada laiku, skatoties uz to ir atkal asaras acīs- visi tik mīļi sēž ar saviem tuviniekiem un sarunājas, bet tikmēr es esmu pilnīgi viena. Beigu beigās arī noraudājusies pametu bāru. Un vispār devos prom no Vecrīgas uz savu dzīvesvietu pavisam nelaimīga. Un savu Jauno gadu sagaidīju trolejbusā pilnīgi viena. Diezgan bēdīgs bijis Jaunais gads un ne tikai- arī jau kādu laiciņu jūtos ļoti viena un nevienam nevajadzīga īsti.
Pieņemu, ka lielākais iemesls man tā skumt ir manas labākās draudznes dzīvē puiša parādīšanās- par mani pilnīgi aizmirst un visu laiku pamet. Pat to pašu Jauno gadu mēs kopā jau kuro gadu svinam kopā un es jau domāju, ka būs pilnīgi pašsaprotami, ka sagaidīsim gadu kopā, taču nekā nebija, puiša parādīšanās dēļ viss ir pilnīgi pārgriezies kājām gaisā. To ka nesvinēsim kopā es uzzināju tikai 31.12.22. dienā, tāpēc beigu beigās arī paliku pilnīgi bešā.
Varbūt kāds jūtas vai jutās vientuļi un pamesti un jau zina kā vieglāk šo pārdzīvot?
Un jā esam mīlēti, mīloši, bagāti un veseli! Visiem laimīgu Jauno gadu! ;)
01.01.2023 11:59 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2020
Man arī viss nebija kā plānots un arī Jauno gadu sagaidīju viena pati, kaut arī bija domāts savādāk. Tas tikai man lika saprast, ka tas cilvēks ar ko es gribēju sagaidīt to kopā, negrib sagaidīt kopā ar mani.
01.01.2023 13:03 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
ja tā padomā ir diezgan daudz draugu, paziņu un tuvinieku

Tad īsti neredzu problēmu. Tik vien kā pati izdomāji klīst naktī viena apkārt un gruzīties, cik nevienam nevajadzīga esi.
01.01.2023 13:22 |
 
Reitings 226
Reģ: 27.06.2014
Nedēļu pirms vajadzēja tinderī piereģistrēties. Ar ko Tavs “puisis” svinēja? :D
01.01.2023 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 2601
Reģ: 21.06.2011
ilze01 @ 01.01.2023 13:22

Tad īsti neredzu problēmu. Tik vien kā pati izdomāji klīst naktī viena apkārt un gruzīties, cik nevienam nevajadzīga esi.

Nevar nepiekrist.
Saprotu, ka Tev bija bēda, jo draudzene samainīja plānus, bet ja būtu gribējusi ar kādu kopā svinēt, tad piezvanītu kādam. Es teiktu, ka Tu pati izdarīji izvēli!
Un vispār drosmīgi, doties vienai uz Vecrīgu!
01.01.2023 15:19 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Vai tikai draudzene ir tā,kas tev neliek justies vientuļi?
Tā nevajadzētu būt,ka ja draudzenei ir tagad puisis un jums retāk sanāk būt ar viņu kopā rada tev to vientulības sajūtu. Tev pašai ir jāuzņemās atbildību par savu dzīvi un jādara sevi laimīgu, jāmeklē iespējas,kā lai nebūtu vientuļi.
01.01.2023 15:22 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Jā, tava draudzene nerīkojās diez ko glīti, taču bažas raisa tava nika (ja vien tas nav tikko nomainīts) un reģistrēšanās datuma kombinācija
01.01.2023 15:58 |
 
Reitings 10
Reģ: 08.07.2020
Annija35 @ 01.01.2023 15:22
Vai tikai draudzene ir tā,kas tev neliek justies vientuļi?
Tā nevajadzētu būt,ka ja draudzenei ir tagad puisis un jums retāk sanāk būt ar viņu kopā rada tev to vientulības sajūtu. Tev pašai ir jāuzņemās atbildību par savu dzīvi un jādara sevi laimīgu, jāmeklē iespējas,kā lai nebūtu vientuļi.

Ar veselo saprātu visu šo es saprotu, taču visam pāri iet emocijas un īstenībā ļoti reti cilvēkiem uzticos un pieķeros (un tieši šī draudzene bija man vistuvākais cilvēks starp visiem), tāpēc jau laikam jūtos tā pasūdīgi
01.01.2023 17:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Kāpēc Tu sevi pataisi par bezpalîdzīgu upuri un tajā vaino savu draudzeni? Tu esi pieaudzis cilvēks, kas PATS ir atbildīgs par savu dzīvi. Viņai drīkst būt sava privātā dzīve un viņai nav nekāda pienākuma pret Tevi. Jà, jūs esat draudzenes, bet paralēli draudzībai jūs dzīvojat katra savu dzīvi.
Tas, ko Tu šobrīd dari - manipulē ar upura un nelaimes čupiņas lomu. Ne jau tur vīrietis ir vainīgs, bet gan Tu pati, ka draudzene iet Tev ar līkumu. Atbildi godīgi - Tu gribētu pavadīt laiku ar cilvēku, kas ir nelaimes čupiņa, bez Tevis jūk ārā, kaut ko pieprasa un savā ārā jukšanā vaino otru? Esi pateicīga draudzenei, ka viņa jau sen nav aizbēgusi un novērtē to - mainot savu uzvedību un sākot uzvesties kā pieaudzis cilvēks.
01.01.2023 17:19 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Uzkraut savu laimi un otra cilvēka pleciem ir muļķīgākais, ko darīt. Neviens tevi nedarīs laimīgāku kā tu sevi pati. Uztver šo kā pārmaiņu zīmi. Varbūt ir laiks pārskatīt savas vērtības un sākt ar sevis papildināšanu bez uzgulšanās citiem? Tev patiesībā ir daudz vairāk kā citiem.
01.01.2023 17:24 |
 
Reitings 45
Reģ: 14.07.2020
Karliiina @ 01.01.2023 17:19
Kāpēc Tu sevi pataisi par bezpalîdzīgu upuri un tajā vaino savu draudzeni? Tu esi pieaudzis cilvēks, kas PATS ir atbildīgs par savu dzīvi. Viņai drīkst būt sava privātā dzīve un viņai nav nekāda pienākuma pret Tevi. Jà, jūs esat draudzenes, bet paralēli draudzībai jūs dzīvojat katra savu dzīvi.
Tas, ko Tu šobrīd dari - manipulē ar upura un nelaimes čupiņas lomu. Ne jau tur vīrietis ir vainīgs, bet gan Tu pati, ka draudzene iet Tev ar līkumu. Atbildi godīgi - Tu gribētu pavadīt laiku ar cilvēku, kas ir nelaimes čupiņa, bez Tevis jūk ārā, kaut ko pieprasa un savā ārā jukšanā vaino otru? Esi pateicīga draudzenei, ka viņa jau sen nav aizbēgusi un novērtē to - mainot savu uzvedību un sākot uzvesties kā pieaudzis cilvēks.

Bet es jau nevienu nekur nevainoju un draudzeni jau nekādi neapbižoju, vienkārši dalos šeit savās iekšējās sajūtās- saprotu, ka tās nav labākās
01.01.2023 17:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Navsirds @ 01.01.2023 17:40

Bet es jau nevienu nekur nevainoju un draudzeni jau nekādi neapbižoju, vienkārši dalos šeit savās iekšējās sajūtās- saprotu, ka tās nav labākās

Uzrakstiji no otra profila. 😃
Tu vel jauna, pēc šī profila diskusijām. Šitās dumās domas aizies, kolīdz iziesi normāli dzīvē.
01.01.2023 17:44 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Man šķiet, ka galvenais nesākt tajā visā grimt un uztvert ļoti nopietni. Nebija jau īsti jēgas noraudāties visu vecgada vakaru un vēl nākamo dienu. Ja gribēji ar kādu parunāt, varēji pati uzsākt sarunu ar kādu. Varēji vienkārši palikt mājās, uztaisīt kaut ko garšīgu un noskatīties foršu filmu. Sliktāk nebūtu bijis. Varbūt ir pienācis laiks piezvanīt kādam aizmirstākam draugam vai tuviniekam, novēlēt laimīgu jauno gadu.
01.01.2023 17:56 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.11.2022
Pārskrēju pāri Tavām diskusijām iepriekš un viss, ko varu ieteikt - ar steigu ir jāsāk strādāt ar sevi, vislabāk, ja šajā procesā Tev būtu blakus atbalstošs, zinošs profesionālis. Visās Tavās diskusijās viss ir slikti - visi slikti, toksiski, Tev, nabadzītei, dara pāri. Ja visās jomās viss ir slikti, tad tas ir rādītājs, ka problēma ir nevis visos citos, bet Tevī. Var nepaveikties ar kādu situāciju, cilvēku, notikumu, bet, ja konstanti visi apkārt dara pāri, toksiski un Tu tik ciet…. Nebrīnies, ja šo nerisinot un nemainoties tiešām cilvēki no Tevis novērsīsies. Ir grūti ar tādu nabadziņu.
01.01.2023 18:27 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Katrs var izvēlēties, vai vienatne ir vientulība vai brīvība. Tev jāveido sevi pašai, tad arī veidosies pasaule tev apkārt.
01.01.2023 22:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Katrs var izvēlēties, vai vienatne ir vientulība vai brīvība. Tev jāveido sevi pašai, tad arī veidosies pasaule tev apkārt.

Ilgstoša vientulība nekad nebūs brīvība. Pat tie cilvēki, kuri sev to ir iestāstījuši, ka tā ir brīvība, ar laiku pat šis "coping mechanism" sāk nestrādāt.
01.01.2023 22:31 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
To ka nesvinēsim kopā es uzzināju tikai 31.12.22. dienā, tāpēc beigu beigās arī paliku pilnīgi bešā.

Tu viņai laicīgi iepriekš paprasīji kā un ar ko viņa vēlas svinēt Jauno gadu, vai arī iedomājies pati par svinēšanu kopā, jo tā līdz šim ir bijis?
Vai Tu justos ne tik vientuļi, ja viņa svinētu ar Tevi un puisi trijatā un visu laiku čubinātos ar viņu?
ir manas labākās draudznes dzīvē puiša parādīšanās- par mani pilnīgi aizmirst un visu laiku pamet.

Tev jāizvērtē, cik ļoti bieži viņai ir vēlme Tevi satikt. Dabiski ir, ja parādās sievietes dzīvē vīrietis un viņam velta tam laiku, atrod mazāk laiku draudzenēm. Ja pavisam sāk pazust , nelikties ne zinis, tad nevajadzētu veltīgi tērēt savu laiku, enerģiju, lai satiktu viņu.
ja tā padomā ir diezgan daudz draugu, paziņu un tuvinieku.

Tev ir daudz cilvēku ar kuriem pavadīt laiku. Turpmāk labāk izvēlies pavadīt laiku ar tiem cilvēkiem, kuriem ir vēlme, laiks pavadīt laiku ar Tevi.
savedu sevi kārtībā un smuki saposos un devos pastaigā pa Vecrīgu, principā cerībā, ka kādu satikšu vai ar kādu iepazīšos.. Tā nu tiku tur un tiku arī pie kokteiļa, malkojot to, klausos muzikantus un skatos uz cilvēkiem kā tie pavada laiku, skatoties uz to ir atkal asaras acīs- visi tik mīļi sēž ar saviem tuviniekiem un sarunājas, bet tikmēr es esmu pilnīgi viena.

Ja vēlies sastapt jaunus cilvēkus vecrīgā, tad jāiet ar pozitīvu noskaņojumu, smaidīgai. Bedīgam cilvēkam ar depresīvu sejas izteiksmi būs daudz grūtak atrast kādu, kas pakavēs laiku bārā.
02.01.2023 00:09 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
GhostGG @ 01.01.2023 22:31

Ilgstoša vientulība nekad nebūs brīvība. Pat tie cilvēki, kuri sev to ir iestāstījuši, ka tā ir brīvība, ar laiku pat šis "coping mechanism" sāk nestrādāt.

Tad ir jāmeklē risinājums, kā vientulību pārvarēt. Tieši tāpēc arī uzrakstīju otru teikumu.
Raudāšana nepalīdzēs. Ja ir draugi, radi, tad pašam ir jāizrāda iniciatīva, ne citiem ir jāgaida un jāzīlē citu domas. Ja nav draugu un tas neapmierina, tad var iziet sabiedrībā un atrast veidu, kā iepazīties. Nav bezizejas situāciju. Ir tikai cilvēku vājums.
02.01.2023 00:51 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
.Eksperte. @ 01.01.2023 17:44

Uzrakstiji no otra profila. ?
Tu vel jauna, pēc šī profila diskusijām. Šitās dumās domas aizies, kolīdz iziesi normāli dzīvē.

Profili - Monikassirds, Navsirds, sirdssaapes. 😀
02.01.2023 04:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits