Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prasa naudu

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Cik esmu ieverojusi internetā ir ļoti daudz
Jaunas meitenes, vecumā ap 18-23, kas vecākiem viriešiem prasa naudu, čatojot online, nevienu reizi pat nav satikušies
, facebook, vai kur citur, noradot, ka meitene ir viena ar bērnu/berniem, nabadzite tika pamesta vel esot stāvoklī, tulit beigsies pamperi un piens, un vel visādas neticamas pasakas ,piemeram ari tadas kas melo, par veselibu, par to ka jamaksa slimnīca vai zales nevar nopirkt.
Vai tiešām visas ir tik zemu kritušas, ka nespej nopelnit naudu, neprasot pilnigi svešam virietim, naudu lai aizskaita uz kontu. Tādas niecības LV ir n-tiem tukstošiem, kas cer uz naudas parskaitijumu, meitene atraksta vestuli virietim čiks un gatavs, jau jaskaita nauda.
Es tiešam nesaprotu tos viriešus, vai viņiem ir 9 klašu izglitiba, vai kads sindroms, ka nespej saprast, ka tas ir tirākās apreķinatajas. Vai esiet šo populāro fenomenu pamanījušas? 😀
25.12.2022 01:09 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Neesmu vīrietis man neviens tādas vēstules neraksta, vīram arī nē.
Lai jau prasa naudu, jo katrs nopelna kā māk, bet vismaz pretī kaut ko varējām dot. Only fans, patreon vismaz lai uztaisa, jo tad pakalpojumos pret naudu.
Bet tā pat vien skaitīt naudu tikai tāpēc ka ir bērni? 😂 To loģiku nesaprotu, pati vainīga.
25.12.2022 06:58 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ja vīrietis pats labprātīgi skaita to naudu,tad pats vainīgs,ka ļauj ar sevi tā manipulēt.
Bet neesmu tādus stāstus dzirdējusi un neticu,ka ir daudz tādas sievietes.
25.12.2022 09:18 |
 
Reitings 95
Reģ: 05.11.2022
Esmu redzējusi skrīnšotus, arī no tindera. Vismaz tinderī vismaz daļa ir boti. Par facebook nezinu, varbūt tur pārsvarā reālas lietotājas. Bet mani tas īpaši nepārsteidz, šobrīd šķiet daudzi uzskata, ka darbs nu gan nav priekš viņiem, un valsts/sabiedrība viņiem ir parādā iztiku.
25.12.2022 09:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Būs aitas, būs arī cirpēji.
25.12.2022 10:14 |
 
Reitings 753
Reģ: 14.12.2019
Vienīgais, ko esam pamanījušas, ka Tu sparīgi nes mamutu, fizisks darbs uz kājām tev nav fizisks darbs, stundu iet uz darbu un no darba ir forši, ja vecis sievai/draudzenei samaksā par komunālajiem un neprasa atdot pusi, tad tā ir totāla viņa izmantošana. Pauti starp kājām nav izauguši vēl? Turklāt tev sirdi rauj no krūtīm ārā tas, ka kādai kas tiek bez sevis nodzīšanas. 🤣🤣🤣
Kas attiecas uz tēmu, tad internetā pārdod arī neesošas preces un āfrikas prinči dāvina miljonus. Pilnīgi nospļauties, ka skuķi prasa naudu kaut kam tur tavā skumjajā, ciešanu pilnajā pasaulē. Ne manam dzīvesbiedram, nedz kolēģiem, nedz kādam ģimenes vīrietim neviena neko neprasa, turklāt vēl tūkstošiem. Varbūt tāpēc ka viņi nečato online, bet viņiem ir ģimenes un draugi🤣🤣🤣
25.12.2022 10:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mani nemaz tas nepārsteidz. Ja kādreiz doma par to, ka aizūtot pēdas varētu par to saņemt 50 euro izklausījās absurta, tad pēdējos gados tā ir pilnīgi "normāla" prakse. Tas tikai norāda uz to, ka liela daļa vīriešu ir pilnīgi lūzeri un lohi, kas ne tikai pazemo paši sevi, bet arī sabojā visu tiem, kuri tādi nav.
Īsti jau tās meitenes vainot laikam nevar, ja es kā vīrietis, varētu saņemt 100 eiro par savas kreisās kājas īkški, vai aprasītu, lai man ieskaita par baltu velti, tad es droši vien arī tā piepelnītos 😁😁😁
25.12.2022 12:23 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Miuce @ 25.12.2022 10:28
Vienīgais, ko esam pamanījušas, ka Tu sparīgi nes mamutu, fizisks darbs uz kājām tev nav fizisks darbs, stundu iet uz darbu un no darba ir forši, ja vecis sievai/draudzenei samaksā par komunālajiem un neprasa atdot pusi, tad tā ir totāla viņa izmantošana. Pauti starp kājām nav izauguši vēl? Turklāt tev sirdi rauj no krūtīm ārā tas, ka kādai kas tiek bez sevis nodzīšanas. ???
Kas attiecas uz tēmu, tad internetā pārdod arī neesošas preces un āfrikas prinči dāvina miljonus. Pilnīgi nospļauties, ka skuķi prasa naudu kaut kam tur tavā skumjajā, ciešanu pilnajā pasaulē. Ne manam dzīvesbiedram, nedz kolēģiem, nedz kādam ģimenes vīrietim neviena neko neprasa, turklāt vēl tūkstošiem. Varbūt tāpēc ka viņi nečato online, bet viņiem ir ģimenes un draugi???

A tev pauti nav smadzenēs ka audzējs izaudzis? 😀Ko tu man te parmet par svešas vecenes dzīvi? Aizej viņai skalo. smadzenes.
Tas ka pus lv ir gimenes un draugi, neatcel catosanu/flirtu internetā.nez kadel daudzas sievas ar berniem sudzas, ka vecis aiz muguras čato ar jaunāku, bez berniem. 😀
25.12.2022 14:05 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Miuce @ 25.12.2022 10:28
Vienīgais, ko esam pamanījušas, ka Tu sparīgi nes mamutu, fizisks darbs uz kājām tev nav fizisks darbs, stundu iet uz darbu un no darba ir forši, ja vecis sievai/draudzenei samaksā par komunālajiem un neprasa atdot pusi, tad tā ir totāla viņa izmantošana. Pauti starp kājām nav izauguši vēl? Turklāt tev sirdi rauj no krūtīm ārā tas, ka kādai kas tiek bez sevis nodzīšanas. ???
Kas attiecas uz tēmu, tad internetā pārdod arī neesošas preces un āfrikas prinči dāvina miljonus. Pilnīgi nospļauties, ka skuķi prasa naudu kaut kam tur tavā skumjajā, ciešanu pilnajā pasaulē. Ne manam dzīvesbiedram, nedz kolēģiem, nedz kādam ģimenes vīrietim neviena neko neprasa, turklāt vēl tūkstošiem. Varbūt tāpēc ka viņi nečato online, bet viņiem ir ģimenes un draugi???

Tu jau esi laikam tik vārga ka pat kaķi rokas noturēt nevari, (anoreksija tev vel nav sakusies?) tadel skauž, ka citas sievietes iet uz sporta zāli, trenejas, ir ar muskuļiem un var smagumus pacelt.😀
25.12.2022 14:14 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Wordrobe666 @ 25.12.2022 14:05

A tev pauti nav smadzenēs ka audzējs izaudzis? ?Ko tu man te parmet par svešas vecenes dzīvi? Aizej viņai skalo. smadzenes.
Tas ka pus lv ir gimenes un draugi, neatcel catosanu/flirtu internetā.nez kadel daudzas sievas ar berniem sudzas, ka vecis aiz muguras čato ar jaunāku, bez berniem. ?

Bet kur ir problēma neļaut pret sevi tādu attieksmi?
Ja vīrietis čato vai krāpj,ir iespēja neturpināt būt kopā ar tādu vīrieti,nevis sūdzēties,ka krāpj utt.
25.12.2022 15:26 |
 
Reitings 226
Reģ: 03.07.2015
Man ir rados tāds eksemplārs, kas visādām interneta žubītēm kaut ko ik pa laikam ieskaita. Vienai "apaviem" vajadzēja naudu, citai "bērnam" kaut ko it kā vajadzēja uz 1.septembri 🧐
35g., vecpuisis. Pats izmuldās ik pa laikam. Viņam neesot žēl. Bet tur cilvēkam putni galvā...Domāju, ka klusībā tic, ka tās sievietes ar viņu tiksies un visas lietas....bet nekas vairāk par saraksti tur nekad nav.
25.12.2022 17:07 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
pernille @ 25.12.2022 17:07
Man ir rados tāds eksemplārs, kas visādām interneta žubītēm kaut ko ik pa laikam ieskaita. Vienai "apaviem" vajadzēja naudu, citai "bērnam" kaut ko it kā vajadzēja uz 1.septembri ?
35g., vecpuisis. Pats izmuldās ik pa laikam. Viņam neesot žēl. Bet tur cilvēkam putni galvā...Domāju, ka klusībā tic, ka tās sievietes ar viņu tiksies un visas lietas....bet nekas vairāk par saraksti tur nekad nav.

Precizi, par sada tipa viriesiem es runāju.
Iespejams Vecpuisis var but, bet var būt ari attiecībās, un aiz muguras ko citām sūtīt.
25.12.2022 20:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
pernille @ 25.12.2022 17:07
Man ir rados tāds eksemplārs, kas visādām interneta žubītēm kaut ko ik pa laikam ieskaita. Vienai "apaviem" vajadzēja naudu, citai "bērnam" kaut ko it kā vajadzēja uz 1.septembri ?
35g., vecpuisis. Pats izmuldās ik pa laikam. Viņam neesot žēl. Bet tur cilvēkam putni galvā...Domāju, ka klusībā tic, ka tās sievietes ar viņu tiksies un visas lietas....bet nekas vairāk par saraksti tur nekad nav.

Viņš domā, ka ar naudu vismaz būs vaajdzīgs kādai. 😀
25.12.2022 20:48 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
pernille @ 25.12.2022 17:07
Man ir rados tāds eksemplārs, kas visādām interneta žubītēm kaut ko ik pa laikam ieskaita. Vienai "apaviem" vajadzēja naudu, citai "bērnam" kaut ko it kā vajadzēja uz 1.septembri ?
35g., vecpuisis. Pats izmuldās ik pa laikam. Viņam neesot žēl. Bet tur cilvēkam putni galvā...Domāju, ka klusībā tic, ka tās sievietes ar viņu tiksies un visas lietas....bet nekas vairāk par saraksti tur nekad nav.

Smagi putni viņam Galvā. Mazvērtības komplekss. 😬
25.12.2022 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits