Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu šampūni

 
Reitings 59
Reģ: 14.09.2022
Sveikaas, iesakiet labu matu šampūnu , var arī labas maskas un kond… !
23.12.2022 01:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Kadas cenu kategorijas?
No letajiem iesaku - Pantene, vai garnier hair food. Atkarigs kadam matu tipam.
No profesionāliem iesaku - Loreal proffesional, Diplona, Kadus, Biosilk. CHI.
23.12.2022 02:22 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
Ir svarīgi saprast savu matu tipu un izvēlēties matu līdzekļus atbilstoši tam. Lietoju Insight, ko ieteica man friziere. Ilgu laiku lietoju damage matiem un nu bija normāli. Pēc tam aizdomājos, kādā sakarā es vispār pērku bojātiem matiem, ja man nav bojāti. Izvēlējos vienkārši mitrinošos+antifrizz un nu rezultāts lielisks. Varu uzreiz just atšķirību, ka mani mati beidzot ir atraduši to ko viņiem sen vajadzeja. + Insight ir bez sulfatiem.
23.12.2022 07:52 |
 
Reitings 1475
Reģ: 01.11.2022
Atbilstoši savam matu tipam aptiekās nopērkamie šampūni. Arī frizieris var ieteikt.
Kas der visiem, neder nekam.
23.12.2022 13:15 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Ilgi lietoju loreal professional krāsotiem matiem (rozā līnija), šampūns ļoti patika sākumā, vajag ļoti maz, viegli puto, mati arī spīdīgi, bet pēc ilgstošās lietošanas galvas āda palika sausa, parādījās blaugznas. Tagad lietoju Schwarzkopf professional bonacure volume boost shampoo - ļoti patīk, mati mīksti un apjomīgi, smarža patīkama. No balzāmiem iesaku rich pure luxury zelta līniju - noteikti visu laiku labākais favorīts par saprātīgu naudiņu.
Ja finanses atļauj, tad 100% kerastase līniju, tur pašai tad jāskatās kāds matu tips.
P.S. Man ir krāsoti blondi mati, pēc struktūras smalki un nedaudz lokaini.
23.12.2022 13:31 |
 
Reitings 3446
Reģ: 01.03.2022
Wordrobe666 @ 23.12.2022 02:22
Kadas cenu kategorijas?
No letajiem iesaku - Pantene, vai garnier hair food. Atkarigs kadam matu tipam.
No profesionāliem iesaku - Loreal proffesional, Diplona, Kadus, Biosilk. CHI.

Šis!
Viss atkarīgs no cenas kategorijas, matu tipa.
Man personīgi jau gadiem patīk un lietoju Wella šampūnus, matu maskas, eļļas, krēmus, lakas, spīdumus utt.
Bet atceries, ka viss atkarīgs kā Tu kop un rūpējies par matiem. Šampūns vien neko nedos. Un šampūna vietā ieteiktu koncentrēties uz matu maskām, eļļām, krēmiem utt, jo tie ir produkti, kas iedarbojas uz matiem. Šampūna darbs ir attīrīt galvas ādu, matus.
23.12.2022 13:48 |
 
Reitings 355
Reģ: 31.03.2022
Varbūt kāds ieteikums šampūnam, kurš ir piemērots balinātiem matiem un taukainai galvas ādai? lai mati izskatās un jūtas tīri
23.12.2022 16:26 |
 
Reitings 530
Reģ: 30.10.2022
Kerastase var atrisināt jebkuras problēmas. Jā, nav lēti, bet man ir gari un bieži mati, 250ml šampūns pietiek trīs mēnešiem. Esmu mēģinājusi gandrīz visas produktu līnijas, un tā kosmētika tiešām strādā un ir katras kapeikas vērta.
23.12.2022 21:59 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Pēc friziera ieteikuma, lietoju Wella Professional produktus atbilstoši savam matu tipam.
24.12.2022 00:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Tio Rio @ 23.12.2022 21:59
Kerastase var atrisināt jebkuras problēmas. Jā, nav lēti, bet man ir gari un bieži mati, 250ml šampūns pietiek trīs mēnešiem. Esmu mēģinājusi gandrīz visas produktu līnijas, un tā kosmētika tiešām strādā un ir katras kapeikas vērta.

Kerastase nespej apturēt matu taukošanos ikdienā. Tikai izmazga un viss, un pex tam atkal taukojas. 🙃Tapēc nevajag runāt muļķības.sabojatus matus ari nepadarīs veselus uz ilgu laiku, nakamjaas dienas atkal bus sausums jutams, piems mazgasanas.
Šaubos vai sievietes kas mazgas matus katru dienu, izdzivos ar 250ml uz 3men.😀
Tas ir tad ja, mazgā, katru otro disnu varbūt, jn atkarigs cik daudz šampūna spiež vienā reize, vai matus mazga 2x pec kartas.
24.12.2022 01:10 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es parasti arī ņemu šampūnus bojātiem matiem, jo esmu iedomājusies, ka tie bojātie matu galiņi veidojas un tā, bet sapratu, ka ja matu gali aplīdzināti, kopumā veseli mati, kāpēc ņemt bojātiem matiem.
Lietoju Wella, Loreal, CHI, reizēm TIGI.
Varbūt kāda var ieteikt labu serumu vai eļļu matu galiem, lai nelūzt un nešķeļas?
04.01.2023 11:50 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Esmu lietojusi Matrix, Matrix Biolage, Tigi, Redken, CHI u.c. it kā ne lētus šampūnus un kondicionierus un ziniet....es neredzēju nekādu īpašo atšķirību savos matos. Lietojot šos, mani mati bija pilnīgi tādā pat stāvoklī, kad tad, kad es lietoju parastos Elvital (jā, Elvital ir mani mīļākie šampūni un kondicionieri.. it īpaši tie gaiši brūni zelta♥). Bet tā ir tīri mana personīgā pieredze. Ticu, ka liela daļa meiteņu redz atšķirību savos matos lietojot dārgāka gala produktus un lietojot lētāka gala produktus. Bet tā kā manā gadījumā es atšķirību neredzēju, tad arī nejutu vajadzību lieki izmest naudu. Man gan ir sausa galvas āda un smalki mati, varbūt tur ir tas noslēpums😁 Arī Syoss produkti maniem matiem strādā ļoti pat ok. Savukārt, Pantene un Garnier šampūni man izraisa šausmīgas blaugznas.
Ar maskām un eļļām tas pats stāsts. Šobrīd mana mīļākā ir Garnier zaļā aloe maska. Izslavētā banānu man galīgi nederēja. Bet pēc zaļās ir matiņš pie matiņa un spīdums gandrīz kā spogulim😁 Eļļu šobrīd lietoju Matrix Indian Amla... ir ļoti ok, bet pudelīte iet jau TIIIIIK ilgi, ka jau nevaru sagaidīt, kad beigsies, lai beidzot var izmēģināt arī kaut ko jaunu. Bet smaržo fantastiski un matus padara super spīdīgus. No Drogu klāsta patīk, atkal jau, Elvital matu eļļa..aaa...un arī CHI un Biosilk eļļas ir ļoti labas😁
Nesen nopirku Olaplex Nr.6....ir jau labs, noteikti nesūdzos, bet ticu, ka var atrast kaut ko, kas dod tādu pašu efektu, tikai par mazāku summu. Varbūt kādai ir ko ieteikt Olaplex matu krēma vietā, kas ir par nedaudz draudzīgākām naudiņām?
04.01.2023 13:27 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Mani favoriti ir joico moisture recover gan šampūns gan kondicionieris un šī brīža top ko lietoju ir wella fusion.
04.01.2023 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits