Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Satraukums

 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Varbūt kādai ir bijusi funkcionāla cista olnīcā un var sīkāk pastāstīt par to? Kāda ārstēšana utt?
Man USG atklāja unilokulāru cistisku struktūru 3 x 3 cm - funkcionālā cista.
Vai ir pamats satraukumam?
30.12.2022 21:28 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Paceļu
30.12.2022 23:36 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2020
Man arī pirms vairākiem gadiem cista bija, bet vairs nav. Tās ir un tās arī pašas pazūd. Ja ir iespēja pēc kada laika aizej arī pie kada cita ginekologa un uztaisi usg, pēc manas pieredzes , mani viena ginekoloģe gandriz uzlika uz operāciju galda, jo redz viņas prāt man viena olnīca par lielu un tā ir jānem ārā. Pārbijusies protams, mana mamma aizveda pie savas ginekoloģes un viņa mani nomierināja, ka operācijai nav pamata, tā var būt bet tas nav bīstami. Vēl es aizgāju pie trešās un viņa arī teica ka viss ir kārtība.
Labāk jautā ginekoloģei ko un kas, bet labāk aizej pie vairākiem speciālistiem.
01.01.2023 13:17 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Sanema @ 01.01.2023 13:17
Man arī pirms vairākiem gadiem cista bija, bet vairs nav. Tās ir un tās arī pašas pazūd. Ja ir iespēja pēc kada laika aizej arī pie kada cita ginekologa un uztaisi usg, pēc manas pieredzes , mani viena ginekoloģe gandriz uzlika uz operāciju galda, jo redz viņas prāt man viena olnīca par lielu un tā ir jānem ārā. Pārbijusies protams, mana mamma aizveda pie savas ginekoloģes un viņa mani nomierināja, ka operācijai nav pamata, tā var būt bet tas nav bīstami. Vēl es aizgāju pie trešās un viņa arī teica ka viss ir kārtība.
Labāk jautā ginekoloģei ko un kas, bet labāk aizej pie vairākiem speciālistiem.
nu ne visas cistas pazūd. Sākumā man bija 1,5cm x3cm . Nozimeja hormonus, ieveroju veselidzu dzivesveidu utt. Dinamikā ar katru menesi bija tikai sliktāk, to teica arī citi speciālisti ka cistai ir tendence augt neskatoties uz terapiju. Beigās bija 8x9 cm un olnīcu izņēma jo nebija ko glābt
01.01.2023 19:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
nu ne visas cistas pazūd. Sākumā man bija 1,5cm x3cm . Nozimeja hormonus, ieveroju veselidzu dzivesveidu utt. Dinamikā ar katru menesi bija tikai sliktāk, to teica arī citi speciālisti ka cistai ir tendence augt neskatoties uz terapiju. Beigās bija 8x9 cm un olnīcu izņēma jo nebija ko glābt

Tev droši vien bija īstā cista. Man ir funkcionālā cista. Tās ir divas dažādas lietas. Funkcionāl pārsvarā nepaliek lielāka un tā nav jāoperē. Jo uzsūcas pati
01.01.2023 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Man bija funkcionālā cista, bija liela diezgan, bet uzsūcās ar laiku un viss ok! Nesatracies pārāk par to :)
01.01.2023 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits