Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad neraksta pirmais

 
Reitings 3
Reģ: 21.12.2022
Sveikas! Varbuut kādai ir līdzīga situācija kā man. Saaksim ar to, ka pirms kaada laiciņa ( apmēram mēneša) uzrunāju puisi , pateicu , ka man ir juutas pret viņu , viņš atbildēja pozitīvi un teica, ka varam droši satikties. Pēc tam arī satikāmies , parunājaam, viss forši , uzturam kontaktus. Bet lieta taaada, ka puisis nekad neraksta pirmais un man vienmēr tas ir jaaadara, kas man nedaudz jau sāk apnikt , bet vēlos turpināt iesākto , jo puisis patīk. Esam tikušies vienu reizi, tagad puisis aizbrauca ceļojumā uz divām nedēļām , un sanāks tā, ka pēc tam man atkal būs jāuzsāk kontakts. Bet kad sarakstāmies , tad ir gadījies tā , ka viņš pat izsaka man komplimentus , raksta tā it kaa varētu just , ka es viņam patīku ,kad tikāmies , tad bija pat man sagatavojis dāvaniņu , BET es nesaprotu - kāpēc ir tik grūti kādreiz uzrakstīt pirmajam? Vai viņš tiešām ir tik kautrīgs vai arī vienkārši ir tāds vīriešu tips , kas nekad nebūs sarunas uzsācējs? Kā jums šķiet?
21.12.2022 00:28 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Viņš varbūt iespaidojās no Top G, šamais čaļiem māca rakstīt maksimāli īsi, novēloti un vienmēr par ģēlu. (Loģistika)
Tas rada iespaidu ka esi baigi aizņemtais ar lielā piķa pelnīšanu un svarīgu lietu bīdīšanu.
21.12.2022 00:38 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Neredzu nekādu indikāciju, kas liktu domāt, ka viņš būtu kautrīgs. Kāds ir viņa social circle?
Bet kad sarakstāmies , tad ir gadījies tā , ka viņš pat izsaka man komplimentus , raksta tā it kaa varētu just , ka es viņam patīku ,kad tikāmies , tad bija pat man sagatavojis dāvaniņu ,

Tas neko nenozīmē. Es jaunībā arī esmu darījis ko līdzīgu. Ja neesi baigis krasavčiks, tad meitene, kas pati raksta un ir ieinteresēta nav nekāda ikdiena un to vari izmantot, lai pakomunicētu/celtu pašapzņu, pat ja meitene tā baigi nesaista. Līdzīgi kā meitenes izbauda simpu benefitus apmaiņā ar nelielu uzmanību/being friends tikai šeit apgrieztās lomās.
21.12.2022 01:29 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Visiticamāk tu neesi vinam svarīga, jeb esi viena no daudzajām, kas raksta lidz ar to pie lielas izveles iespējam, neraksta tev, tā nu tas diemžēl ir, ja puisis veletos ar tevim ko nopietnu viņš būs neatlaidīgs,kas nav šis gadijums.
21.12.2022 03:44 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Cik jums gadi?
Pēc aprakstītā neizskatās,ka puisim ir diža interese. Komplimenti neko nepasaka-tie ir tikai vārdi,ir jāskatās uz viņa rīcību.
Pārtrauc uzņemties iniciatīvu -neraksti vairs pirmā un tad jau sapratīsi vai viņš vēlas pavadīt laiku kopā ar tevi.
21.12.2022 07:24 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Čalis vienkārši izbauda uzmanību, bet nekādi nopietnāki nolūki uz Tevi nav. Iespējams pakomunicēt un laiku pakavēt ar Tevi ir interesanti, viņš jūt, ka tu viņam interesē, paseksot gan jau arī būtu ar mieru, ja tu pati ierosinātu, bet tas arī viss.
Neraksti pirmā neko, skaties vai pēc kāda laika pats uzrakstīs, bet esi gatava, ka ļoti iespējams, jūsu kontakts pārtrūks uz visiem laikiem.
21.12.2022 08:29 |
 
Reitings 10703
Reģ: 05.03.2020
jā, neraksti vairs pirmā. vajag saprast, vai vīrietim ir kādi nopietnāki nolūki uz tevi. ja nav, tad pazudīs ar galiem un viņa līdzšinējie uzmanības apliecinājumi bija nekas vairāk, kā pieklājība.
21.12.2022 08:46 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Bišku izklausās pēc bērnudārza. Ja puisim no sirds patiktu, tad netiktu no viņa uzmanības vaļā.
21.12.2022 09:00 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Jā pārstāj rakstīt viņam! Tad redzēsi vai viņš pats uzrakstīs vai nē. Un viss būs skaidrs.
Es arī esmu pārstājusi rakstīt pirmā. Ja grib, lai raksta, ja negrib, nu tad neko, ejam katrs uz savu pusi. Bet nu tomēr uzrakstīja pats, tad es atbildēju. Bet pakaļ skriet nevajag džekiem. Labāk, lai nāk iniciatīva no viņu puses.
21.12.2022 09:39 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Skaties tālāk nākotnē - no sākuma Tev pašai jāraksta, pēc tam pašai būs jāaicina un beigās arī pašai būs jābildina. Kas vēl Tev būs pašai jādara? Ja tas ir "Tavs", tad atnāk pie Tevis viegli.
21.12.2022 10:32 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es tavā vietā sāktu nerakstīt pirmā. Un tad skatītos, vai viņš izrāda iniciatīvu. Ja tu patīc pa īstam un gribēs ar tevi turpināt un komunicēt, tad jutīs, ka esi pazudusi.
Es noteikti neesmu no tām, kas uzskata, ka vienmēr vīriešiem jāraksta pirmajiem un tā, bet ne jau visu laiku...Tāpat kā sarunā - ir forši jautāt, ja interesē, bet ja sarunu pārvēršas par interviju, kur viens jautā, otrs tikai atbild - arī nav ok.
Saprotu, ka puisis patīk un pati baidies, ka ja nerakstīsi pirmā - tad viņš tev nerakstīs vispār, bet nav to vērts turpināt kaut ko, ko grib tikai viens. Tas tāpat beigsies.
21.12.2022 10:44 |
 
Reitings 226
Reģ: 03.07.2015
Lai cik kautrīgs vai aizņemts...ja puisis/vīrietis ir ieinteresēts, viņš rakstīs pirmais, viņš gribēs tikties, zvanīsies, viņš negribēs no Tevis šķirties.
21.12.2022 11:05 |
 
Reitings 706
Reģ: 04.05.2015
Pārstāj rakstīt pirmā. Saprotams, ka gribas rakstīt, bet vnk atturies un neraksti. Tad redzēs, rakstīs tev vai nē. Un ja ceļojumā, varbūt tiešām interesanti un labi pavada laiku, un nav laika tev uzrakstīt pa dienu un telefons vnk neinteresē. Nezinu, cik bieži rakstāties, bet pirmā vairs neraksti, arī vakarā nē.
Un jā, arī man gadās telefonu pusotru dienu gandrīz neaiztikt, ja tiek labi pavadīts laiks. Nezinu gan, kā būtu, ja būtu kādā ieķērusies.
22.12.2022 01:34 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Pārstātu rakstīt pirmā. Saprotu, var būt grūti, piemēram, ja trešajā dienā neraksta un tad ļoti gribas uzrakstīt pirmajai. Tev būs kāre kā alkoholiķim iedzert..Noturies un neraksti! Mans personīgais viedoklis - nu, ja nedēļu nav devis ziņu, tātad tur viss, Tu viņam neinteresē.
Mūsdienās cilvēkam visu laiku klāt ir telefons. Nav vairs stacionāro ripu telefonu laikmets.
22.12.2022 21:57 |
 
Reitings 872
Reģ: 27.07.2020
Piekrītu viedoklim, ka vajag pārtraukt rakstīt. Ja būs interese, pats uzrakstīs.
23.12.2022 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 3146
Reģ: 29.01.2009
+\- piekrītu ieteikumam nerakstīt pašlaik, jo, ja būs interese pats uzrakstīs. Bet nu, protams, visādi var būt. Man pašai ir bijuši gadījumi, kas negribas neko rakstit un atbildet pat cilvēkam ar ko gribas komunicet (jā, izklausås stulbi).
Tādēl pašlaik es tavā vietā vinam nerakatītu. Kad atbrauks atpakal, tad vienreiz uzrakstitu, vai satiekamies un tad hau redzetu kas un ka.
23.12.2022 01:16 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Attiecību veidošanās sākumposmā - nerakstītu pirmā. Lai raksta pats.
24.12.2022 10:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits