DĪVAINĀ ROMANTIKA VIESU NAMĀ

 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Sveikas!
Nedēļas nogalē ar mīļoto divvientulībā svinējām manu dzimšanas dienu skaistā muižā, kurā ierīkots arī viesu nams. Sniedziņš ietinis apkārtnes kokus pasakainā mētelītī, blakus aizsalušā ezera ledus atstaro mēness gaismu, un tikai mēs divi vien...
Sprakšķ kamīns, vāzē uz galda man dāvātais lielais tumši sarkano rožu klēpis, glāzēs sarkanvīns, un Bēthovena mūzikas skaņās esmu ieritinājusies Mīļumam azotē. Pilna laime.
Es pieeju un atvero mūsu otrā stāva logu, lai istabiņā ienāk dzestrais ziemas gaiss. Paraugos lejā baltajā sniegā, un ieraugu tajā svaigi parādījušos tumšu svītru. Mazliet sabijos, nodomāju, ka tā varētu būt kāda zīme no kosmosa šajā vientuļajā vietā. Aicinu Mīļumu un prasu viņam, kas tas varētu būt.
Un viņš sakautrējies atbild, ka bijis nupat ārā lielajās darīšanās (numuriņā bijis neērti no manis iespējamā aromāta dēļ). Un tad pēc defekācijas esot noslaucījis dibenu, velkot to kailu pa balto sniegu. Esot to iemācījies laukos no sava suņa Ringo.
Šķita mazliet jocīgi, taču reizē arī novērtēju viņa cieņu pret mani.
Ko jūs domājat par šādu atgadījuma un mīļotā cilvēka rīcību?
19.12.2022 00:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mušpapīrs @ 19.12.2022 23:45

Lieku, ka tā ir sieviete vai ļoooooti sievišķīgs vīrietis

Domāju, ka vīrietis, kuram patīk lasīt sieviešu reakcijas par dažādām preteklībām.
20.12.2022 00:25 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Lula @ 20.12.2022 00:25

Domāju, ka vīrietis, kuram patīk lasīt sieviešu reakcijas par dažādām preteklībām.

Mans arguments par sievieti būtu:
Šī persona rada ļoti smalkus aprakstus. Vienā no tiem bija runa par dzīvokļa remontu. Lauma bija uzrakstījusi, ka java ir dārga. Jā, tas tā ir, taču, ņemot vērā sīkumainos aprakstus, vīrietis būtu rakstījis "maisījums javai" vai kaut kā tam līdzīgi. Vīrietis praktiskais, visticamāk, saprot, ka java ir maisījums ar ūdeni. Veikalā pārdod pulverus, ko samaisīt ar ūdeni. Tā nav java, tas ir maisījums javai. Sievietei tas liktos sīkums.
Otrā, maz ticamākā, versija super sievišķīgs vīrietis
20.12.2022 01:26 |
 
Reitings 4917
Reģ: 11.08.2022
Kā ļoti sievišķīgu vīrieti ar smalkiem aprakstiem iedomājos tikai vienu variantu. Vecais šī foruma darbonis Ķiršu zēns 😅
Bet parasti lasot viņa aprakstus likās, ka aizelsies deviņgadīgs puišelis mēģina kaut ko haotiski pastāstīt. Te jūtama nosvērtība
Moš izauga 🤣
20.12.2022 01:30 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/174932-/?sort=desc&pnr=1#postid-1969028
Aizdomas, ka autorei ir vairāki profili, līdzīgs domu gājiens
20.12.2022 08:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits